Jump to content
Nojus_Delete

LMGBEATS' | Nuolatinė atranka į LMGBeats' Firmą

Rekomenduoti pranešimai

bdd822d0585528f7d319ae5a881d01e0253.png

LMGBEATS' Nuolatinė atranka į firmą.

Sumąsčiau sukurti pirmiau nuolatinę atranką, jei bus norinčių, didelis kiekis, galbūt nepavyks jum patekti per čia, galėsite ateitį į masinę atranką kuri vyks ateinančiomis dienomis

0fda651ce1389374b353f24932533f6a581.png

Atrankos bendrosios taisyklės 

1. Pildyti tik sau anketa su savo V_P Kaip ir serveryje
2. Turėti 10.000 bendrosios patirties serveryje 
3. Nebūti NDS (Nepageidaujamų darbuotojų sąraše)
4. Turėti "Teamspeak 3" programėlę, ir galėti klausytis.
5. Atsakymus rašyti bet kokiu
melsvu atspalviu, paspausti rodyti, kas redagavo per 1 valandą nuo anketos paskelbimo.
6. Turėti 250.000 Serverio valiutos darbo sutarčiai (Taikomos išimtys)

0fda651ce1389374b353f24932533f6a581.png

Anketa:

Jūsų Vardenis_Pavardenis šiame serveryje:
Jūsų VVP link'as:
Kuo jus sužavėjo/Sudomino DJ Radijos firma?:
Kokios yra DJ Radistų komandos?:
Kokios dar firmos yra neutralios neskaitant DJ Radijos?:
Jūsų Charakterio bruožai:
Aprašykite savo dienotvarkę LMG serveryje darbo dieną(Ką veikiate ir pnš)
Kokia nuomonė jūsų yra apie dabartinę firmos valdžią?:
Koki tikslai bei siekiai būtent jūsų sioje firmoje?:
Ką vertinate labiau kokybę ar kiekybę?(Geriau 10 kokybiškų skelbimų ar 50 paprastų skelbimų?):
Kuri taisyklė jūsų nuomone yra svarbiausia šioje firmoje?:
Kiek reikia išdirbti firmoje, kad nepatektumėte į NDS?:

 

Laukiu visų pildančių, sėkmės jums!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

bdd822d0585528f7d319ae5a881d01e0253.png

Sveiki, pirmoji nuolatinė atranka, visai neblogai pasirodė anketų, ačiū kurie užpildėt. Pradėkime analizavimą.

Vilkas_Adidas (+) Nebloga patirtis neutraliose, 2 pavaduotojai įskaitant Radijos, bei vienas svarbus direktoriaus postas, galbūt firmoje padėsi man netik kaip darbuotojas, bet ir padėsi kitiems darbuotojams ateityje ;) Anketoje paminėjai, kodėl kokybė yra geriau šiame serveryje nei kiekybė, išsiplėtei ties visais klausimais, ačiū, kad pildei laukiu firmoje.

Rokas_Nba (+) 1000 darbo patirties firmoje išsiplėtei ir įrodei kodėl nori dirbti puikiai pabrėžei svarbius dalykus, anketa yra parašyta aukšto lygio kaip ir žmogaus virš tavęs, ačiū, kad užpildei. 

Project_Kevin (-) - Nuo sausio mėnesio neišsipirkai iš NDS, kad ir kaip gaila, bet kritai iš patekusiųjų sąrašo.

Deivis_Malibu(-)  - Nors ir noriu naujokų firmoje, bet sekmadienį užpildžius tau anketą prieš 5 valandas, praleidai tik 1h 10min, tai yra per mažas aktyvumas, lauksiu atrankoje serveryje, sėkmės.

Gvidaz_Bond (+) - Taipogi puikiai įrodei savo norą dirbti šioje firmoje, radija yra pirmas darbas pagal darbo xp su pakvietimu, tikslus firmos paminėjai su klaustuku, tai realiai nesupratau, ar pats esi pasiruošęs jiems, bet ačiū, kad dalyvavai, sveikinu tave su patekimu.

Nojus_Box (+) - Palyginus su tavo bendra serverio patirtim, turi neblogai darbo patirties, šaunuolis, gaila, kad radijoj neesi dirbęs, o jei ir dirbęs tai mažai, ačiū, kad užpildei, dabar turi progą firmoje pasirodyti, ir tapti Dj alex bit'u

Manfris_Bmwx (+) - Esi gaujoje, tikiuosi, kad paliksi ją dėl šios firmos, turi virš 1k radijos patirties, manau turėsi gerus šansus plėstis firmoje, nors anketoje stipriai neišsiskyrei, bet vartoji įdomius ir gerus žodžius kurie tau gali padėti prasimušti radijos firmoje.

Eimantas_Blaze (+) - Anketoje neįrodei didelio noro, bet turi daug bendros patirties serveryje esi aktyvus žmogus, ir tai leidžia tave priimti, nors ir nebuvai stipriai pasirašęs, bet turi darbo patirties, ir tikiuosi jos dar pasikelsi.

