Jump to content
Ignas_Mafijozas

Išrinktas naujas „Radio Entertainment“ firmos pavaduotojas!

Rekomenduoti pranešimai

5cad084da91a9b8de42b9e3454f4dede478.jpg

Išrinktas naujas „Radio Entertainment“ firmos pavaduotojas!

Sveiki, ilgai nelaukdamas skelbiu analizę į naująjį „Radio Entertainment“ firmos pavaduotoją! Susilaukiau 10 anketų, kurių viena dalis buvo tikrai padorios ir vertos dėmesio, o kita, kurios nesublizgėjo šioje atrankoje ir jų autoriams dar reikėtų pasistengti bei atsižvelgti į klaidas. Kadangi pavaduotojo man reikia kuo greičiau ir kuo patikimesnio, stengiausi atsižvelgti į daugelį aspektų bei viską pateikti čia, per pastarąsias dienas analizuodamas kandidatus. Taigi, sėkmės skaitant analizę (jeigu tokių atsiras) ir pasitikime naująjį pavaduotoją su išskėstomis rankomis!

Šių kandidatų anketos buvo neanalizuojamos dėl pažeistų taisyklių

@Vaclovas_Zaibas – pažeista taisyklė pažymėti „Rodyti kas redagavo“ per 10 minučių. Esi vienas aktyviausius bei didžiausias pastangas rodančių darbuotojų, tad tikrai labai gaila ir skauda širdį čia rašyti tavo vardą, bet taisyklės yra taisyklės ir jų reikia laikytis. Galbūt ir būčiau suteikęs tau šansą keliauti toliau šioje atrankoje, bet apie daryta klaidą pats nė neužsiminei. Tikiuosi nenusiminsi, pasimokysi iš klaidos ir toliau sieksi savo tikslo!

@Lewandowski_Poland – pažeista taisyklė pažymėti „Rodyti kas redagavo“ per 10 minučių. Dar vieną aktyviausią ir didelį norą rodantį darbuotoją turiu rašyti čia. Tikrai gaila, kad iš tiek žmonių bei prastų anketų, būtent tu su Vaclovas turėjai patekti čia. Taip pat laukiau iš tavęs prisipažinimo dėl padarytos klaidos, bet to nesulaukiau. Telieka pasakyti, kad tai bus gera pamoka ateičiai bei atsižvelgsi į ją. Nepasiduok bei rodyk tokį pat norą ir toliau!

Kiti kandidatai

@The_Nights – sveikas, firmoje dar esi visai naujas veidas, o apie patį tave nuomonės susidaryti neteko. Paskaičius tavo anketą, nusivyliau, nes joje visiškai nieko neradau, ką norėčiau išgirsti. Eilinis kartojimas, jog „bus daugiau veiklų“, „privalės pildyti rangus“, „padaryčiau, kad per veiklas bendradarbiai neišsidirbinėtų“ ir t.t. Skaitydamas vis laukiau, kada gi papasakosi, kaip tu visą tai padarysi? Kokias taktikas naudosi, jog darbuotojai tavęs klausytų ir nepabėgtų iš firmos? Projekte, kaip ir minėjai, dar kol kas pasiekimų neturi, žinoma, prieš tai nieko blogo neturiu, nes mano nusistatymas ir yra suteikti šansą kuo naujesniems žaidėjams, bet, deja, šį kartą tai ne tu. Sėkmės kitą kartą, tikiuosi atsižvelgsi į pastabas ir toliau sieksi savo tikslų.

@Arturas_Down – sveikas, su savo anketa, deja, bet manęs nenustebinai. Kaip ir The_Night tuščiai rašei, jog darbuotojai bus užimti, motyvuoti, bet kaip tai padarysi, nedavei nė vieno pavyzdžio. Prie idėjų parašei, jog sukurtum temą, kurioje būtų įkeltos vietovės ir žaidėjams reiktų jas surasti. Na, tai kiekvienoje firmoje naudojamas dalykas, juo labiau, mūsų taip pat, tik ne visada, tad šia idėja manęs nesužavėjai. Taip pat rašei, jog prie kitų bandymų nuraminti darbuotojus, jeigu jie tavęs neklausytų, tu praneštum direktoriui. Na, jeigu tu esi vienas iš valdžios narių, tu jau turi pilną teisę susitvarkyti su darbuotojais pats, o pranešinėjant apie tai direktoriui, tai parodytų visiška tavo nepasitikėjimą savo jėgomis ar nežinojimą ką daryti. Pati anketa labai trumpa, norėjosi iš tavęs išgirsti daug daugiau. Šį kartą sakau tau ne, bet nenustok siekti to, ko nori. Sėkmės.

