Jump to content
Eris_Cliath

ANALIZĖ Į MEDIKŲ PAVADUOTOJUS!

Rekomenduoti pranešimai

9019de7ffd74c8d5db0203368c5b4f3b730.png

ANALIZĖ Į MEDIKŲ PAVADUOTOJUS!

Sveiki, na ką gi atėjo ta pagaliau diena kai galiu paskelbti ilgai kurta savo analizė į kurią įdėjau labai daug jėgos, meilės bei šilumos ir tikiuosi jūs įvertinsite mano pastangas. Iš pradžių tikėjausi, kad bus daugiau užpildytų anketų į šias pareigas, bet paskaitęs anketas supratau, kad ir to pilnai užtenka, nes kandidatai gan stiprus ir kiekvienas savaime įdomus kaip asmenybė. Labai mane nuliūdino tas faktas, kad žmonės nelabai drąsiai kalba per "TeamSpeak3" programą, labai jaudinasi ir pasirodo labai silpnai ir tai buvo daugelių kandidatų problema. Anketos atrodo stiprios, bet kai tik ateina metas pakalbėti, pabendrauti su manimi monologu kaip su draugų tai čia jau kai kurie negalėjo ir vieno normalaus sakinio parašyti, taip, galbūt čia jaudulis, bet reikai išmokti kažkaip tramdyti šį jausmą, kad galėtumėte pasirodyti visų šimtų procentų ir įrodyti tiek man, tiek kitiems, kad būtent tu esi vertas šių pareigų. Noriu labai padėkoti mano slaptiems "agentams", kurie trukde vesti veiklą kandidatams: @Madd_Rocky, @Pumaz_Pumaz, @Ignas_Mezo, @Klaudijus_Meskauskas. Koks buvo šito dalyko tikslas? Norėjau pažiūrėti kaip kiekvienas iš kandidatų į būsimus pavaduotojus susitvarkys su nepaklusniais darbuotojais, kaip jie jos bandys sutramdyti, bet kai kurie į tai nereagavo dėmesį ir ne, kad nužudyti šį darbuotoją jie toliau leido trukdyti savo veiklai ir tai pakišo koją, buvo tokiu kandidatų, kurie po veiklos uždavė trukdančiajam klausimą: "Kodėl tu trukdei?", "Kas buvo blogai?" ir tai man labai patiko, o kas tai padarė sužinuosite kai aprašinėsiu kandidatus. Plaukiame toliau ir analizuojame kandidatus.

---

ŽMONĖS KURIE NEPATEKO TARP KANDIDATŲ:

• Vejas_Dagys - Patiko tavo anketa, patiko GFXAI, bet buvo geresnių už tave kandidatų, o ir labai apsileidai prižiūrėtojo pareigose, todėl negalėjau tavęs pasirinkti tarp kandidatų, kadangi nematau dabar tavyje rimtumo, užsidegimo savo turimose pareigose. Turi veiklų prižiūrėtoją, bet nieko gero neparodei, todėl ir aš negaliu tau suteikti šanso, kadangi tu tinkamai negali net susitvarkyti su prižiūrėtojo pareigomis,, todėl sėkmės tau kitą kartą, tikiuosi nepasiduosi ir tikiu, kad kada nors galėsi tapti pavaduotojumi.

---

• Street_Nmz - Nesuprantu kam tu iš viso pildei į Medikų pavaduotojo pareigas, nors taisyklėse aiškiai parašyta: "Pildyti gali tik Medikų firmos darbuotojai!", o tu nebuvai tuo metu darbuotojų, o ir kai Special_Donat gavo pavaduotoją iškarto pabėgai į Radijos firmą ir man tavo toks elgesis nepatiko, o emigrantų į pavaduotojo pareigas aš ne ieškau, todėl sėkmės tau kitur.

---

• Titas_Sthanman - Žmogus, kuris emigravo į Medikų firmą kai buvo nušalintas Radijos direktorius, todėl per tą laikotarpį nepamačiau didelio noro tapti pavaduotojumi, o ir kaip pats sakė eis dirbti vėliau į Radiją arba į Taksi, o man reikia pastovių žmonių, o ne emigrantų, todėl sėkmės kitą kartą.

