Jump to content
Regina_Murr

Taxi | Nuolatinė atranka

Rekomenduoti pranešimai

ed98a3b727d8526831484f6ecb7e6545562.jpg

Sveiki, gerbiamieji LMG serverio žaidėjai. Naujas mėnesis – nauja atranka. Prasidėjus naujam mėnesiui, nusprendžiau pakeisti nuolatinės atrankos forume anketos sudėtį, struktūrą. Šį mėnesį taip pat tikiuosi išvysti daug motyvuotų žmonių, kurie turi noro dirbti firmoje. Anketoje vėlgi reikalauju išsamumo, nenoriu matyti kitų anketų kopijavimo. Anketa tikrai nebus sunki. Jeigu esi pasiryžęs dirbti, turi motyvacijos šiam darbui, tad nepraleisk šios progos tapti firmos dalimi ir užpildyk anketą!

Anketos reikalavimai:

»»» Turėti reikiamą xp kiekį žaidime – 10.000 xp
»»» Turėti 300.000 serverio valiutos darbo sutarčiai.
»»» Turėti mikrafoną, TeamSpeak programą ir mokėti minimaliai ja naudotis.
»»» Nekopijuoti kitų anketų.
»»» Padaryti „rodyti kas redagavo“, tam turite 10 minučių.
»»» Atsakymus rašyti Strong Blue spalva.
»»» Nekeisti anketos ir klausimų struktūros.
»»» Neklausinėti kada bus analizė, kitaip būsite atmesti.

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:
3.Kiek Jums metų?:
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?:

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?:
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:
7. Kiek bazių turi Taxi firma?:
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?:

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

jDy5tVH.jpg

Labas vakaras, mielieji LMG serverio žaidėjai bei būsimi Taksistai. Mėnesis jau įpusėjo, lieka vis mažiau vietų šioje firmoje. Šiuo metu norinčių dirbti firmoje skaičius gan išaugo, todėl nieko nelaukdama skelbiu analizę ir leidžiu šiems puikiems žmogeliams pasireikšti.

liayoVV.png

Statistika:

Pildžiusių žmonių skaičius - 7
Patekusių žmonių skaičius - 5
Žmonių skaičius, kuriems reikalinga apklausa - 2
Iš viso per nuolatinė atranką patekusių žmonių - 25

liayoVV.png

Analizė:

1. @Benauskis_Niekada – Sveikas, Benauski. Esi jau dirbęs pas mane firmoje. Iš tikrųjų yra džiugu matyti, kad vis dar turi noro čia grįžti. Vadinasi keliauju tinkama linkme. Policijos Pareigūnu išdirbai gan ilgai, buvai aktyvus, rodei motyvaciją. Dirbdamas pas mane taipogi turėjai didelį norą tobulėti. Anketa pakankamai gera. Suprantama, juk jau esi dirbęs čia ir kuo puikiausiai žinai visas taisykles. Tad sveikinu patekus į kitą etapą.
  2. @Dainius_Policininkas – Sveikas, Dainiau. Anketoje neradau atsakymo į pirmą klausimą antroje dalyje. Nežinau, ar pamiršai darašyti ar tiesiog nežinojai atsakymo. Anketoje nėra padaryta „rodyti, kas redagavo“. Antroje situacijoje nesupratai ko klausiama. Lauksiu tavęs TeamSpeak apklausoje, kurioje tikiuosi pasirodysi geriau. Pasiskaityk taisykles. Lauksiu apklausoje.
  3. @Deivid_Klark – Sveikas, David. Iš dalies pažeidei anketos taisykles, prašiau nekeisti anketos stuktūros, pas tave pasikeitė spalvos paryškinimas, tapo blankus. Esi vienas iš serverio naujokų, neseniai pradėjusių žaisti čia. Džiaugiuosi, kad renkiesi būtent Taxi firmą. Situacijoje pamiršai paminėti, kad negalima naudoti admin/vip komandų, taipogi nesupratau tavo atsakymo pirmoje situacijoje. Lauksiu tavęs apklausoje.
  4. @Mariuse_Monster – Sveikas, Mariau. Esi labai aktyvus, gan patyręs žaidėjas šiame serveryje. Anketa visai nebloga, trūksta „rodyti kas redagavo“. Situacijose nepilnai supratau ką turėjai omeny. Anketa galėjo truputį būti išsamesnė. Bet šiaip viskas pakankamai gerai. Todėl sveikinu patekus į kitą etapą.
  5. @Velniukas__Chanel – Sveikas, Velniukai. Kiek pastebėjau, esi taipogi vienas iš naujesnių veidų mūsų serveryje. Neturi dar daug patirties čia. Anketoje kai kuriuos atsakymus buvo gan sunkoka skaityti dėl gramatinių klaidų, žodžiai pasikartoja po du kartus. Nėra padaryta „rodyti kas redagavo“. Bendrai paėmus anketa nėra bloga, klaidų rimtų nepastebėjau. Tad sveikinu patekus į kitą etapą.
  6. @Neddy_None – Oh, labas, Neddy. Iš tikrųjų, prisipažinsiu, tikrai nustebau pamačius tavo anketą. Dauguma iš tavųjų gaujos narių ir draugų iš mano firmos išėjo. O tu kaip tik ateini. Tikrai nustebino. Džiugu, kad vis dar turi pozityvią nuomonę apie mane ir ji nesikeičia dėl kitų žmonių. Kartu buvome Medikų Pavaduotojų pareigose, negaliu sakyti, kad sutarėme puikiai, bet mano nuomone nesi vien „tingus“ ir „savanaudis“. Turi ir gerų savybių bagažą susikrovęs, tik nenori jų atskleisti. Apie anketą plačiai nekalbėsiu, klaidų nėra, anketa išsami, viskas ko ir tikėjausi. Sveikinu patekus į kitą etapą.
  7. @Lukas_Enso – Sveikas, Lukai. Atsimenu tave jau nuo labai senų laikų. Buvai vienas iš pirmųjų žmonių, kuriuos pažinojau šiame serveryje. Nežinau, ar čia dar vis tas pats žmogus žaidžia, ar dar vis prisimeni mane. Esi gan aktyvus, taipogi nekantraujantis dirbti šioje firmoje. Anketoje klaidų nepastebėjau, ji pakankamai gera. Tad sveikinu tave patekus į kitą etapą.

