Jump to content
Bene_Claun_

[Idėja] Forumui

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Bene_Claun
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Gauju sistemai

3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Jog būtu gaujos lyderiui uždėtas rangas forume ten ''Gaujos lyderis'' Ir po apačia gaujos pavadinimas kaip Darbo direktoriams. Ar @Max_Tosha galėtu sukurti skilti kur oficialios gaujos galėtu kurtis savo temas.
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų tinklapiui?: Žinos kokios gaujos kas yra lyderis. Bei gal labiau pagyvins gaujas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Iš esmės gal ir neblogai skamba, tavo siūloma įdėja. Bet, norėčiau pataisyti tave, kad tik nusipelnusios gaujos turėtų savo forumo rangą, kodėl? Todėl, kad būna, kad kai kurios gaujos kurias sukuria išvis negirdėti lyderiai - ir gauja išbūna vos kelias dienas. Tada klausimas iškyla, kam rangas, jeigu gauja nėra aktyvi? Esu už, bet kaip minėjau, gaujos lyderio rangas turėtų atitekti tik - labiausiai dominuojančiai gaujai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano manymu nenaudinga idėja. Vien tik dėl, dažnai kuriamų gaujų - vos susikūrusioms gaujoms kuriamos temos, ir duodama skiltis? I don't think so. Idėja galbūt ir nėra bloga, gal ir būtų naudinga, jeigu ją tinkamai panaudotai. Pirmiausia, manau skiltį reikėtų duoti tik nusipelnusiai gaujai, kuri išbuvo ilgai, ir padaro serveryje - DAUG. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 29 minutes(-čių), Matas_Clark rašė:

Iš esmės gal ir neblogai skamba, tavo siūloma įdėja. Bet, norėčiau pataisyti tave, kad tik nusipelnusios gaujos turėtų savo forumo rangą, kodėl? Todėl, kad būna, kad kai kurios gaujos kurias sukuria išvis negirdėti lyderiai - ir gauja išbūna vos kelias dienas. Tada klausimas iškyla, kam rangas, jeigu gauja nėra aktyvi? Esu už, bet kaip minėjau, gaujos lyderio rangas turėtų atitekti tik - labiausiai dominuojančiai gaujai.

prieš 4 minutes(-čių), Griffin_Opps rašė:

Mano manymu nenaudinga idėja. Vien tik dėl, dažnai kuriamų gaujų - vos susikūrusioms gaujoms kuriamos temos, ir duodama skiltis? I don't think so. Idėja galbūt ir nėra bloga, gal ir būtų naudinga, jeigu ją tinkamai panaudotai. Pirmiausia, manau skiltį reikėtų duoti tik nusipelnusiai gaujai, kuri išbuvo ilgai, ir padaro serveryje - DAUG. 

Tai kaip ir sakiau oficialoms gaujoms.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dėl rangų galbūt ir sutikčiau, tačiau tik lyderiams, kurių gaujos yra istorijoje, ar buvo kt. pasižymėjęs - užsitarnavęs tai. Temų tikrai niekas šiai dienai nekurtų, gi čia ne darbas, prisiminkite, nebent ateityje, pasikeitus gaujų sistemai. Kas būtų naudinga šiai dienai su tuo rangu, tai, jog lyderis galėtų tvarkyti būti atsakingas už savo gaujos temą, jos pranešimus, komentarus, t.y. paslėpti, redaguoti, ištrinti ir pan. kaip firmų direktoriai savo darbo skiltyje. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.