---

KANDIDATAI:

• Impressible_Paulius - Atėjo metas kai turiu aprašyti tave kaip kandidatą į pavaduotojo pareigas. Pradėsime nuo neįtikėtinų faktų, kad anketa buvo tavo beveik stripriausias etapas. Kai skaičiau pirmą kartą tavo anketą tai man jį begalo patiko, tai buvo lyg mažas rojus, kadangi išnaudojai ją visu šimtų procentų. Patiko tavo gifai, pats nuo vaikystės begalo mėgau ši filmuką ir net pasidarė gera jį prisiminus. Kaip minėjau anketa man tavo patiko, bet kai atėjai tu į "TeamSpeak3" programą tai aš buvau apakęs, buvo toks jausmas, kad anketą rašė vienas žmogus, o atsakinėjo visai kitas. Tu negalėjai atsakyti ne į vieną klausimą padoriai, išsamiai. Atrodo patyręs žmogus, buvai pavaduotojas Radijos nors ir garbingas dvi dienas, bet buvai, o atsakymai buvo kaip kokio naujoko, labai tragiški. Ant galo tai vos keiktis nepradėjai ir tada mano nuomonė kaip apie stiprų kandidatą pasikeitė, taip pat pradėjai sakyti atmazus, kad tau šiandien sunku galvoti, kad sunki diena, bet tiesiai šviesiai sakant man buvo nesvarbu, nes aš tave iškviečiau kaip kandidatą į rimtas pareigas, o tu pradedi sakyti tokius dalykus. Dabar norėčiau priminti tau mema iš kurio aš labai ilgai juokiausi: "Aš ne rėksiu, bet žinant mane aš rėksiu" po tokios frazės aš toliau net negalėjau vesti normaliai apklausos, kadangi juokiausi labai ilgai. Manau pats jautei, kad tavo apklausa buvo labai prasta, mūsų monologas nesigavo ir aš jau galvojau, kad tavo padėties nieko nepakeis. Atėjo laikas kai turėjai vesti praktiką, tikriausiai buvai apsidžiaugęs, kad vyks ne vienas etapas, taip pat galvojai, kad bus praktika paprasta, galėsi pats pasirinkti vietą, bet viskas vyko kitaip, kadangi aš su savo kolega Special_Donat davėme tau vietą kurioje tu turėjai suorganizuoti savo praktiką, taip pat buvo duotas 30 minučių laikas, kai kurie galvojo, kad čia daug, bet kaip galima buvo pastebėti, kad šito laiko ne visiems normaliai užteko. Kalbant apie tavo veiklą, kad jį buvo tikrai geresnė negu pokalbis "TeamSpeak3" programoje, mes tau davėme teniso lauką, kuriame turėjai labai greitai kažką sugalvoti, kitaip tariant turėjai improvizuoti. Tavo visos rungtys buvo labai paprastos, bet visai įdomios, ant galo aš tau pasiūliau padaryti monetos metimą ir čia tikriausiai buvo įdomiausia dalis. Iš pradžių kažką bandei sugalvoti protingo, bet kaip teko stebėti tai nieko per daug gero nesigavo, vėliau bandei daryti ne paprastas reakcijos pratimus ir tai man patiko, nes jau atsibodo žiūrėti į tas reakcijas: "Stot, tupt, pašokt" tikrai jau tas atsibodo ir nebeįdomu, o tu truputi paįvairinai šitą rungtį ir gavosi žymiai įdomiau. Nereikėjo tik stovėti, o reikėjo pribėgti ir tu sakydavai kokį veiksmą reikia atlikti, tai tas tikrai man patiko, kad buvai gan išradingas ir greitai sugalvojai įdomia rungtį. Tavo veikloje nebuvo darbuotojų kurie tau trukdytų, todėl tau buvo tikrai lengviau vesti veiklą negu tavo kandidatams, bet darbuotojai vis tiek tave klausėsi ir tu mokėdavai jos apraminti jeigu to reikėdavo, vadovavimo patirties turi, bet gaila, kad labai prastas buvo kalbėjimas. Labai nepatiko , kad kai buvai praktikoje pas viena iš kandidatų tu įžeidei vieną darbuotoją išvadindamas jį duxu bei ryžų ir tai nepatiko tiek man, tiek mano kolegai. Trumpai tariant tai veikla tiek man, tiek mano kolegai Specialui patiko, patiko išradingumas ir kad sugebėjimai išnaudoti visą paskirtą vietą. Po veiklos mes grįžome į bazę ir tu išdalinai darbuotojams premijas ir aš ištariau tau ačiū už veiklą ir tada atėjo metas vesti veiklą sekančiam tavo kandidatui, kuriam sekėsi tikrai geriau negu tau, tiek "TeamSpeak3" programoje, tiek veikloje, todėl šiuo metu tu užimi garbingąją trečiąją vietą ir tikiuosi nepasiduosi ir siekti savo užbrėžtų tikslų toliau!