liayoVV.png

Patekusių žmonių sąrašas:

ĮSIDARBINTI IKI 2018-05-17 20 VALANDOS

Benauskis_Niekada
Dainius_Policija
David_Clark (Reikalinga apklausa)
Marius_Monster
Velniukas_Chanel
Neddy_None
Lukas_Enso

liayoVV.png

Dėmesio: Norint pereiti apklausą ir įsidarbinti firmoje, privalote susisiekti su Direktore - Regina_Murr TeamSpeak programoje arba žaidime. Neįsidarbinus per 24 valandas, Jūsų vieta bus perleista kitam asmeniui.

Daina ramiam vakarui ^^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Saint_Karka
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Saint_Karka
3.Kiek Jums metų?:16
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:Kadangi už lango pasirodė geri orai, tai aktyvumas tikrai nėra įspūdingas, tačiau manau susiradus darbą ir atradus veiklos serveryje, jis tikrai padidėtu, o šiuo metu apie 1-2h
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Vienas dalykas, kuris labai mane sudomino, tai jog taxi direktorė yra mergina, kas yra tikrai neįprasta ir tikrai sugundė čia padirbėti. O kitas dalykas, tai jog taxi darbas yra manau paprastesnis (bet tikrai neprastesnis) ir manau man to ir tereikia.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Taip, taxi darbas yra tikrai fainas. Man jis patinka todėl, nes tu beveik visą laiką praleidi važinėdamas ir padėdamas kitiem, kas tikrai yra man prie širdies. Labiausiai žavi, tai jog taxistai padeda kitiem žmonėm.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Sunku tikrai yra aprašysi savo charakteri, kitiem tai padaryti yra lengviau. Šeip esu draugiškas, bendraujantis, jeigu ir su manim draugiškai, komandoj dirbti tikrai galiu, tačiau kartais mėgstu gal pavadovauti, išsišokti, kas nėra labai gera savybė.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Pagalba kitiem serverio žaidėjam, vežant juos iš taško A į tašką B.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:Esu dirbęs tikrai, bet pas ką tikrai neatsimenu, gan senokai tai buvo, tačiau kiek pamenu sekėsi tikrai gerai
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):Taxistai turi tik direktorę, tai Regina_Murr, daug pasakyti negaliu, nes tikrai nesu bendravęs, bet manau ir tikiuosi, kad tikrai gera ir draugiška viršininkė
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?:/Bend /r /isspirti ir N raidė

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:Antroje bazėje ant žolytės iki 2h. 
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:iki 15min
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:Taip galima, tačiau reikia pasidaryti įrodymus.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?:Negalima
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:Negalima
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:Ne
7. Kiek bazių turi Taxi firma?:3
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:Negalima
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?:Taxi

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:1 dalykas. Darbo metu draudžiama važinėtis už miestelio ribų. 2 dalykas. Valdžiai pakvietus jūs į baze ar šeip betka įsakius, darbuotojas privalo vykdyti nurodymus. 3 dalykas. Įžeidinėti negalima nei valdžios, nei bendradarbių, nei paprastų žaidėjų.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:1 dalykas. Protesto metų draudžiama šaudyti šaunamaisiais ginklais. 2 dalykas. Protesto metu draudžiama naudoti admin/vip komandas. 3dalykas. Protesto metu draudžiama pūsti žolią.

