Jump to content
Gri_Fas

Atsiliepimas projektui - Gri_Fas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, 

daug kas rašo šiuos atsiliepimus, noriu ir aš parašyti.                          YN1mBA1.jpg.3ec56a54679f89c1f8b88800c9016f97.jpg                                      

Dar kartą sveiki visi, serverio vartotojas esu naujas, pačiame serveryje dar ne daug teko lankytis, bet iš to ką pamačiau, susidariau įspūdį, kad serveris yra tikrai geras, viską aprašysiu apačioje detaliau bei serveryje mane galite rasti slapyvardžiu - Gri_Fas.

Pradėkime nuo administracijos

serverio vartotojas esu tikrai naujas bei neseniai pradėjau lankytis serveryje bei pačiame forume. Kalbant konkrečiai apie administraciją, galiu pasakyti, jog didžioji dalis administracijos yra tikrai draugiška bei padedanti kitiems žaidėjams. Jeigu reikia pagalbos - parašai į (/padmins) ir administracija tau iškart atsako į tavo užduotus klausimus bei padeda kuom tik gali. Negaliu kalbėti apie tuos administratorius, kurie padeda žaidėjams ne taip bei negaliu apie juos susidaryti iškart blogos nuomonės, kadangi yra visokiausių būtų tai pateisinti - vieni žmonės dar nėra įpratę padėti žaidėjams bei neperseniausiai būna nusipirkę Admin privilegijas, kita priežastis gali būti tai, jog žmonės turintys Administracijos pareigas, specialiai žmonėms padeda ne taip - atsako į jų užduotus klausimus ne taip, kaip reikia bei gauna įspėjimus be papeikimo. 

Administracijos prižiūrėtojas bei jų pavaduotojas - @Rokas_Dancingas, kaip prižiūrėtojas dirba tikrai efektyviai, aktyviai, jeigu yra koks specialus bei ypatingas atvejis, žmogus tikrai niekada nepalieka žmogaus bėdoje, jam padeda, papeikimus bei pagyrimus aktyviai tikrina.

@Augis_Dash, viskas tas pats, kaip ir su Rokas_Dancingas, pavaduotojas dirba tikrai efektyviai bei aktyviai, matosi, jog žmonės yra ilgai pradirbę šį darbą bei turi patirties dirbanti jį, todėl jokių kėblumų jiems toks darbas tikrai nesudaro.

Serverio pliusai bei minusai -

Kalbant apie pliusus bei minusus, daug nenoriu išsiplėsti, tai pasakysiu tik kelis faktus, kurie visiems ir taip yra žinomi - Jeigu žmogus randa klaidą bei ją paplatina forume, jog ją galėtų ištaisyti, Gustis_Gustisss bei kiti globalūs moderatoriai greitai peržvelgia anketą ir jeigu tai yra klaida, ją įkelia į klaidų sąrašą, ir klaida būna kuo greičiau ištaisyta. Pliusas yra tas, jog patys žmonės yra geranoriški, ne tokie, kurie radę klaida ja pradeda naudotis bei piknaudžiauti, žmonės radę klaidą ją įkelia į forumą, klaidos kuo greičiau būna ištaisytos ir serveris gauna vis daugiau pliusų, mažiau klaidų - smagesnis žaidimas.

Kodėl pasirinkau šį projektą?

Galiu pasakyti, jog serveris yra tikrai išsiskiriantis iš kitų serverių, kas yra labai gerai. Niekas tokio panašaus serverio neturi, bent jau atsižvelgiant į jo tipą. Kituose serveriose serverio administracija daro nesąmones, nepadeda žaidėjams, visas klaidas, bent jau daugama jų tiesiog ignoruoja, švelniai tariant nesirūpina pačiu serveriu bei jo gerove.

Kaip ir minėjau, šiame serveryje visos klaidos yra kuo greičiau ištaisomos, administracija dirba puikiai, direktoriai bei pavaduotojai yra draugiški, sąžiningi, jeigu yra kėblumų, tam yra skirtos Direktorių bei pavaduotojų papeikimų skiltis. Kalbant apie Direktorių bei pavaduotojų geranoriškumą, galima jiems parašyti pagyrimus, kurie juos dar labiau motyvuoja jiems dirbti savo darbą sistemingai bei gerai.

Administracijai pranešus apie serverio čyterius, administracija reaguoja greitai, žaidėjas naudojantis neleistinas programas būna iškart išblokuotas bei užblokavimo anketos užpildytos ir patvirtintos - jeigu žaidėjas tikrai naudojo neleistinas programas. Administracijai duodu tikrai didelį liuksą, kadangi serveryje mes galime pastebėti, kaip pati administracija rašobei rodo per (/s) raidę savo geranoriškumą, norą padėti kitiems žaidėjams, yra buvę tokių atveju mano patirtyje, jog serveryje yra daug čyterių, administracija jų nebaudžia, serverio vartotojai prarandą visą linksmumą ir galiausiai palieka tą serverį. Čia taip nėra, serverio žaidėjų skaičius laikosi tikrai dar stabiliai, kas taip pat yra pliusas, čyteriai greitai išblokuojami, serverio vartotojams tai tik į naudą. 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×