Jump to content
Erko_Morello

Atsiliepimas apie projektą - Erko_Morello

Rekomenduoti pranešimai

(lmg)

Sveikučiai, su jumis sveikinuosi aš ERKO, serveryje žinomas kaip Erko_Morello. Serveryje pradėjau žaisti 2018-03-07 serveryje žaidžiu jau 6 mėnesius, atsiliepimą rašau 2018-09-30. Per tą laiką suradau daug gerų, draugiškų, linksmų žmonių su kuriais galima gerai praleisti laiką serveryje. Per tą laiką teko dirbti daugelyje darbų iš jų man labiausiai patiko ir įsiminė - fūristų firmą. Šioje firmoje aš susirinkau savo pirmuosius pasiekimus. Serveryje naujokams yra tikrai puikūs šansai pasireikšti pareigose, tik reikia turėti noro, motyvacijos, bei tikslus. Serveryje sistemos nėra šiuolaikiškos, kas man ir patinka serveryje - serveris išsiskiria iš kitų, nes jame galima prisiminti senus laikus, senesnes sistemas - man labiausiai serveryje patinka paprastumas. Serveryje yra nemažai veiklos, taip pat yra draugiška, aktyvi administracija kuri padeda. Serveris turi surinkęs gerą kolektyvą (LMG komandą) kuri atlieka savo darbą pilnai, efektyviai. Serveris turi savo pliusų, bei savo minusų. Manau galima ir apie juos pakalbėti. Pradėsiu nuo gerųjų savybių pliusų iš savo pusės serveryje. Serveris turi paprastas sistemas, serveryje žaidžia nemažas kiekis žaidėjų, serveryje yra nemažai veiklos kas yra gan gerai, serveris turi šaunią komandą. Serverio minusai - prasta anti-cheat sistema, prasta gaujų sistema, bei kitos smulkios klaidos serveryje kaip neina išmesti atsijungusių darbuotojų ir panašiai. Serverį galiu aš pavadinti klestinčiu, nes serveryje vis kiekvieną dieną užsiregistruoja tam tikras kiekis naujų žaidėjų, iš kurių 50% pasilieka serveryje ir žaidžia čia.

@erkomorello2018

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.