@Telikas_Samsung – sveikas, tavo kandidatūra taip pat patenka tarp šios grupės žmonių, o priežastys beveik tokios pačios. Kaip ir aukščiau įvardinti kandidatai, kalbi, ką padarytum, bet nepaaiškini ir plačiau nepapasakoji kaip. Nuliūdino tavo pasisakymas klausime „Kuo esate geresnis už kitus?“. Parašei, jog visi yra lygūs ir turi vienodus šansus. Taip, tai tiesa, bet šia korta manęs nepapirksi. Šiame atsakyme laukiau tavo tvirto pareiškimo, įtikinimo, kad tikrai viduje pajausčiau, jog esi tas, kurį turėčiau pasirinkti. Visoje anketoje atsakymai gana tušti, neišrišti, idėjų taip pat jokių naujų ar intriguojančių neparašei, o ką paminėjai, viskas jau yra įgyvendinta, tereikia geriau pažiūrėti bei pačiam labiau įsijungti į veiklą tiek žaidime, tiek forume. Rašei, jog treniruotės būtų specialiai paruošiamos kokios nors trasos. Atsakysiu trumpai – kaip ir sakiau, visa tai jau buvo ir yra, tereikia labiau įsijungti pačiam į veiklas arba būti aktyvesniam. Tiek apie tave, tikiuosi nenustosi siekti savo tikslo ir vieną dieną tau pasiseks.

@Antanas_Nolaiferis – sveikas, apie tave taip pat negaliu nieko naujo papasakoti. Toks jausmas, jog jūs visi paskelbėte vieną ir tokią pačią anketą. Galiu pasakyti tik tiek, jog džiaugiuosi tavo raštingumu, kuris tikrai nebuvo blogas, palyginus su kitais kandidatais. Taip pat sugebėjai atrasti ir šiek tiek daugiau žodžių, paaiškinti savo veiksmus. Prie idėjų, deja, nieko naujo nesulaukiau. Viskas tas pats – arba „naujovės“, kurios yra įgyvendintos, tik kitokia forma, arba panašios į praeitų pildančiųjų – neargumentuotos bei nereikšmingos. Taipogi nesi turėjęs rimtesnių pareigų ar vadovavimo projekte, ko, kaip ir sakiau anksčiau, nenuvertinu, bet jeigu pildote tokias anketas, galbūt ir pakiša koją. Labiau tau linkiu rodyti didesnį aktyvumą, darbą žaidime, jog būtum pastebėtas ir taip užsidirbti aukštesnes pareigas, kurios tau ir suteiks bent šlakelį tos patirties.

