Jump to content
Edga_Kesa

1.8 Atnaujinimo Progresas

Rekomenduoti pranešimai

galvojau jog edgaras yra tikras savanaudis nieko nedarantis serveryje, nes kai pradejau zaist iki dabar galiu suskaiciuot ant pirstu kiek kartu ji maciau serve ar ts. Kai Tosha paliko serveri jau galvojau kad rip bet pasirodo ne mldc edgarai laukiam :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Na va Edgarai pagaliau pasirodai su didelėmis žiniomis mums šio serverio žaidėjams(gyventojams) turbūt aš visada tikėjau tavimi, jog esi kažką jau padaręs tiesiog neturi laiko to užbaigti (Agnė), šaunu matyti progresuojantį žaidėjų skaičių bei tavo suaktyvėjusį aktyvumą projekte, svarstau ar kada nors esu jautęs tokį palengvėjimą savyje, jau galvojau kaip Artūras paliks projektą mums bus pipec, tačiau laikui einant supratau kad tai dar ne pabaigą mes gyvuosime ir toliau, be abejo tikėsimės kuo greičiau išvysti šį atnaujinimą bei padėti tau šimtų procentų viska ištaisyti jeigu tai nebūtų tobulą sistemą kurios laukėm šitiek laiko, iš mano pusės džiugų skaityti progreso temą nors ji ir nėra labai išplėtotą tačiau atsižvelgiant į tai kad nelabai esi mėgėjas bent pastarais metais labai išplėtoti save, nu nesijaudink viskas bus gerai ir geriausias serveris Lietuvoje bus vėl ant to kelio kur jam visada ir buvo vietą. Sėkmės 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kažkas neįtikėtino ir ilgai laukto, po ilgo laiko sulaukėme bent šiokių tokių naujienų , tikimės kad tai nebuvo tuščiažodžiavimas ir greitu metu sulauksime garsaus ir legendomis pagarsėjusio 1.8 atnaujinimo , sėkmės darbuose ! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.