Jump to content
xddd

Kenny_Silver ateinantys pasiekimai.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, atėjau į šią skiltį norėdamas aprašyti savo norus pareigose, ką norėčiau pasiekti žaisdamas ir ką jau pasiekiau serveryje.

Visų pirma, žaidžiu serveryje tris su puse mėnesio. Per šį laikotarpį buvo ir šilto ir šalto, susibendravau su labai daug geraširdžių žmonių, kurie stengiasi padėti, tačiau taip pat neapsiėjau ir be priešų, kurie stengiasi tau viską sušikti, nori, jog tau nepasisektų. Toliau aprašysiu jau dirbtas firmas ir kokia patirtį sukaupiau dirbdamas jose.

• Taksi/Transporterių firma ( Direktorė @Liepsna_Fire ) - firma labai patiko, sužinojau daug įvairių dalykų, komandų, kurių nežinojau, susibendravau su daugeliu malonių ir pagalbių žmonių, tad manau, jog patirtis šioje firmoje yra labai svarbi. Direktorė/pavaduotojai/prižiūrėtojai su visais elgėsi kaip su lygiais, nebuvo korupcijos, kas tikrai patiko, kada nors tikrai norėčiau sugrįžti ties neutralių firmų.
  • Fūristų firma ( Direktorius @Tadys_Kent ) - šioje firmoje išmokau grobimų taisykles, išsiaiškinau, ką per juos galima ir ko negalima daryti, o svarbiausia - išmokau tai, jog nepasisekus negalima nuleisti nosies, būtina pasitempti, taisyti padarytas klaidas ir siekti savo tikslo dar labiau.
  • Apsaugos firma ( Direktorius @Rhet_Smith ) - na ką gi, pirmasis prižiūrėtojas, pirmasis valdžios skonis mano nepatyrusiam liežuviui - patirtis tikrai tikiu jog nepakenks, o tik padės. Išmokau susitvarkyti su nepaklusniais darbuotojais bei pamačiau, ką reiškia tikras nuoširdus bendravimas su darbuotojais. Giriu direktorių ir viliuosi, jog jis ir toliau ves savo firmą į priekį.
  • PD/FBI firma ( Direktorius @lgnas_Boom ) - dabartinė firma, kurioje dirbu. Patyriau daug nesėkmių, padariau daug klaidų, tačiau gyvename ir mokomes. Darbuotojai visada padės, prižiūrėtojų komandą draugiška, atsakinga, niekada nepavedanti. Šioje firmoje pamačiau, koks sunkus gali būti Teisėsaugininkų darbas tramdant Nusikalstamųjų frakcijų firmas.

Ką toliau noriu pasiekti? Visų pirma, neprošal būtų Teisėsaugos firmos pavaduotojas - žinau, jog šios pareigos yra reikalaujančios daug atsakomybės ir pastangų, tačiau šiuo metu aš jaučiuosi kaip niekada motyvuotas ir stengsiuosi pasiekti kažką panašaus. Kažkada buvau pasvajojęs apie DP pareigas, tačiau taip pat žinau, jog man, kaip visiškai firmų vadovavime patirties neturinčiam vaikinui dar reikės ilgai mokytis iš geriausių firmų vadovų bei pačio prižiūrėtojo - @Mat_Himplin. Tačiau tikiu, jog su dideliu noru ir pastangų kiekių kada nors man pasiseks.

Tikiuosi, skaitymas neprailgo :) Geros nakties visiems. Peace.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Eilinis dar vienas šuo...Nebėr rimtų nusikalstamos vilkų. Visi seni. Na man asmeniškai tai tas darbo prižiūrėtojas tai net nepasiekimas nah. O šiaip tai, sveikinu. Bent buvai juom, turbūt parodei kaip turi elgtis tikras prižiūrėtojas. Be to, siek ir toliau tų pareigų, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-čių), Koala_Stonkus rašė:

Eilinis dar vienas šuo...Nebėr rimtų nusikalstamos vilkų. Visi seni. Na man asmeniškai tai tas darbo prižiūrėtojas tai net nepasiekimas nah. O šiaip tai, sveikinu. Bent buvai juom, turbūt parodei kaip turi elgtis tikras prižiūrėtojas. Be to, siek ir toliau tų pareigų, sėkmės.

