Jump to content
Edga_Kesa

Pateikite savo idėjas naujai gaujų sistemai

Ar reikėtų panaikinti klubus ir jų bazes, bei bazių pirkimą pritaikyti gaujom? (Pvz. padaryti kad geresnės gaujos galėtų jas užimti arba nusipirkti)  

278 nariai balsavo

 1. 1. Ar reikėtų panaikinti klubus ir jų bazes, bei bazių pirkimą pritaikyti gaujom? (Pvz. padaryti kad geresnės gaujos galėtų jas užimti arba nusipirkti)

  • Taip, išimkite klubus ir bazes atiduokite gaujų veiklom
  • Ne, palikite klubus mums jie patinka


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Kaip jau sakiau prieš 1.8 atnaujinimą, po 1.8 pirmas didelis atnaujinimas bus gaujų sistemai. Šiuo metu atnaujinimai mažiukai ir pagrinde tik tvarkomos serverio klaidos. Naujai gaujų sistemai pats turiu daug idėjų ir labai jau senai norėjau ją perdaryti. Bet taip pat svarbu yra sužinoti ko Jūs, žaidėjai, tikities iš gaujų/mafijų arba ką norėtumėte pamatyti serveryje. Tam ši tema ir skirta, jeigu turite idėjų arba norite išreikšti savo nuomonę apie gaujas ir ko tikities iš jų, tada galite naudotis žemiau nurodytu atsakymo šablonu ir savo atsakymą pateikti šios temos komentaruose. Labiausiai ieškosiu unikaliausių idėjų kurių dar niekur kitur nėra.

Visus komentarus perskaitysiu ir atsižvelgsiu į visų idėjas kuriant naują gaujų sistemą.

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: 
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):   Gedas_Afigenas
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:  Naikinam klubus, padaryk teritorijas kurias gaujos galėtu užimti ir dėl jų kovoti, kad žemelapy jas rodytu, padaryk sandelius dėl kurių kovotume dėl ginklų ar dar kažko, sutvarkyti lead sistemą, kad nebereiktu co leadam permetinet leado nes kai nori priimt gaujinių ir negali nes tavo dešiniosios rankos nėra online. Kitas geras idėjas surašys kolegos :)
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Pagerintu žaidimo kokybę.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Gaujos neatsiejama gyvenimo dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):   Hola_Master
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:  Visu pirma ,kad rodytų kokie žmonės (jų V_P) yra gaujoje.Nes dabar rodo tik skaičių. 2. Išimti klubus. Nes klubuose pavaduotojai dalinami free ir taip toliau. 3.Gaujos levelius: Tai yra 1levelio gauja gali tureti tiek nariu , tokias car , tokius ir tokius skin. 2 levelio gauja : gali turėti tiek narių , car, tokius ir tokius skin. 3 levelio gauja turėtu turėti savo hoode pickup , kad ten yra tos gaujos bazė. Turėti bet kokį skaičių narių.Ir kad gaujos vadas galėtų skelbti PVZ: /g.  

4. Nebaninti už "Neoficialios gaujos platinimas" - o padaryti taip ,kad paskelbti kas nori į gaują neoficialiai  ,tik kas 10minučių ar pnš.

5. Kad gaujos turėtų savo fondus.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Įdomesnė veikla , geresnė gaujų sistema.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Liuks. Teisėsaugai daugiau darbo. Tik dabar jos dingusios , nes kažkas tik pradeda daryti , iškart nustoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

 Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Arminas_Face
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Kad būtų galima nusipirkt deagla.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Dėl deaglo manau padaugetu serveryje zmoniu labai daug (aisku jeigu butu cbugas). Kadangi gaujose tikrai deaglas reikalingas
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Pagyvintu serveri tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mark_Collins(susigrąžinimus, ponas Edgarai prašyčiau)
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 

Gaujų sandeliai - kiekvienas gaujos narys/paprasti žaidėjai galėtu gaminti narkotikus/ginklus ir kt. už paketo pagaminimą gautu po 15$ į rankas(skaitosi kaip nelegalus darbas) Gaminimas prasidėtu nuo 18.00 valandos iki 19.00 valandos, 19.00 valandą gaujos pradėtu rinktis prie to pastato kur buvo gaminami paketai ir dėl jų kariauti, tuos paketus bus lengvai gauti pranašesnei gaujai, turėtu pasiimti iš tam tikrų bazių su dideliu bagažu transportą ir važiuoti sandelių link. Iš sandelių gaujos turės krautis į jų transporto priemonė ir vežtis į bazę, kelyje irgi gali būti tokių trugdžių kaip teisėsauga, kitos gaujos.

Gaujų ginklai/narkotinės medžiagos - juos galima būtų pasimti tik su gaujos lyderio leidimu, gaujos lyderis turėtu komandą /sandelis, su kuria galėtum užrakinti arba atrakinti paketus.

Kiekvienam interjere kur būtų galima grobti padaryti komandą /grobti, kad nereikėtu bereikalingai rašyti per viešąją žinutę.

Gaujų flakonai - kiekvieną 21.00 valandą, gaujos žymėtusi tam tikruose vietose savo gaujų pavadinimus flakonais, o visą mintį kam reikia tų flakonų galim susigalvoti patys

Bankų/savivaldybės sprogmuo - gaujos turėtu galimybė grobti kas valandą, t.y sprogdinti bankus/savivaldybės ar grobti paprastus interjerus. Vienas gaujos narys/valdžia turėtu atjungti signalizaciją, kad nebūtų pranešta policijai apie banko/valstybės apiplėšimą, tačiau signalizacijos atjungimas gali ir nepavykti. Kad praeitum ramiai į banko sandelį reikia padėti bombą ant durų, bombos sprogimas truktu 60 sekundžių, sprogus sandelio durims, galima bus įeiti į vidų ir ten daryti seifo duris, o seifo durų jau būtų nebeįmanomą apsaugoti nuo signalizacijos - būtų pranešta teisėsaugai. Paimti visus pinigus iš banko truktu 40 sekundžių. Praėjus tom sekundėm, gaujos nariai turės pinigų maišus ant nugaros ir privalės vežti į bazę kur pinigai įeis į gaujos fondą. Tačiau gali būti viskas ir priešais gaują - teisėsaugininkai spėję atvažiuoti gali pašalinti visus gaujos narius, ir išminuoti bombą. Arba kelyje sutikti gaujos narius vežančius į bazę pinigus.

