Jump to content
Keanu_Neal

Sukcius Benas_Dievas

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Keanu_Neal
 Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Benas_Dievas
Jūsų kaltinimai šiam žmogui: eilinis neteisingas bei suklastotas rep-eventas. Repai dedami iki 62000, po to kai surenka 6200 duoda priza, ir nemanau kad raso du zmones i viena eilute jei tuo paciu metu uzmete repa tai kazkaip nemanau kad galima pasitiket siuo zmogum ir jo eventu skaidrumu
Ar šis asmuo buvo užblokuotas: ne, nemanau kad uz tai baudziama, tiesiog jei ir nebaudziama noriu ispet zmones kad nesivargintu dalyvaut jo eventuose nes saziningumo ten nelabai galima tiketis
Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:https://imgur.com/a/NSHP6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Hmm, aiškinau žaidime, ten kažko nesupratai, tada pasikviečiau į TS3 neišklausęs išbėgai taii... Aš jus suprantu, kaip jaučiatės prakišęs, bet palaukite... Aš kiekvienu sykiu turiu daryti įrodymus? Galu gale ar šis event yra užregistruotas forume ir yra punktas "Ar prisižadate dalyvauti?" atsakymas - ne. Nėra jokio oficialumo, nėra jokios registracijos, event vyksta per ~1 minutę 30 sekundžių. Nėra žaidžiama iš jūsų paskyros, nėra būtinumas žaisti, žaidėjai renkasi ką daryti, kada ir kur. Tai čia tas pats, norite žaidžiate, norite nežiate - nežaidžiate. Jums rinkstis kuom pasitikėti kuom ne, jei manim nepasistikit tada nedalyvaukite konkursuose mano ir viskas tuom išsispres. Aš jei darau REP event jų padarau apie ~10-23 per dieną ir jei darysiuos įrodymus ir kiekvienu sykiu mane kaltis ir kurs tokias temas tai neturėsiu laiko ir ramiai pažaisti. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Nemanau, kad vieno mygtuko paspaudimas yra labai didelis darbas, kardinaliai uzkertantis kelias zaisti ir megautis zaidimu, su kuriuo sis klausimas butu jau seniai issprestas.
  • Del pralaimejimo ir jausmu prasauta kaip reikalas - bus dar begales laimetu ir nelaimetu REP eventu, del ju niekad nepergyvenau, nepergyvenu ir nepergyvensiu.
  • Si problema butu buvus isspresta su vieninteliu mygtuko paspaudimu. Viska as supratau, niekur as nebegau, kai 10 kartu ta pati suda mali, po to dar i teamspeaka pasikvieti, kad pratest si procesa, po kurio laiko kanale lieki vienas. Manau tai visiskai normalu ir niekas inkstimo ir bandymo issisukinet is padeties per aplinkui, iskart puolant prie taisykliu ir ju nagrinejimo, penktadienio vakare tikrai nenori. Jei tau tai patinka, go ahead, taciau tokiu atveju priprask prie ignoravimo.
  • Manau, jog turejau preteksta prasyti ss del evento laimejimo. Uzduoti atlikau per 1min ir 1 sekunde, kai trumpiausias laikas per kuri ja buvo galima atlikt yra 1minute. O po to dar sakai, kad as buvau 4, ypac, kai tuo metu buvo 80 zmoniu, bent trecdalis ju AFK ir puse nekreipianciu demesio i tokius eventus.
  • O visa atsakyme pateikta zinute tik dar karta irodo, jog jei eventas nera uzregistruotas forume, pagal tave jis:
    • neprivalo buti saziningas
    • laimetojais galima skelbt, kas tik papuola i galva
    • del irodymu vargintis tikrai neapsimoka, nes nesinori prarasti zaidimo smagumo, jo?
  • Manau, jog taisykliu zinojimas ir bandymas jas pritaikyt, kada tik randi proga tai padaryt neatleidzia nuo zmogisko dalyko - sazines turejimo.
  • O norint, but gerbiamam ir tureti nebloga reputacija projekte reiketu rupintis ne tik forume irasytais ir uzregistruotais eventais, bet ir smulkiais, kaip ir siuo atveju. Tada nereikes nei verkt, nei nieko bandyt irodyt ar gintis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-čių), Keanu_Neal rašė:
  • Nemanau, kad vieno mygtuko paspaudimas yra labai didelis darbas, kardinaliai uzkertantis kelias zaisti ir megautis zaidimu, su kuriuo sis klausimas butu jau seniai issprestas.
  • Del pralaimejimo ir jausmu prasauta kaip reikalas - bus dar begales laimetu ir nelaimetu REP eventu, del ju niekad nepergyvenau, nepergyvenu ir nepergyvensiu.
  • Si problema butu buvus isspresta su vieninteliu mygtuko paspaudimu. Viska as supratau, niekur as nebegau, kai 10 kartu ta pati suda mali, po to dar i teamspeaka pasikvieti, kad pratest si procesa, po kurio laiko kanale lieki vienas. Manau tai visiskai normalu ir niekas inkstimo ir bandymo issisukinet is padeties per aplinkui, iskart puolant prie taisykliu ir ju nagrinejimo, penktadienio vakare tikrai nenori. Jei tau tai patinka, go ahead, taciau tokiu atveju priprask prie ignoravimo.
  • Manau, jog turejau preteksta prasyti ss del evento laimejimo. Uzduoti atlikau per 1min ir 1 sekunde, kai trumpiausias laikas per kuri ja buvo galima atlikt yra 1minute. O po to dar sakai, kad as buvau 4, ypac, kai tuo metu buvo 80 zmoniu, bent trecdalis ju AFK ir puse nekreipianciu demesio i tokius eventus.
  • O visa atsakyme pateikta zinute tik dar karta irodo, jog jei eventas nera uzregistruotas forume, pagal tave jis:
    • neprivalo buti saziningas
    • laimetojais galima skelbt, kas tik papuola i galva
    • del irodymu vargintis tikrai neapsimoka, nes nesinori prarasti zaidimo smagumo, jo?
  • Manau, jog taisykliu zinojimas ir bandymas jas pritaikyt, kada tik randi proga tai padaryt neatleidzia nuo zmogisko dalyko - sazines turejimo.
  • O norint, but gerbiamam ir tureti nebloga reputacija projekte reiketu rupintis ne tik forume irasytais ir uzregistruotais eventais, bet ir smulkiais, kaip ir siuo atveju. Tada nereikes nei verkt, nei nieko bandyt irodyt ar gintis.

Aš nieko nebandžiau apgaut, tiesiog norėjau rep pasirinkti užduotim ir padaryti kažką tokią valanadą serveryje. O Mygtuko paspaudimas, man ne tik, tarp koki ~100 foto reikia ieškoti šitos vienos ar 3 ? Nu ne. Nepatikimas atrodau? Nedalyvauk :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskutine eilute atkales kaip poteri. Jei tik kazkas blogesnio apie tave pasakoma, tu iskart i krumus, apsibarikaduoji excusais ir i trasa. Tikiuos, kazkada nebebusi pervarges, sugebesi paspaust ta screenshotinimo mygtuka ir nebeinksi su pasiteisinimais teamspeake.

Su tokiu poziuriu i savo evento dalyvius nesistebek, jog juose nematysi minios zaideju.

Sekmes renkantis +repus projekte, tik jie nevisada parodo koks gerbiamas ir vertinamas siame serveryje tu esi. Dar ir sita jei suprastum mano misija su siuo papeikimu butu pilnai atlikta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.