Redaguota nario Saint_Karka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Lukas_Teo
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukas_Teo
3.Kiek Jums metų?:14
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:2valandos, bet tai tik laikinas aktyvumas, jis gali pakilt iki 5
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Norint dirbti transporteriu iš pradžių turite pasikelti iki 3 komandos tada su direktoriaus leidimu galite įsidarbinti į Transporterių firmą 
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Taxi darbas patinka, nes esu išbandęs įvariu darbų (įskaitant ir taxistų), bet jis labiausiai "Yra prie širdies". Žavi tai, kad tai yra neutrali firma nėra šaudynių, grobimų ar dar kažko panašaus
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Esu gana paprastas, bet tiesmukiškas žmogus "Linksmų plaučių" Įvardijamas mokytojų bei draugų. Gerosios savybės: Esu gana geras klausytojas, geranoriškas, žingeidus, esu gana draugiškas tiems kurie su manimi taipat yra draugiški, linksmas. Blogosios: Tinginys, žmonėms kurie yra man padarę kažką skaudaus esu gana atšiaurus bei priešiškas, tiesmukiškas(Tikriausia ją prirašyt prie blogųjų savybiu reiktu prirašyt)
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Vežioja žmones nuo taško A iki taško B
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Taip esu dirbęs, pas ką neprisimenu nes tai buvo gana senai kaip sakant "Atgal nesižvalgau"
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):Nuomonės visiškai susidaręs nesu tesiog esu girdėjęs, kad tokie yra gal dėl to, kad gana senai buvau įsijungęs samp.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /r /bend /isspirti(Veikia su betkuriuo darbu, bet priskiriu ją čia) Ir pasirinkimas imti iš žmonių pinigus ar ne

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:2 valandas, 2 bazėje ant žolytės
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:15minučių
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:Atsišaudyti griežtai draudžiama
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?:Ne
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:Taip
7. Kiek bazių turi Taxi firma?:3(Mano klaida)
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:Ne
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?:Taxi(Tikriausiai į pavadinimą dėmesio neatkreipiau)

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:Turite paklust valdžios įsakymams
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Negalima šaudyti, mušti teisėsaugos narius, bei vartoti narkotikus.

Redaguota nario Lukas_Teo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokasas_Dragon
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Rokasas_Dragon
3.Kiek Jums metų?: 16
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: 4-5h
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Nesu dirbęs nei taxi, nei transporteriu, tad norėčiau pradėti nuo taxi firmos.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Nesu dirbęs.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Esu draugiškas, geraširdis,paslaugus, bet kartais būnu tingus.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Vežioja serverio žaidėjus iš taško A į tašką B.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Kaip ir sakiau šeštame klausime, nesu.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Nežinau, nepažįstu.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /bend , /r , /isspirti

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?: Galima stovėti AFK 2h. ant žolės antroje bazėje /vt1.
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: 15min.
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Taip, tačiau reikia turėti įrodymus, kad jis į mane šaudė.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Negalima
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Negalima
6. Ar darbo metu galima daryti DM?: Beabėjo, kad ne
7. Kiek bazių turi Taxi firma?: 3
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Ne
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?: Taxi

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Viskas. Pirmiausia darbo metu reikia dirbti, antra reikia klausyti valdžios, o trečia negalima įžeidinėti nei valdžios, nei bendradarbių.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Vėl viskas blogai, nes protesto metu negalima naudoti šaunamųjų ginklų, naudoti admin/vip komandų, bei /pusti.

Redaguota nario Rokasas_Dragon

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tomiss_Crash
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomiss_Crash
3.Kiek Jums metų?:13
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:3-5h
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Noriu isbandyt ant vel sita firma.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Ptinka veziot ir aptarnaut klientus
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Gerosios esu nuosirdus,gerbiantis,draugiskas,malonus.Blogiosios kad greit labai atleidziu zmogui.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Vezioja LMG miesteliu zmones.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:Esu dirbes Pas Arnas_Sanra, man gerai sekesi.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):Matau moloni grazi firma.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?:/r darbo racija,/bend rodo bendradarbiu prisijunguosius,/isspirti V_P

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:1h ant bazes zoles antroje bazeje .
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:15min
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:Pasidaryti irodimus ir atsisaudyti
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:Ne
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:Nea
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:Nea

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:Reikia paklusti valdziai ir vaziuoti ir neizeidineti valdzios ir kolegu.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Viskas bolgai nes per protestus negalima naudot nei /vipkomandu nei /admin ir saunamuju ginklu