Tiesiog manau reikėtų padaryti maksimalu 3 oficialiu gaujų skaičių sistema apsiribotu ties didesniu gaujiniu skaičiumi +
kaip aprašytą sistema jog gaują bus galima tobulinti kitaip tariant kelti gaujos nariu skaičių. Toliau pratęsiant sistemos
papildymus manau reikėtų padaryti tokius papildymus:
/nantr - gaujos nariui skirtą komandą nusiimti antrankius kito gaujos nario pagalbą. Šį komandą naudojama tik tuo
atveju kai yra kitas gaujos narys kuris gali nuimti antrankius.
/brawl - padaryti sistema kurioje gaujos lyderis parašęs /brawl galėtu išsirinkti BRAWL stilių tarkim parašo /brawl (gaujos
pavadinimas) išmetą GUI lentele ir leidžia išsirinkti Brass Kunckles, Golf Club, Baseball Bat, Knife, Pool Cue taipogi parašius komandą išmestu serveryje kad dabar vykstą gaujos brawl ir gaujų pavadinimus.
Dabar pradedant ties veiklą dėl vagonu kurie atsirandą tam tikrose vietose turiu teigiamą požiūri ir pilnai pritariu šitam reikalui tik manau vagonuose visos kovos turėtu būti manau dėl pinigines sumos arba dėl narkotiniu medžiagų kitaip tariant sistema duotu random vagoną kuriame 2 galimi variantai narkotines medžiagos arba pinigai. Toliau daugumos pritaria šitai sistemai dėl angaru, sandėliu ir t.t ir t.t Aš manau reikėtų padaryti jog gaujos kovotu dėl ginklų klausimas kaip? Yra 2 variantai.
0.1 Padaryti jog gaujoms apie 18:00 atsirastu random 4 vietose transportai pilni ginklų kitaip tariant: Bobcat arba Burrito arba Yosemite. Kitaip tariant būtų 2 transportai kurie turėtu geresnius ginklus sistemą būtų paskirstytą taip: 1 transporte (Shotgun 500 kulkų, Baseball bat 10), 2 transporte (Colt45 500 kulkų ir Spraycan), 3 transporte (MP5 500 kulkų), 4 transporte (Micro SMG/Uzi 500 kulkų). Dėl šiu transportu reikėtų kovoti nes vos tik įlipus į transportą reikėtu vežti juos tiesiai į gaujos hood ir tik tada transportą privežus prie hood ginklai būtų permesti į gaujos hood sandėli.
0.2 Padaryti sistemą kurioje ginklai atsispawnintu visuose 3 miesteliuose po 2 icon. Sistemą tokia nuo 16:00 iki 16:30 atsirastu (Colt45 Icon su 500 kulkų), (Shotgun Icon su 500 kulkų) Shotgun ir Colt45 atsirastu Blueberry miestelyje, Dillimore miestelyje apie 17:00 iki 17:30 atsirastu (MP5 Icon su 500 kulkų), (Micro SMG/Uzi Icon su 500 kulkų), Montgomery miestelyje apie18:00 iki 18:30 atsirastu (Deagle Icon su 150 kulkų), (Baseball bat 10 ir Spraycan 1000).
Užlipus ant icon reikėtų pastovėti apie 1min gaujos nariai turėtu saugoti gaujos narį norint iškovoti ginklus.

Sistema dėl gaujos kūrimo manau turėtu turėti tokias funkcijas kuriant gaują išmestu gaujos skin tarkim: Grove Street, Ballas, Los Santos Vagos, Los Aztecas, San Fierro Rifa. Faktas toks jog aš manau kad gaujos neturėtu turėti kažkokiu tai nenormaliu ginklų manau tas apribojimas ties Shotgun, Colt45, Spraycan, MP5, Micro SMG/Uzi, Deagle ir Baseball bat būtų vis šis tas vis giDeagle su Shotgun būtų rimčiausi ginklai gaujos sistemoje.


3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Atsiras žymiai daugiau veiklos su gaujom serveryje, o tune/baikeriai/fūristai daugiau ties teisėsaugą veiklos darytu
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: ZJBS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Rytis_Sapkus
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Jau kaip minėjo kad galėtu į gaują priimti ir co-lead žmogus o ne tik tas lead'as kuris turi tą komandą, kad būtų galimą c-lead/lead pagrobti kitaip surišti ir už tam tikra asmenį prašyti tam tikros sumos, 
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: daugiau pinigų gaujoms,veiklos daugiau gaujoms ir teisėsaugai.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: gaujos viena iš svarbiausių serverio dalis. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Danillo_Quentuella 
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 

1. Teritorijos - Manau reiktu padaryti gaujoms teritorijas kuriuose gaujos galetu kovoti dėl gaujos taškų, tarkim gaują užema Los Santos mieste esančia Grove St. teritoriją, ja išlaiko ir gaujai ateina +50 taškų, ir jų spalva užsideda ant mappo su icona „ Šį teritoriją priklauso (gaujos pavadinimas) gaujai. “ 

2. Gaujų privilegijos, komandos - Padaryti daugiau gaujoms įvairoves, gal kad galetu ginklus uždirbti gaujai, kad galetu vienu metu išdalinti pinigus visiems esantiems gaujos nariams, padaryti /gnariai ir išmestu GUI lentele kurioje matytumeme pasirinkimus " Visi gaujos nariai " , " Šiuo metu prisijungė gaujos nariai ". 

3. Ideti ginklą „deagle“ ir iteisinti CBUG ! - Manau tie gaujiniai kurie save ir savo gaują mato aukščiau virš teisėsaugos, noretu panaudoti ginklą deagle. Šis ginklas būtų neatsiejamas įrankis gaujų karuose, susišaudymuose. O CBUG būtų motyvacija žaliam gaujiniui tobuleti, nenusileisti prieš kitus, norint išgyvent - turi koptis nors ir dantim į gyvenimą..

4. Panaikinti klubus, jų visiškai nebereikia - Šiame projekte frakcija klubas, nebeturi reikšmes, o tuolabiau kuomet jų direktorius buna tas kuris turi daug taškų ir juos išnaudoja klubo vadovavimui. Dažniausiai direktoriai pasiema pavaduotojus ar juos pardavineja, ir nieko rimto su pačiu klubu neužsiema. Nereikalingi skelbimai per /d, neprasmingas /dmenu naudojimas, nemotyvuoti klubo direktoriai veda klubus žemyn.

5. Gaujos sukurimas - Gaują sukurti galetu tik gaujų prižiūrėtojas, arba ir patys žaidėjai tik su kokia tam tikra paslauga, (paslaugu taškai, serverio valiuta, etc..) kad gaujos nebūtų kuriamos ne tais tikslais. Jeigu sistema būtų tokia jog sukurti gali tik gaujų prižiūrėtojas, žaidėjas norintis tureti nuosava gaują, privaletu įrodyti kad yra to vertas. Turetu atsakyti kai kuriuos klausimus, išsisukti iš pateiktu situacijų, ir galutinai užtvirtinti savo žymė patvirtinime. 

6. Ginklai, narkotikai, ir kiti nelegalus daigtai sandelyje dėl kurio reikia kovoti ! - Viskas prasides kad bus nustatytas laikas, vieta, ir vietose pastatyti sunkvežimiai ar trans. priemones „Burrito“ į kurias reikes sukrauti kuo daugiau ginklų, narkotiku, ir etc per trumpa laiką (2 minutes). Po to laiko pranešama visoms teisėsaugos frakcijoms apie vogiama sandeli, ir visa teisėsauga turi vykti jo atsiimti. Gaujai nepasisekus pasišalinti laiku iš vietos, ir viska susivežti į savo bazė, tuomet teisėsauga konfiskuoja viska ir gaujai atemamas toks ir toks taškų kiekis. O jeigu pasiseka, gaujai atitenka tiek amunicijos, narkotikų, kiek jie spėjo susideti į furgonus. Kuo daugiau žmonių, mašinu, tuo daugiau visko gaujai. 