@Vienintelis_Eho – sveikas, nieko nelaukęs iškart pradėsiu nuo anketos. Ji, tiesą sakant, buvo visai nebloga ir buvai visai netoli to barjero, jog patektum į kitą etapą. Tad kas tau sutrukdė? Jei pakalbėtumėme apie taisykles, nors ir minimaliai, bet pačioje pradžioje pakeista pirmojo klausimo struktūra. Tai tikrai nėra pagrindinė atmetimo priežastis, ir galų gale, jei ne kitos priežastys, galbūt būtum patekęs tarp pagrindinių kandidatų. Tos priežastys yra, jog dirbi čia tik 3 dienas bei nerišlus sakinių dėliojimas. Pradėsiu nuo to, jog tu į šią firmą atėjai visai neseniai, o apie tavęs dar nuomonės susidaryti nespėjau, jei atvirai, daugiau nusiskundimų, kartais – šmeižimų. Nežinau, kiek yra tiesos, bet kai kuriuos aspektus matau ir aš. Žinoma, tai gali būti paprasčiausiai pirmas įspūdis, turiu ne vieną pavyzdį, kai su žmogumi iš pradžių visai nesutariu, o po kurio laiko esame vos ne geriausi draugai. Prieinant prie rišlumo nebuvimo, anketa skaitėsi tikrai gana sunkiai. Joje iš tikrųjų buvo aprašyta ne mažai ir kai kurie dalykai man tikrai patiko, bet dėl tavo prastai pateiktos atsakymų struktūros lengva analizuoti tavo anketą nebuvo. Prie idėjų parašei privalomus skelbimus. Turiu nuojautą, jog jie būtų panašūs į tai, ką tave pastebiu skelbiant žaidime, o daugeliui tai nepatinka. Tad kas būtų, jei tai pradėtų skelbti visi firmos darbuotojai? Na, o galų gale, žodis „privaloma“ šioje firmoje iš tikrųjų nėra geriausia išeitis, kokią galime pasiūlyti darbuotojams. Su valdžia kiekvieną dieną galvojame, kokias naujoves įvesti ir ką padaryti, jog darbuotojai atlikinėtų skirtas užduotis su motyvacija ir noru, o ne per prievartą. Apie tavo anketą šįkart tiek, tikiuosi nenusivilsi ir nepasiduosi einant savo tikslo link! Gali drąsiai save vadinti ketvirtos vietos savininku šiuose rinkimuose!

Patekę į antrą etapą

@Powerful_Pain – sveikas, pagaliau anketa, kurią skaitydamas jaučiu malonumą. Pradėsiu nuo tavo darbo žaidime. Galbūt nesi pats aktyviausias darbuotojas, kurį būtų galima matyti visur, visose veiklose, forumo temose ir t.t., bet kai tave matau, tavo veiksmai man tikrai praskaidrina dieną. Atlieki reikiamą radistų darbą serveryje, kai tik esi, visada dalyvauji veiklose, kuriose pasirodai tikrai pakankamai gerai. Taip pat mane malonina tavo noras ir pastangos paskutinėmis dienomis. Visuomet siūlai kokias nors idėjas, prašai leidimų pravesti kokius nors eventus ar veiklas, ką aš visuomet vertinu, o teisę tai padaryti turi kiekvienas darbuotojas. Pati anketa nebuvo perpildytą, parašei pagrinde tai, ką ir norėčiau matyti, raštingumas buvo pagirtinai geras. Žinoma, gal naujų idėjų ir neparašei, bet visų pirma, jas tikrai nėra lengva sugalvoti, o ko pasėkoje, tu mane sugebėjai įtikinti ir be jų - savo žodžiais, ko nepasisekė padaryti kitiems kandidatams, kurie taip pat neparašė jokių naujovių. Patiko tavo paaiškinimas kaip susitvarkytum su darbuotojais jiems neklausius. Dviračio neišradinėjai, bet viską papasakojai tvirtai ir aiškiai, taip, kaip ir norėčiau girdėti. Rašei, jog esi kūrybingas, ką aš iš tikrųjų vertinu bei manau, jog tai šiai firmai labai reikalinga. Šiek tiek nusivyliau, jog kaip ir daugelis mėgsta, parašei „idėjas pasiliksiu sau, nenorėdamas jų atskleisti šiame šablone“. Kai žmonės taip rašo, mane užplūsta jausmas, jog jie nepasitiki savimi ir, mano, jog negaus tų pareigų, į kurias pildo, tad nenori atskleisti visų savo „kozerių“. Pildant anketą į tikrai norimas pareigas, reikia atiduoti visas savo jėgas, pasitikėjimą ir širdį, kas ir atvers kelią į pergalę. Kaip man tuomet tave įvertinti, jeigu tu neatskleidi visko, ką gali? O kita vertus, galiu ir suprasti, jog jokių idėjų neturi ir tiesiog meluoji? Na, apie tave šįkart tiek, kaip ir sakiau, nuo daugelio kandidatų tavo anketa tikrai išsiskyrė ir skaitant ją niekas akių nedraskė. Sveikinu patekus į kitą etapą!