Redaguota nario Tomiss_Crash

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arcis_Prelude
2. Jūsų žaidėjo vvp nuorodahttps://vvp.lmg.lt/zaidejas/Arcis_Prelude
3.Kiek Jums metų?: 20
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: Darbo dienom 1-4 , savaitgaliais 10h
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Neturiu pakankamai patirties, ir manau reikia iskart padirbti Taxi firmoje ir tik poto turedamas patirties pereiti ten .
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Mane žavi kad dirbdamas si darba visada turesiu klientu, nes taxistai yra reikalingi zmones .
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Draugiskas zmogus, bet jeigu man kazkas nepatinka turiu savo nuomone .
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:
Vezioja LMG miesteliu zmones.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Kitame projekte, sekesi gerai pradirbau ten 1men .
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Manau pasalysiu bendrai , kad dabartinis Taxi kolektyvas tikrai geras .
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?
/r darbo racija,/bend rodo bendradarbiu prisijunguosius,/isspirti V_P

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?1-2h ant bazes zoles antroje bazeje
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: 15min
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?Pasidaryti irodimus ir atsisaudyti
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Ne 
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Ne
6. Ar darbo metu galima daryti DM?: Ne
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Nea

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Neturiu tokiu privilegiju kad izeidineti valdzia, gausiu ispejima arba mane ismes is darbo .
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Pagal Lietuvo Kaimeliu Istatymus turiu rizika sesti i kaliuze uz zoles vartojama viesoje vietoje ir teisesaugos nariu izeidinejima. 

#AYCM

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Ltu_Dovisccc
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ltu_Dovisccc
3.Kiek Jums metų?:14
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:3-6val
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Nes noriu padirbėti šitoja firmoja, ir beto nėra dabar atranko į Transporterius.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Nu man patinka biškuti, labiausiai patinka tai kad, yra 3bazės, man dar patinka taxi transportas, šitoja firmoja yra daug veiklos ir pnš...
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Esu rimtas visada siekiu savo tikslu ir niekados nepiknodžiauju savo darbu.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Nuveža žmenes iš taško A į taška B tai yra ju profesija kur tikrai žmonėms prireikia ju pagalbos.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:Nesu ir nežinau kas čią per darbas
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):Aš Reginos nepažįstu nei biški nes dar nei karto nebuvau su ja susitikes ar kalbėjas per ts su ja.

/bend - parodo kiek dabartiniu metu yra prisijungusiu bendradarbiu; /r - darbo racija

N - Galima patikrinti imti pinigus iš kliento ar ne; /isspirti - Išspiri žaidėja iš savo mašinos

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:1-2val ant žolytes 2bazėja
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:15min
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:Reikia tureti įrodymus kad jis tave šaudė
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?:NE
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:NE
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:NE
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:NE
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?:TAXI

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:Visada reikia važiuoti i baze kai kviecia direktorius, ir beto negalima atsikalbineti prieš direktoriu
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Negalima naudoti VIP/ADMIN komandu ir /pusti žole

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Artas_Bmw
2. Jūsų žaidėjo vvp nuorodahttps://vvp.lmg.lt/zaidejas/Artas_Bmw
3.Kiek Jums metų?: 16 metų.
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: 100 minučių.
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Nes noriu važioti žaidėjus nuo taško A į B ir transporteriams jau darbuotojų užtektinai.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Taip, vežioti žaidėjus nuo taško A į tašką B
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Esu linksmas, juokaujantis, mandagus, padedantys žaidėjams.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Vežioja žaidėjus nuo taško A į tašką B
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Nesu bet progą išbandyti ir šitame projekte taksi darbą.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Dabartinė firmą yra tikrai ganėtinai mandagi kaip ir turėtu būti ir puikiai atlieką savo darbą.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /r - Darbo racija. /bend - Parodo visus bendradarbius ON. N raidė - Imti ar neimti žaidėjo serverio valiutos.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?: 2 bazėje - 2 valandas
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: 15 minučių.
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Galima bet pirmą aišku būtinai reikia turėti įrodymus.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Tai yra draudžiama.
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Negalima
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?: TAXI

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Pirmą tai turiu klausyti valdžios. O antrą tai aš negaliu įžeidinėti valdžios.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Į dalyvius protesto negalimą šaudyti, negalima naudoti VIP/ADMIN komandų ir pusti žolės negalima

Redaguota nario Artas_Bmv

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Donatas_Griefer
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Donatas_Griefer
3.Kiek Jums metų?:18
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: 150-300min
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Kiek teko zaisti samp, visada taxi budavo prie sirdies darbas, taip ir yra dabar gryžus atgal.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Zinoma kad patinka,nepildyčiau sios anketos jei nepatiktu.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Esu draugiskas, visada besijuokintis zmogus,snekus,nedrovus zmogus.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Aptarnauja klientus, tai yra veza nuo tasko A iki tasko B.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:Esu dirbes bet tai buvo 2012-2013 metais su kita paskyra.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):Visi isiskyre savotiskai,pilnai nuomones neesu susidares,jei pateksiu padirbsiu ir suzinosiu.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?:/bend , /r , /isspirti