7. Daugiau gaujoms architekturos darbu. - Reikia gaujas panardinti į tą kriminalini pasauli ne tik sistemom, bet ir mapp darbais. Todėl išmetytos šiukšles, tvoros, sofkutes, ir visi kiti dalykai prides tik solidariškumo gaujų pasaulyje. Turiu omenyje Los Santos miesta, butent todėl nes tai miestas kuriame gaujos labiausiai paplitusios ir daugiausiai kuriasi būtent ten. Visai gerai būtų jeigu ir gaujos, turetu interjerus, kur galetu rinktis.

8. Pagrobimo sistema - gaujų lyderiai galetu grobti žmones, tačiau tik nustatytu laiku. Tarkime 20:00, Los Santos Vagos lyderis pagrobia policijos direktorių, paskelbdamas per /gd - Policijos direktorius pagrobtas gaujos Los Santos Vagos, išpirka: 1 milijonas, iki: 20:10. Teisėsaugai neišlaisvinus direktoriaus, ji turi susimoketi išpirka, o jeigu išlaisvina tada gauja susimoka, ir taippat atsiperka jog buna visi susodinti kaleti į kalejimą.  


3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  Šios idėjos yra unikalios, ir savaip idomios. Jeigu tik yra galimybė šias idejas įteisinti LMG projekte, reikia ją naudotis. 
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Gaujos - savaip savotiškas reikalas, tačiau man Gaujos yra butinybe šiame serveryje. Noriu save realizuoti tik Gaujose, noriu matyti savo draugus su gaujų aprangom, kerinčiomis tatuiruotemis. Gaujose susirenka geriausias ir linksmiausias kolektyvas, tik tie kurie nepritampa prie jo pasirenka teisėsaugos kelią. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Aidas_Razer
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Padaryk, kad gaujos galėtų plėšti bankus, užimti pastatus ir laukti išpirkos, kad būtų akivaizdžiai matoma jog apiplėšus banką kurpinė su pinigais būtų jiems ant pečių.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Tikrai bus įdomiau.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Šiuo metu nieko gero jose nematau.

Redaguota nario Effinato

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Nojus_Pumputis
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:  

Dvi gaujos - Nežinau turbūt senai reikia šio dalyko, serveryje kuriasi visokios masofkės ir pnš. Tiesiog padaryti dvi oficialias gaujas serveryje, joms įdėti po hood'a[Nereikia kažkokiu rimtu mapp darbų,kaip rašė @Danillo_Quentuella sofos,tvoros, siuksles. Įdėti 2-3 gaujos mašinos [Viena iš jų Burrito] bei pickupa kuriame būtų visi reikalinga informacija  apie gaują. GP - Turėtu galimybe uždėti gaujoms jų pasirinkta pavadinimą. Būtų dvi spalvos - Tai geltona [Los santos vagos]. Žalia - [Grove street].   Vienu žodžiu 2 oficialios gaujos su savais hoodais bei skinais, vienodomis spalvomis, masinomis.

Kadangi turime 4 nusikalstamas firmas serveryje, 2 pilnai funkcionuojančių gaujų serveryje užteks. Jos kovos del sandeliu tarpusavyje bei su FTB firma.  Dėl zonų tarpusavyje. Tačiau galės veiklas ir grobimus darytu kartu su nusikalstamomis firmomis. ABI GAUJOS NIEKADA NEGALĖS DARYTU SAJUNGOS. VISUOMET TURĖS KOVOTI VIENA PRIEŠ KITĄ.

Įvairios reikalginos komandos - Tai visų pirma padaryti vos ne kaip darbo komandas tik jų reiktu daug mažiau, tai galimybe lyderiui skelbti skelbimus per komaną /gl. Galimybe leaderiui pasiskyrti du pavaduotojus [Co-leaderius]. Taip pat komandos kur galėtum pažieti gaujos narius - /gnariai. Galimybė leaderiui co-leaderiui išdalinti premijas - /gpremijos.

Žoles putimas - Jeigu įdesite deagle padarytį coldowna pučiant žolę tai galimybę vartoti žolę kas 5 sekundes, taip pat padarytu,jog ipūtus žolęs neatsirastu kasekas rankoj.

DEAGLAS IR CBUGAS.

Visa kita parašė @Danillo_Quentuella
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  5 kart idomiau žaist, 5 kart daugiau veiklos.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Serveris keturis metus iki atnaujinimo tik ir laikėsi ant gaujų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Lukas_Markeris.
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 

1. Įdėja: Gaujiniai, mafijozai - ginklų prekeiviai:

Mano mintis būtų labai paprasta šiuo klausimu. Reikia padaryti taip, kad dyleriai galėtų pardavinėti bent jau pakolkas tik žolę ir narkotikus, ginklus reikia padaryti, kad galėtų pardavinėti tik gaujos kurios būtų pasižymėjusios serveryje. Gaujoms susirinkus tam tikrą kiekį taškų, galėtų važiuoti į sandėlį kuriame būtų ginklų pick'upai. Įsivaizduokime: Yra sumappintas sandėlys, ten fūristai vežiotų atskirus ginklų krovinius, privežus tam tikrą kiekį ginklų paketų, dėžių - sistema paskelbtų, kad sandėlys yra pripildytas ginklais by fūristai, tuomet visos gaujos kurios būtų pasirinkusios taškų ( apie taškų sistemą parašysiu žemiau ) galėtų važiuoti į sandėlį ir rinktis ginklus, prastovėjus 260s sandelyje, ant pickupo - išlikus gyvam, žmogui rankose atsirastų dežė kurią jis turėtų pargabenti į savo bazę, kurioje būtų pick'upas ir taip pildytų savo gaujos iždą ir žinotų, kad patys turės ginklų bei galės juos parduoti. Gaujos ginklų seifą būtų galima papildyti tik taip, kad nebūtų norinčių tą seifą pasipildyti su čytais. Taip kaip gaujos bandytų susirinkti kuo daugiau ginklų - tuo ir teisėsauga bandytų kuo daugiau jų naikinti, principas toks pat kaip ir gaujiniams, išbūti tokį pat laiką, bet kaip policininkas tu negauni ginklų o tiesiog tavo sunaikinti ginklai virstų pinigais kurie pildytų firmos pelną. Nusinešusiai gaujai daugiausiai ginklų - sistema praneštų kurie gauja surinko daugiausiai ginklų, kad serverio žaidėjai galėtų žinoti į kurią gaują reikia būtent kreiptis, tai būtų kaip papildomas koziris geriausiai pasirodžiusiai gaujai, nes žinotų, kad užsidirbs papildomų pinigų.Kas iš šito įdomu? Tai, kad serverio žaidėjai kurie norėtų ginklų - galėtų kreiptis į gaujas, jei gaujos pasirodytų labai silpnai ir viską nukarunuotų teisėsauga taip išeina serverio žaidėjai kuriam laikui negaus ginklų ir juos turėtų pirkti iš gun parduotuvės kuri pagaliau ir vėl gal būtų naudojama kaip seniau. Atsirastų papildomos veiklos, gaujiniai pamirštų bent trumpam tą nusisenėjusį hotelį ar kazino, manau tai tikrai suteiktų nemažai veiksmo pačiam serveriui, šis visišai atgytų kaip matytume tokias veiklas.

