Jump to content
Edga_Kesa

Naujas Forumo Dizainas

Rekomenduoti pranešimai

Nu va Domantukas sužavėjo mus nauju dizainu kuri Edgaras įkėlė tačiau mano nuomone tamsesnių paslaptingesnis ir labiau man patiko praeitas reikėjo per kurti daug temų kadangi šviesos pasikeitė, nu bet Tikuosi nebus taip kaip anksciau kad su forumo atnaujinimu sustos serverio atnaujinimai 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Labai stringa visas web'as, lėtai krauna ar man čia taip vienam? O, šiaip dizainas yra gražus, bet dar nepilnai išpildytas, kiek įžvelgiu biškelį paskubėjot su dizainu. :( Bet visvien šaunu, puikus progresas Edgarai, vėl grįš tas LMG, kur ir buvo seniau :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu tikrai nieko juokingiau nėra, kai sakot, kad tamsoj per šviesus dizainas akims. Tai gal facebooke, gmaile, twiteryje ar youtubėj nesilankot tamsoj, nes jie irgi šviesūs? Abejoju. O jei tikrai jaučiat problemas, tai tada įsidiekit programas, kurios mažina mėlynos spalvos tintą ekrane arba nešiokit akinius, kurie melyną šviesą filtruoja. Bet jei nebuvo poreikio iki šiol, tai manau, nereikia.

Vienas dalykas, kuris dar nebuvo paminėtas, kad visi elementai (išskyrus nuotraukas, ten kur be jų neapsieinama) yra vektoriniai, t. y. tokios figūros/ikonos/mygtukai/etc, kurie (kurios) yra sukurti kodo pagalba. Ne bitmapai, o matematinės koordinatės. Tai lemia greitesnį puslapio užkrovimą ir savaime, mažesnį forumo apkrovimą. Man asmeniškai tikrai jaučiasi operatyvesnis forumo veikimas.

Nepaslenku įkelti originalaus dizaino prezentacijos, bet tiesa, jis vis dar skiriasi tiek vizualine, tiek funkcionalumo (labiau apgalvotos benchmarkų, puslapių navigacijos vietos, profilio išdėstymas ir pan.) prasme. O kai kurie programuotojų sprendimai mane šiek tiek ir erzina (pvz., hover efektas serverio informacijos baneryje).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-čių), Daumantukas_Focus rašė:

Nu tikrai nieko juokingiau nėra, kai sakot, kad tamsoj per šviesus dizainas akims. Tai gal facebooke, gmaile, twiteryje ar youtubėj nesilankot tamsoj, nes jie irgi šviesūs? Abejoju. O jei tikrai jaučiat problemas, tai tada įsidiekit programas, kurios mažina mėlynos spalvos tintą ekrane arba nešiokit akinius, kurie melyną šviesą filtruoja. Bet jei nebuvo poreikio iki šiol, tai manau, nereikia.

Vienas dalykas, kuris dar nebuvo paminėtas, kad visi elementai (išskyrus nuotraukas, ten kur be jų neapsieinama) yra vektoriniai, t. y. tokios figūros/ikonos/mygtukai/etc, kurie (kurios) yra sukurti kodo pagalba. Ne bitmapai, o matematinės koordinatės. Tai lemia greitesnį puslapio užkrovimą ir savaime, mažesnį forumo apkrovimą. Man asmeniškai tikrai jaučiasi operatyvesnis forumo veikimas.

Nepaslenku įkelti originalaus dizaino prezentacijos, bet tiesa, jis vis dar skiriasi tiek vizualine, tiek funkcionalumo (labiau apgalvotos benchmarkų, puslapių navigacijos vietos, profilio išdėstymas ir pan.) prasme. O kai kurie programuotojų sprendimai mane šiek tiek ir erzina (pvz., hover efektas serverio informacijos baneryje).

Nenoriu nieko sakyti, bet pridursiu, kad žmonės nusipirkit normalios rezoliucijos ekranus arba per maca pažiūrėkit dizaina :DDD jei ekranai su subinėm palaikantys 100 spalvų tai jo gal tada ir nematot forumo kaip turit matyt :DDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 minutes(-čių), Gedas_Afigenas rašė:

Nenoriu nieko sakyti, bet pridursiu, kad žmonės nusipirkit normalios rezoliucijos ekranus arba per maca pažiūrėkit dizaina :DDD jei ekranai su subinėm palaikantys 100 spalvų tai jo gal tada ir nematot forumo kaip turit matyt :DDD

Jei čia man adresuoji, tai jei gali įvardink, kas blogai, nes labai supratau iš komentaro.

Pats dirbu su 4k rezoliucijos laptopu bei Macbooku, o ir dizainas buvo pieštas, kad pirmoje vietoje gerai atrodytų žiūrint ant Retina bei 4k ekranų. O jei atrodys ant didelės raiškos monituorių gerai, tai ant prastesnės nebus problemų taip pat.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 valandas(-ų), Daumantukas_Focus rašė:

Jei čia man adresuoji, tai jei gali įvardink, kas blogai, nes labai supratau iš komentaro.

Pats dirbu su 4k rezoliucijos laptopu bei Macbooku, o ir dizainas buvo pieštas, kad pirmoje vietoje gerai atrodytų žiūrint ant Retina bei 4k ekranų. O jei atrodys ant didelės raiškos monituorių gerai, tai ant prastesnės nebus problemų taip pat.

Čia ne tau, o tiem, kam dizainas žiūrisi ne taip, pats greičiausiai su mac dirbi tai nei pusė žodžio neturiu apie tave Daumantai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 48 minutes(-čių), Gedas_Afigenas rašė:

Čia ne tau, o tiem, kam dizainas žiūrisi ne taip, pats greičiausiai su mac dirbi tai nei pusė žodžio neturiu apie tave Daumantai.

E, Geduti slysti ant bazaro žiūriu, jau gaudo čia tave :D ne, ne viskas normaliai čia su tuo dizainu, kiek verkti galima, koks dar per šviesu nakti? O facebook'e nakti kimarint, tai ne šviesu jo? Užteks bambėti, džiaukites jog iš viso atsiranda žmonių, tokių kaip Daumantukas, kurie stengiasi dėl projekto ir daro kažką, o ne tik kalba :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Forumas atnaujintas jau antrą kartą, bet palyginus kaip buvo, šis iš tikrųjų geresnis ir patogesnis naudoti, na o prieikime prie serverio tobulinimo darbo, tai tikrai norėčiau suabejoti ar Gerb. mūsų serverio savininkas @Edga_Kesa planuoja įkelti visų ilgai laukiamą 1.8, mano manymu tai labai mažai vilčių, kad šis naujausias serverio atnaujinimas bus išleistas, bet kaip matome kažkas vis tiek juda į priekį ir tuo galime didžiuotis !;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.