Kaip naujokui, prižiūrėtojas yra tikrai didelis pasiekimas mano nuomone :D Žinoma, sieksiu kuo daugiau, kaip ir minėjau, tikiuosi neužilgo pasiimti bent jau pavaduotoją :) Dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ziauriai juokingas asmuo, visiskas naujokas,vaikas galvojantis ,kad prinerdamas aukstesniam uz save asmeniui kazko pasieks. Tu esi apgailetinas tavo zodziai beverciai ir pats zinai ,kad esi visiskas niekas sekmes ten su tavo xuj suprasi kokiu priziuretoju, idomiausia tai ,kad toks pridurakas kaip tu dar drista pist prota serve ,kad dxj pasiekes kai didziausias pasiekimas tai isidarbimas i tadzio furistus. grauduma

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-čių), Domas_Superinis__ rašė:

Ziauriai juokingas asmuo, visiskas naujokas,vaikas galvojantis ,kad prinerdamas aukstesniam uz save asmeniui kazko pasieks. Tu esi apgailetinas tavo zodziai beverciai ir pats zinai ,kad esi visiskas niekas sekmes ten su tavo xuj suprasi kokiu priziuretoju, idomiausia tai ,kad toks pridurakas kaip tu dar drista pist prota serve ,kad dxj pasiekes kai didziausias pasiekimas tai isidarbimas i tadzio furistus. grauduma

Paskambink kai tapsiu drk o tu pūsi savo gaujoj nevykeli.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esi serveryje išsišokėlis, darai nesąmones, kišiesi kur nereikia.. Pasiekimai būsimi? Kaip čia suprast? Tu gal jų niekada nepasieksi išvis. Nemanau, kad esi vertas netgi to prižiūrėtojo firmos.. Tiesiog nusišneki, per vip chat rašinėji nesąmonęs.. Pasiekimai prižiūrėtojai? Kam tai rūpi.. Žodžiu serveryje pas tave yra manyčiau -rep.. Sėkmės žodžiu, nevarau tik pasakau kas tu per žmogus.. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Ainaras_Lietuvaaaaa rašė:

Esi serveryje išsišokėlis, darai nesąmones, kišiesi kur nereikia.. Pasiekimai būsimi? Kaip čia suprast? Tu gal jų niekada nepasieksi išvis. Nemanau, kad esi vertas netgi to prižiūrėtojo firmos.. Tiesiog nusišneki, per vip chat rašinėji nesąmonęs.. Pasiekimai prižiūrėtojai? Kam tai rūpi.. Žodžiu serveryje pas tave yra manyčiau -rep.. Sėkmės žodžiu, nevarau tik pasakau kas tu per žmogus.. 

Nesąmones? VIP chate reiškiuosi kuo mažiau, dažniausiai kalbu per Administracijos chatą, nesuvokiu, apie kokias nesąmones kalbi. Jeigu gaujiniai visi nusistatę prieš mane ( kaip jau pastebėjau ), okey, bet nereikia šmeižt manęs nebūtais dalykais. Nesakau, jog pasieksiu, sakau, jog stengsiuosi pasiekti.

p.s. kokias nesąmones? pls, norėčiau bent vieną išgirst

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kas tu per velnes? kaip supratau tai eilinis sviezrugis agurkas kuris nieko nepasieks, pakalbes, pazaist du menesius ir leavins nes uz d.... sedes

peace

O siaip saunus pasiekimai, noreciau ir as pasiekti priziuretoja x)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 valandas(-ų), Gedas_Ger rašė:

kas tu per velnes? kaip supratau tai eilinis sviezrugis agurkas kuris nieko nepasieks, pakalbes, pazaist du menesius ir leavins nes uz d.... sedes

peace

O siaip saunus pasiekimai, noreciau ir as pasiekti priziuretoja x)

du mėnesiai praėjo, trečias taipogi eina į pabaigą, nekalbėk nežinodamas :) kažkam tas prižiūrėtojas pradžia, o kažkam eilinės pareigos - kiekvieno požiūris savotiškas, nereikia visus agurkais vadint jeigu galvoja, jog prižiūrėtojas nepasiekimas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 12/28/2017 at 07:58, Tadas_Startas rašė:

Nesikabinėkit jis gi gali tapti direktorių ir viskas prisimins jūsų žodžius ir pavaduotojus xuj gausit.Šaunuolis siek aš už tave kaip sakoma priviet kentam xuj mentam

Dėkui už palaikymą, visad siekiu tik geriausio :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Nezinomas_Ltu rašė:

xddd. čiuvakas 4mėn lošia jau apie pavaduotoją mąsto. Yra tokių žmonių kur serve 2-3 metus lošia sau ramūs be jokių pasiekimų, nors jų tikrai norėtų. Čia jau dar ir DP nori būt xdd. Gal ir prinersi bus matyt. Čia gi LMG.

? Jeigu užsibrėžiu savo tikslo, pasieksiu jį žūtbūt kokia kaina. Nesvarbu, ką kiti žmonės mano, ko aš noriu - tas bus mano.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.