Jump to content
Jimmy_Absolut

Kaip tapti LMG komandos nariu?

Rekomenduoti pranešimai

Blogas labai  patiko, buvo žiauriai įdomu skaityti. Bet galiu paprieštarauti ties UNIVERSALUMAS iki tol kol buvo Max_Tosha pgr. Adminu jis rinko tik tuos kuriuose akivaizdu ko jie nori būti, nes kai buvo atranka į LMG komanda aš į ją pildžiau ir negavau dėl to, kad nebuvau susikoncentravęs į tam tikras pareigas, tiekk padėjau žaidėjams ir blokavau ir t.t bet dėl tokio menko šūdo nepriiėme, tad aš nemanau ar jam buvo svarbu universalumas, tai tiek ir norėjau pasakyti. Rašyk daugiau blogų bus bent priežastis kodėl ateinu į forumą :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

"Tai reiškia, kad jie turi minimum 2 metų bagažą." Realiai pradėjau žaisti 2015/11 mėnesį, į komandą patekau vos po metų :x

Aplamai galiu pasakyti iš savo patirties tai, kad ši tema tikrai gerai atspindi komandos reikalavimus ir net gi buvo smagu pačiam paskaityti ir mąstyti "a kaip buvau mažas pizdukas, turėjau tokius bruožus patekęs į komandą?". Mano pusėje patekimas į komandą tikrai buvo greitas, aplamai mano visa LMG karjera augo ir platinosi greičiau nei kada įsivaizdavau - esu žmogus mokantis pasitaisyti ir mokintis iš kitų bei savo klaidų, tai esu jau sužinojęs apie save ir manau, kad tai buvo vienas iš pagrindų dėl mano greito progreso link komandos (galbūt trūko to paminėti temoje?). Komandos titulas yra keistas, į jį labiau įeina emocijos ir ugnis nei pats darbas nes žmogus mokantis tobulėti ir geriau atskleisti save turės geresnius šansus patekti į komandą nei tas kuris mokės pažiūrėti į temą ir sakyti "patvirtinti/nepatvirtinta" (mano manymu). Nujaučiu, kad ši tema bus įdomi kitiems skaityti ir tikrai skatinčiau norinčius patekti į komandą ją paskaityti - gražiai parašyta Džimi (y).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Skaičiau ir šypsojausi, rašybos klaidų nebuvo, maloniau skaityti dėl to. Davei visiem LMG projekto žaidėjams gerų pamokų, taisyklių ir sprendimų kaip eiti tikslo link. Ačiū jog nepatingėjai, pasidalinai savo patirtimi ir dar davei begalės svarbių patarimų kurių dėka savo platų kelią tiesei ir kiti tiesė LMG projekto komandoje. Ačiū, ačiū ir dar kartą didelis AČIŪ.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2/11/2018 at 16:39, Bmw_Andrius rašė:

Blogas labai  patiko, buvo žiauriai įdomu skaityti. Bet galiu paprieštarauti ties UNIVERSALUMAS iki tol kol buvo Max_Tosha pgr. Adminu jis rinko tik tuos kuriuose akivaizdu ko jie nori būti, nes kai buvo atranka į LMG komanda aš į ją pildžiau ir negavau dėl to, kad nebuvau susikoncentravęs į tam tikras pareigas, tiekk padėjau žaidėjams ir blokavau ir t.t bet dėl tokio menko šūdo nepriiėme, tad aš nemanau ar jam buvo svarbu universalumas, tai tiek ir norėjau pasakyti. Rašyk daugiau blogų bus bent priežastis kodėl ateinu į forumą :)

Manau, kad buvo geresnis žmogus, kuris ir užėmė vietą vietoj Tavęs, todėl ir negavai. Nerašau, kad universalumas būtinas, teigiau, kad tai yra pliusas, pačiam universalumas padėjo, tačiau visada būna išimčių. Ačiū už gražius žodžius!

On 2/11/2018 at 16:40, Mat_Himplin rašė:

"Tai reiškia, kad jie turi minimum 2 metų bagažą." Realiai pradėjau žaisti 2015/11 mėnesį, į komandą patekau vos po metų :x

Aplamai galiu pasakyti iš savo patirties tai, kad ši tema tikrai gerai atspindi komandos reikalavimus ir net gi buvo smagu pačiam paskaityti ir mąstyti "a kaip buvau mažas pizdukas, turėjau tokius bruožus patekęs į komandą?". Mano pusėje patekimas į komandą tikrai buvo greitas, aplamai mano visa LMG karjera augo ir platinosi greičiau nei kada įsivaizdavau - esu žmogus mokantis pasitaisyti ir mokintis iš kitų bei savo klaidų, tai esu jau sužinojęs apie save ir manau, kad tai buvo vienas iš pagrindų dėl mano greito progreso link komandos (galbūt trūko to paminėti temoje?). Komandos titulas yra keistas, į jį labiau įeina emocijos ir ugnis nei pats darbas nes žmogus mokantis tobulėti ir geriau atskleisti save turės geresnius šansus patekti į komandą nei tas kuris mokės pažiūrėti į temą ir sakyti "patvirtinti/nepatvirtinta" (mano manymu). Nujaučiu, kad ši tema bus įdomi kitiems skaityti ir tikrai skatinčiau norinčius patekti į komandą ją paskaityti - gražiai parašyta Džimi (y).