Ren_Killer (-) - Pažeidei pirmą taisyklę, taipogi neišsiplėtei, Neturi daug arba visai neturi radijos patirties, ir tai neleidžia tavęs priimti į firmą, lauksiu serveryje kai vyks masinė atranka.

Curb_Stomps (+) - Turi daug patirties serveryje, darbuose ir net pačioje radijoje, esame kartu dirbę, siekę vienodų tikslų, ačiū, kad dabar pildai pas mane į firmos darbuotojus, anketoje matėsi noras, užtikrintinumas. Susitiksime firmoje.

Anonyms_Noname (-) - Pažeistos daugybė anketos taisyklių, aktyvumas ir kiti dalykai žiauriai geri, lauksiu rytoj masinėj atrankoj 19 valandą t.y 04 16 19:00.

Capton_Price (+) -  Įrodei kodėl nori dirbti radijoje, neturi jos patirties ir tai suprantama, pamiršai paminėti apsaugą prie neutralių, ačiū, kad užpildei.

Airanas_Pro (+) - Aktyvumas, taisyklių nepažeidei, anketa neišsiskyrė iš masės, radijoje neesi dirbęs, bet paminėjai, kad mėgsti skelbimus? (Skelbimų kontoroj? huh?) Ačiū, kad pildei laukiu tavęs firmoje.

Paulius_Cool (+)  - Aprašei dienotvarkę ir tai buvo labai svarbu, nes būtent tas punktas buvo skirtas sužinoti raštingumą ir kitus dalykus kurie yra svarbūs radijos firmoje, ačiū, kad užpildei.

Nitro_Donce (+) - 300 darbo patirties galbūt labai nedžiugina, bet kadangi puikiai žinai manę, aš tave atsimenu, esi puikus žmogus ir manau būsi vertingas firmoje. Aktyvumas nėra didelis, bet manau to užteks, ačiū kad užpildei.

Strelero_Makafaca (+) - Puiki anketa, bet anketos atsakymų spalvos keičiasi, įdomiai. Ačiū, už gražius žodžius aktyvumas ne on point, bet teamspeak'e paminėjai priežastis, laukiu firmoje.

Artas_Brown (-) - Nors anketoje stengeisi, bet tavo aktyvumas, ir kiti dalykai tau sutrukdė turi 23000 bendros xp, bet tik 72 darbo, lauksiu tavęs serveryje atrankoje.

Lauris_Hahaha (+) - Aktyvumas geras, viskas labai patiko, anketoje galėjai išsiplėsti, taipogi neesi dirbęs radijoje, bet tikiuosi tau ji patiks, ir liksi čia ilgam. Ačiū, kad užpildei.

Mantelis_Praxur (+) - Radijoje neturi daug o gal ir visai neturi darbo patirties, patiko tikslai norai, ir paaiškinai, kodėl kokybė yra svarbiau, ačiū, kad pildei laukiu tavęs firmoje.

Jake_Jump (+) - Radijoje taipogi neturi visai darbo patirties, bet tikiuosi jos pasisemsi. Ačiū, kad užpildei esi paskutinis patekęs, laukiu firmoje. Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

STOP ;)

Dabar greitą analizę, kad niekam laukt nereiktų, 5 kaip ir žadėjau patekusieji bus, tai vienas bus nepatekęs :(

Edvinas_Malboro - Priimtas
Eitvydas_Fly - Priimtas
The_Deiviz - Priimtas

Vycka_Razor - Priimtas
Tomas_Quatros - Priimtas

Gintas_Sspss - Priimtas (Visgi sunku buvo išsirinkti dėl ko tave atmesti, vos vos atsilikai nuo kito, tad yra 6 patekusieji, sveikinu jus visus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

bdd822d0585528f7d319ae5a881d01e0253.png

Greitą analizę šaunam - nuo apačios į viršų.

Lio_Soo - Sveikinu
White_Lukyto -  Sveikinu
Rytis_Sapkus - Sveikinimai
Tomas_Boxer - Sveikinimai
Jsn_Freezas - Sveikinimukai
Arijokas_Buco - Sveikinimukai
Antanas_Nolaiferis - Sveikinimėliai
Ignas_Reft - Sveikinimėliai
Kurk_Merlo - Sveikinimučiai
Ernestas_View - Sveikinimučiai
Rimis_Trintukas - Sveikinimėliai
Robis_Frutto - Sveikinimėliai

 