2. Įdėja: Padaryti, gaujas apmokęstintas serverio taškais:

Manau, kad drąsiai galiu teigti, kad neslepiu šito scnenarijaus dėl gaujos sukūrimo už taškus. Visų pirma tai todėl, kad gaujos galėtų kurtis tik rimtos, gerai apgalvojusios ar jos tikrai nori imtis šio naujo ir tikrai visai įdomaus vaidmens serveryje. Viskas galėtų vykti su gui pagalbos kontrole, parašai /gauja ir ten išmestų pasirinkimus ką nori daryti. Jei pirkti gaują - tai spaudi ant pirkimo, nuspaudus išmeta langą su norimu gaujos pavadinimu, apačioje rašo, kad tai kainuoja tiek ir tiek taškų. Sukūrus gaują, atsiranda toje vietoje pickupas, kad čia yra įkurta gauja/mafija, bet tik gaujų prižiūrėtojui patikrinus ar viskas buvo padaryta tvarkingai, ar gaujai buvo leistina susikurti, ar jie teisingoje vietoje daro savo bazę. Reikėtų sūkurti savo gaujų temas forume, per kurias gaujų prižiūrėtojas irgi pasakytų ar gauja atitinka standartus, ar dar reikia kažką tobulinti. Susikūrus gaują, lyderis galėtų parašyti skin id kurie priklauso jų gaujai, vienai gaujai užsiėmusiai skinus - kita gauja nebegalės rinktis tų pačių skinų, tiesiog rašys, kad šie skinai yra jau užimti. 

3. Įdėja: Gaujos pelnas/gaujos narių sąrašas:

Reikėtų padaryti, kad kiekvienas gaujinis parašęs tarkim komandą /gkol galėtų pasižiūrėti visus esančius savo bendražygius, viskas būtų aišku kuris yra tavo gaujoje, pasižiūrėti naujoves kurie yra nauji ir visą kt. Būtų smagu, kad šalia esančio gaujinio gaujoje rašytų nuo kada jisai gaujoje, rašytų statistiką kiek taškų jis yra uždirbęs savo gaujai/mafijai. Įdėti gaujos pelną kurį galėtų irgi lyderiais ar co lyderis padalinti. Tai padėtų patogiau ir greičiau išdalinti pinigus prisijungusiems nariams, būtų jėga jog matytų ir paprasti gaujiniai savo firmos pelną vien dėl to, kad žinotų į kokio lyderio rankas jie yra papuolę, ar pas tokį kuris nori visko tik sau, ar pas tokį kuris yra pasiruošęs atiduoti paskutinį centą savo šeimai.

4. Įdėja: Gaujų surinkti taškai:

Principe būtų taip, kad kiekviena gauja galėtų sau rinktis taškus, bet tokiu principu kaip: grobimai, žudymas, ginklų sandėlys, kad ir. PVZ: Gaujai užgrobus objektą ir jį išlaikius, kiekvienas iš nusikaltėlių esantis objekte po išlaikymo į savo gaujos taškus pridėtų automatiškai po 0,1 taško, tokia būtų kaina žaidėjo dalyvavusio grobime ir jo išlaikyme. Įsivaizduokime jei hotelį grobia dešimt žmonių ir iš jų išlaikyme lieka 9, tai gauja gauna 0,9 taško ir viskas taip kaupiasi. Gaujinis nužudęs teisėsaugos atstovą savo gaujai galėtų uždirbti 0.2 taškų, nužudęs kitos gaujos narį gautų 0,1 taško. Gaujai surinkus atitinkamą taškų kiekį - šie galėtų pradėti važinėti į ginklų sandėlius. Kodėl taip? Nes manau, kad į ginklų sandėlius reikėtų leisti tokias gaujas kurios tikrai yra parodžiusios tai, kad jos nori tų ginklų ir nori būti užskaitytos serverio.Taškai būtų lyg reputacija, savotiškas pasirodymas, kiek gauja indėlio primetusi per visas savo veiklas. Nebūtų nei vieno tokio kuris norėtų užsidirbti atsitiktinai pinigų iš to, kad būtų galima pardavinėti ginklus, nes juos praktiškai paliestų tik patys patikimiausi žmonės arba tie žmonės kurie atstovautų rimtas frakcijas, kurios jau prasimuše.

5. Įdėja: Padaryti, kad grobimus valdytų sistema:

Manau, kad tikrai yra nusisenėjęs reikalas tas, kad firmos, gaujos turi pačios skelbti, kad ir tas pats hotelis yra užgrobtas. Manau viską būtų galima padaryti komandų pagalbą, pavyzdžiui hotelyje parašo lyderis /grobti (grobiamos vietos id gal kokį padaryti ar čia automatiškai suveiktų po pačios komandos /grobti) na ir toliau prasidėtų pats laikymas. Sistema galėtų pranešti serverio žaidėjams, kad čia grobiamas hotelis, na arba jau gal ir patys nusikaltėliai galėtų parašyti, kad laukia veiksmo iš teisėsaugos, bet genialu būtų padaryti taip, kad kiekvienai firmai į raciją pati sistema irgi praneštų apie grobimą kuris prasidėjo. Išlaikius 15min hotelį, lyderiui išmestų lentelę ar nori išpirkos ar grobimas vyksta toliau, nusprendus lyderiui dėl tolimesnių planų,žiūrėti kaip viskas sukasi toliau. Jei pasirinko tai, kad 15min užteks ir jau ima pinigus iš teisėsaugos ( nuspaudus: automatiškai persikeltų pinigai iš teisėsaugos seifų į jų gaujos seifą, arba teisėsaugos direktorius turėtų atskirą /dmenu lentelę kurioje ir būtų vieta susimokėti pinigus, įveda sumą ir pinigai nukeliauja užgrobėjams). Na o jei pasirenkamas kitas kelias - grobti toliau, tai grobimas ir vyksta toliau, pinigų kiekis irgi auga. Svarbūs faktai: Grobti neleistų jei nebūtų teisėsaugos valdžios, tam tikro teisėsaugos darbuotojų skaičiaus firmoje ir dar neleistu grobti tokiu atvėju jei užgrobėjų būtų mažiau nei penki na ir žinoma būtų padarytas laikas nuo kelintos iki kelintos galima būtų grobti, pavyzdžiui darbo dienomis nuo 12:00 iki 22:00 vakaro, o savaitgaliais nuo 11:00 iki 23:00 vakaro. 