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:Afk galima buti antroje bazeje, /vt 1 miestelyje , ant zoles iki 2 valandu 
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:15 min
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:reikia tureti irodymus , video arba ss.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?:Draudžiama
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:Draudžiama tiek darbo metu tiek nedarbo
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:Jokiu budu
7. Kiek bazių turi Taxi firma?:3 bazes
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?:Priemer

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:Pirmiausia jokiu budu negalima, Ižeidinėti valdžios ja turi gerbti,Pakvietus I baze butina prisistatyti.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Draudžiama naudoti admin/vip komandas , pusti zole ,naudoti šaunamuosius ginklus

Redaguota nario Donatas_Greifer

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ben_Osh
2. Jūsų žaidėjo vvp nuorodahttps://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ben_Osh
3.Kiek Jums metų?: 14
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: 5-6h
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Taxi firma populeresne pazystu pora Taxi firmos darbuotoju ir tiesiog labiau patinka taxi
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Taip man patinka Taxi darbas. Mane zavi darbuotojai
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Esu nelabai kantrus,Draugiskas,Mandagus 
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Nuveza zaidejus nuo tasko A iki tasko B
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Taip esu dirbes. Pas Regina. Sekesi manau neblogai
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Nesu bendraves su visais tai zinau kelis. Mode_Best MLDC ciuvas padedantis, Minde_Boss Turi humoro jausma draugiskas. Regina_Murr Rami padedanti Draugiska
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /isspirti /r /bend

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:2 bazeje 2h 
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:15m
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:Negalima. Reikia direktoriaus leidimo
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:Taip
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:Ne

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:Valdzios neklausymas,Valdzios Izeidynejimai
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Viskas blogai. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Jokubas_Halkas
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Jokubas_Halkas
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:5h
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Nes ši firma yra puiki , geras direktorius , kiek girdėjau , nes noriu pasisemti daugiau patirties šio firmoje , bei turėti darbą su pakvietimu.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Taip man patinka , mane žavi ši firmas , nes yra puiki valdžia bei darbuotojai .
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Geri tai: Patinka bendrauti , esu mandagus , esu sportiškas , kantrus , esu gabus , bei moku išreigšti savo nuomone, esu greitas , mėgstantis vairuoti (SA:MP žaidime) .
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Taxi vežioja žaidėjus nuo taško A iki B.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:neesu todėl ir pildau į šią firmą , kad daugiau pasisemčiau patirties.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai):Žinau , kad direktorius yra mandagus , apie kitus nežinau tikiuosi sužinoti , bet visi kiek girdėjau yra šaunuoliai , mandagus.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /bend , /r , su N raide (galima pasirinkti ar imti pinigus ar ne) , /isspirti.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:/vt 1 antroje  bazėje galima ant žolytės 2h .
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?:Reikia padaryti įrodymus , bei reikia pranešti firmos valdžia.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Negalima daryti /vt komandos vežant žaidėją.
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Draudžiama dirbti tiek darbo metu ir nedarbo .
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:Negalima.
7. Kiek bazių turi Taxi firma?:3 Bazes .
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?:ne

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?:Aš privalau vykti į baze , be jokiu išimčių .
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Mes negalim daryti DM mieste , bei mes nevartojam narkotikų , bei negalima naudoti Admin/Vip komandų .

Redaguota nario Jokubas_Halkass

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Kristupasss
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda: ttps://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mister_Kristupasss
3.Kiek Jums metų?: 13
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: Per šeštadienį,penktadieni 9h panašiai toke. O Pirmadieni-Ketvertadieni apie 3h arba 5h.
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Nes galėsiu pereiti į transporterių darbą kaip pradirpsiu tas dienas arba turesiu didesne patirti ir patinka Regina_Muurr as tas slaptas gerbejas.  
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Man patinka sis darbas. Regina_Mur O je.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Geri tai: Patinka bendrauti , esu mandagus , esu sportiškas , kantrus , esu gabus , bei moku išreigšti savo nuomone, esu greitas , mėgstantis vairuoti (SA:MP žaidime) .
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Vežioja žmones po miestelius ir jiems padekoja kad naudojesi musu paslaugomis.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Nesu.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Direktoria: Labai gera Regina gerbe savo darbuotojus. Nera pavaduotojo.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?:/bend , /r , su N raide (galima pasirinkti ar imti pinigus ar ne) , /isspirti.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?: /vt 1 antroje  bazėje galima ant zolytes 2h .
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Negalima. Reikia padaryti įrodymus , bei reikia pranešti firmos valdžia.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Negalima daryti /vt komandos vežant žaidėją. Galima gauti ISpejima.
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Draudžiama dirbti tiek darbo metu ir nedarbo .
6. Ar darbo metu galima daryti DM?: NEgalima bus ISpejimas arba ismetimas nuo Reginos poziuros.
7. Kiek bazių turi Taxi firma?:3 Bazes .
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Negalima tik kaip yra pertraukos.

