Jump to content
Mrkas_Mantas

Peikiu fūristų pavaduotoją Coach_Carter

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Mrkas_Mantas
2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Coach_Carter
3. Jūsų kaltinimai:Freestarina su antrais acc, sutikrinkite IP adresus kad buvo prisijungęs.
4. Vaizdinė medžiaga:ThKimNn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

*sips coffee* ahhhhhhhhh... lūzeriais pakvipo. Kai bus Tomas_Legacy, susisieksiu su juo, kad per VVP parodytų tuo metu prisijungusio žaidėjo IP adresą, ir palyginsim su maniškiu. END OF THE STORY. OFFTOPIC: Kai uždedi įtarimą, spalva žaidėjo pasikeičia per mažiau nei sekundę, ar dvi, šioje nuotraukoje matome, jog spalva nepasikeitus į gaudomojo per 3 sekundes (0:08 uždėtas įtarimas, 0:11 dar žaidėjas rašo chate, ir jo spalva lyg negaudomojo), tikiuosi nesugalvojai pagudrauti su įrodymais ;)

Įrodymai, jog pasikeičia spalva chate per mažiau nei sekundę:

https://imgur.com/a/elJsUqI

Bonusiukas:

Kadangi, nežinau ar išvis šis asmuo prisijungs, nes kiek suprantu jam už kenkimą serveriui gręsia, štai įrodymai, kaip aš važinėju po miestelius, ir matosi, jog žaidėjas ''Tomas_Legacy'' į padmins rašo ''get iki vt 3 miestelių''. Pradžioje video matysite, jog tikrai aš (TAB lentelė), ir gale video matysit, jog Tomas_Legacy į padmins prašo ''pagetinti''. 
 

P.S. Dašhai, nežaisiu tavo žaidimų su papeikimais, NDSais, ir kitom nesąmonėm, kaip tu pripratęs, bet atgal tikrai gausi, kaminkrety :).
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Papeikimas atmestas.

Tuometu jis nebuvo prisijungęs su tuo vartotoju, kaip ir teigia pats. Asmuo yra arti įrašymo į juodajį sąrašą dėl šios priežasties: "Papeikimų rašymas Direktoriams/Pavaduotojams, naudojant padirbtus įrodymus [4 mėnesiai];", nebent turi įrodymų paneigiančių šį sprendimą. @Mrkas_Mantas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×