Jump to content
Jimmy_Absolut

Kas čia pralekė? Naujasis Transporterių direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

giphy.gif

220 km/h plentu
Praskuodė it vijurkas tas naujasis Transporterių direktorius, net nepamatėm numerių, nekalbu net apie veidą! Gerai, kad šalia buvo vaizdo kameros, kurios padės mums išsiaiškinti vairuotojo tapatybę!
Kandidatų pralėkti šiuose rinkimuose buvo nemažai, daugumos automobiliai sugedo, kiti užgeso dar pačioje starto linijoje. Rinkimai paliko dvejopą įspūdį, kadangi jaučiu neapsisprendimo jausmą, vienu metu džiaugiuosi rinkimų gausa ir kandidatais, kitu momentu esu gan pasimetęs ir nežinau ar mano sprendimas pasiteisins. Tikėkimės, kad naujasis direktorius pasirodys geriau nei du praeiti šios firmos vedliai. Tebūnie analizė!

Puma_Ltu - pažeistos atrankos taisyklės, pildei ne motyvacinį laišką, o tiesiog atsakinėjai į užduotis. Negana to, esi JPL ir visiškai šviežias firmų valdžios postuose.

Gvidas_Bendikas - pažeistos atrankos taisyklės, pildei ne motyvacinį laišką, o tiesiog atsakinėjai į užduotis.

Deivis_Zamazu - pažeistos atrankos taisyklės, pildei ne motyvacinį laišką, o tiesiog atsakinėjai į užduotis.

Zenia_Survival - pirmasis rinkimų dalyvis, kuris sugebėjo susitvarkyti su užduotimi - rašė motyvacinį laišką, o ne atsakinėjo į klausimus. Deja, esi visiškai kritęs mano akyse, dėl šių priežasčių: neapsisprendimas ir nežinojimas, ko nori; prasta reputacija; menkas supratimas apie firmą; valdžios postų trūkumas. Dėl šių detalių, pyk-nepyk, turiu tave atmesti.

Lunis_Hakis - kandidatas, gerai žinomas LMG visuomenei. Visai netikėta anketa, tačiau pamąsčius - tau ši firma tikrai tiktų. Net neskaičius laiško, iš karto galiu pasakyt, kad iš karto rizikuoju su tavo kandidatūra - prisiminkime Dylerių direktorių, kai nuvylei tikrai ne vieną. Jaučiasi kažkoks nepasitikėjimas, paslaptingumas, noras išsiskirti blogais darbais, savage? Puikiai tą pabrėžei net ir laiške - tavo tikslas išbūti poste ilgiau nei 14 dienų - ironiška ;D Visiškai su tavimi sutinku, kad rangų sistemų atnaujinimai jau visiškai nereikalingi, labai nuvalkioti ir net neįdomūs. Auksinės valandos idėja - 50/50. Valandos vežinėjimai - gan per daug. Tikrai per didelis laiko tarpas, atsibostų.Pati idėja tikrai naudinga ir gan viliojanti, tik galėtų būti auksinis pusvalandukas! Kvalifikacijos Transporterių firmoje? Abejotina. Manau jos reikalingos nebent S.W.A.T./FTB/Fūristų firmose, kuriose didelis žaidėjų srautas ir reikia atrinkti labiau patyrusius žaidėjus. Patiko tavo žodžiai, kurie reiškė ne tik šaudymą, gaudymą, chaosą Transporterių firmoje, bet ir paprastumą tarpusavyje, draugiškumą, malonų bendravimą, gerą elgesį. Apie pastarojo direktoriaus kadenciją per daug neišsiplėtei, paminėjai svarbiausius dalykus. Vėliau rašai apie pavaduotojo rinkimus ir koks jis turėtų būti, tačiau problema yra tame, kad užduotyje buvo nurodyta kaip rinksi neoficialius pavaduotojus, o tu rašai apie paprastus pavaduotojus. Apibendrinus motyvacinis laiškas nėra įspūdingas, pritrūko įdomumo, tačiau žinant tavo sugebėjimus rašyme - tai visai gerai parašytas laiškas.

Foma_Mallboro - pažeistos atrankos taisyklės, pildei ne motyvacinį laišką, o tiesiog atsakinėjai į užduotis.