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Turiu butinai vikti i baze, neturiu izeidineti valdzios.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?:Mes negalim daryti DM mieste , bei mes nevartojam narkotikų , bei negalima naudoti Admin/Vip komandų .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Bjrunas
2. Jūsų žaidėjo vvp nuorodahttps://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukas_Bjrunas
3.Kiek Jums metų?: 18
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: 2-3 valandos
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Po 2 metų pertraukos grįžtu į LMG serverį, nors paskutinis dirbtas darbas buvo fūristai, tačiau didžiąją žaidimo dalį dirbau taksistu/transporteriu.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Žinoma, nors darbas kurį taxi darboutojai atlieka  atrodo paprastas, daug nereikalaujantis, tačiau labai reikalingas serveryje, nes manau bet kuriuo metu galima rasti žaidėjų, kuriuos reikia pavežti.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Hmm, šiaip esu labai lengvo būdo ir galima sakyti niekada nepatenku į konfliktines situacijas su kitais žmonėmis, net jeigu taip ir nutinka stengiuosi jas greitai išspręsti, taip pat esu ganėtinai "tryhard" žmogus t.y. veikla, kuria užsiemu stengiuosi atlikti maksimaliai gerai. Na ir kontrastui mano blogoji savybė, manau, yra tai, jog ne visuomet esu nusiteikęs komunikuoti, t.y. jog kartais  galiu pasakyti kažką šiurkštaus kitam, to nenorėdamas ir pilnai apie to pasėkmes nepagalvodamas, tačiau iškart stengiuosi situaciją spręsti.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Na tai pagrindinė TAXI firmos misija yra nugabenti serverio žaidėją iš taško A į tašką B.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Taip esu, tai vyko prieš 3metus ~2015 metus, tuo metu dirbau ir esant Ada_Jurkutaitis direktoriui ir po kiek laiko dirbau Garrote_Damage einant direktoriaus pareigas ir šio direktoriaus valdymo metu buvau TAXI firmos pavaduotojas. Išbuvau 2,5-3 savaites pareigose, tačiau dėl neaktyvumo atsistatydinau. Bendrai paėmus sekėsi puikiai. 
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Nekursiu istorijų, nes atvirai nepažįstu nė vieno TAXI firmos valdžios atstovo, tad nuomonė yra neutrali, jei pateksiu į firmą, galėsiu susidaryti geresnį įvaizdį.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /bend ; /r ; N (skirta pasirinkti imti pinigus iš kliento ar ne) ; /isspirti

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?: 2 bazėje, esančioje /vt 1 ant žolytės iki 2 valandų.
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: 15 minučių.
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Taip, jeigu yra šaudoma į mane ir šiuo atveju reikia pasidaryti įrodymus.
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Ne

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Na vien jau pirmas punktas "Jūs atsisakote važiuoti" yra neteisingas, nes darbo metu reikia dirbti, užsiimti veikla susijusia su firma, tad atsisakyti vykti į bazę yra netoleruotina. Taip pat darbo metu važinėti už miestelio ribų, ne darbo reikmėmis yra draudžiama. Na ir tuo pačiu įžeidinėjimas ar bet kokia jo forma nėra toleruotina.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Šaudyti proteste yra griežtai draudžiama, VIP/ADMIN komandų naudoti negalima, na ir tuo pačiu pūsti žolę yra draudžiama.

Redaguota nario Lukas_Bjrunas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Morten_Adidasss
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Morten_Adidasss
3.Kiek Jums metų?: 14 šiuo metu
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: Na priklauso nuo treniruočių laiko. Bet šiaip prabūnu apie 3-4 ( 180-220 min ) per dieną , žiūrint kaip su namų darbais ir treniruotėmis.
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Na Taxi firma manau renkuosi vien tik dėl valdžios , kiek esu žaides LMG serveryje dar neesu mates tokios aktyvios , bei draugiškos su savo komandą. Šiaip taxi firma man labiau linkusi prie širdies.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Tai , kaip minėjau labiausiai žavi direktorės požiūris į visą šią firmą , nes ji visą šią firmą perstatė ir padarė labai įspūdingą komandą.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Šiaip esu labai greit susinervuojantis žmogus , jeigu man kažkas neišeina , bet šitie pykčiai leidžia lengviau pasiekti savų tikslų ( Motyvacija ) . Esu labai draugiškas ir labai mėgstu padėti žmonėm kebliose padėtyse.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Taxi padeda lengviaut nugabent žmogų į jų norimas vietas.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Esu , bet labai minimaliai , realiai tiesa pasakius neatsimenu pas ką. Sekėsi gan puikiai , labai džiaugiausiu būdamas toje firmoje.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Labai neatvyrausiu , bet tiesa pasakius nelabai pažįstu valdžios , jei pateksiu į firmą , galėsiu susidaryti geresni įvaizdį.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: N ( Pasirenka ar imti pinigus is keleivio ar ne ) , /bendradarbiai , /isspirti /r.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?: /vt 1 ant žolytės iki 2h.
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: iki 15min.
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Jei jis į mane šaudytu , aš pasidarau įrodymus ir tik tada galiu atsišaudyt.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Ne negalima.
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?:Negalima.
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:Ne mums negalima.
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Ne negalima.
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?: TAXI darbinis transportas.