6. Įdėja: Atgyvinti LOS SANTOS kaip nusikaltėlių miestą:

Senais laikais buvo labai gražu važinėti senosiomios LOS SANTOS gatvėmis ir aplink save matyti tiek žmonių, tiksliau nusikaltėlių, tu su jais visada sustodavai pabendrauti arba kaip tik atvirkščiai, gaudavai porą kulypkų į savo mašinos bagažinę ir tik dumdavai kuo toliau, kad išneštum sveiką kailį. Aš manau, kad mapp darbų per daug visiškai nereikia, nebent vietomis, prie pagrindinių bazių kur žmonės jas daro, įdėti kelis akcentus ir viskas tvarkingai. Mano įdėja: Padaryti pickupus, kad būtų galima įeiti pavyzdžiui kur nors LS mieste į barą ar į tą patį klubą, mapp vidaus ten mappinti visiškai nereikia, užtektų įkelti tiesiog originalų gta mapp darbą. Pavyzdžiui jei barą, tai tiktų ir baikerių bazės vidus, bet būtų žiauriai smagu, atsirastų gražesni video, gaujiniai turėtų gal savotiškus kaip ir namus į kuriuos būtų galima susirinkti, pasibūti, gal net ir savotiškai pakovoti dėl savo kampo kuriame jie " chillina " ar net išvis ketina įsikurti bazę. Gaujos įėjusios į tokios vietovės vidų gal net galėtų /pasirašyti ir atvažiavus kitai gaujai į savo mylimą barą - pasižiūrėti pasirašiusius ir jei pamatytų priešininkų gaują gal sukiltų sentimentai ir kiltų naujas ir dar didesnis karas kuris atneštų dar daugiau veiklos. Negarantuoju, bet manau, kad tuos parašus ir pick'upus padaryti visiškai nesunku ir tai yra gražu. Nuotraukos vietovių, apie kurias suprastumėte geriau ką kalbu :

30eb8d003459d45bab04b70103552ecd670.png

Tai vat, čia matome bariuką, prie kurio tikrai būtų gražu padaryti pickupą su įėjimu į vidų, manau santūriai, gražiai ir naudingai tai būtų.

c8263598ba0053449beb98bfcdcc033e152.png

Čia dar viena vieta, striptizo klubas.

7. Įdėja: Deaglas savotiška pražūtis:

Manau, kad serveryje įdėti deaglą yra visiškai nenaudinga vien dėl to, kad palengvėtų grobimų išlaikymas, nes žmonės moka cbug, o kas nemoka tikrai greit išmoktų arba dar blogiau - naudotų neleistinas programas. Grobimą galėtų laikyti visiškai keli asmenys, serverio interierai nelabai yra pritaikyti DEAGLui, nes mūsų patalpos yra mažutės, jaukios, kaip būna daugiau žmonių - jau nerasi vietos, o jei norime deaglo - turime keisti vidų, kad jis būtų gigantiškas ir žmonės galėtų tenai bent kažkiek pasišaudyti akis į akį o ne akis šaudyti į metro pločio kambariuką ilgu kilometražu parbėgančią mėsą. Didžiausia problema, kad tikrai atsirastų čyterių, manau būtų nemažai konfliktų forumuose, žaidimuose dėl to kas auto dėl to kas aimas ir panašiai. Tarp kitko cbug yra bugas, tai reikėtų padaryti dar rimtą sprendimą ar laikytis mums leistino cbug ar neleistino, bet po tokių kontraversiškų diskusijų - liks labai daug nepatenkintų, nes niekada žmonėms nebus taip, kad bus viskas gerai.

8. Įdėja: Zonos:

Realiai čia su tomis zonomis visi kalba apie viską ir kaip tik tai mato, aš matau daug kaip tas zonas, bet tikriausiai daug išgirstų variantų mane irgi tenkintų. Aš norėčiau, kad zonos būtų skirtingos vertės, viena vertingesnė, kita mažiau, būtų galima neišmetyti net tų zonų per visą gta pasaulį, būtų galima padaryti, kad tiesiog LOS SANTOS mieste ir viskas šalia, viskas kokybiška, greiti susirinkimai į zonos atsiėmimą ar užėmimą.

9. Įdėja: teleportas į gaujos/mafijos bazę/pickup:

Kadangi serveryje yra padaugėję administracijos, kiekvienas beveik su žalsva spalva, manau būtų galima jau ir padaryti gaujoms atskirą teleportą prie savo gaujos pickup'o. Arba gal net kiekvienas, kad galėtų padaryti tą teleportą prie gaujos būstinės, bet geriau siūlyčiau tik, kad gaujos nariams leistų tą daryti.


4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Manau kas moka tvarkytis su gaujomis, tikrai nėra sunku valdyti tas pačias gaujas ir galima sūkurti tikrai stiprių frakcijų kurios dės visus į vietą. Daugelis kas kalba neigiamai apie gaujas - jie galų gale supranta kokį didžiulį svorį turi tas pats GP ir gaujos, nes geriausias pvz. yra dabar kaip nėra gp, nėra ir gaujų ir iškart serveris atrodo veiksmo atžvilgiu visiškai apmiręs ( grobimai, atgrobimai - jų nėra ). Manau, kad tikrai reikia tobulinti nusisenėjusią sistemą, nereikia bijoti kardinalių pokyčių, nes gaujos atlieka gerokai svarbesnį vaidmenį nei daugeliui gali pasirodyti. Už šituos žodžius tai garantuoju.

Redaguota nario Lukas_Markeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius


1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):   Boss_Augis
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: padaryti jog oficialos gaujos leaderis galetu skelbti per /g ar kazka pns jog visi matytu kaip daro direktoriai.Kad oficialios gaujos leaderis galetu pats uzdeti co-lead zaidejui ir jis turetu tokias pat komanda kaip lyderis ty ismesti, priimti ir skelbti per visiems matoma chata
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Nebereikes skelbti per /v /s
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje? Mano nuomone ,kad be gauju sistemu cia jos nieko nedaro vienintelis dalykas tai grobimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Spoiler

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Barry_Church
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: jeigu kaip dauguma sako, žaidžia dėl veiksmo, o ne dėl pinigų, idėjos gal ir patiks
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: apačioj
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: šiuo metu - per mažai įvairios veiklos, didelė svarba pinigams (jeigu jų nėra - nelabai ką galima daryt). Reikia pokyčiųų

1. Padaryti FTB bazės (mačiau labai daug erdvės) boominimą žvaigždutėms nusiimt. Tuo galėtų užsiimti tik gaujiniai. Reikėtų padaryti C4 arba kokį NPC botą, kuriuos padėjus/pagrobus bei grobimui sėkmingai įvykus bent nusikalstamoms firmoms bei gaujiniams būtų panaikinami gaudomumo lygiai. Tokiu atveju, nusikalstamos firmos turėtų bendradarbiauti su gaujomis, palaikyti su jais gerus santykius, kad, pvz. po pavykusio grobimo nusikalstama firma galėtų atsikratyti turimais gaudomumo lygiais. Ši veikla galėtų būti prieinama nebent kas 2 val. (nes grobimai kas 1 val. - kad nebūtų kaskart) ir jų nauda - tik gaudomumo atsikratymas.