@Impressible_Paulius – sveikas, dar viena anketa, kurią buvo malonumas skaityti. Tiesą sakant, kelis kartus beskaitydamas netgi „išskridau“ dėl plačiai išsakytų minčių, bet pagavęs save kažkur kitur, grįžau atgal ir bandžiau išanalizuoti tavo anketą kuo profesionaliau <juokiuosi>. Pradėsiu nuo to, jog man labai patiko tavo išsakytos mintys apie savo, kaip pavaduotojo viziją. Rašei, jog niekada neversi darbuotojų dirbti per prievartą, o kaip tik skatinsi juos motyvuodamas; suteiksi naujokam daug šansų, o darbuotojų niekada neišskirsi. Visa tai yra labai svarbu, ypač neutraliose firmose, tad su viskuo sutinku ir tikiuosi tai įvykdysi ir realybėje, jeigu tapsi laimėsi šiuos rinkimus. Džiaugiuosi, jog tu taip pat nepabijojai parašyti, kodėl esi geresnis už kitus kandidatus bei įtikinti mane, taipogi atsargiai paminėjai kitų kandidatų anketas, labai jų nepeikdamas, tad už tai galiu tave pagirti. Prieinant prie tavo idėjų, mane sudomino mintis su „dėžių atrakinimu“. Tiesą sakant, turiu panašią idėją, kurią greitu metu žadu įgyvendinti, tad sujungus abiejų mintis, ją galima ištobulinti iki galo ir padaryti dar labiau intriguojančia darbuotojams. Taip pat sudomino ir idėja su biografijomis, kas, kaip ir sakei, tikrai paįvairintų žaidimą bei skatintų darbuotojų kūrybiškumą. Dėl tavo apmąstymų, jog tarp valdžios atstovų yra šiokių tokių nesutarimų - galiu tave nuraminti, jog sutariame puikiai, tiesiog esame jau seniai pažįstami bei kartais pajuokaujam „pastumdami“ vienas ant kito. Sutinku, jog tai ne visi supranta ir gali atnešti negatyvo į firmą, tad į šį tavo pastebėjimą būtinai atsižvelgsime. Grįžtant prie tavęs, kalbėdamas apie darbuotojų sudrausminimą nieko naujo nepasakei, kas man išpūstų akis, bet svarbiausia, jog tvirtai ir suprantamai aprašei, ką tiksliai padarytum, o sugebėjimas palaikyti discipliną yra daug svarbiau, nei bandymas išgalvoti ką nors naujo netvarkos atveju veiklos ar darbo metu. Iš esmės su tavimi yra viskas gerai, anketa tvarkinga, išsami, raštingumas geras, o žaidime taip pat rodai gerą pavyzdį, puikiai susitvarkai su redaktoriaus pareigomis, na, nebent galėtum parodyti didesnį norą keldamasis rangus. Sveikinu patekus į kitą etapą!