---

• Dovydas_Malbaroo - Galvojau ką aprašyti antrą kandidatą ir pagalvojau, kad jeigu pradėjau nuo silpnesnio tai reikia dabar aprašyti stipresnį, kitaip tariant desertą. Net nesitikėjau, kad tu taip gerai susitvarkysi tiek su praktiką, tiek su apklausą, kažkaip galvojau, kad Impressible_Paulius bus stipresnis už tave, net nežinau kodėl, anketos gal buvo lygios, bet kažkodėl galvojau, kad tau seksis blogai ir kai tu parodei savo jėgą tai buvau tikrai šokiruotas, nes negalvojau, kad būsi išradingas, protingas kandidatas. Kitą kartą nenuvertinsiu nei vieno darbuotojo, nes kai galvoju, kad kandidatas gali būti silpnas tai dažniausiai jie pasirodo geriausiai. Dabar norėčiau pakalbėti apie tavo anketą. Anketa atrodė gan patraukliai, gifai irgi visai įdomus, juokingi iškart patraukė mano akį, bet nepatiko tas, kad kartais blogai išreiškei savo mintis, per trumpi sakiniai per kurios labai sunku suprasti ką norėjai pasakyti, tiesiog tau reikia išmokti laisviau reikšti mintis ir rašyti jas iki galo ir tada viskas bus tikrai gerai, nes negaliu sakyti, kad tavo anketa buvo bloga, bet ir negaliu pasakyti, kad jį buvo labai patraukli, duočiau tokį viduriuką. Patirties kaip minėjai turi nedaug, kiek supratau turėjai tik prižiūrėtojus ir nei vieno pavaduotojo, tai galbūt šiandien tau pasisekė ir būsi vienas iš Medikų firmos pavaduotojų? Tai galėsi sužinoti truputi vėliau, noriu išlaikyti šiek tiek įtampos bei patampyti tau nervus. Visai patiko tavo idėjos, nors jie nebuvo labai kažkas tokio unikalaus, bet patiko, kad pasiūlei papildyti mano sukurtas temas ir aš būtinai tai padarysiu ir manau mano temos gaus daugiau spalvų ir žmonės galbūt aktyviau jas pildys. Labai patiko tavo pirmoji idėja, kuria pavadinimai: "Paslaugų kovos", kurios reikšmė, kad tiek nusikalstama, tiek teisėsaugos grupuotė galės kovoti už mūsų paslaugas mėnesiui, tikrai labai patiko šį idėja, nes daugelis direktorių sako, kad medikai per brangiai kainuoja, tai dabar turėtų galimybė tiesiog nemokamai iškovoti mūsų paslaugas. Kitos idėjos kaip minėjau mano temų papildymas, kurias aš panaudosiu. Trumpai tariant tai anketa patiko, truko tik to, kad ne iki galo išplėtojai savo mintis, o visas kitas vaizdas žiūrėjosi gražiai. Pakvietęs tave į "TeamSpeak3" programą pravedėme pokalbį su tavimi ir man patiko tavo atsakymai į klausimus, nes jie buvo trumpi bei