Jump to content
South_West

[Idėja] Forumui

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Bene_Claun
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Forumo rangai
3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Mano idėja būtų tokia jog forume būtų rangai pavaduotojams.
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų tinklapiui?: Pasakysiu taip jog būna jog daro atrankas forume ir pavaduotojai arba atsako į ppk ir reikia užrakinti temas bet tai turi daryti visalaik direktorius o jai jis neaktyvume to nepadaro (Nu tai nėra didelė problema bet vistiek). 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 2 minutes(-čių), Domis_Millerr rašė:

Aš už, tai palengvintų ir pavaduotojo, ir direktoriaus darbą. @Marius_Corallo tam rangui uždėt tereikia skirti 5 sekundes savo gyvenimo, nejaugi taip sunku?

Kolkas, šią galimybę turi tik pats Edgaras. Pavaduotojų labai daug ir jie dažnai keičiasi, tad nemanau, kad viskas vyktų labai sklandžiai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš esu , nes pats siūliau šį pasiūlymą ir tikrai manau pavaduotojams praverstų ši papildoma galia. Tačiau kaip @Marius_Corallo sakė pavaduotojai tikrai dažnai keičiasi tačiau jie tikrai nesikaičia kas kokias 20d jie išbūna ir ilgiau nebent nuos nušalina arba direktorius praranda/palieka pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Marius_Corallo rašė:

Prieš. Pavaduotojai labai dažnai keičiasi, todėl nemanau, kad veiksminga žaisti ir dėlioti rangus.

Sutinku, bet būtų galima padaryti pvž DP @Mat_Himplin tokia privilegija, jog jis galėtų uždėti pavaduotojaus ranga.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Svarstytinas pasiūlymas. Iš esmės, galėtų ir direktorių prižiūrėtojas suteikti šį rangą pavaduotojams (taip pat ir direktoriams). Kad save apsidrausti nuo nesusipratimų, direktorių prižiūrėtojas pavaduotojui galėtų kontroliuoti galias, panašiai kaip ir žaidime, tik čia su užrakinimais, temų slėpimais ir pan. (pvz. leisti tik užrakinti temas, jeigu šis tikrintų papeikimų skiltį).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.