Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Jeigukas_Asartas

Peikiu Tune Direktorių ( Jack_Menco )

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonai

Peikiant Direktorių:
1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu
2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Jack_Menco
3. Jūsų kaltinimai
Tik tapo direktoriumi, ir įsirinko visiškai netinkama valdžios astovą t.y pavaduotoją lauriss_samper, kuris per bandomajį laikotarpį, sugebėjo kenkti serveriui, ir blokavo, (angl.free) blokavimų. 
Nors ir jie draugeliai, bet už savo veiksmus netinkamus irgi reikia atsakytį. - Už tai jog nebutu įrašytas į NDS, jis nusprende parašyti greičau palikimą, į tai irgi turėtu būti atsižvelgiamą.

4. Vaizdinė medžiaga

Pavaduotojo palikimo anketa - 

Atsistatydinimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): lauriss_samper
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: tune, pavas.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Žinau žinau, daug kam nepatikau, gal būt ir nepatiksiu. Palieku ne dėl to, jog neesu pasirengęs, o  būtent todėl, jog Kėša nedaro atnaujinimų, nėra žaidėjų firmoje, asmeniškai per šį trumpą laiką spėjau pajusti nežmonišką emociją. NEBAUSKIT JACK_MENCO. Dar beto, radau žmogų dėl kurio tikrai nežadu čia sedėt prie kompo ir būt vienu lmginiu, labai dėkui kas mane palaikė ty: Jack_Menco(Seni, pradėjom kartu, bet baigėm ne, nepyk dėl mano poelgio); Deividukas_Samper(mano draugelis, visad palaiko mane kad ir kas atsitinka.; Ignas_Tobako (aka Suut_Boy myliu braške, imi pavą.); Deivis_Zamasu, Fre_Dez, Koala_Stonkus, Lunis_Hakis, Dovis_Nesakysiu, Vilius_Venturas, Domiux_Mafux,John_Moron, Neidas_Pasholinis; Lauris_Hud, Augis_Vitaminas SANRA, RAŠYK TU TUOS PAPEIKIMUS KIEK NORI, SU TOKIU POELGIU TIKRAI JO NEGAUSI. ATSIPRAŠAU KO NEPAMINĖJAU, JŪSŲ TIKRAI BUVO DAUG
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: hz, sv džy py el. (bandomasis lyg ir buvo) 
https://imgur.com/a/j9ulwtD

Gautas užblokavimas ant jo firmo pavaduotojo - 
http://www.lmg.lt/forumas/topic/601671-artas_neswarbu-užblokavo-lauriss_samper/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 15 minutes(-čių), Jack_Menco rašė:

Sveikas ponas artai!  Visi padarome klaidų ir neišskirtinis aš padariau  jog išsirinkau šį pavaduotoją  o toliau spres @Inferno_Player

Tai tavo ir jo klaidos, už kurias privalote visi atsakytį :). Ir tai yra draugystės santykiai, jog jį pasirinkai, o ne kokia nuomonė klaidą ir kt. 
Ar atsakote už savo pavaduotojo veiksmus, tai buvo klausimas tau paskyrimo anketoje, kadangį tu prisiemiai atsakomybę užsavo pavaduotojo veiksmus, tai tu ir sriebti košė už jį turi ;0 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Artas_Nesswarbu rašė:

Tai tavo ir jo klaidos, už kurias privalote visi atsakytį :). Ir tai yra draugystės santykiai, jog jį pasirinkai, o ne kokia nuomonė klaidą ir kt. 
Ar atsakote už savo pavaduotojo veiksmus, tai buvo klausimas tau paskyrimo anketoje, kadangį tu prisiemiai atsakomybę užsavo pavaduotojo veiksmus, tai tu ir sriebti košė už jį turi ;0 

Ar aš sakau kad neacakisiu? Aš paskyriau aš ir kaltas ir + buvo bandomasis laikotarpis tai nemanau kad turėčiau but labai žiauriai baudžiamas 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.