Jump to content
Connely_Bradlis

Atsiliepimas apie projektą [Connely_Bradlis]

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai! Skubu pranešti jums manau gerą naujieną?! Taip, gerą naujieną, šiandien į LMG projekto valdas atklydo, kaimietis Connely_Bradlis. Jei kam įdomu tai, esu iš kaimo, man yra 14 metų. Kitaip žinomas kaip Arnas. Šiandien, 2018 03 07 į LMG serverį užsiregistravau. Na... Visi žinote, kad naujokams reikia nors šiek tiek skatikų, taip ir man, reikia nors kažkiek skatiko. Tai nusprendžiau išreikšti savo nuomonę apie projektą, kadangi mėgstu rašyti tokius kaip blogus ir pnš. Tai manau visi žinote, kad šiam atsiliepimui skyriau daug laiko, kadangi prieš rašant teko gerai viską apmąstyti! 

Tik užsiregistravęs į serverį, gavau pagalbos teikimo paslaugas iš administracijos, o tas mane labiausiai ir nudžiugino. Po užsiregistravimo nuėjau, laikyti regitroje, teorijos egzaminą, išlaikęs teorijos egzaminą gavau leidimą pasireikšti su transporto priemonę, aikštelėje. Man tai pavyko padaryti tik iš antro kantro. Ir galiausiai gavau leidimą pasireikšti miesteliuose, tai teko man paplūšėti, kadangi beveik neesu žaidęs miedteliuose tai teko tikrai daug paplūšėti. Išlaikęs iš antro karto visas teises, t.y. Automobilio, motociklo, sunkvežimio teises. Tada teko apsvarstyti tolimą veiklą serveryje, tai susiplanavau užsidirbti pinigų, ieškojau tokios vietos kur būtų galima greitai užsidirbti, tai suradau tokią vietą, žvejybvietę. Nuvykęs į ją susipirkau reikiamas dalis, t.y. meškerę, sliekus ir žvejotojo pasą. Nuėjęs žvejoti, svarsčiau, kad ar galima kažką vertingo pagauti?! Tai nesitikėjau, bet pagavau keturis kartus iš eilės banginį ir ryklį. Nuėjęs parduoti gavau kelis skatikus kurie man pravertė vyriausybėje. Tai nuvažiavau į vyriausybę, pasiimti diplomą, bei papildomus pinigus į banką. Nusipirkau kur gausiu į minutę, šimtą dvidešimt penkis eurus. Tai viską prisipirkęs, nuvažiavau įsidarbinti į pirmąjį darbą, be pakvietimo tai buvo - Picų išvežiotojai. Jis iš tiesų lengvas darbas, daug nereikalaujantis ir t.t. Po darbo sumaniau, kad reiktu kažko rimtesnio. Kadangi turėjau užtektinai pinigų tai sumaniau, kad reiktų automobilio. Nusipirkęs jį, apvažinėjau po visus miestelius, susipažinau su visomis serverio vietomis. Tai pamaniau reikią padirbėti ties nelegalia veikla. Tiesiog susiradau tokį žmogų kuris norėtu su manimi šaudytis miestelyje, t.y. daryti DM miesteliuose. Bet baigėsi viskas tuo, kad pareigūnas mus pagavo ir įkalino į kalėjimą,  pėnkesdešimt pėnkes minutes. Atsėdėjau tą laiką ir nebeturėjau veiklos. Nebuvo noro dirbti, žejoti ir pnš. Mano automobilis buvo nutemptas mechaniko į konfiskuotų mašinų aikštelę. Tad teko ją atsiimti, tad nuvažiavau į konfiskuotų mašinų aikštelę. Atsiėmęs savo transporto priemonę pamaniau, kad reiktu pakelti ridą savo automobiliui. Kadangi kiek žinau, kad kas kiek rida bus didesnė galėsi už daugiau pinigų ją parduoti. Tad taip ir dariau, kėliau ridą kol pakėliau vieną tūkstantį ir tada savo automobilį pardaviau žaidėjui už du šimtus tūkstančių!

Tad prabuvęs truputį laiko serveryje susidariau apie serverio administraciją, serverio žaidėjus, serverio sistemas, LMG komandą nuomonęs kurias dabar ir atskleisiu. Pradėsiu nuo serverio administracijos, tad kaip ir sakiau tik ką prisiregistravęs į serverį iškart gavau iš administratorių pagalbos teikimo paslaugas, taip ir supratau, kad šio serverio adminiatratorių komandą atsakingą, pareigingą, sugeba išlaipinti iš didžiausių bėdų serverio žaidėjus, na tai jų kasdienybė, bet tikrai ne kiekviename projekto serveryje tai surasi! Manau visi supratote ką norėjau pasakyti, kitą aprašysiu serverio žaidėjus, atvirai kalbant kai kurie serverio žaidėjai yra neatsakingi, tokie "pasikėlę". Bet tai kalbu ne apie visus, retai kada rasi tokių kurie gaunant pareigas nepasikelia, išlieka tokie pat kaip ir buvo! Na... Serverio sistemos. Be jų nebūtų ir serverio praeities, dabarties, bei ateities. Tad kai kurios sistemos atrodė atsibodusios, bet man patiko tai, kad jas galima perprasti greitai. Visos sistemos tokios paprastos, bet man patinka paprastumas! Tai tikrai didelį pliusą šiam serveriui skiriu už serverio sistemas! Na ir paskutinė svarbi nuomonė iš mano pusės yra LMG komanda. Prieš ateinant į serverį šį girdėjau tokias prakalbas, kad visi išrinko savus ir Joe, tiesiog "kimarina" kiekvieną dieną ir viskas, tiesiog nieko neveikia ir viskas. Bet atėjęs į serverį/forumą peržiūrėjau jų darbą, ir iš ties galiu pagirti, tikrai gal ir savus priima, bet tai gerai, nes juos pažįsta ir jais pasitiki, tai tikrai buvo vertą rizikuoti išrenkant šiuos naujosios LMG komandos narius! 

#Frank_Eddie

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.