@Ignutex_Lolas – sveikas, pradėsiu nuo to, jog atrankoje pažeidei vieną iš taisyklių – neredagavai anketos laiku ir pavėlavai kelias minutes. Tad kodėl tu esi tarp šių žmonių? Korupcija? Nemanau. Visų pirma, šioje atrankoje noriu atsirinkti tinkamą žmogų, kuriuo aš galėsiu šimtu procentų pasitikėti bei paskirti jį be jokių abejonių. Ne, aš tavęs dar neskiriu pavaduotoju ir nesakau, jog jį ir gausi būtent tu. Tavo klaidą atleidau dėl vienos, mano akimis – labai svarbios priežasties. Tik nusižengęs taisyklei, tu iškart puolei rašyti man asmeninę žinutę ir atsiprašyti bei paaiškinti situaciją, ko, nusižengus tai pačiai taisyklei kitiems kandidatams, iš jų nesulaukiau. Pildydamas į šį direktorių taip pat nusižengiau vienai taisyklei, kuri man buvo atleista, tad šį kartą šansą suteiksiu ir tau, dėl to, jog nepabijojai ir iškart pripažinai savo pažeidimą. Einant toliau, tu esi vienas iš darbuotojų, kuris rodo didesnes pastangas žaidime, nors nesikeli rangų, ar nepildai kitų galimų temų forume, ką aš vertinu, tavo veiksmai žaidime, bei bendravimas su kolegomis ar kitais praeiviais tikrai džiugina. Esi pakankamai aktyvus, dalyvauji veiklose, dirbi savo kasdieninį darbą ir lieki visuomet pastebėtas. Prieinant prie tavo anketos, galiu pasakyti, jog mane sužavėjo tavo prisistatymas bei tuo pačiu trumpas papasakojimas apie žiniasklaidą – jog tai yra labai įtakinga ir svarbi sritis pasaulyje. Buvai iš tų keleto žmonių, kuriems pavyko mane įtikinti savais žodžiais, jog esate geresni už kitus kandidatus šiuose rinkimuose. Tavo įtikinimas buvo trumpas, nuoširdus ir tvirtas. Kalbant apie idėjas, jų, deja, beveik neparašei. Tik paminėjai, jog viskas bus vykdoma su laiku ir nuobodu nebus, bet pačio aprašymo, kaip tai padarytum, man pritrūko. Tavo mintys apie darbuotojų neklausymą mane tikrai sužavėjo. Pasistengei apgalvoti apie kiekvieną galima scenarijų bei paaiškinti, kaip ir kodėl būtent taip, o ne kitaip pasielgtum su kolegomis, o gerai apgalvotus ir neskubotai priimtus sprendimus aš gerbiu. Tad apie tave šįkart tiek, nors ir per plauką, dėl tavo pažeistos taisyklės, bet daugiau prie tavęs neturiu kur prikibti, tad sveikinu tave patekus į kitą etapą!

Praktikos analizė

Į šią atrankos dalį pateko tik trys aukščiau išvardinti kandidatai – Powerful_Pain, Impressible_Paulius, Ignutex_Lolas. Žemiau galėsite išvysti analizę apie kiekvieno iš šių darbuotojų praktiką bei taip pat bus pateikti vaizdo įrašai su jų pravestomis veiklomis. Kiekvienam kandidatui buvo skirta po 6 darbuotojus, tarp kurių aš užėmiau šeštojo poziciją bei viską filmavau iš jo perspektyvos.

Impressible_Paulius – tavo treniruotė prasidėjo gana staigiai, kai pasakiau, jog gali pradėti, nieko nelaukdamas visiems pasakei, jog liptų į darbo transportus ir išsirikiuotų. Na, nors ir dauguma darbuotojų tave pažįsta, galėjai prisistatyti, kas esi, kodėl ir kaip vesi šią treniruotę. Daug netuščiažodžiaujant, tavo pirmoji dalis prasidėjo nuo reakcijų. Apie šią dalį daug nepapasakosiu, bet vėliau pamačius, kiek per skirtas 40 minučių sugebėjai padaryti skirtingos veiklos, ji tikrai nepamaišė. Pasėkoje, toliau vyko tokios veiklos kaip paprasta komandinė estafetė, vėliau estafetė su transportu, lietuvių kalbos tikrinimas bei vietų ieškojimas. Per tokį trumpą laiką sugebėjai pravesti net 5 skirtingas veiklas? Tikrai įspūdinga, juo labiau nei viena iš šių dalių praėjo sklandžiai ir neskubotai. Per praktiką sugebėjai padaryti ir veiklų, kurios darbuotojams patiko ir sukėlė azartą, taip pat dalių, kurios yra svarbios ir reikalingos mūsų firmai. Aplamai, susitvarkyti su darbuotojais tau sekėsi tikrai gerai, kanalas nebuvo užtildomas, o tau šnekant jame buvo tylu kaip bažnyčioje. Tau pavyko suvaldyti nors ir nedidelę, bet grupę žmonių bei jokių išsišokimų nebuvo, su kuo tave aš ir sveikinu.

