Jump to content
Vilius_Venturas

Venturo pasiekimai LMG projekte

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki! Taigi per visą savo žaidimą sukaupiau gan nemažą patirties ir pasiekimų bagažą serveryje kuriuo norėčiau pasidalinti su Jumis.

Baikerių pavaduotojas (2016.11.14 - 2016.11.28)

Taigi, buvau dar visai žalias šiame projekte. Baikerių firmoje praleidau daugiausiai laiko šiame serveryje, turėjau nežymių pasiekimų ir vieną dieną, tuometinis direktorius Edvis_Tanks pasakė, jog arba aš arba Minde_Boss šį vakarą bus apklaustas į baikerių postą. Abu su Mindaugu nekantravome, laukėme vakaro, spėliojome kuris gi gausime šį postą, na ir į TeamSpeak 3 serverį prisijungė direktorių prižiūrėtojas Arnas_Yeah, pasimoovino manę, buvau visas euforijoje, apklausa nebuvo sunki, taip ir pradėjau savo kelią šiame projekte.

Apsaugos pavaduotojas (2017.03.09 - 2017.04.02)

Į serverį grįžau, po pusės metų. Tuo metinis apsaugos direktorius buvo mano senas draugelis Edvis_Tanks todėl pas jį į firmą atėjau iškart su tikslu - gauti pavaduotoją. Dirbau, dirbau gerai, rodžiau pastangas, aktyvumą. Atrankos metu užpildžiau į vyriausiąjį prižiūrėtoją, jį gavau todėl dar labiau įsijungiau į apsaugos gyvenimą. Na ir po maždaug savaitės, Domantas man pasiūlė apsaugos pavaduotojo postą pas jį firmoje. Aišku, vėl gi buvau labai laimingas, apklausinėjo tuometinis direktorių prižiūrėtojas Tony_Greyn. Pareigose sekėsi gana neblogai, palaikiau apsaugos firmos funkcionavimą serveryje, niekas nesiskundė mano darbu, tačiau Domantas paliko savo pareigas ir aš likau be pavaduotojo.

Apsaugos pavaduotojas (2017.04.09 - 2017.04.22)

Taigi, Domantui palikus apsaugos direktorių forume pasirodė atranka į jį. Užpildžiau, bet turėjau stipresnį kandidatą - Petras_Neklausk, kuriam teko nusileisti ir pasitenkinti 2 vieta rinkimuose. Tačiau Petras man suteikė šansą ir davė antrąjį pavaduotoją apsaugos firmoje.

Filmukų režisierius (LMG KOMANDOS NARYS) (2017.04.17 - 2017.05.23)

Taigi, taigi, taigi, būdamas apsaugos pavaduotojo, gavau pasiūlymą iš tuometinio pagr. administratoriaus Max_Tosha sukurti filmuką. Pradėjau dirbti ties tuo ir vakare, visai nesitikėdamas buvau pridėtas į LMG Komandos „skype“ grupę, bei forume pasirodė naujienos, kad patekau į LMG komandą, kaip filmukų režisieriaus. Buvau be galo laimingas, sukūriau porą filmukų kurie dabar puikuojasi LMG projekto YouTube kanale, tačiau artėjo vasara, atsirado tokios problemos, kaip laiko stoka todėl reikėjo apleisti ir palikti serverį.

Tuninginių pavaduotojas (2018.07.21 - 2018.08.11)

Va čia ir prasidėjo pats smagumas. Grįžau į serverį, atidariau gaują, po jos nuėjau į tuninginių firmą pas tuometinį direktorių, draugelį Edvis_Tanks. Dirbau ten, užpildžiau į vyr. prižiūrėtojo pareigas - jas gavau, rodžiau didelę iniciatyvą, pastangas, idėjas ir Domantas nusprendė jog reiktų duot man šansą pasireikšt dar kartą ir padėti jam susitvarkyti su firmą. Apklausė mūsų mylimiausias direktorių prižiūrėtojas Jimmy_Absolut. Galiu teigti, jog apklausa buvo sunkiausią iš visų, tačiau ją praėjau ir tapau tuninginių pavaduotoju.

Tuninginių direktorius (2018.08.11 - 2018.09.15)

Turėjau tuninginių pavaduotojo pareigas ir palikus Vyckai direktorių, atsilaisvino dylerių direktoriaus postas. Tankas gavo dylerių direktorių, todėl man buvo perleista Tuninginių firmą. Galiu DRĄSEI teigti jog tai buvo geriausias mano postas ir viena iš geriausių šių laikų(neskaitau senųjų 2013-2015) tuninginių era serveryje. Tuninginių surinkdavau po 20 prisijungusių, davėm daug veiksmo, prikėliau tuninginių firmą iš pelenų, nes praeitieji direktoriai ją buvo tiesiog apleidę.