2.  Lyderiams leisti skelbti per /L(ead) - kaip /d, tik kita spalva. Būtų aiškiau matomos įvairios operacijos, galima būtų dažniau pastebėti dominuojančias gaujas serveryje ir pašaliniams, nedalyvaujantiems veikloje. Tokiu atveju (su dar keliomis išlygomis) beveik galima būtų panaikinti ir /v komandą (kaip kad neseniai buvo norų).


3. Sukurti gaujų fondus. Reikšmės, naudos turbūt nelabai ir aiškint reikia. Viskas ne tik, kad švariau, bet ir gražiau iš sistemos pusės.


4. Padaryti GP bent minimaliai valdomas zonas (dėl jų: jeigu yra pakankamai laiko ir noro, siūlyčiau įdėt tų zonų daug - kad nepabostų gaujiniams vis ta pati vietovė bei taktikas reikėtų galvotis on-spot. Žemėlapis, kur mano manymu galėtų būt zonos (tikrai tokių vietų galėtų būt žymiai daugiau, tik atsiuntė vienas žmogus tokį žemėlapį pasiūlymui. Zonų mappint nereiktų - ir fps visiem daugiau, ir gaujiniai su įprastu GTA SA pasauliu labiau susipažins, ir darbo tau bus mažiau):

gV54FgN.jpgnHpakgP.jpg6cK2Wtt.jpg

Tokioje zonoje vieną kartą per savaitę (dvi zonos per savaitę - dvi dienos per savaitę. Viena gauja, paėmusi savo zoną, kitos imti nebegali) vyktų kovos dėl ginklų parduotuvių valdymo/įtakos jose (reikėtų ir antros ginklų parduotuvės, apačioj bus ir dar viena idėja su ginklų parduotuvėmis - manau worth it). Susišaudymas vyktų apie 1-2 val., jame kiekvieną gaują atstovautų atvykęs į zoną gaujinių skaičius, grįžimas į zoną galimas. Sistema neskelbiant/neviešinant jokių zonos statistikų/informacijos apie zoną skaičiuotų kiekvienos gaujos nužudymus būtent toje teritorijoje (neskelbiant todėl, kad gaujos negalėtų palikinėti zonų bei šaudytųsi iki galo, nežinodami, kad galbūt jie jau turi pergalę savo kišenėj). Paėmus savaitinę zoną, gauja užvaldo vieną iš dvejų ginklų parduotuvių. Pelnas iš jos tiesiogiai eina į gaujų fondus (atitinkamai 25%, 50%, 75% nuo visos parduotos produkcijos kainos, priklausomai nuo gaujos tagų valdymo).


5. Gaujų tags - reikėtų padaryt 4 gaujų tagus per visus miestelius (geriausiai po vieną kiekvienam, pasiūlymai, kur tai galima būtų daryti: https://imgur.com/a/qdfnF) kuriuos galima būtų užpurkšti bet kada dienoje, kai tau priklauso bent viena ginklų parduotuvė/zona. Su flakonėliu kiekvienas gaujos lyderis, norėdamas gauti daugiau pelno iš ginklų parduotuvės, eitų purkšt tų gaujų tagų (http://gta.wikia.com/wiki/Tags užpurškus užsidėt galėtų toks, rašyt kuri gauja užpurškė). Purškimas truktų atitinkamą laiką - gaujiniai, pamatę, kad bando pavogti jų pelną, eitų greičiausiai gint tų tagų - dar viena veikla, šįkart - jau artimesnė miesteliams. Ją pastebėtų ir civiliai, galbūt pamatytų, kaip verda gaujų gyvenimas. Jeigu būtų vienvaldė valdančioji gauja, ją laikyti vis dar taip pat būtų tikslas - užsipurški 3 tag'us ir laikai constant 75% pelną iš ginklų parduotuvės.


6. Ginklų parduotuvės - įdėti į ją didesnį ginklų pasirinkimą, galimybę nusipirkti pigesnių šarvų, nei juos siūlo medikai. Taip pat galima padaryti ir galimybę nusipirkti šarvų į "inventorių" bei juos užsidėti to prireikus. Tokius šarvus galima būtų pirkti tik ginklinėje, jų vienu metu galėtum inventoriuje turėti ne daugiau 3-5, tokių, įsidedamų į inventorių, šarvų kainą reikėtų taip pat pakelti - gaujos taip gaus daugiau pinigų, o patys pirkdami, praras vis dar nedaug (nes dalis sugrįš į gaujos fondą). Tokie šarvai galėtų būti užsidedami nebent per inventorių, per kelių sekundžių veiksmą (ne iškart). Į ginklų parduotuves be šarvų dar siūlyčiau įdėti:

 • mp5 (antras pagal pigumą ginklas po colto)
 • spraycan (flakonėlis, naudojamas gaujų tag'am purkšt)
 • parašiutas (why not?)
 • snaiperis (nebūtina juk palikt to tik VIP nariams)

7. Laivas. Tokiu atveju veiklos padaugėtų ne tik gaujiniams, bet ir fūristams (teko matyti skundų, kad ir jiem kažko trūksta), galbūt galima būtų kažką siet ir su dyleriais (nebūtinai fūros). Laivo veikla būtų siejama taip pat tik su gaujoms, kurioms priklauso ginklų parduotuvė (žinau, per daug veiklos jiems, bet galima ir 3 įšaut tas ginklines - whatever)

Toks laivas būtų šiojevietovėje:

Jnmkuhe.jpg

Fūristams atsirastų nauji du kontrabandiniai krovinys - vienas iš jų - į gaujinių užvaldytą seną laivą. Į jį jie vežtų medžiagas, reikalingas ginklų gamybai, kurios laive sandeliuotųsi. Patekimas į šią vietovę taip pat visai įdomus fūristams (du keliai, vienas jų - pro FTB - rizika būti pagautam, kitas - tolimesnis). Pati vietovė - daugiau nei pakankamai nuošali nuo miestelių, niekam šita fūrų/gaujų migracija netrukdys.

Gaujos, nusprendusios, jog susikaupė pakankamai medžiagos laive, pasisamdytų vėl fūristus (arba anksčiau mano minėtus dylerius) ir organizuotų maršrutą į savo valdomą ginklų parduotuvę. Maršrutas prasidėtų iš x vietos, pažymėtos nuotraukoje. Paėmus krovinį praneštų visoms (arba tik ftb/swat) teisėsaugos institucijoms į raciją, jog prasidėjo ginklų pervežimo siunta. Jie, kartais gal ir nežinodami, kuri gauja veža savo ginklų siuntą, turėtų saugoti ginklų parduotuves nuo kontrabandos patekimo į jas bei neleisti gaujoms pasipelnyti. Už kiekvieną sunaikintą kontrabandos krovinį teisėsauga į savo fondą taip pat gautų kažkiek pinigėlių. Įsibėgėjus tokiai idėjai atsirastų ir gaujų sąjungos vežant ginklus - būtų vežama daug fūrų iškart (ką siūlyčiau padaryt galimu dalyku), būtų vežama daug fūrų, tačiau tik kelios pakrautos, jog nebūtų žinoma, būtent kurio fūra yra kontrabandinė - policijai tektų gaudyt visas iš eilės. Pasinaudojant tais laipteliais į laivą, gaujiniai susišoktų ant fūrų ir galėtų saugoti jų krovinį - vėl veiksmas. 