Powerful_Pain – tavo, skirtingu atveju nei Pauliaus praktika, prasidėjo nors ir nuo trumpo, bet aiškaus prisistatymo, kas esi ir ką veiksi. Darbuotojams iškart pasidarė aiškiau, kas vyksta ir ko galima laukti. Pirmoji tavo praktikos dalis prasidėjus netoli nuvažiavus nuo miesto, kurioje įvyko šaudymo veikla. Galiu pasakyti, jog labai patiko ir nustebino tavo darbuotojų suskirstymo į komandas būdas. Apie jį daug nerašysiu, tai galima išvysti vaizdo įraše, pateiktame žemiau. Vėliau nuvažiavus į kitą vietą, vėl darbuotojai buvo suskirstyti į komandas bei turėjo įsėsti į skirtingus transportus. Taigi, kas dabar bus? Šaudymas. Šiek tiek keista, jog būtent Radijo firmai, kuri yra neutrali ir tai jai visiškai nėra būdinga, pravedama jau antra veikla iš eilės, susijusi su šaudymu. Juo labiau ji pasibaigė daugelio žaidėjų mirčių ir pats pripažinai, jog apie tai nepagalvojai. Na, kai yra žmonių, kurie turi admin privilegijų ir gali teleportuoti žmogų, didelių bėdų nėra, bet jeigu taip nutiktų, jog nė vienas neturėtų tokių privilegijų? Kas tada? Trečioji praktikos dalis buvo reakcijos. Na, tai gana dažna bei darbuotojų pamėgta veikla, o apie ją išsiplėsti reikalo nėra. Galų gale, nubėgę iki skirtos vietos, žaidėme gaudynes. Su ginklais. Trys iš keturių veiklų, kur yra šaudymo aspektų. Taip, darbuotojams tai labai patiko, kadangi treniruotės, susijusios su šaudymu buvo darytos jau gana seniai, bet iš tavęs norėjau pamatyti įvairiapusiškumo, juo labiau nekalbant apie veiklas, susijusias su Radijo darbu, kurių, deja, nebuvo. Tau dar buvo likusios 10 minučių, kurias galėjai būtent tam ir išnaudoti, bet nusprendei praktiką užbaigti.

Ignutex_Lolas - tavo praktika prasidėjo taip pat kaip ir Pauliau - skubant bei pamirštant prisistatymą, juo labiau, jog tau liko dar kelios minutės veiklos gale, kurias lengvai galėjai išnaudoti trumpai papasakodamas, kas esi ir ką ruošiesi daryti. Išvažiavus iš bazės nuvažiavome nusipirkti fotoaparatų, kas mane iškart sudomino ir leido užplūsti nuojautai, jog tai bus kažkas naujo, atsižvelgiant į kitų kandidatų praktikas, bei galbūt labiau susijusio su mūsų darbu. Mano nuojauta klaidinga nebuvo. Nuvažiavę į numatytą vietą, tu visus supažindinai su treniruote bei papasakojai, ką reikės daryti. Užsiminei, jog dabar patikrinsi mūsų žurnalistų įgūdžiu, kas dar mane labiau įtraukė į tavo veiklą, kadangi iš visų kandidatų ir laukiau ko nors išskirtinio bei susijusio su mūsų institucija. Veikla praėjo tikrai įdomiai, kad sklandžiai, nepasakyčiau, bet tik dėl to, jog mane viduryje jos išcrashino, bet čia jau mano bėdos, tad su viskuo tu susitvarkei puikiai. Na, vėliau visų pamėgtos, be kurių negalima turbūt įsivaizduoti nė vienos treniruotės, reakcijos. Apie šią dalį nieko nepasakosiu. Grįžtant į bazę tu sugalvojai puikų komandinį žaidimą, jog kelias neprailgtų - visiem suskaičiuoti iki 6 nesusitarus tarpusavyje. Plačiau apie tai galite išvysti vaizdo įraše. Tokia mini veikla tikrai praskaidrino darbuotojams pabaigą, bei grįžti iki bazės buvo malonu ir kelias atrodė net per trumpas, kas retai pasitaiko. Aplamai, tavo praktikoje buvo atlikta mažiausiai veiklų, lyginant su kitais kandidatais, bet joje pamačiau daugiausiai to, ką galimą pritaikyti radistams bei sugebėjai mane nustebinti nauja, nenaudota treniruote.