Wassup. Na matai, tavo tikslios žaidimo datos nežinojau, peržiūrėjau visų forumo vartotojų užregistravimo datą, tikriausiai, pats kažko rimtai pradėjai siekt 2016, nors vartotojas užregistruotas 2013 metais, o daugelis pradeda anksčiau žaisti nei lankytis forume, bent jau taip buvo senais laikais. Tempas nerealus pas tave buvo, pavaduotojai, direktoriai, o galiausiai ir šilta vieta komandoj. Ačiū tau už viską, linkiu, kad neišsektų motyvacija, tiek sau, tiek tau :**

On 2/11/2018 at 16:40, Freddy_Bloods rašė:

fainas blogas, patinka, jog esi užsivedęs padėti žaidėjams, kurie siekia įvairių pareigų serveryje ir ne tik. Linkiu sekmės tiem, kas pasinaudos džimio blogu ir galbūt vieną dieną pasieks savo išsvajotas pareigas :) 

Ačiū, Fredžiau, nepabijok parekomenduot kitiems, tegul plinta kaip virusas! ;D

On 2/11/2018 at 16:44, Ignelis_Lol rašė:

Man patiko šitas blogas dabar žinosiu kaip vip priž pasiimt :D

Ačiū, Igneli, teorinių žinių niekada neužteks, reikia ir praktikos, sėkmės tau!

prieš 23 valandas(-ų), Eho_San rašė:

Perskaičiau viską, man patiko kad paminėjai jog nereikia “nardyti” nes tai yra mano manymu žemas lygis, dauguma sako jog ne nardo tačiau akivaizdžiai matosi @Kent_Brokman, Smagu paskaitinėti 

Na matai, kai kuriems pavyksta, tačiau nuo to reputacija nepagerėja. Dėkui!

prieš 23 valandas(-ų), Luunis_Hakis rašė:

@Benas_Dievas perskaityk, verta susimastyti. 

Šhaunus blogas Džimi, atsimenu tuoos laikus kai parašai džimiui i skaipa, dėl unbano ^^ ir tuoj vėl gali žaist.

Iškur tokios idėjos, lauksiu kitų blogo dalių! 

Labas, bruh, kiek mačiau, tai Benulis čia nebežaidžia - galim nebememint xdd. Ačiū už shilumą, apie naują dalį būtinai pranešiu, dabar reikia, kad šita įsistovėtų (:

prieš 23 valandas(-ų), Carbon_Rytis rašė:

Skaičiau ir šypsojausi, rašybos klaidų nebuvo, maloniau skaityti dėl to. Davei visiem LMG projekto žaidėjams gerų pamokų, taisyklių ir sprendimų kaip eiti tikslo link. Ačiū jog nepatingėjai, pasidalinai savo patirtimi ir dar davei begalės svarbių patarimų kurių dėka savo platų kelią tiesei ir kiti tiesė LMG projekto komandoje. Ačiū, ačiū ir dar kartą didelis AČIŪ.

Nėra už ką, Carbonai! Tikėjausi, kad bus nors šiek tiek naudinga tema, atrodo - pavyko ;o

prieš 19 valandas(-ų), Ell__Toro rašė:

Uoj tu jimy, jimy. Vistiek mldc esi nors ir nieko neužimi. (Tavo gfxai neblogi)

Ačiūū!

prieš 18 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Labai gražiai aprašei, Džimi. O svarbiausias dalykas norint patekti į komandą — darykit gerą projektui ne dėl patekimo į komandą, o dėl savęs ir nepamirškit, kad tai tik žaidimas.

Ačiū, Dominykai! 

prieš 1 valandą, Gax_Gax rašė:

Visiškai teisingai. Siekti naudos projektui yra pagrindinis dalykas. O komanda ir visa kita ateis savaime.

Ar nenorėtum savo asmenine patirtim pasidalinti, kas kaip ir kodėl? Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Ernestas_Driftuoja rašė:

Geras manau motyvacijos ir pamokymo pliupsnis tiems kurie bando siekti Komandos. Sėkmės visiems :) 

Pridusk bratva.

Bloga visą perskaičiau, ir galima sakyti daugeliu dalyku pats rėmiausi prieš patekdamas į komanda. Tai kad kas ir bandot patekti į ją gerai įsiskaitykit kas čia yra parašyta, be to dar labai svarbus pastovumas ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.