Ši veikla turėtų būti ribojama (nesant atitinkamam kiekiui teisėsaugininkų veiklos pradėti negalima), kad nebūtų per daug pelno gaujoms (turėtų šone likt ir darbai)

PASTABA: Pinigai šioje veikloje turėtų būt nemaži, bent minimaliai už pervežimą turėtų gauti ir fūristai: vis dėl to, yra vežama ir į laivą, ir iš laivo, abu kroviniai - kontrabanda, yra ir didelė galimybė ilgam sėsti į kalėjimą.


8. Įdėti kokius 4 (galima ir daugiau) sparrow sraigtasparnius belekur žemėlapyje, pasiekiamus tik gaujiniams. Dėl jų atsirastų dar daugiau taktikos (galbūt, jeigu gauja to norėtų, ar to reikėtų), būtų galima pridėt dar įvairesnių, nesąmoningesnių zonų (į vienas galima būtų leistis kartais vos ne tik su parašiutais, kitose galima būtų padėti gaujiniams apačioje su sniperiu). Vieni sraigtasparniukai būtų arčiau miestelių, kiti toliau (bet tikrai ne red county apylinkėse), dėl jų galbūt kartais irgi kiltų susirėmimai. Sprogę atsirastų arba toje pačioje, arba naujoje vietoje - galėtų paieškot.


9. Kaip žinia, narkotikai dabar yra visiškai useless ir nenaudojami, nes jie yra aptinkami patikrinus policijai. Siūlyčiau padaryti taip, jog narkotikai, kaip ir žolė, ieškant policijai, nebebūtų aptinkami, nes taip jie prisikeltų naujam gyvenimui gaujose/nusikalstamose, įgautų bent šiokią tokią prasmę serveryje, o narkotikų paketų pirkimas apsimokėtų patiems žaidėjams.


Kartu su tokiomis idėjomis šalia gyvuotų ir senas gaujų gyvenimas - hoodų, pastatų grobimas. Nemanau, kad šias veiklas reikia tiesiog pašalint iš LMG, o įgyvendinus šias idėjas, gaujiniams veiklos manau nebetrūktų (taip pat jos padaugėtų ir kitų darbų atstovams).

Toks update galbūt būtų taip pat ir visai greitai paruošiamas - nereikėtų jokių mapp darbų - panaudotume patį GTA SA žemėlapį

Aprašiau nemažai stuff, galbūt ir ne viskas reikalinga, bet mano manymu - būtų visai fun. Nori šios idėjos? - upvote. Bandykit cituot mano idėją, koreguosiu, taisysiu. Tikiu, kad to tikrai gali prireikt.

bull*hit, ain't it?  lol, bent pabandžiau

už zonų fotkes credits @Jimmy_Absolut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Curb_Stomps
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Pirmasis butu C-bug ir kaip minėjo ideti deagle @Danilo_Quentuela 
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau butu žimiai geriau ir idomiau,gryžtu daugiau senbuviu ir ateitu nauji žaidėjai.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?:Dabartineje nėra ka veikti išviso ,O su idėjom judėti į prieki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Impressible_Paulius
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Viskas nurodyta ir aprašyta apačioje
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: -
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Neturiu nuomonės, kadangi neesu „rimtai“ atstovavęs gaujai šiame serveryje

SMULKŪS PASIŪLYMAI GAUJOMS

 • Gaujos sukūrimas - paprasčiausias gaujos sukūrimas būtų, jog gaujų prižiūrėtojas galėtų suteikti leidimą kurti gaują/klubą bet kuriam žaidėjui ir žaidėjas parašęs kokią nors komandą sukuria gaują/klubą ir jo buvimo vietoje susikuria „pickup'as“, kuriame būtų visa informacija apie gaują (lyderiai, narių skaičius, susikūrimo data ir t.t.) „Pickup'as“ reikštų, tai jog toje vietoje yra gaujos/klubo bazė („hood'as“) Gaują būtų galima kurti tik nuo pasiekto tam tikro kiekio gaujos patirties (daugiau informacijos apatiniame punkte)
 • Gaujų patirtis - prie darbų patirties manyčiau reiktų pridėti ir gaujos patirtį (kaip šiuo metu yra su visais darbais taip galima padaryti ir su gaujomis, tik apibendrinus, nes surašyti visas gaujas, kuriose esi atstovavęs yra per sunku ir labai daug darbo)
 • Dabartinių klubų panaikinimas (Intoxicated, FastAndFurious) - manyčiau, dauguma sutiktų, jog dabartiniai klubai skirti visokiems niekams ir nesąmonių darymui, tad geriausias sprendimas jas tiesiog panaikinti ir pamiršti amžiams
 • Gaujų zonos/rajonai - gal būt kiek nuvalkiota idėja, bet, manyčiau ši zonų/rajonų sistema serveryje tikrai pagyvintų gaujas. Zonos/rajonai būtų kur nors nuošaliau (tarkim Los Santos mieste) ir tas zonas būtų galima užimti tik gaujoms.
 • Sąjungų darymas su nusikalstamomis firmomis - prieš grobimą ar šeip prieš kokį veiksmą, gaujų lyderiai su komanda /fsajunga, galėtų sudaryti sąjunga su nusikalstama firma su kuria galėtų grobti objektą

Pasiūlymai gal būt ir nuvalkioti, bet mano manymu reikšmingi šiame serveryje - geriau negu nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Terry_Snow
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:  Apačioj
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  Apačioj
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Apačioj

 

Visų pirma, gaujos įkūrimas galėtų būti priklausomas nuo gaujų prižiūrėtojo. Manau būtų superinis variantas, jei visame mappe būtų kokios 6-10 gaujų bazių (sumapintos ir pnš), kurias kiekvienai gaujai galėtų priskirti GP. Tai būtų tos gaujos hoodas. Gaujų prižiūrėtojas kiekvienai bazei galėtų nustatyti tam tikrus nustatymus, kaip teritorijos (ir pačios gaujos, kuri vis tiek užiminės kitas zonas) spalva minimape, skinai ir pnš. Gaujų hoode būtų su textdraw parašyta kas per gauja, kas lyderis (ir ar jis prisijungęs?), gaujos taškus, valdomas teritorijas. Priklausomai nuo hoodo, galbūt jis galėtų turėti ir interjerą, kurį gauja galėtų vis gerintis (pvz. nuo 1 internero lvl iki 5 interjero lvl) už gaujų taškus? O nuo kokio 3 interjero lvl atsirasų jame ir ginklų pickup'as, narkotikų saugykla ir pnš. Tiesiog patį interjerą būtų galima išnaudoti kaip bonusą gaujoms už jos pasiekimus.