Oskaras_Lit - įdomi asmenybė, kažkiek primenanti senąjį Griffin_Opps, kuris it raketa pakilo ir pasiekė labai daug. Problema tame, kad esi nežinomas kaip firmų valdžios atstovas, kodėl iš karto nusprendei kandidatuoti į direktorių? Tau trūksta patirties, aš visiškai nežinau ar tu sugebėtum suvaldyti firmą, gausų būrį darbuotojų, aš nežinau kaip tu pasirodytum su jais visais grobime, kaip atlaikytum spaudimą, didelį krūvį. Tau reikia pradėti nuo pavaduotojo.

Rytis_Carbon - kiek stebėjau tavo veiklą prieš šiuos rinkimus, tai pastebėjau, kad gan dažnai reiškeisi Transporterių firmoje pas Oskarą, ten buvau neoficialus pavaduotojas, buvai sukūręs temas forume, Transporterių skiltyje. Tai didelis pliusas tau. Deja, kaip ir dauguma šių rinkimų dalyvių, tu neturi firmų valdžios patirties. Motyvaciniame laiške paminėjai faktą, jog esi keturiolikmetis. Tikrai neturiu nieko prieš, tačiau kyla daug abejonių - ar toks jaunas žaidėjas sugebėtų suvaldyti firmą, ją prikelti iš pelenų ir kartu su kitomis firmomis skrieti į priekį? Tai didžiausias klausimas man. Motyvaciniame laiške paminėjai, kad tavo idėjos gali būti girdėtos ar nuvalkiotos. Tikrai neklydai! Žiauriai nusivyliau tokiomis idėjomis, ką pastebėjau, jog jos sutampa su kito kandidato Lunis_Hakis idėjomis. Nesakau, kad tu kopijavai, tačiau jos silpnesnės nei Lunio ir mano nuomone - visiškai nereikalingos tokioje firmoje kaip Transporteriai. Nelabai supratau ir blogųjų valandų esmės, nemanau, kad neutrali ir nusikalstama veikla turėtų būti paskirstoma valandomis ar kažkas panašaus. Apie Oskaro situaciją parašei geriausiai ir išsamiausiai - plojimai. Visiškai prašovei su neoficialiais pavaduotojais. Užduotis - kaip rinksi neoficialius pavaduotojus? Su ja nesusidorojai, nes konkrečiai neparašei kaip vis gi rinktum juos, kokius kriterijus jiems keltum ir panašiai. Motyvacinio laiško reziumė - visiškai neatskleidei firmos vizijos, kaip ją išnaudotum kaip Dalinai Nusikalstamą frakciją. Trūko pačios motyvacijos, nemačiau užsidegimo tavo anketoje.

Nedas_Ventura - deja, dar vieni nesėkmingi rinkimai tau. Atleisk, tačiau visiškai nepasitikiu tavimi. Kaip ir pats minėjai laiške - ką tik grįžai iš pertraukos (kokios 2-3 savaitės). Kaip ir kitiems kandidatams tau trūko geros reputacijos, suvokimo apie firmą, aktyvumo, bet svarbiausia - valdymo patirties. Turi gerą potencialą, siūlau pas dabartinį direktorių siekti pavaduotojo pareigų, ateity pasiekimai gali atnešti ir ilgai išsvajotą direktoriaus postą, tačiau tikrai ne dabar.

Kevin_Sanchez - tikėjausi tavo anketos, nes teko matyti neigiamus komentarus apie Oskaro erą. Nesuprantu vieno - kodėl palikai postą ir po kurio laiko vėl grįžti? Motyvaciniame laiške būtent tą ir atskleidei - sugrįžai tam, kad įrodytum, ko esi vertas ir išspręstum visas problemas su šia firma. Skamba intriguojančiai ir nuteikia viltingai. Geriausiai nurodei savo tikslus - man jie patiko ir buvo aiškūs, konkretūs, tokių tikslų ir tikiuosi iš naujojo direktoriaus. Tavo idėjos iš kitų kandidatų taip pat išsiskyrė ryškiausiai. Akį patraukė tiek darbuotojo rinkinys, tiek kalba apie lenktynes ir jų prilyginimas su moneta. Taip pat geriausiai nupasakojai Transporterius kaip Neutralią, tačiau kartu ir Dalinai Nusikalstamą firmą, tavo vizija buvo viena geriausių. Patiko frazė Nusikaltėliai būsim iš peties. Oskarui pažėrei daug kritikos, kritiškai apžvelgei jo erą, tas man patiko. Pabaigoje irgi parašei paprastai, tačiau nuoširdžiai ir teisingai, lygiai taip pat manau, kad neoficialus pavaduotojas turi būti disciplingas, motyvuotas, pasiryžęs, labai patiko frazė užsitarnauk ir turėk.