konkretus, ne ieškojai žodžio kišenėje ir tai tau suteikę pliusą, nes man patinka bendrauti su žmonėmis, kurie moka aiškiai dėstyti savo mintis. Realiai per pokalbį nieko gero nepasiūlei, bet tiek man, tiek mano kolegai atsakymai į užduotus klausimus patiko, pasirodei visą galvą geriau už savo viršuje esantį konkurentą. Kai uždavėme klausimą apie reformą, idėjas tai nežinau kodėl nepaminėjai idėjas, kurias rašei forume, dėl paslaugų kovų ir panašiai, galbūt ir sakei, bet ne aiškiai, nes aš šito dalyko nepamenu. Vėliau tu turėjai taip pat vesti praktiką kaip ir viršuje esantis kandidatas, buvo skirta tau kitą vietą, kurį labai priminė ūkininkų kalną, bet buvo ten mažiau vietos, daugiau namų. Praktika buvo visai nebloga, bet nepatiko, kad jūs visi darėte tos pačius banalius pratimus: Reakcija, slėpynės. Galima buvo sugalvoti kažką įdomesnio, tarkim estafetės su pagydymais ir t.t, tikriausiai iš baimės viską pamiršote ir atsiminkite tik šitos banalius pratimus kurie jau visiems įgriso iki gyvo kaulo. Tavo praktikoje jau buvo mano paskirti "chuliganai" kurie bandė tau trukdyti vesti praktiką, bet man patiko, kad tu nesikeikei, nebandei jos kažkaip įžeisti, o tiesiog paprastai vedei savo praktiką toliau, nes laiko turėjai tik 30 minučių ir nenorėjai jį šiaip sau gaišti. Patiko, kad po veiklos paklausei to žmogaus, kuris tau trukdė: "Kodėl tu trukdei", patiko, nes tu norėjai sužinoti savo klaidas ir galbūt jas ištaisyti. Patiko, kad išlikai šaltakraujis ir nepridarei nesąmonių, nes tada tavo šansai tapti Medikų pavaduotojumi automatiškai nuslinktų žemyn. Iš pradžių kaip ir kiekvienas kandidatas padarei reakcijos pratimus, kurios pagal mane buvo labai neįdomios, net vos neužmigau, bet vėliau padarei slėpynės ir jie man patiko, nes vyravo linksma atmosfera. Kaip ir minėjau patiko, kad per veiklą nesikeikei ir aplamai jeigu neklystų negirdėjau, kad tu "TeamSpeak3" programoje keiktumeisi, kas tikrai respectas tau iš manęs, nes tokių žmonių šiais laikais labai mažai. Po pravestos veiklos vietoje išdalinai darbuotojams veiklas, o tiems kas trukdė tu nedavei premijų ir tai tikrai geras sprendimas, nes galbūt tada kitą kartą darbuotojas netrukdys ir elgsis taip kaip turi elgtis padorus darbuotojas. Taigi noriu tave pasveikinti su Medikų pavaduotojo pareigomis, turėsi 7 dienas, kad įrodytum man jog būtent tu vertas šitų pareigų!

