Jump to content
Deividuxz_Yolo

[Idėja] Pora idėju serveriui

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apačioje
3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:  Apačioje
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau jog praverstų.

Tai va kiek pastebėjau Edga_Kesa su aktyvėjo ir turbūt pražiūrės šias idėjas.

/kviesti:

Kai parašai /kviesti rodytu kiek prisijungusių žaidėju pvž:

Medikai - prisijungusių 4

Taxi - prisijungusių 18

Tiuninginiai - prisijungusių 12

Policininkai - prisijungusių 64

Turbūt supratote esme. Ši idėja praverstu šiam serveriui, nes tikrai į šį serverį ateina daug naujokų/žmonės be privilegijų ir jiems nereikėtų žiūrėti per /darbai, o tiesiog matytu per /kviesti jog yra tiek darbuotoju ir galės iškviesti savo norima paslauga.

Iškvietimai:

Iškvieti Medikus ir parodo racijoje jog Deividuxz_Yolo iškvietė medikus: buvimo vieta vt 4. Tada Mediku darbuotojas parašo kokia nors komanda pvž: /priimuiskvietima ar kaip jūs sugalvosit. Tada išmeta lentele kairėja/dašinėję pusėje jog:

Deividuxz_Turtas vyksta pas jus,

Jis yra už: 0,56km.

Turbūt supratote mane kokia aš mintį turiu.

/sketi:

Parašau komanda /gaudomi pamatai žaidėja kuris turi 5 žvaigždutes ir parašai komanda /sekti V_P/ID ir raudonas taškiukas kas 1-2 sec per naujo atsirespavnintu. Ši komanda tikrai praverstu teisėsaugai.

Na manau jog šios kelios idėjos pravers serveriui jei esi prieš argumentuok esi už tai pat argumentuok.

Sėkmės jums.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Su pirmą idėja visiškai sutinku nes naujokai nežino kad administratoriai lmg serveryje ne TAXI arba ne medikai kad galėtų pagydyti tą serverio žaidėją aš už šią idėją , 2 Iskvietimai prieš kodėl ? Todėl kad kils daug problemų visi nores kuo greičiau kilti rangu aukštyn bei greičiau rinktis taškus sistemoje tai sakau prieš šiai idėjai 3 suIdėja pilnai sutinku ši ideja manau pravers tikrai teisėsaugos grupėms tiksliau firmos PD ,APSAUGA , SWAT bei naujai atsiradus tiksliau atskirtai nuo PD tai FBI ši komanda palengvins teisėsaugos nariams darbą norint pagauti nusikaltėlį tiesiog ji galėsi sekti ir matysi kuriuo kilometražu jis keliauja bei lengviau jį sugauti nereikės visada mapp daryti arba prašyti kolegų pagalbos pagauti tą nusikaltėlį kurį jūs gausite #IlgaNuomonė

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Už pirmasias dvi idėjas esu už, bet už paskutinę idėją esu prieš, kodėl? Kadangi vis dėlto tokio tipo serveris (GRP) turi turėti realybės jame. Realiam gyvenime tu neparašysi komandos /sekti ir nesurasi nusikaltelio. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2018-03-30 at 16:13, Antonio_Benjamin rašė:

Už pirmasias dvi idėjas esu už, bet už paskutinę idėją esu prieš, kodėl? Kadangi vis dėlto tokio tipo serveris (GRP) turi turėti realybės jame. Realiam gyvenime tu neparašysi komandos /sekti ir nesurasi nusikaltelio. 

Cia yra zaidimas o ne real life nu tai real life ir neparasysi /mapp.

Na sios idejos tikrai yra geros ir naudingos LMG serveryja as uz.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sutinku, visos įdėjos būtų naudingos. Ypatingai antra idėja, nes šiuo metu gal atvažiuoja kokie taksistai, iškvietimai yra tiesiog beverčiai, nes niekas nevažiuoja ( kaip ir sakiau galbūt išskyrus taksi ), /sekti komanda nėra didelė būtinybė, bet mano nuomone praverstų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sutinku su visais tavo pasiūlymais! Parašius /kviesti tu pamatai kiek prisijungusių tos firmos darbuotojų ir pamatai jeigu nieko nėra ,tada nekvieti ir bandai nusigauti pėščiomis arba savo problemą išspręsti pats ,o jeigu pamatai ,kad yra dirbančiū iškvieti ir jeigu darbuotojas priima iškvietimą su speciala komanda tu sužinai ar laukti to darbuotojo ar ne ,nes šiuo metu iškvietus tiesiog prastovi ir sužinai ,kad niekas net nesiruošė atvykti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.