Jump to content
Neddy_None

Vietovių paieškos - Papildomas uždarbis

Rekomenduoti pranešimai

92e5d8c32f65a4a2f1823ae74e9bfc60199.png

*introduction*

yo, yo.  Pirmoji savaitė kuomet esu tikrasis, nebe laikinas, šios firmos pavaduotojas. Maniau, jog išeis su Direktoriumi susitarti ir išpęšti daugiau temų, bet kadangi dar yra pavaduotoja Regina bei pats Direktorius nori turėti savąsias temas ir jas aktyviai tikrinti, tai su jo leidimu perėmiau šią - vietovių paieškas. Tikrai džiaugiuosi tokiu sprendimu, nes teks ne tik rašliavoti forume, bet padirbėti ieškant kuo įdomesnių vietovių ir žaidime. Pykit, nepykę, bet čia jum nebus Greg'o, ar Kevin'o vietovės, teks šiek tiek ir padirbėti patiems, norint užsidirbti arbatpinigių, visos šios vietovės bus sunkesnesnės, bus sunkiau patiekiamos nei tai darė praėjusieji šios temos savininkai. But all in all manau, jog viskas vyks sklandžiai, darbuotojai manęs nepavesite ir aktyviai pildysite šią temą.

 

9f857225e45ad94ed325d30f315bf3cb217.png

Vietovių paieškos - tai vieną arba du kartus per savaitę (priklausant nuo aplinkybių) vykstantis dalykas, kurio metu visi Medikų firmos darbuotojai galės papildomai užsidirbti pinigų bei smagiai ir turiningai praleisti laiką, apart nuobodžiavę serveryje. Šis "dalykas", jeigu viskas vyks pagal planą, bus atnaujinamas kiekvieną Trečiadienį - Sekmadienį (blogiausiu atveju tik sekmadienį), kuriuo laikotrapiu per tris dienas, turėsite galimybę suieškoti šioje temoje pateiktas vietoves ir užsidirbti pinigų, arba prisidėti vaistų (jūsu valia rinktis), mūsų rangų sistemoje. O kiek gi bus tų vietovių? Taigi, vietovių bus penkios ir viena EKSTRA vietovė, kuri bus sunkiausia ir už kurią atitinkamai jūsų paskatos suma kils (čia tiems kurie tikrai netingi ir siekia savo užsibrėžtų tikslų, teks padirbėti < šypsausi >). Šis vietovių skaičius niekuomet nekis, jis išliks toks pat, tik savaime aišku pasikeis pačios vietovės. Tai, ar tikrai verta jų ieškoti? Atsakymas beabejo - taip. Kaip pastebite ne visuomet valdžia būna aktyvi, ypač darbo dienomis, tenka užsisedėti mokyklose, mokymo įstaigose ir t.t . Tai vienas iš paprastesnių ir įdomesnių laiko praleidimo būdų serveryje, kuomet nereikia aukštesnės valdžios įsakymo, ar prižiūrėjimo, ar tai darai "gerai". Tiesiog reikia noro ir motyvacijos. Taipogi, tiems, kuriems valdžia nė motais, didelė paskata turėtu būti piniginė premija, arba vaistai, kurie tikrai visuomet praverčia. Mažas pastebėjimas - kaip pasunkinimas, visos vietovės bus fotkinamos (daromos) tamsiu paros metu.

 

Kainoraštis (piniginėmis sumomis):

  • Už kiekvieną surastą vietovę gausite 100.000 € severio valiutos. Suradus visas penkias vietoves išviso gausite 500.000 €  serverio valiutos.
  • Suradus EKSTRA“ vietovę gausite papildomus 250.000 € 
  • Suradus penkias vietoves bei EKSTRA“ vietovę kaip paskatinimą ieškoti toliau išviso gausite 1.000.000. € . *manau jog ieškoti visų penkių bei EKSTRA vietovių yra tikras iššukis, bet žinant, jog galite gauti limoną, bandyti tikrai verta*

Kainoraštis (vaistais):

  • Už kiekvieną surastą vietovę gausite 0,25l skysčio. Suradus visas penkias vietoves išviso gausite 1,5l  skysčio.
  • Suradus EKSTRA“ vietovę gausite papildomas 3 tabletes bei 1skysčio.
  • Suradus penkias vietoves bei EKSTRA“ vietovę kaip paskatinimą ieškoti toliau išviso gausite 3l skysčio bei 4 tabletes .

Piniginės sumos arba vaistai bus išdalinami savaitės gale, Medikų firmos penktadieniniame susirinkime, arba asmeniškai susisiekus su manimi.

abc774f8cafde4946868f2d3b470cef4301.png

Bendrosios taisyklės, kurių nesilaikant vietovės bus neužskaitytos ir piniginė premija arba vaistai jums bus nesuteikti. Tad persiskaitykite, jog nekiltų nesklandumų !