---

• Aaaa_Aaa - Sekantis kandidatas į šias pareigas, bet iš tavęs šiose rinkimuose tikėjausi daugiau negu tu parodei, kas tikrai mane nuliūdino. Pamatęs tavo anketą ištariau žodį: "Uraaaa" užpildė į šias pareigas begalo aktyvus, motyvuotas darbuotojas, kuris vienintelis Medikų firmoje turi 4 rangą, daug vaistinėlių, prižiūrėtojo pareigas, bet tavo pasirodymas buvo prastokas, nes jautėsi, kad neturi patirties dėl to taip prastai ir pasirodei, o sekantis dalykas tai tikriausiai jaudulys su kurio tau reikės susitvarkyti norint pasiekti pavaduotojaus pareigas. Anketa visai nebloga, bet truputi skurdokai, galėjai labiau išsiplėsti ir parodyti savo rašymo įgūdžius, nes man asmeniškai patinka kai anketos būna didelio mąsto, kurios turi daug spalvų (čia kalba ne apie spalvų įvairovė). Pas tave anketa žiūrėjosi neblogai, bet kaip minėjau truko minčių, išsiplėtimo, toks jausmas, kad truputi patingėjai padirbėti su anketą ir norėjai kuo greičiau ją paskelbti, kad surinkti "LIKE". Anketoje privėlei truputi klaidų, bet čia ne lietuvių pamokos, todėl į klaidas per daug nekreipiau dėmesį, nes ir pats ne esu tas žmogus, kuris nedaro klaidų, bet kaip ir pats sakei iš klaidų mes mokomės. Iš idėjų pusės tai nieko unikalaus tu nepasiūlei, kas patiko tai idėja su vietų ieškojimų, šį idėja truputi paįvairintų Medikų kasdieninė rutina, o toliau viskas nuvalkiota ir neįdomu. Siūlei idėją su dienos užduotimi, bet pagal mane tai šį idėja nereikalinga, nes pats jau buvau seniau ją sukūręs ir iš jos naudos per daug nebuvo, pirmas dvi dienas visi aktyviai pildė, o vėliau apsileido ir niekam ta tema nebuvo įdomi, žmonėms atsibodo matyti tą patį per tą patį jie ieško naujovių, todėl norint pritraukti žmonių reikia unikalų idėjų, o ne tų kurios jau yra nuo senų senovės. Po kažkiek laiko aš tave pakviečiau į "TeamSpeak3" kanalą pokalbiui ir jis įvyko labai panašiai kaip su Impressible_Paulius. Nesuprasdavai paprastų klausimų esmės, kai paklausdavome apie vertybės tai toks jausmas buvo, kad tu nežinai nei vienos vertybės, nes su šito klausimų uždelsei gal penkioms minutėm, todėl mano kantrybė baigėsi ir bandžiau kažkaip tau padėti ir taip ne taip pagaliau davei atsakymą. Mūsų pokalbis vyko niūrus, kadangi tu nelabai išsamiai sakydavai savo mintis, o ir kartais aš nesuprasdavau ką tu nori man pasakyti, perteikti. Tavo žodynas buvo paprastas, todėl tavo pokalbis man nesuteikė jokių spalvų bei nebuvo jokio susidomėjimo apie tave kaip asmenybės. Nors pokalbis ir nepavyko, bet veikla buvo truputi įdomesnė. Davėme tau laivą kuriame ir įvyko visas veiksmas, o tiksliau sakant tavo praktika. Taip pat tau trukdė mūsų paskirti agentai, kuriems sekėsi visai neblogai, nes jaučiau kaip jie tave nervavo ir tu net klausei kodėl aš neišmetu Pumaz_Pumaz iš darbo ir tau jos sutramdyti nelabai ir pavyko, nes jis pastoviai atsigetindavo ir toliau tau trukdė. Jautėsi, kad neturi patirties vadovavime ir vadovauti tau buvo sunku, labai daug laiko užimdavo darbuotojų paskirstymas, sustatymas ir dėl to tu praradai labai daug auksinių minučių ir nieko per įdomaus veikloje neparodei, tos pačios slėpynės, reakcija ką darė ir kiti kandidatai. Labai keista, kad nei vienas iš jūsų nesugalvojo jokių kitų įdomių etapų, realiai pastoviai mačiau tą patį per tą patį, lyg negalima buvo sugalvoti kokių nors estafečių, kurios galėtų paįvairinti tavo veiklą ir padaryti ją labiau įdomią. Po veiklos išdalinai premijas ir mes grįžome į bazę. Kadangi pasirodei šiose rinkimuose gan silpnokai, todėl skirsiu tau kaip ir Impressible_Paulius trečiąją vietą, kadangi jūsų pasirodymai buvo galima sakyti lygūs. Tu geriau pasirodei apklausoje, jis truputi geriau pasirodė praktikoje. Tikiuosi nepasiduosi ir toliau sieksi savo užsibrėžtų tikslų, sėkmės kitą kartą!