Aplink visą SA pasaulį (o gal tik LS?) būtų gaujų teritorijos - 7-10, dėl kurių galėtų kovoti gaujos tarpusavyje. Kuo daugiau zonų turi, tuo labiau auga gaujos taškai į minutę. Zoną norintis užimti gaujos lyderis turėtų parašyti ten kokią /uzimti ir prasidėtų kova (o gal parašius /uzimti duodam gaujoms nusistatyti ar jie nori kovos su grįžimais, ar su šaltaisiais/šiltaisiais ginklais?). Kaip fiksuoti kuri gauja laimi zona, šiuo metu nelabai įsivaizduoju. Ar fiksuoti per n minučių padarytus nužudymus, ar daugiau nuimtą žalą, ar fiksuoti kas daugiau ko nužudė iki tam tikro laiko - neįsivaizduoju. Galbūt padaryti kokiais nors procentais? Pvz. prasidėjus zonos kovai, abiejų gaujų procentai nustatomi po 50. Už kitos gaujos nario nužudymą vienai duoti n procentų, kitai tuos n nuimti ir laimi ta gauja, kuri pirma surenka 100proc? O jei zonoje nėra kitos gaujos narių, kas n minučių duoti po n procentų irgi. Na, ties zonomis manau kiti prirašė ko nors įdomesnio.

Trys spec. gaujų objektai - Bazė su narvu, ginklų gamykla, narkotikų (vaistinėlių, maisto) gamykla. Būtų galima išskirti tris gaujų spec. zonas, kurios duotų papildomą bonusą. Pvz. jei gauja turi užkariavusi bazę su narvu, tai kol ji tą bazę valdo gali joje grobti žmones. Gaujos lyderis, kuriam priklauso zona su narvu, įgauna komandas /suristi, /isodinti, /grobti, toje bazėje galėtų ir kokia spec. mašina būtų tik į kurią įsodinti žmogų būtų galima. Uždarius pagrobtąjį į narvą, teisėsauga gauna pranešima ir jei per n minučių neišlaisvina, automatiškai nuo teisėsaugos fondų nuskaičuojama po n eurų ir jie perdavimi į gaujos seifą. Kitiems gali kilti klausimas, kodėl tiesiog nepadarius visoms gaujoms tokios galimybės? Na, po gaujų atnaujinimo tikrai prisikurs gaujų ir jos visos norės tuos žmones grobti, kas dėsis serve? Na, čia tik mano variantas. Analogiškai ir su ginklų ir narkotikų gamyklom, kas tuo metu jas valdo, tas jomis ir naudojasi.

Na, o daugiau idėjų yra viršuj. Kad ir pvz. PD bazės užėmimas galėtų nuimti visiems kalintiems kalejime n laiko, o gaujinius (ar visus, ar tik tos gaujos), sėdinčius kalejime, paleisti juos iš ten, užėmus FTB bazę, gaujiniai galėtų sprogdinti seifą su narkotikais ir juos vešti į hoodą, užėmus banką, žaidėjai n laiko negalėtų juo naudotis ir pnš. Fūristai galėtų gauti random spec. siuntinius, kuriuos fūristas pasirinktinai galėtų vešti kur nori (pvz. susitaręs su kokiais policininkais, kad veš pas juos, o gal pas tam tikrą gaują), bet tą fūrą galėtų vairuoti visi. Tarkim fūristas paima krovinį su n narkotikų, fūristų valdžia yra sutarusi tokius krovinius vešti teisėsaugai. Pasirodo krovinys, fūristas lipa į fūrą, atvažiuoja teisėsaugos ir seka fūrą, ją gina. Netikėtai juos užpuola gaujiniai, atima fūra ir veža į savo bazę, o bam ir dar kitą gauja juos užpuola, grįžta dar teisėsauga. Na, gautųsi makalynė, bet įdomiai įgyvendinus idėja, šis tas gautųsi.

Na, analogiškai būtų galima ir perdaryti tuos pačius klubus, jie galėtų būti nenusikalstami, pvz. koks event rengėjų klubas, direktoriai galėtų savo klubą susikurti, sultan gerbėjų irgi koks klubas. Na, bet tema ne tokia.

Kol kas minčių lietus toks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Sinaloa_Cartel
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Dauguma žaidėjų balsavo, jog klubai būtų panaikinti - manyčiau puikiai suderintu serveryje, kad būtų 3 gaujos, kurios pasižymėjo mūsų serveryje, o ne visokie Grove Street ir panašiai, Todėl manau kiekvienam serverio žaidėjui - ,,elitiniam", iš naujos rinkodaros ne taip yra ir svarbu. Bet kaip ir mūsų šalis turim turėti savo - herbą, vėliava bei istorija. Taip ir LMG turi - ŽŪLIKUS, ELITA IR SVOLAČIUS. Nenoriu čia lipdyti tobulo portreto gaujų sistemos, bet manau tai yra svarbiausia dalis.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Be komentarų
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Be komentarų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Tony_Player
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 

1. Gaujų vagonai - kas tai? Tai idėja skirta gaujoms, pvz: 19 valandą atvažiuoja traukinys ir jis vežasi tarkim daug ginklų su kulkomis ir narkotikais, tad visos gaujos turėtu tenai važiuoti ir atsiimti savo dalį ginklų bei narkotikų, tai manau būtų daugiau veiksmo gaujoms.

2. Dvi gaujos - Žodžiu padaryti tik dvi gaujas, jokių klubų nieko, tik gaujas, neitų kurtis savų ir t.t. 

3. Cbug ir Deagle - žodžiu įdėkit cbugą ir šautuvą deagle.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  Naudinga bus.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: kritinė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Visų pirma reikia pašalint tokius darbus kaip baikeriai ir tuninginiai nes jie ir taip jau kaip gaujos akcentuojasi, tai kam eit į kažkokias gaujas žmonėm jeigu yra toki darbai su mašinom kaip gaujos. Tiesiog atima prasme iš gaujų, ir tik nesumastykit daryt sistemos gaujų panašių į darbo. Juk tuo čia ir išsiskiriam. O klubus lauk ir taip aišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dainn_West
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Siūlau padaryti vietą gaujų/mafijų „razborkėms“, tai yra vietą kuriose gaujos/mafijos galėtų kariauti tarpusavyje, išsiaiškinti kuri gauja stipresnė, bei galėtų rengti tarpusavyje tokias veiklas kaip gangwarai, brawl ar kita.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  Pagyvins gaujų/mafijų veiklą.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Reikia gaujų/mafijų sistemos, be kurios gaujos sunkiai gali judėti į priekį su tokia minimalia sistema, kuri leidžia rašyt į gaujos raciją, priimti ir išmesti gaujos narius, bei uždaryti gaują ar palikti ją. Daugiau jokios didesnės naudos nematau iš šitos gaujų sistemos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Ponas_Sprigtas
2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: padaryti tarpusavių gaujų karus dėl pinigų siuntos gabenimo, galėtų gaujos vienos prieš kitą kovoti dėl pinigų siuntos, kurią vežtų apsauginiai arba policijos darbuotojai, o gaujiniams visiems praneštų per jų raciją, jog yra vežama siunta.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: manau turėtų daugiau gaujų atsirasti ir būt daugiau gaujų karų ir būtų visiems įdomiau.
4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?:šiuo metu nėra visiškai veiklos gaujoms, nes nėra GP ir nieks nemoka kurti normalios gaujos, neskaitant istorinių ir kitų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×