>>> Draudžiama padirbinėti nuotraukas, kitus įrodymus, vogti / kopijuoti jas iš bendradarbių.
>>Suradus vietovę, būtinai turi matytis jūsų slapyvardis (Vardenis_Pavardenis) parašytas per „T“ raidę bei vietovės numeris kurioje esate. (PAVYZDYS -  čia).
>>Pranešimą galite skelbti suradus bent 4 iš 5 vietovių.
>>Fotografuojant įrodymus radus vietą, esant nurodytoje vietoje išjungti pokalbio langą (chat'ą) su F7 mygtuku.
>>Nuotrauka turi būti daroma visiškai nepriekaištingai, ji turi kuo labiau atitikti orginalią (vieta, stovėjimas, pasisukimas ir t.t.).

af2a1419b3ae0604dff0847839bb0ce3252.png

2018.02.22

1. Pirmoji vietovė (čia)
2. Antroji vietovė (čia)
3. Trečioji vietovė (čia)
4. Ketvirtoji vietovė (čia)
5. Penktoji vietovė (čia)

• EKSTRA VIETOVĖ (čia)

 

Anketos šablonas, norint pateikti surastas vietoves:

 Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)
 Kiek suradote vietovių? (4/5; 5/5)
 Ar suradote "EKSTRA" vietovę? (Taip/Ne)
 Kokį atlyginimo būdą renkates? (Vaistai/Piniginė suma):
 Jūsų surastų vietovių nuotraukos (Nuoroda):

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Pirmoji savaitė Medikų "Vietovių paieškoms", tiesą sakant esu nusivylęs, jog dalyvavo tik 3 darbuotojai, bet tuo pačiu metu ir džiaugiuosi už juos, jog jie surado visas vietoves ir tai atliko nepažeisdami pagrindinių taisyklių.

Alay_Day - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Piniginė suma, 1.ooo.ooo (milijonas) eurų - atsiimti. Šauniai pasidarbuota !
Freddy_Bloods - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė, kuri iš pirmo karto buvo padaryta blogai, per daug išduodama vieta kitiems darbuotojams. Buvai prašytas ją pakeisti, bet to nepadarei, dėl ko šį kart į tai nekreipsiu dėmesio ir sumokėsiu pilną sumą, kitą kart, už tai bus minusuojami pinigai ir nebus skiriamos jokios nuobaudos. Piniginė suma, 1.ooo.ooo (milijonas) eurų - atsiimti.
Exe_Hrasumi - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Piniginė suma, 1.ooo.ooo (milijonas) eurų - atsiimti. Šauniai pasidarbuota !

Iki kito triečiadienio, dienos, kuomet turėsiu atnaujinti vietoves, tikiuosi sulaukti, bent penkių anketų. Nenuvilkite manęs.

VIETOVĖS ATNAUJINTOS !

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Antroji savaitė Medikų "Vietovių paieškoms", paprašiau, jog nenuviltumėte manęs, tą ir padarėte. Sulaukėme penkių vietovių ieškotojų. Tuom ir džiaugiuosi.

Ell_Toro - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Vaistai, rangų sistemoje - atsiimti. Norėčiau tave asmeniškai pagirti, jog daugeliui, jei ne visiems čia esantiems padėjai surasti visas vietoves. Ačiū, jog skatini darbuotojus dirbti ir tuštini mano piniginę. Šauniai pasidarbuota !
Exe_Hrasumi - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Piniginė suma, 1.ooo.ooo (milijonas) eurų - atsiimti. Šauniai pasidarbuota !
Laurynas_Tiesiog - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Vaistai, rangų sistemoje - atsiimti. Šauniai pasidarbuota !
Aaaa_Aaa - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Piniginė suma, 1.ooo.ooo (milijonas) eurų - atsiimti. Šauniai pasidarbuota !
Jokis_Lmg - surastos 5 iš 5 vietovių bei papildoma, EKSTRA vietovė. Piniginė suma, 1.ooo.ooo (milijonas) eurų - neatsiimti. Lauksiu tavo žinutės, susisiek su manimi betkuriu paros metu, kai būsiu online, būtinai sumokėsiu tau priklausančią sumą. Šauniai pasidarbuota !

Kitą sekmadienį, vėl bus atnaujintos vietovės, iki tol, tikiuosi, jog taip pat aktyviai pildysite vietoves kaip ir šią savaitę. Man asmeniškai pilnai užtenka penkių pildančių asmenų.

VIETOVĖS ATNAUJINTOS !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×