Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Tadas__Bass

Antrasis mapp darbas ( Texture Studio )

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų, kaip Architekto slapyvardis?:  Vagina Owner
2. Kiek laiko užtrukote jį darydamas?:  ~ 1 valandą 
3. Vaizdinė atlikto darbelio medžiaga:  -
4. Komentarai (nebūtina)

24ae6a20b1d15cbb20a87b471104bd32993.png

bd957d1070864d87495daee7f52c72a3116.jpg

f4aece1c6116655172b99e0fdfeed5ea394.jpg

Tai yra mano antrasis mapp darbas su texture studio , noriu sulaukti nuomonių kritikos bei viso kito 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, vertinčiau tavo darba 6/10 kiek tekę matyti tai yra žymiai mandresniu darbu nei tavo ir labiau galinčiu sužavėti, tačiau neskaitant to jog tai tik antrasis tavo darbas padirbėta tikrai neblogai iš tavo turimos patirties manau kazka labiau sugalvojus dar geriau išeitų tobulink ši darba. Man akį užkliuvo tas žodis “departamentas” kodel jis toks mazas ?;D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Išties man patiko. Darbas labai gražus bent jau man. Kodėl? Nes matosi jog idėjai pastangų , ir kaip naujokas tai duosiu 9/10 , kodėl? Kadangi policijos departamentas turi būti aukštesnis bei įėjimmas trėtu šiektiek keisti savo stilių. Paditbėta tikrai neblogai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na, kažkaip keistai manau atrodytų štai tokia bazė, kad ir įdėjai pastangų, vis tiek pusiau dešimtuko. Žinoma, sėkmės tobulėjant, nes iki tobulo kelio, trūksta tik laiko, pastangų ir noro.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šeip gražiai atrodo. Bet tas stilius man atrodo jau pasenęs ar esu matęs jau, ir kaip PD baze tai nelabai, jei LMG projektui tai nei vartų, mažas pastatas. Trūko kažko, trūko. Bet už pastangas, įkelimą į forumą sureguosiu. Sėkmės statybuose :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, netyčia užmačiau tavo darbelį ir užsukau pažiurėti.Pats darbelis plius minus man patiko, bet prituriu Benjai, kad jau biški reikėtų keisti tą darbelių darymą.Nepritiktų LMG serveriui, nes mano manymu turėtų būti vartai, nes visi galėtų įeiti į bazę.Ačiū už darbelį

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.