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Visu pirma , reikia būtinai atvažiuoti į bazę jei tau yra liepta + negalima įžeidinėti valdžios nes už tokius dalykus gręsia išmetimas iš firmos.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: 1. Mes negalime dalyvauti proteste.  2. Negalima protesto metu naudotis šaunamaisiais ginklais.  3. Negalime naudoti admin/vip komandų.   3. Mes negalime pūsti žolės.

Redaguota nario Baryga_King

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ogy_Xan
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ogy_Xan
3.Kiek Jums metų?: 14
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: priklauso nuo dienos, kokia ji bus, kiek laiko, bet minimaliai 2-3 val.
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Taxi, nes taxi darbas manau yra kuklesnis ir lengvesnis, lengvesnis sakau vien dėl to, kad mašinos lėtesnės, o taip tai man šis darbas labiau patinka nei transporterių, nes transporterių skin'as negražus.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Patinka, bet šitie klausimai labai jau prie smulkmenu eina, bet taip tai paprastumas, lengvumas.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Tai esu toks chill žmogus, blogos savybės tai labai greit įsižeidžiu, gerosios tai labai mažai kalbu prie nepažįstamu žmonių galima sakyti kuklus esu.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Padeda žaidėjams greičiau nukeliauti iš taško A į tašką B
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Esu pas Norvegas_Esu, patirtis buvo gera, kiek atsimenu tai Masia_Mantas buvo pavaduotojas, o sekėsi neblogai nei jie priekaištu turėjo, nei ką, aktyvus gan buvau.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): O Jezau nei vieno nepažįstu neseniai grįžau į šitą serverį vien dėl 1.8
/r - racija, /bend - parodo prisijungusius bendradarbius, /isspirti Vardas_Pavarde - Išspiria nepageidaujama keleivį iš mašinos, N mygtukas - galima pasirinkti ar imti pinigus ar ne.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:  Tai trumpai ir aiškiai /vt 1 - 2 bazėje - 2val, o bet kur 15 min. (ANT ŽOLYTĖS)
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: Galima būti 15min
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Galima atsišaudyt visų pirmą jei turi ginklą, o taip tai reikia įrodymų.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Ne, negalima, nes tada mokestis už kelią bus mažesnis.
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Ne, negalima.
6. Ar darbo metu galima daryti DM?: NE
7. Kiek bazių turi Taxi firma?: 3 bazes, 2 bazės - /vt1, 1 bazė - /vt 2.
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: NEEE
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?: TAXI

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradedate įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Blogai, kad grubiai elgiamasi su valdžia, reikia paklausti ar galima nedalyvauti veikloje (nusakyti tam tikrą priežastį kodėl)
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Proteste išviso negalima nieko daryti, nebent protestuoti jei galima, nei naudoti palengvinamūjų programų, nei šaudyt, nei komandų (VIP/ADMIN).

Redaguota nario Ogy_Xan

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Fraps
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda

3.Kiek Jums metų?: Šiuo metu man yra 14 metų.
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?: Šiuo metu nėra toks labai jau geras dėl mokslų, bet artėjant vasarai aktyvumas gėrės.
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?: Vieną kartą teko dirbti 'Taxi' , dirbęs ten tikrai praleidau gerą laiką, buvo įdomu, todėl norėčiau vėl pabandyti patekti į ją.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?: Taip. Mane žavi tai, kad aš dirbdamas galiu geriau susipažinti su kaimelių vietomis.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes: Gerosios savybės: Darbštus, darbus atliekantis 100%, kantrus. Blogosios: Tinginys.
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?: Prižiūri, kad visi šio projekto žaidėjai galėtų nusigauti į jiems reikalingą tašką.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi: Taip. Kiek pamenu dirbau pas Norvegas_Esu. Pas ši direktorių kolkas man labiausiai patiko dirbti. Dirbti sekėsi gerai, dalyvaudavau veiklose, stengdavausi keltis rangus. Aktyvumas direktorius nesiskundė.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Tiesą sakant, su šios firmos valdžia dar neesu nei susitikęs, nei susipažinęs, todėl nieko aktualaus negaliu pasakyti.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?: /bend - prisijungusių kolegų sąrašas. /r - Racija, kurios deka gali priiminėti iškvietimus. N raidė - pasirenki ar imsi pinigus iš kliento, ar ne. /ispirti V_P - išspiria žaidėja iš tr. priemonės.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?: /vt 1 miestelio bazėje, ant žolės. (iki 2h)
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?: Neilgiau 15-kos minučių.
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Galima, jeigu turi įrodymus.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Naudoti /vt komandas vežant klientą yra draudžiama.
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Negalima. 
6. Ar darbo metu galima daryti DM?: Negalima. 
7. Kiek bazių turi Taxi firma?: 'Taxi' firma turi 3 bazes ( Dvi /vt 1 miestelyje, kita /vt 2)
8. Ar darbo metu galima dirbti su nuosava mašina?: Negalima. 
9. Kaip vadinasi Taxi firmos darbinė transporto priemonė?: Taxi.

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Privaloma klausytis valdžios. Vykstant veiklai būtina vykti į ją, jeigu dėl kokių tai nors priežasčių negali, reikia pranešti direktorei.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Su darbine uniforma negalima daryti DM, vykstant protestui negalima naudoti Administratorių/Vip narių komandomis, bei pūsti žolę. 

Redaguota nario Gytis_Fraps
Taisyklė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Bendrieji klausimai:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Izi_Kmr
2. Jūsų žaidėjo vvp nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/izi_kmr
4. Jūsų vidutinis aktyvumas per dieną?:Panašiai 2-4 val. 
5. Kodėl renkatės Taxi firmą, o ne Transporterių firmą?:Nes yra letesnes mašinos ir tai neskuba kaip Transporteiai kaip raketos.
6. Ar Jums patinka Taxi darbas? Jei taip, kas labiausiai Jus žavi šioje firmoje?:Kodėl žavi nes galiu susipažinti su žmonėmis arčiau.
7. Aprašykite savo charakterį, blogąsias ir gerąsias savybes:Gerosios savybes Nuoširdus, patikimas. Blogosios savybes Nekantrus. 
8. Jūsų nuomone, kokį pagrindinį uždavinį atlieka Taxi serveryje?:Greičiau ir atsargiau nuvešti  žmones nuo A iki B taško.
9. Ar esate dirbę šioje firmoje? Jei taip, tai pas ką? Trumpai papasakokite, kaip Jums sekėsi:Aš nesu dirbęs šioje firmoje bet norėčiau dirbti.
10. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinę Taxi firmos valdžią? (Kiekvieną atskirai): Nū nesu dar susipažinęs bet norėčiau susipažinti.
11. Kokios yra Taxi firmos darbo komandos?:R - racija. /bend - keik yra prisijungusiu firmos darbuotuoju. /ispirti - V_P išspiria iš tr.primones. N raidė - pasirinkti  ar imti pinigus,ar ne.

2. Žinių patikrinimas:

1. Kiek laiko galima stovėti AFK bazėje? Kurioje bazėje ir kur?:/vt 1-2 2val o ant žoles 15 min.
2. Kiek laiko galima būti AFK už bazės ribų?:15 minučių ne ilgiau.
3.  Ar galima atsišaudyti į žaidėją, jeigu jis šaudo į jus? Ko reikia, kad galėtumėt atsišaudyt?: Jei šaudo žaidėjas į jus turi pasidaryti įrodymus.
4. Ar vežant klientą galima daryti /vt komandą?: Negalima ir gali nubausi direktorius.
5. Ar nedarbo metu galima dirbti ofise?: Negalima
6. Ar darbo metu galima daryti DM?:Negalima
7. Kiek bazių turi Taxi firma?: Išvis yra 3 bazes Taxi. (/vt 1 Dvi /vt 2 viena)

3. Situacijos:

1. Ramiai sau važinėjatės darbo metu už miestelių ribų. Staiga pamatote, kad į darbo raciją valdžia kviečia Jus į bazę. Jūs atsisakote važiuoti, pradeda įžeidinėti valdžią. Kas šioje situacijoje blogai?: Privaloma klausyti Vadovo nurodimu.
2. Vyksta protestas, Jūs atvažiuojate su darbine transporto priemone ir pradedate šaudyti į ten esančius protesto dalyvius. Pasigydote su admin/vip komanda. Jus pradeda mušti Teisėsaugos narys, Jūs pučiate žolę. Kas čia blogai? O galbūt viskas gerai?: Negalima su darbine uniforma daryti DM, O kaip vyksta protestas negalima naudoti komandomis /Admin ir /vip ir pusti žoles negalima. 

Redaguota nario Izi_Kmr

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.