Jump to content
Victor_Kongston

[V'K] Pirmieji žingsniai SA:MP platybėse

Rekomenduoti pranešimai

7c48b63526d2223ad2b72d552c01c3cd525.png

Čia muzikytė ant žemų paklausymui ; 

Viskas prasidėjo nuo? 

• Sėdėjau savo kieme ant suoliuko čia kažkur 2011 metais su tokiu draugu ir jis užsiminė apie viena žaidimą man pasakojo koks jis kietas , ką ten daryti ir su tuo draugu užėjome pas mane į namus sako nori įrašysiu aš tau ta žaidimą? - aš aišku toks jau užsidegęs sėdžiu ant tos kėdės ir laukiu kol man įrašys ta žaidimą ir jai neklystu mane užregistravo į kažkokį freearoa'ma ir įsivaizduokit kaip man sekėsi važinėti dar su ta pirma mašina bulletu taip žiauru buvo ir man draugas užsiminė apie VIP pareigas , sako nori būti kietesnis , daugiau privilegijų ir visa kitą , o aš kaip tik kažkur užsimetęs turėjau 2 litus - susiradau tuos 2 litus nuėjau į parduotuve užsisakiau VIP pareigas ir išėjo taip , kad po 2dienų tas freeroam'as užsidarė , kaip nervavaus dar atsimenu būdamas tų metų išleidau savo 2 litus , kuriuos galėjau išleisti ant ledų , saldainių - sekantis serveris buvo tikras gyvenimas - darbai / mafijos / gaujos / verslai ir dar tam metui labai populiariam miestui - San Fierro , atsimenu kol išmokau aš visa miestą atmintinai tai praėjo geras mėnu , kiek daug laimės suteikė man pats pirmas darbas - gaisrininkai , turbūt niekados dar taip nesidžiaugęs buvau žaisdamas kokį nors kompiuterinį žaidimą ir dibdamas tokiam paprastam darbe , toliau mano žaidimas pradėjo tobulėti ir visos mano žinios pradėjo eit tolyn tolyn iki mano pirmojo administratoriaus [ dėl ko išleidau 5 litus :D ]

f0a0ca4710bbe4268c4162b820e02a2c157.png

Po labai ilgų divejų nuobodžių mano metų ; 

• Tada pradėjau domėtis įvairias serveriais kurie šiuo metu yra laikomi ,, šūdserveriais '' nes nuo ten prasidėjo mano kariera , prisimenu tam serveryje žaidė 15 žmonių ir mane atiteleportavo pagrindinis to serverio administratoriaus , nes tuo metu aš buvau turbūt pats aktyviausias tame serveryje , atsiteleportavo sako nori vip prižiūrėtojaus , aš aišku , kad sutikau uždėjo man vip prižiūrėtoja iš buvau pareigose net 2 dienas , nes atėjo toks žaidėjas , kuris tuos metu ten turėjo nemažai patirties , o aš dar tuo metu buvau žaliukas , labai stipriai susinervavau ir pradėjau jį įžeidinėti ir išėjo taip , kad serveryje gavau baną ( juokiuosi ) tada tas draugas kuris man įrašė sa;mpa pasiūlė kitą serverį kur žaidžia daug daugiau žaidėjų irgi tikras gyvenimas darbas ir visa kitą , užsisakiau už savo eilinius 2 litus vip privilegijas ir jau turėjau kažkiek patirties ir patekau į pirma darbą kur turėjo direktorius duoti pakvietimą , kiek laimės man sukėlė toks mažas pasiekimas tuo laikotarpiu , o dabar atrodo į kokį darba nori į tokį ir patenki ir tada daug stipriau buvo vertinamas SA:MP'as negu dabar , tada nebuvo tiek diskriminacijos prie mažamečius , dauguma serverių buvo draugiški kolektyvai...

f0a0ca4710bbe4268c4162b820e02a2c157.png

Daugiau informacijos apie mane ir kiti blog'ai šiose temose ; 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nuostabus blog'as Victor'ai arba kaip Toshmenas sakytų „Vikce,“ daryk blog'us ir toliau, kadangi manau auditorijai tai yra įdomu ir aktualu sužinoti daugiau apie serverio blogerį. :) Sėkmės ateityje ir esi šaunuolis, kad nepatingi padaryt šių blog'ų 8).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.