Paskutinis etapas – klausimai

Kiekvienam kandidatui buvo išsiųsti asmeniškai tokie patys penki klausimai, į kuriuos kiekvienas turėjo atsakyti per 20 minučių. Keturi iš jų yra paskelbti čia, vienas klausimas, kuris yra apie idėjas, buvo skirtas man, tam, kad išlaikyti jų privatumą. Būtent dėl šios priežasties dauguma nenori skelbti savo idėjų viešai anketose, tad suteikiau jiems šansą išsakyti jas privačiai man. Kaip sekėsi jiems atsakyti į klausimus, galite pamatyti žemiau.

Powerful_Pain atsakymai

Kaip įvertintum savo praktiką? Kas buvo blogai ar netikėta?

Praktika nebuvo labai nuostabi tiesą pasakius, gavau leidimą net nesitikėdamas, savo praktiką vertinčiau 5/10, beja, trugdė ir kalbėti svečiai.

Ką gali pažadėti darbuotojams bei projekto žaidėjams?

Savo darbo atsakingumą, motyvaciją, ryžtą, darbo kokybę, bendradarbiavimą, bendravimą.

Kodėl turėčiau tavimi pasitikėti?

Na, aš nesu mažametis, turiu patirties, patikimumo, ir kantrybės. Manim pasitikėti tikrai galima, esu atsakingas žmogus. Pasitikėtum manim - pasitikėčiau tavim.

Ką žadi nuveikti pirmosiomis dienomis? Kokie yra tavo pirmi tikslai?

Tikslai, įvesti tvarką, naujų savo kurybiškų planų, įdėjų, forumo skilčių su skirtingomis užduotimis. Būti aktyvus, padėti, bendrauti, išreikšti motyvaciją, ir norą.

Impressible_Paulius atsakymai

Savo praktiką įvertinčiau gana mažu balu, kadangi nebuvau pasiruošęs normaliai, viską turėjau atgeneruoti (atsiminti) per neilgą laiką, šiek tiek visą laiką treniruotėje buvo tyla ir nuobodoka darbuotojams buvo, po treniruotės atsiminiau gan įdomesnių treniruočių, bet jau buvo šaukštai po pietų.

Darbuotojams galiu pažadėti, tai, kad šioje firmoje jiems tikrai patiks ir nebus nusiskundimų tiek apie mane, tiek apie kitus darbuotojus. Dar galiu pažadėti, tai, kad darbuotojų laukia tikrai prasmingai ir įdomiai praleistas laikas kartu su manimi ir kitais firmos valdžios atstovais. Na, o serverio žaidėjams galiu pažadėti tik tai, kad jie matys kaip mūsų firma plečiasii, kaip mes tobulėjame ir kaip mes kylame į viršų.

Manim turėtum pasitikėti, vien dėl to, kad esu užėmęs keletą pareigų (Radijos studijos pavaduotojas ir Sporto skilties redaktorius forume), kurios reikalauja ištvermės ir kantrybės bei suteikdamas man šias pareigas tu manimi pasitikėjai ir davai pasireikšti. Kitas dalykas, kodėl turėtum pasitikėti, dėl to, kad esu jau žinomas šiame projekte kaip žaidėjas ir daugelis žmonių mane pažįsta, koks aš esu, kaip vadovauju ir panašiai.

Pirmosiomis dienomis žadu daug ko nenuveikti, kadangi direktorius ir kitas pavaduotojas tikiuosi, kad suteiks kokio nors darbo, kurį reikės padaryti per tas pirmąsias dienas (t.y. forumo temos, pasiūlymų įgyvendimas ir t.t.) O einant laikui - stengsiuosi kuo daugiau nuveikti, tad čia ir užbaigiu savo atsakymą.