Visi nepaminėti - Užuojauta. (Kas norit paklausti kodėl nepatekot? A.Ž Forume)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETOS IŠTIKRINTOS, PATEKĘ:
Rokiz_Clifordas - Sveikinu, anketa visai nebloga, labiausiai patiko jog į vieną klausimą atsakei šitaip: Valdžia ir jos bendravimu. Tikiuosi taip ir ištikrūjų yra. Lauksiu tavęs šiandien nuo 16:00 iki velyvo vakaro, susisiek manimi TS3, forume arba žaidime.
Teddiy_Gusjs - Sveikinu, anketa labai paprastutė. Pirmą kartą matau, jog anketoje bent kažkiek pasistengei, šaunuolis. Apklausiu tave šiek tiek dar TS3 programoje, ir tada pamatysime galutinį atsakymą. Tad lauksiu tavęs šiandien nuo 16:00 iki velyvo vakaro, susisiek manimi TS3, forume arba žaidime.
Larry_Huffez - Sveikinuanketa taipat labai paprasta. Buvo 1 klaida, bet 1 tai ne 3, jog turėčiau tave atmesti. Tad lauksiu tavęs šiandien nuo 16:00 iki velyvo vakaro, susisiek manimi TS3, forume arba žaidime.
Eima_Savickas - Sveikinutos pačios klaidos kaip ir pas Larry_Huffez, lauksiu tavęs šiandien nuo 16:00 iki velyvo vakaro, susisiek manimi TS3, forume arba žaidime.
Gomlinukas_Toxby - Sveikinu, viena klaida kaip ir pas kitų, lauksiu tavęs šiandien nuo 16:00 iki velyvo vakaro, susisiek manimi TS3, forume arba žaidime.

Sveikinu tuos, kas pateko, kas nepateko nenuliūskit, šiandien 20:30 bus atranka žaidime. Lauksiu jūsų šiandien, susisiekit su manimi TS3, Forume arba žaidime.
 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Anketa:

Jūsų Vardenis_Pavardenis šiame serveryje:Daimonas_The
Jūsų VVP link'as:
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Daimonas_The
Kuo jus sužavėjo/Sudomino DJ Radijos firma?:Kaip ir nuo senų laikų visgi smagu dar skelbinėti skelbimus, bendrauti su žaidėjais, ir padėti jiems.
Kokios yra DJ Radistų komandos?:/dj /ldj /djn /r /bend
Kokios dar firmos yra neutralios neskaitant DJ Radijos?:Mechanikai,apsauga,taksi,transporteriai,medikai
Jūsų Charakterio bruožai:Esu draugiškas, mandagus, sąžiningas, mėgstantis kartais pajuokauti.
Aprašykite savo dienotvarkę LMG serveryje darbo dieną(Ką veikiate ir pnš)Dirbu darbuose be pakvietimo važinėju su savo nuosava mašina, turėdamas administratoriaus statusa padedu žaidėjams.
Kokia nuomonė jūsų yra apie dabartinę firmos valdžią?:Nojus_Delete- LMG bets savininkas,verslininkas tikrai geras žmogus, visad suteikiantis šansą pasireikšti, sąžiningas žmogus, laikantis žodžio. Robis_Frutto- su šiuo asmeniu dar neteko bendrauti todėl nieko negaliu pasakyti.
Koki tikslai bei siekiai būtent jūsų sioje firmoje?:Pradžiai būti geriausiu darbuotojui o vėliau siekti aukštesnių pareigų.
Ką vertinate labiau kokybę ar kiekybę?(Geriau 10 kokybiškų skelbimų ar 50 paprastų skelbimų?):Svarbiau kokybė negu kiekybė geriau viena kokybiška o ne 20 nekokybišku.
Kuri taisyklė jūsų nuomone yra svarbiausia šioje firmoje?:Klausyti valdžios.
Kiek reikia išdirbti firmoje, kad nepatektumėte į NDS?:7 dienas.

Redaguota nario Daimonas_The
Edited

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardenis_Pavardenis šiame serveryje:Ers_Trois
Jūsų VVP link'as:
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ers_Trois
Kuo jus sužavėjo/Sudomino DJ Radijos firma?:Esu dirbes neviena kartą ir čia buvo mano megstamiausias darbas dar nuo Duff_Beer laiku buvau firmoje. Ir tiesiog man labai dainos patinka ir visa kita....
Kokios yra DJ Radistų komandos?:
/dj /ldj /djn /r /bend
Kokios dar firmos yra neutralios neskaitant DJ Radijos?:Mechanikai,taksi,medikai,transporteriai.
Jūsų Charakterio bruožai:Klausantis,mandagus,draugiškas, mėgstantis prikolus.
Aprašykite savo dienotvarkę LMG serveryje darbo dieną(Ką veikiate ir pnš):Daugiausia dirbų, ir treniruotese dalyvauju
Kokia nuomonė jūsų yra apie dabartinę firmos valdžią?:Valdžia gera
"Nojus_Delete - Šaunus direktorius jau matau LMG serveryje ne vienus metus" "Robis_Fruto - Pirma karta matau šita slapyvardį nieko pasakyti negaliu".
Koki tikslai bei siekiai būtent jūsų sioje firmoje?:Į darbus einant nieko nesiekiu. Nebent būti kokiu treniruočių vadovų. iš tokiu o šeip dar iškelti darbą į aukštumas
Ką vertinate labiau kokybę ar kiekybę?(Geriau 10 kokybiškų skelbimų ar 50 paprastų skelbimų?):Kokybiškų, kad daugiau žmonių susidomėtu.
Kuri taisyklė jūsų nuomone yra svarbiausia šioje firmoje?:Laikytis valdžios įsakymų
Kiek reikia išdirbti firmoje, kad nepatektumėte į NDS?:7d ar 14d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


×