Jump to content
Ltu_Danas

Idėja darbams/gaujoms

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ltu_Danas 
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apie tai, kaip serveryje darbai paversti gaujomis. 
3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Taigi sveiki visi. Siūlau idėją mano manymu parealizuoti daugiau mūsų žaidimą. Manau, kad reikėtų panaikinti tas kvailas idėjas, kurios darbus su pakvietimais paverčia gaujomis. Pvz Furistai. Ar matėt realybėje kadanors fūristų grupuotę? Kuri darytų nusikaltimus tokius, kaip žmogžudystės ir pan? (Kontrabanda nusikaltimas, bet tai įeina į jų darbą) Aš nesu tokios nesamonės girdėjas, kad Fūristai realybėje būtų gauja.  Juk mes norime padaryti žaidimą kuo realesni, tai kokia čia realybė, kaip Fūristai grobia hotelius ir panašiai. Jie manau turėtų vežioti krovinius, o ne grobti kažką ir be DM galima fūristam veiklos prisigalvoti, kaip masinis krovinių vežimas su kolegomis visi kartu. Nesmerkit už klaidas ir už mano išsakytą nuomonę, bei idėją. (Idėja tiktų ir Tuninginių darbui.) 
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  Manau žaidimas taip taptų daug realesnis. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

:D Proto bokštas norėjai atrodyt, bet visiškai nusišnekėjai. 

Atsimink, kad tu žaidi žaidimą, ir čia neturi būti visiškai realybė. Tai yra sukūrta kompanijos fantazija.
Antras dalykas. Koks įdomumas tau pačiam būtų, tik važinėt už fūristus?

Kas tada ponas gudruolį, darytu grobimus? Kam tada išviso teisėsauga? Tik gaudyt nusikaltėlius? :D Trynk tema krč.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Powerful_Pain rašė:

:D Proto bokštas norėjai atrodyt, bet visiškai nusišnekėjai. 

Atsimink, kad tu žaidi žaidimą, ir čia neturi būti visiškai realybė. Tai yra sukūrta kompanijos fantazija.
Antras dalykas. Koks įdomumas tau pačiam būtų, tik važinėt už fūristus?

Kas tada ponas gudruolį, darytu grobimus? Kam tada išviso teisėsauga? Tik gaudyt nusikaltėlius? :D Trynk tema krč.

O kam tada sukurta galimybė kurti gaujas tu proto bokšte? Darbas yra darbas. Gaujos yra gaujos. Tegul kuria gaujas ir grobia. Bus teisėsaugai darbo pakankamai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Ltu_Danas rašė:

O kam tada sukurta galimybė kurti gaujas tu proto bokšte? Darbas yra darbas. Gaujos yra gaujos. Tegul kuria gaujas ir grobia. Bus teisėsaugai darbo pakankamai. 

Prisimink, nebus tiek gaujų, kad užtektu visas išlaikyt ;) Nebus ir teisėsaugai įdomumo, kai jų beveik nebus.

Nieko nepakeisi, beabėjo aš tavo nuomonę palaikau, bet nieko iš to nebūtų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Powerful_Pain rašė:

Prisimink, nebus tiek gaujų, kad užtektu visas išlaikyt ;) Nebus ir teisėsaugai įdomumo, kai jų beveik nebus.

Nieko nepakeisi, beabėjo aš tavo nuomonę palaikau, bet nieko iš to nebūtų.

Atsiskirtų fūristai su tune, kaip gaujos, tada žaidėjai pradėtų kurti gaujas. Konkuruotų gaujos vienos prieš kitas. Yra klubai, bet reikia aktyvesnių lyderių, kad duotų teisėsaugai pakankamai darbo. Dar betrūksta, kad Medikai su Apsauginiai, pradėtų grobti, kaip grupuotės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nenu tu rymtas xD Čia tau nereal laifas seni. Esu prieš. Beto iškur real laife yra adminai/vipai? Tai ir juos šaliname? Kur real laife yra banai? Ir juos šaliname? Kur real laife yra kad nušautas žmogus prisikelia? Pašalinam ir tai? Žmogau skirk realybe nuo žaidimo ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Tomox_Csgo_ rašė:

Nenu tu rymtas xD Čia tau nereal laifas seni. Esu prieš. Beto iškur real laife yra adminai/vipai? Tai ir juos šaliname? Kur real laife yra banai? Ir juos šaliname? Kur real laife yra kad nušautas žmogus prisikelia? Pašalinam ir tai? Žmogau skirk realybe nuo žaidimo ;)

Na, bet darbas turi likti darbu, o gaujos gaujomis. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 valandas(-ų), Ltu_Danas rašė:

Na, bet darbas turi likti darbu, o gaujos gaujomis. 

Tai gaujos ir yra gaujos XDD Seni atsigauk. Čia ne real laifas. O ką veik rekks pvz baikeriams? xD Su mocais važinėtis? Arba pvz gi nusibosta tapati rutina ir norisi pašaudyt teisėsauga. Matosi kad randomas esi serveryje tai nesiulink tokių beviltiškų idėjų! Dar karta SAKAU ESU PRIEŠ!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Tomox_Csgo_ rašė:

Tai gaujos ir yra gaujos XDD Seni atsigauk. Čia ne real laifas. O ką veik rekks pvz baikeriams? xD Su mocais važinėtis? Arba pvz gi nusibosta tapati rutina ir norisi pašaudyt teisėsauga. Matosi kad randomas esi serveryje tai nesiulink tokių beviltiškų idėjų! Dar karta SAKAU ESU PRIEŠ!!

Tai blyn baikeriai tegul grobia hotelius ir pan. Gaujas žaidėjai kuria. Bus to darbo teisėsaugai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 valandas(-ų), Ltu_Danas rašė:

Atsiskirtų fūristai su tune, kaip gaujos, tada žaidėjai pradėtų kurti gaujas. Konkuruotų gaujos vienos prieš kitas. Yra klubai, bet reikia aktyvesnių lyderių, kad duotų teisėsaugai pakankamai darbo. Dar betrūksta, kad Medikai su Apsauginiai, pradėtų grobti, kaip grupuotės.

Kuria tokias idėjas, atskirti tune ir fūras, kad negalėtų grobti kurmio gaujos xDddd

Jei taip padarytų, galėtum serve žaist su 100 žmonių lol.

Čia ta gauja verčiama darbu, kai gauna baikus, atsigauk. Idėja nereikalinga, prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Vycka_Rycka rašė:

Kuria tokias idėjas, atskirti tune ir fūras, kad negalėtų grobti kurmio gaujos xDddd

Jei taip padarytų, galėtum serve žaist su 100 žmonių lol.

Čia ta gauja verčiama darbu, kai gauna baikus, atsigauk. Idėja nereikalinga, prieš.

Visiškai nežiūriu savo interesų šia temą kurdamas, aš tik galvoju, kaip žaidimą padaryti įdomesnį, o jūs čia kažkodėl labai draskotės. Nepatinka idėja, tai taip ir pasakykit, o ne trink krč temą ir pan. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Viešpatėliau, tai galbūt visuose nusikalstamos frakcijos darbuose panaikinkime tai? O už nusikaltimą pasodinkime žaidėjus kaip ir realybėje kokiems keliems mėnesiams, ar metams, nemanote? Gi realistiškiau bus. Žaidimai tam ir skirti, kad nors kiek išsiskirti nuo realybės, vienas iš jų šis atvejis, ar manai, kad realybėje miręs (sušaudytas, nukritęs nuo dangoraižio) prisikelsi? Žinoma, kad ne. Jeigu pašalinsime tai, tai ką fūristai veiks serveryje, apart krovinių vežiojimo? Ant priekabų keleivius vežios? Nusikalstamumas - pagrindinė jų gyvenimo dalis, be jos jie paprasčiausiai kažin ar egzistuotų, visa tai įeina į jų veiklas, treniruotes ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.