Jump to content
Deivis_Malibu

Atsiliepimas apie projektą (Deivis_Malibu)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šį gan vėlyvą penktadienio vakarą nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie šį, gan seną samp projektą. Prieš kelis metus buvau leavinęs jį ir pabėgau į kitą, mano manymu perspektyvesnį projektą, nes LMG.LT serveryje žmonių mažėjo ir nebemačiau tikslo skirti savo laisvalaikį šiam serveriui, tačiau vieną dieną atsidarau samp lentelę. Įsivedu LMG.LT serverio ip ir pamatau, jog serveris pradėjo atsigauti. Pradėjo lygintis į mano įškeistą serverį. Pamaniau, kad vertėtų pamėginti ir prisijungti į jį, bei pažiūrėti ar kažkas pasikeitė. Deje, bet užsimiršo slaptažodis ir teko registruotis su nauju slapyvardžiu. Realiai šitoje situacijoje jau pradėjau suprasti, kad einu geru keliu. Žinojau apie emigracija. Ją užpildžiau ir labai greitu metu susilaikiau kelių atsakymų į mano sukurtą temą. Trys žmonės mane stengėsi supažindinti su projektu. Jie savo komentaruose aprašė tai kas jų manymu yra svarbiausia naujokui. Ir tikrai jie mane bent minimaliai apšvietė.

Toliau norėčiau paminėti apie administratorių pagalbą serveryje: Tik prisijungęs į serverį nutariau pirmiausia išsilaikyti teises. Deje bet vienam buvo sunku, tačiau paprašęs admin pagalbos - per kelias minutes 2 administratoriai atsiteleportavo ir stengėsi išsiaiškinti situaciją ir kaip įmanydami padėti. Galiu prisipažinti, kad dėl jų pagalbos man pavyko išlaikyti gan nelengva pravažiavimą aikštelėje ir toliau ramiai žaisti serveryje. Nepamenu jų V_P, tačiau jei skaitot tai ačiū jums, jog nepatingėjot ir padėjot :) 

Taipogi svarbu paminėti, jog teko būti pasiklydusiam serveryje ir nežinoti kai kurių sistemų, tačiau ir vėl galiu pagirti serverio žaidėjus, jog jie viską paaiškino ir suteikė man pilnavertį žaidimą serveryje.

Esu nustebęs ir  tuo pačiu laimingas, jog serveris tvarkosi. Jei vis dar svarstot ar šis serveris yra vertas Jūsų laisvalaikio - manau atsakymas yra TAIP, taigi junkites ir linksmai praleiskite laiką su šaunia serverio komanda bei žaidėjais! Linkiu administratoriams, žaidėjams bei kitiems skaitytojams gero bei malonaus žaidimo! Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.