Ignutex_Lolas atsakymai

Manau, kad mano praktika buvo visiems žaidėjams labai įdomi, visiems labai patiko, kaip matėme surašytus pliusus racijoje. Praktikose blogų dalykų visada pasitaiko, todėl geriausias dalykas yra juos mokėti suvaldyti, pavyzdžiui, kaip šiandieną keliems žaidėjams išcrashino iš serverio, ar dar kažkas atsitiko, tada reikia nepalūžti psichologiškai ir judėti tuo pačiu tempu. Netikėta buvo tai, kad visos tos 40 minučių praėjo momentaliai. Viską apibendrinant galiu pasakyti, kad šioje praktikoje nieko labai blogo ir nieko labai netikėto nebuvo.

Tai turbūt visą savo galimą jėgų atsidavimą ir labai trokštu to momento, nes kiek esu turėjęs pareigų, NEI vienos nesu palikęs savo noru, visada buvo taip, kad direktorius paliko ir t.t... Žaidėjams linkėčiau kuo daugiau pagarbos.

Manau, kad esu tikrai tinkamas šioms pareigoms, esame pažįstami gan ilgą laiką, taip pat su Deiviu jau labai ilgai, esu serveryje daug patyręs šilto ir šalto. Taipogi turiu daug pasiekimų serveryje. Labai laukiu pirmos darbo dienos, kada galėsiu atsiskleisti, ir viską įvykdyti ką parašiau anketoje.

Tai bus tiesiog ypatinga diena, kai stengsiuosi su darbuotojais dar labiau suartėti, prižiūrėti juos. Tikslai tai būtų tokie, na ir gal temos sukūrimas forume noriu kuo daugiau pagelbėti valdžiai, kada ji yra neaktyvi dėl tam tikrų priežasčių.

Taigi, šie trys kandidatai tikrai pasirodė neblogai ir visi, mano manymu, yra verti šių pareigų. Deja, vieną iš šių žmonių atmečiau tiesiai po klausimų etapo, kadangi klausime apie idėjas jis net asmeniškai negalėjo man pateikti naujovių ir rašė, jog nori jas pasilikti sau. Na, šansas buvo suteiktas, o dabar telieka man daryti prielaidą, kad tu tų idėjų ir neturi. Kaip aš galiu pasirinkti tave, jei nesu tikras jog tu į šią firmą įneši tai, ko jai reikia? Belieka Impressible_Paulius ir Ignutex_Lolas. Abu žaidėjai, turintys šiokios tokios patirties šiame projekte, turėję po dvi aukštesnes pareigas. Iš tiesų buvo labai sunku nuspręsti dėl šių dviejų žmonių, abu vienas už kitą geresni, tikrai yra pilnai verti šių pareigų. Pasitarus su Deividuku taip pat sunkiai ėjosi nuspręsti dėl naujojo veido, bet pagalvojęs apie kai kuriuos aspektus, priėmiau savąjį sprendimą. Šis žmogus, mano galva, pasirodė stipresnis viena dalimi šioje atrankoje, kurios, peržvelgus pačio analizę, užteko. Taigi, sveikinu naująjį pavaduotoją ir tikiuosi manęs nenuvilsi! Jį galime išvysti čia:

Ignutex_Lolas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Pastiprinimas atvyko! Tai ką chebryte sudrebinsim visas radijo stotis! Ar ne @Ignutex_Lolas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiaip nesitikėjau @Ignutex_Lolas kiek žinau tu labiau prie nusikalstomų ,bet neesmė sėkmės vadovaujant savo pareigose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas @Ignas_Mafijozas ačiū, už mano pastebėtas klaidas, atskleistą gerį, ir pasakytus pliusus. Analizė puiki, bet nusivyliau savimi.. tikėjausi geresnio rezultato, na, bent jau turim antrą pavaduotoją! ;)

@Ignutex_Lolas Sveikinu!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buvo tikrai šaunu ir smagu, tiek pravesti praktiką, tiek jose sudalyvauti ir ką galiu pasakyti, buvai vertas šių pareigų, tad su tuo ir sveikinu!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ignutexai, mldc, redaktoriau paplušėk! Žiauriai gera analizė, linkiu ko dideliausios sekmės darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naująjį radijos firmos pavaduotoją, sėkmės tau su naujomis pareigomis. :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu Ignutex su pavaduotojo pareigomis, tikiuosi susitvarkysi puikiai - sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.