Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Deivis_Splash

Peikiu Taksi firmos direktorių Lukas_Nolasco

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Deivis_Splash
2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Lukas_Nolasco
3. Jūsų kaltinimai: įžeidinėjimai, keiksmažodžiai, direktorius turėtų būti pavyzdys projekto žaidėjams. (Žodinių negali būti, kadangi jau buvo baustas įspėjimais berniukas)
4. Vaizdinė medžiagahttps://i.imgur.com/iphNXGG.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Koks geras jausmas. Tu manai, jog tu visiem reikalingas esi, ir bet kas parašęs į VIP chatą ką nors tai bus Tau? Nebebrūzink seni :DDD Nei aš tau čia rašiau, nei ką, ar Tu man kažkuom reikalingas ar įdomus :D 

P.S kaip ,,direktorius'' kaip tik turėtum ignoruoti jeigu Tave kažkas provokuoja ar panašiai, neegi Tu pas mus projekte neėsi ,,pavyzdys'' serveriui bei savo darbuotojams stovėdamas po keturias ir daugiau valandų bažnyčioje bugindamas savo patirties taškus vartotojo? Šmaikštus, šmaikštus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes(-čių), Deivis_Splash rašė:

Koks geras jausmas. Tu manai, jog tu visiem reikalingas esi, ir bet kas parašęs į VIP chatą ką nors tai bus Tau? Nebebrūzink seni :DDD Nei aš tau čia rašiau, nei ką, ar Tu man kažkuom reikalingas ar įdomus :D 

P.S kaip ,,direktorius'' kaip tik turėtum ignoruoti jeigu Tave kažkas provokuoja ar panašiai, neegi Tu pas mus projekte neėsi ,,pavyzdys'' serveriui bei savo darbuotojams stovėdamas po keturias ir daugiau valandų bažnyčioje bugindamas savo patirties taškus vartotojo? Šmaikštus, šmaikštus.

Ne man rašei ? :D kažkaip tapačia sekunde atrašei, į mano žinutę per /d, buginu? įrodyk kaip aš buginu ir ką darau, bugindamas ir kur yra užblokavimo apeliacija, kad buginu ar kenkiu serveriui, ar čytinu? Tai įrodyk tada taip būsiu bugintojas, jeigu meldiesi kas 5min ir tai laikai buginimu, tai tada rimtai tau reikia pas daktarus apsilankyt :D + va tokios pačios provokacijos, prieš mėnesį plius minus, už ka pats parašei ir išprovokavai, šį kartą tas pats buvo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Lukas_Nolasco rašė:

Ne man rašei ? :D kažkaip tapačia sekunde atrašei, į mano žinutę per /d, buginu? įrodyk kaip aš buginu ir ką darau, bugindamas ir kur yra užblokavimo apeliacija, kad buginu ar kenkiu serveriui, ar čytinu? Tai įrodyk tada taip būsiu bugintojas, jeigu meldiesi kas 5min ir tai laikai buginimu, tai tada rimtai tau reikia pas daktarus apsilankyt :D 

Tu džiaugies,kad neesi užblokuotas už tai, nes už tai neblokuojama kolkas, bet kalbėta buvo, greit bus padaryta, kad būtum blokuojamas, tada galėsi afk stovėti ne banke, o savo bazės ofise ;)  Daugiau nerašysiu, nes brūzini tu čia kažką, laukiam gandžios sprendimo ir sėdim su popkornu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.