Augis_Vendeta - nepyk, tačiau nepatenki lygiai dėl tokių priežasčių kaip ir kiti - aktyvumo, patirties, vadovavimo trūkumas, neapsisprendimas.

giphy.gif

Antrasis etapas - apklausa.

Kevinuko atsakymai:

Spoiler

1. Kodėl vėl pasirinkai Transporterius, o ne kitą firmą? Kuo ši firma tave žavi?
Situacija pas Oskarą firmoje mane labai sutrikdė, nusivyliau, kad taip nevertina darbo, nerodo pagarbos užkeltai kartelei po manęs, tad žūtbūt privalėjau kažko imtis, geriausia išeitis buvo vėl paimti valdžią į rankas ir viską sutvarkyti. Paprasčiausiai negalėjau apsikęsti tai matydamas, o ir praleisti pro akis taip pat negalėjau. Ši firma mane žavi tuo, kad su ja - joje labai smagu dirbti. Tą jau patyriau tąkart. Taip pat kaip ir anketoje minėjau, kad išsikėliau kelis tikslus, kuriuos norėčiau įgyvendinti būtent čia.
2. Kaip manai, ar daug serveris prarastų, jei nebūtų Transporterių? Pakomentuok apie tai plačiau
Iš tiesų nemanau. :D Tokiu atveju, juos pakeistų taxistai, nes iš dalies abi firmos atlieka tą patį darbą, tik transporteriai upgradinta jų versija. Tai tas pats jei dingtų taxistai, transporteriai juos pakeistų. Žiūrint šiandien, kai transporteriai turi daugiau privilegijų (nusikalstama veikla), tai jaustųsi, kad jų trūksta.
3. Koks turėtų būti tobulas pavaduotojas?
Kuris sugebėtų atstoti mane, pavaduoti - stengtųsi prilygti man. Aktyvus, komunikabilus, darbštus, jaučiantis atsakomybės jausmą, laikantis disciplinos.
4. Kokius ryšius palaikytum su dabartine Mechanikų firma?
Pats dabar dirbu mechaniku, pasitikiu dabartine firma ir matau stiprų progresą nuo Nolasco. Mano reikalavimus, poreikius atitinka, kad galėčiau bendradarbiauti ir palaikyti gerus ryšius.
5. Kokiam miesteliui skirtum didžiausią dėmesį? Kodėl?
Vt 2 again. :D Pagrindinės grobimų vietos (hotelis, picerija), ligoninė - pagrindinė klientų gabenimo vieta. Manyčiau, kad aktyviausias bei aktualiausias mums miestelis.
6. Ar svarbi JPL egzistencija? Galbūt jo visiškai nereikia, tokiu atveju tavo firmoje būtų žymiai daugiau darbuotojų?
Svarbi. Tai jeigu palikinės, keis darbus kaip kojines, nebus apribojimų, tai vargu ar bus daugiau darbuotojų.
7. Ko trūksta šiuo metu Direktorių Priežiūroje ar pačiose nuostatuose?
Nieko. Dar nesu direktorius, nejaučiu esančios padėties. O iš šalies, atrodo viskas gerai, galbūt susidomėjimo rinkimuose kai kuriuose, ar dėl tų direktorių palikimų, tai reiškia kažko trūksta, kažkas ne taip, bet neįsivaizduoju.
8. Kaip vertini savo šansus šiuose rinkimuose penkiabalėje sistemoje?
3.75

Luniuko atsakymai:

Spoiler

1. Kodėl pasirinkai Transporterius, o ne kitą firmą? Kuo ši firma tave žavi?
Dar kai firma nebuvo atskirta taprasme Taksi / Transporteriai jie mane sužavėjo tuom jog galėdavai padaryti idomesnes rangu sistemas, nuo to laiko kažkaip šios firmos mane traukia, ir sužavi, beto kadangi žinant jog esu BAD BOYUS, o transporteriai dalinai nusikalstama firmai tai man duoda didžiuli pliusa pabandyti pajudėti su NEUTRALIA firma, kadangi su NUSIKALSTAMOM firmom jau prisijudėjau norisi ramumos ir pnš.
2. Kaip manai, ar daug serveris prarastų, jei nebūtų Transporterių? Pakomentuok apie tai plačiau
Realiai manau jog ši firma nėra labai reikalinga serveryje, kadangi yra Taksistai, kad ir koks serveris būtų savaitinis ar ne, visur galime išvysti Taksi darba. O transporteriai tiesiog tokia firma kuriai reikia gero direktoriaus kad jinai pajudėtų, kaip galėjome matyti - Kevin'Sanchez era (berods jis taip vadinasi).
Toks kuriuo galėtum pasitikėti bet kokia akimirka, tiek blogoje tiek gerojo firmos pozicijoje, galėčiau išskirti viena žmogu - Mantis_Okay mano buvęs pavaduotojas DYLERIU firmoje, praktiškai darė viska vienas kai aš buvau neaktyvus, nepaliko manęs net sunkiausiomis firmos akimirkomis, va tox ir turi būti pavaduotojas.
Žinant tokia situacija kai galėsime kartu daugiau daužyti teisėsauga ir kitus, tai stengsiuosi palaikyti gerus ryšius, tačiau jei jie per daug kelsis tai greit kris, ta jau ir minėjau motyvacineme laiške į šį direktorių.
BlueBerry miesteliui ( /vt 4 ) kadangi šiame miestelyje bus didžiausias veiksmas, kadangi mūsų bazė HEITERIAI bandys daužyt mus, bet manau aniems nepasiseks, nes esu subūręs gan gera būrį savų žmonių kurie tikrai man padės ir pajudės su manim.
6. Ar svarbi JPL egzistencija? Galbūt jo visiškai nereikia, tokiu atveju tavo firmoje būtų žymiai daugiau darbuotojų?
Man firmoje nėra svarbus darbuotoju skaičius kadangi dažniau renkuosi KOKYBE o ne KIEKYBE, tačiau jei kalbant apie JPL egzistencija tai jo reikia, nors tokiais laikais reikėtu padidint išsipirkimo JPL kadangi niekas ir taip nebebijo to JPL..
kžn, aš visada stengiuosi prisitaikyti prie esamų taisykliu, tai neįžvelgiu minusu.
(3 iš 5) kadangi vienas balas atrenta jog esu nusikaltelis o ne neutralus žmogus. Ir dar vienas balas atkrinta todėl jog nesu labai aktyvus savaitgaliais, tačiau darbo dienomis, esu pilnavertiškai aktyvus.

Carboniuko atsakymai:

Spoiler

1. Kodėl pasirinkai Transporterius, o ne kitą firmą? Kuo ši firma tave žavi?
Kodėl pasirinkau būtent Transporterius, tai kaip ir minėjau anketoje, - tai lyg mano pašaukimas. Visada žavėjausi būtent transporterių firmą, ir kuomet egzistavo dar sujungta firma (taksi/transporteriai). O kodėl mane ši firma labai žavi ir pasirinkau būtent ją, net nežinau. Tiesiog, tai yra mano mylimas darbas, o galbūt, tai perėjo lyg gyslelė iš taksistų, (beje, juos irgi dievinu). Kol kas nemačiau jokio direktoriaus, kuris parodytų tikrąją transporterių pusę serveryje, kokie jie yra, ir kokie jie gali būti, todėl noriu juos pasiimti pas save, ir įrodyti kokie gali būti tiek ir žiaurus, tiek ir puikūs transporterių darbuotojai. Būtent todėl renkuosi transporterius. O kuo ši firma mane sužavėjo, tai kaip ir aišku manyčiau - mėgstu adrenaliną. Manau, jog didžiąją serveryje dalį adrenalino gavau vien iš transporterių firmos, kas ir sudarė didžiąją dalį mano susižavėjimo firmoje, todėl noriu tą dalį adrenalino paskleisti kitiems žaidėjams, galbūt būsimiems mano darbuotojams. O žinant tai, jog tą adrenaliną  galiu padalinti, dar labiau mane motyvuoja ir žavi firma, jog iš jos išūgdė mane, parodė mano tikrąją pusę.
Manau, jog serveris prarastų daug, bet ne tiek daug, jog serveris užsidarytų. Ne vien Transporteriai yra firma, kurią vertinu, bet man asmeniškai - serveris prarastų iš ties daug. Kadangi, trūktų veiklos, nebūtų kas dirbtų aktyviai ir kas padėtų taksistams. Nebūtų kas suteiktų veiklos teisėsaugai, nebūtų kas parodytų kokie gi buvp Transporteriai. Tiesiog... Manau jog nebūtų ir manęs, kadangi šiuo metu laikaus tik dėl Transporterių, ir savyje laikau tik viena - bent kartą firmoje būsiu galva. Nesvarbu kaip, nesvarbu kada, bet būsiu. Šiaip niekad nebūtų toks pozityvus, bet šįkart - išimtis.
Tobulas pavaduotojas turėtų būti toks - aktyvus, paklusnus ir nepriklausomas. Savo pavaduotoją norėčiau matyti tik puikiai nusiteikusį ir motyvuotą dirbti. Pavaduotojas turi būti toks: kuris yra plačios vizijos ir tikrai pilnas įvairiausių įdomybių, tikslų. Toks turėtų būti tobulas pavaduotojas. Beje, negalima praleisti, jog pavaduotojas taip pat turėtų būti perspektyvus ir komunikabilus.
Praeitoje Transporterių eroje, kuomet vadovavo Oskaras, su mechanikų firmos valdžia sutariau puikiai. Džiaugiausi sprendimu, ir iki šiol juo džiaugiuosi (jog tokia valdžia vadovauja mechanikams). O ryšius palaikysiu manau kaip ir Oskaras palaikė. Manau sutarsime irgi puikiai, vesime veiklas kartu, abi firmos būsime naudingos vienodai ir dirbsime nepriekaištingai. Tikiuosi, jog valdžia nebus pakeitusi nuomonės mane ir kad ir kokioje situacijoje, ji bus mano pusėje.
Asmeniškai, miestelių neskirstyčiau. Neturiu tolko. Bet, kažkaip visada laikau pagrindiniu miesteliu, tai /vt 2 miestelį. Šį miestelį stebėčiau daugiau nei kitus galbūt todėl, jog šiame miestelyje vyksta daugiausiai veiklos, veiksmo ir lengviausia rasti įvairiausių užsiėmimu. Sakyčiau, jog iš šio miestelio išeina daugiausiai naudos.
Žinoma jog svarbi JPL egzistencija, ir manau jog jį labai reikalinga serveriui. O kodėl jinai labai reikalinga, tai labai trumpai ir aiškiai - mažiau išdavikų firmose ir mažiau kenkėjų firmose. O dėl darbuotojų skaičiaus aš nekompleksuoju, žinoma, norėtųsi jog firmoje kasdien dirbtų bent jau po dešimtį darbuotojų, žinoma, būsiu laimingas jeigu ir po daugiau.
Šiuo metu - savo nuožiūra galiu pasakyti tik tiek. Kol kas, nieko netrūksta ir esu visiškai patenkintas Direktorių Prižiūrėtojų darbu. Visus mano lūkesčius išpildė ir džiaugiuosi tuo. Bet, yra vienas niuansas. Tai sakau kaip ir žaidėjo pusės, iki šiol nesu matęs to iš direktoriaus pusės, tad, tikiu, jog nuomonė kažkiek gali ir pasikeisti.
Savo šansus šiuose rinkimuose vertinu keturi iš penkių, o kodėl taip, tai savo nuomonę galiu pasakyti taip. - Du direktoriai rinkimuose nepasisekė, kas ir numetą šiek tiek šansų man, todėl, manau jog direktorių prižiūrėtojai norėtų kiek rimtesnio asmens į šias pareigas, kuris pateisintų direktorių prižiūrėtojų lūkesčius, bet, apart to, norėčiau tikėti jog mano nuomonė bus pakeista direktorių prižiūrėtojo nuožiūra.