---

• Ruo_Nis - Labas Maironis, smagu buvo matyti tave šiose rinkimuose, pagaliau atėjo laikas aprašyti paskutinį kandidatą, bet šiose rinkimuose tu nelikai paskutinis, padariau minimaliai įtampos? Skaityk toliau galbūt net gausi ir pavaduotoją, o galbūt ir liksi prižiūrėtojas iki galo mano eros. Užpildei anketą iškart apsidžiaugiau, nes dirbi pas mane galima sakyti nuo pat eros pradžios, atlieki savo darbą kaip prižiūrėtojas labai gerai, pildei vaistinėlės ir rodei savo charakterį, kas man labiausiai patiko. Esi rami asmenybė, nebandai išsišokti ir tiesiog gerai atlieki tau paskirtus darbus, gerai sutari su darbuotojais, niekas nesiskundė dėl tavęs ir todėl man patikai tu kaip asmenybė, nes esi paprastas vyrukas, kuris nieko blogo niekam nelinki. Tavo anketa man patiko tuo, kad jį buvo gražiai paruošta, patiko gifai, tavo reiškiamos mintis. Patiko, kad anketoje išsiplėtei ir nepagailėjai savo laiko užpildymui ir tai tau suteikė didelį pliusą, nes man patinka kai anketos būna didelio mąsto, man patinka kai galiu daug paskaityti ir suprasti ką žmogus savo anketoje nori man pasakyti, nes kiekviena anketa turi savo įdomią istorija, ar ne tiesa? Kiekvienas, kuris pildo nori man perteikti savo įdomią minti ir labai būnu liūdnas kai perskaitęs žmonių anketas nesuprantu ką jie tuo norėjo pasakyti, nes kartais žmonės nori parašyti protingas mintis, bet jų niekas nesupranta ir tada atsiranda liūdesys. Tavo anketa buvo lengvai skaitoma, mintis aiškiai aprašytos, parašei gan daug idėjų, bet daugelis idėjų buvo nuvalkiotos bei senos, bet smagu, kad bent pabandei ir parašei nemažai idėjų. Aš visada gerbiu žmonės, kurie bando, stengiasi, nes dažniausiai žmonės vietoje to, kad kažką parašyti, rašo: "Šiuo metu visos idėjos išnaudotos ir neturiu nieko naujo pasiūlyti", o tu nors žinojai, kad šios idėjos yra nuvalkiotos, bet vis tiek aprašei jos, respectas tau žmogau, noriu, kad daugiau būtų tokių žmonių kaip tu. Apibendrinimui galiu pasakyti, kad anketa tvarkinga, įdomi, patraukli, jeigu dar būtų buvę daugiau unikaliu idėjų tai būtų iš viso saldainis. Toliau buvai pakviestas į pokalbį ir gan greitai prisistatei. Iš pradžių galbūt buvo sunkumu pokalbyje, bet vėliau kaip mašinos variklis užsivedei ir pradėjai atsakinėti gan įdomiai, išsamiai ir tai patiko, svarbiausia, kad įsivažiavai ir parodei viską ką gali. Nors žodynas nebuvo labai platus, bet to užteko, kad pokalbyje pasirodytum neblogiausiai. Pokalbis buvo maždaug kaip pas Dovydas_Malbaroo, bet pas jį truputi labiau patiko atsakymai nei pas tave. Kas tavo pokalbyje patiko, kad nereikėjo ilgai laukti atsakymų ir atsakinėdavai gan greitai, o kai pokalbis būna sklandus tai ir klausytis tokio žmogaus yra maloniau, įdomiau. Pokalbis neblogas, manau galėjai pasirodyti geriau, bet suprantu tave, kadangi čia gali būti tavo pirmasis pavaduotojas ir labai jaudinaisi, bet tai per daug nepakišo tau kojos, kaip minėjau pokalbyje pasirodei neblogiausiai ir tai yra svarbiausia. Po pokalbio kitą dieną paprašiau tave pravesti praktiką. Tavo praktika vyko SanFierro mieste pas tave buvo visai nemažai vietos, todėl veikla galėjo vykti geriau, galėjai sugalvoti įdomesnias rungtys, nes buvo tos pačios slėpynės, reakcijos pratimai. Patiko, kad ant galo veiklos padarei susišaudymą bent truputi paįvairinai veiklą iš išsiskyriai nuo kitų kandidatų. Tau taip pat trukdė mano slaptas agentų būrys ir tu su jais susitvarkei visai neblogai, bet truko truputi griežtumo, galėjai tos trukdžius likviduoti, o dabar tu tik ant tų darbuotojų pykai ir nieko gero nedarei, aišku klausei manęs kodėl aš nenušalinų tų darbuotojų, bet žinoma, kad aš į šį klausimą neatsakiau, nes tai ir buvo dalis mano plano, aš norėjau pamatyti kaip tau sekasi vadovauti, kaip sugebėsi likviduoti darbuotojus, kurie tau trukdo. Veikla buvo neblogai, patiko labiau į galą, nes praktikoje kaip ir pokalbyje įsivažiavai į galą, kas tau galėjo pakišti koją, pasisekė tau tai, kad kiti kandidatai taip pat įsivažiuodavo tik į galą, nes jeigu būtų buvę rimtesnių kandidatų tai tokios praktikos galėjo ir neužtekti. Tavo veikla man patiko labiausiai iš visų kandidatų, nes tu padarei bent susišaudymą, o kiti kandidatai darė tik reakcijas, slėpynės kas man tikrai pabodo. Po veiklos kaip ir kiti kandidatai sumokėjai premijas, padėkojai jiems, nuvažiavome prie bazės ir viskas tuo baigėsi. Netempsiu gumos ir noriu tave pasveikinti su Medikų pavaduotojo pareigomis, turėsi 7 dienas, kad įrodytum man jog tu vertas šitų pareigų!

---

54f338f6d261d218f7f2c68228c48963899.gif

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.