Dylerių direktorius (2018.09.15 - 2018.09.21)

Su Tuninginiais viskas klostėsi tikrai gerai, seniai svajojau apie kitą nusikalstamą firmą, nes dyleriai tiesiog pabodo. Augis paliko dylerių direktoriaus postą, todėl, kaip su Arūnu buvo tartasi iš ankščiau - pareigas užėmiau aš. Pirmomis dienomis pajudėjom tikrai ahujenai, surinkau po 25-30on, tačiau mokslai, aktyvumas padarė savo ir teko apleisti šias pareigas.

Taip pat esu įkūręs gaujas: Colorado Route 225, 27th Avenue Bloods, Yugoslav Crime Org.

venturas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

išties, turi itin gerus filmavimo bei montavimo įgūdžius, tačiau man labai keista, jog tu buvai LMG komandoje :D galbūt tai kažkas manyje, idk. Dyleriai buvo geriausia tavo era, visus traiškei, tą pats galiu pripažinti, Tuninginiai pradžioje buvo niekas, tačiau ant eros galo tu juos iškėlei ir parodei, jog tai - dar parako savyje turinti firma. Džiaugiuosi už tave, Viliau, jog per tokį mažą laiką pasiekei tiek daug ir savo vardą išaukštinai šiame projekte. Turėtum būti kitų, jaunų asmenybių autoritetas, jog amžius - ne riba, ir jog jis neparodo žmogaus galimybių. Sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2018-09-22 at 00:00, Erko_Morello rašė:

tikrai blagadariu, su tune daug ką nuveikei būdamas direktoriumi, dyleriuose šiek tiek mažiau, bet vis tiek kažką darei, sukai video. Sėkmės siekiant tolimesnių pareigų.

Dėkui, stengsiuos ;)

On 2018-09-22 at 15:09, Gta__Likes rašė:

Tikrai šaunūs tavo pasiekimai, sėkmės siekiant toliau norimų pareigų.

Ačiū.

On 2018-09-22 at 16:38, Kenny_Silver rašė:

išties, turi itin gerus filmavimo bei montavimo įgūdžius, tačiau man labai keista, jog tu buvai LMG komandoje :D galbūt tai kažkas manyje, idk. Dyleriai buvo geriausia tavo era, visus traiškei, tą pats galiu pripažinti, Tuninginiai pradžioje buvo niekas, tačiau ant eros galo tu juos iškėlei ir parodei, jog tai - dar parako savyje turinti firma. Džiaugiuosi už tave, Viliau, jog per tokį mažą laiką pasiekei tiek daug ir savo vardą išaukštinai šiame projekte. Turėtum būti kitų, jaunų asmenybių autoritetas, jog amžius - ne riba, ir jog jis neparodo žmogaus galimybių. Sekmės.

Dėkui, dėkui, o kodėl keista, kad komandoj buvau? :D

prieš 15 valandas(-ų), Tom_Tor rašė:

o *Myliu LMG.lt* cia tos pasiekimus surasei? 

Trukdo tau? Yra skiltis tai ir pasinaudojau.

prieš 15 valandas(-ų), Ignas_Eox rašė:

Iš ties geri pasiekimai, tiktais ar čia man vaidenasi ar tu parašei kad tuninginių direktoriumi prabūvai tik 4 dienas? xD 

Sėkmės ateities planuose.

Dėkui, jo ten klaida buvo, pataisiau, ačiū už pastebėjimą :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-čių), Velnio_Vaikis rašė:

Na Pasiekimu turi tikrai daug. Esi kaip sakoma senas Vilkas ;) Mldc Viliau ;)

Dėkui, dėkui ;) Iki seno vilko dar tolixd

prieš 5 valandas(-ų), Danillo_Quentuella rašė:

Yugoslav Crime Org. Viską pasako apie tave, draugs. ;)

Temoj buvo parašyta Yugoslav mafiaxd, sory senyzai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 16 minutes(-čių), Kenny_Silver rašė:

@James_Gathmann persipjauk venas

@Lukas_Fanta nenori sitam bahurui suorganizuot filmuku rezisieriu? vstk nieko gero nerasi daugiau

tikrai saunus pasiekimai dar karta, blagadariu viliukai

Sake as dar nepasiruoses sioms pareigoms;D bet blagadariu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Filmukai tai tikrai cool, kur esu matęs. Serveryje dar neteko susidurti, bet girdėjau atsiliepimų, kad geras vadovas esi. Na sėkmės toliau didinti tą skaičių pasiekimų arba tiesiog laikyk jas kuo ilgiau nuo to dar geriau. Atgaivinkim nusikalstamas. Džiaugiuosi už tave! Sėkmės!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dažniausiai eidamas kokias nors pareigas visada susuki bent vieną video, kuriame atsispindi tavo gebėjimas vadovauti firmai! Tai man asmeniškai įrodei būdamas tuninginių firmos direktoriumi. Keep going! Nesustok! Manau ateityje galėsi užimti dar aukštesnes pareigas, jeigu tu to norėsi!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.