Geriausiai apklausoje pasirodė - Rytis
Prasčiausiai apklausoje pasirodė - Mykolas

Geriausiai motyvaciniame laiške pasirodė - Mykolas
Prasčiausiai motyvaciniame laiške pasirodė - Rytis

Žaidėjų aktyvumo patikrinimas per 7d aktyvaus žaidimo (be AFK):
Kevin_Sanchez - 7 valandos ir 15 minučių
Lunis_Hakis -
12 valandų ir 58 minutės
Rytis_Carbon -
17 valandų ir 40 minučių

giphy.gif

Vaizdo kameros užfiksavo, kad už vairo tikrai nesėdėjo Rytis. Ryti, laimi trečiąją vietą šiuose rinkimuose. Jei būtum turėjęs tiek postų, kiek tavo varžovai - būčiau išrinkęs tave direktoriumi. Kol kas tavimi nepasitikiu tiek, kiek kitais kandidatais, tau reikia pradėti nuo pavaduotojo ir po mažu kilti, ką ir darė Lunis/Kevinas. Nedelsk, esi jaunas - gali daug pasiekti! Pasirodei neblogai, trūko geresnio laiško, apklausoje pasirodei geriausiai, nenuleisk rankų ateity! Labai sunkus sprendimas - Lunis ar Kevin? Pasitaręs su savo kolega Inferno, nusprendžiau, kad šiuos rinkimus laimi Mykolas! Šis žmogus jau kartą valdė Transporterių firmą ir su ja pasirodė tikrai puikiai, tikiuosi to pačio ar net geriau. Luni, neįsižeisk, bet nuo Dylerių direktoriaus vis dar tavimi nepasitikiu, man vis dar atrodo, kad gali kažką iškrėsti panašaus.

Atsakymai kritikams:
O tai kaip čia gavo žaidėjas, kuris nesenai grįžo į serverį ir nėra labai aktyvus?
Gavo todėl, nes juo pilnai pasitikiu ir tikiu, kad padarys tą patį ar net geriau nei pirmą kartą valdant Transporterių firmą. Jo laiškas buvo geriausias, jis turi daug motyvacijos ir žino ką daryti. Jis pažįsta Transporterių firmą, jam startas turėtų būti lengvas, o įsibėgėjęs turėtų nuversti ne vieną ir ne du kalnus. Jis trykšta motyvacija ir noru,tikrai manau, kad gavęs direktorių bus dvigubai aktyvesnis ir susitvarkys su savo pareigomis.
Kodėl neduodi pasireikšti naujiems veidams? Užkniso tie patys ir tie patys.
Būtų Radija ar Taksi - tikrai leisčiau. Jau du kartus teko nusivilti su Transporteriais, tikrai nenoriu ir trečiojo. Galbūt, jei nebūtų tokios prastos Ropes ar Oskaro eros - leisčiau direktoriauti Ryčiui, tačiau Direktorių Priežiūra šį kartą atsisako rizikuoti ir ima jau patikrintą variantą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

pala, o Vegeles neanalizavot? O_O sveikinu savo mazhuti - Mykolą. Sikart nebepadesiu tai imk normalius kentus ir naujokam duok pasireikst. Carbonui duok pava ir vsio. Judi judi,  sekmes tau.

P.S analizes perskaityt nespejau, pilnas emociju, bet perskaityt butinai reikes!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gratz Kevi, galėjai nors duot naujokui pasireikšt (Jei išvis Jimmy išdrįstu paimt naujoką), nes vstk cs:go kaposim. :D

prieš 6 minutes(-čių), Auris_Gasol rašė:

Aš apakęs kas tam LMG vyksta :D čiuvas leavina, grįžta ant rinkimų ir vėl drk srsly? nu anyway gratz

Senizai save matei :DDD??? Per metus su puse non-stop dirbdamas mediku, tavęs net serve nematęs :D. O direktorių gavai, dėl typical DP nuosprendžio "Direktorių Priežiūra šį kartą atsisako rizikuoti ir ima jau patikrintą variantą." Ir tai nebuvai patikrintas, tsg bijojo duoti Aaaa_Aaa, nes jis "Naujokas, nesubrendęs", o tu gi "Senbuvis".

#BaisuBaisu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.