Jump to content
Moby_D

[IDEJA] monetai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Moby_Dick
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Atnaujinti moneta
3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Dabar cystai visi apgaudineja, neimanoma niekuom pasiiketi servery, reikia zaisti nebent po 50k, tada gal duos. O as kai 40+ mil turiu, as losiu po 1-2milus, kai pralaimiu, duodu, o kai laimiu man niekados neduoda. man 6 milus yra skoloj, nu bet ofc neduos nieks, nes nei ban nei papeikimo rasyt negalim... Reiktu padarti /moneta [V_P] ir tada ismeta lentele- kokia suma statote, zaidejo nick. ir tada jei zaidejas sutinka, tada meta moneta serveris ir paduoda saibas nugaletojui. tipo tarkim as sakau herbas, tai varzovas pasirenka /moneta Moby_Dick ir tada suveda 1000000 ir skaicius (kadangi mano herbas, tai jis ima skaiciu)
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Pagaliau normaliai iseis zaisti moneta...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

O ką daryti, jei /moneta žaidžiama pasirinkti dėl dviejų variantų, pvz. pusryčiams valgyti sausus pusryčius ar nusipirkti didelį kebabą?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Už. Mažiau apgauliu būtu ir mažiau kas nukentėtu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Tomox_Csgo_ rašė:

Nesamoninga įdėja xD PRIEŠ! Beto serveryje pats scamini ant monetos. O del įdėjos kiltu daug ginčių, nesutarimų. Jau kažką protingiau būtent monetai reiktu sugalvoti!

am, pasakyk kaip as scamminu, pasakyk bent viena zaideja, kuriam neismokejau pralaimetos sumos? tave pirma karta matau, nereikia cia nesamoniu rasineti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

moneta niekad nebuvo skirta žaisti VIEN iš pinigų. Susigadintų tas coinflipo pojutis, kaip ir Dominykas sakė, juk galima lošti ir iš kitų dalykų. Prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.