Jump to content
Munte_Bondas

Bondo pasiekimai[Bus vis pildoma]

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų pasiekimas: Viskas ką buvau pasiekes LMG serveryje
2. Kada įvyko šis pasiekimas?: Laikotarpis per kurį žaidžiau LMG
3. Jūsų vaizdinė ar garsinė medžiaga (susijusi su pasiekimu): Nuotraukos
4. Komentaras (nebūtina): kmr

JRwftxQ.png

Ohh, pirmoji mano normali gauja, viskas prasidėjo 2014 metais su senu geru pažįstamu Jack_Warning, su juo sugalvojome sukurti gaują, kaip gaujos dar buvo tikrai vertinamos ir žmonių skaičiai tiesiog buvo stulbinami, pradžia pas mus buvo ne kokia, iš pradžių mums buvo sunku gauti pasitikėjimą iš serverio žaidėjų kad jie galvotų, kad tai normali gauja, po biški isibėgėjant pradėjome rinkti narius į gaują, iš pradžių buvo vos keli bet patys ištikimiausi, pradėjom smulkiai DM miesteliuose, kad parodytume savo vardą, po kelių tokių kartų buvo gan keista nes tada žmonės patys prašydavosi į gaują, tuo tarpu su Jack'u svarstėm ar mes galėsim tikrai tokią grupę narių suvaldyti, o gi taip mum ir išėjo, prasidėjo mąsiniai grobimai, okupacijos ir susišaudymai su kitomis serverio gaujomis. Na daug laiko netrukus Jacka's paliko mane vieną tvarkytis su gauja, sunku tikrai nebuvo, kadangi gaujoje nariai buvo patys geriausi ir ištikimiausi, tiesą sakant sukalbami žmonės, kuriems kaip dauguma serveryje esančių žaidėjų nerūpėjo pinigai jiems rūpėjo veiksmas ir smagiai praleistas laikas TS programoje. Gauja gyvavo apie du mėnesius per gyvavimo istorija su gauja susitvarkiau vienas kaip lyderis, nebuvom ta gauja kuri pasiduodavo po pirmo grobimo, siekdavom geriausio, neparodydavom kad esam silpni ir atsakydavom tuo ką naudodavo prieš mus.

Ką nuveikėm per tą laiką?

Neleisdavom teisėsaugai atsikvėpti, grobimai visada būdavo po pasibaigusio draudžiamo laiko. Per savo gyvavimo istorija uždarėm nesugrąžinamai 2 gaujas, ir iš grobimų laimėjom daugiau nei 20.000.000 milijonų, žinoma parašyčiau ir daugiau bet nenoriu apsimeluot kiek tiksliai :D Būdavom iš esamų gaujų tikrai stiprūs, turėjome tikrai nemažai sajungininkų kurie mums padėdavo tarp jų Fūristai ir Tune.

Nuotraukos iš mūsų veiksmo vietų:

DCQ4Rcj.pngjH9pIvm.pngW8IrLpU.pngVNocNZn.png87xteRp.pngyOSCrB0.png6UcPFfE.png

Norėčiau padėkoti tiems kas matosi nuotraukose be jūsų nebūčiau nieko padares !

Pirmas darbas su pakvietimu? Gan įdomi istorija kaip patekau:

Ammm, buvo gal kokie 2013-2014 metai važinėjau sau ramiai RC gatvelėmis kol pamačiau mėlyna tekstą o jame parašyta buvo Atranka į baikerius iki STOP /mapp Papero_Dovydas, šią dieną taip gerai prisimenu kad dar dabar šypsena kyla. Tuo metu kaip žinoma į darbus patekt būdavo labai sunku, pradžioj reikėdavo surast darbo direktorių ir tik tada patenki tarp apklausiamūjų, šiaip ne taip atėjęs iki direktoriaus gavau pasireikšt, tuo metu man buvo 13 metų mano balsas buvo dar nesubrendęs ir cypiantis, aišku jokių patyčių nebuvo aš nuėjau į atranką neskaitęs jokios info, direktorius Papero uždavė man pirmą klausimą aš jo neatsakiau, po pirmo uždavė ir antrą kurio taip pat neatsakiau, manęs jis paprašė išeiti iš atrankos arba būsiu nušautas, aš su labai dideliu nenoru išėjau iš atrankos ir stebėjau ją iš toli, kol pastebėjau, kad visi pradėjo šokti ant mašinos, aš nepasimetęs taip pat užšokau tuo metu Baikerių direktorius Papero buvo perleidęs kitą dalį savo pavaduotojui ir atsijungė. Atvykome į baikerių bazę sustojome prie sienos, žiūriu chate žinutė "Munte eik į TS arba atmestas" aš nelaukdamas prisijungiau į TS ten pavaduotojas paaiškino ko galim daryt ir ko ne, tada jis sudalino visiems pakvietimus, buvau nustebes tuo metu ir labai laimingas, kad patekau į darbą su pakvietimu.

Pirmasis pavaduotojas, Tune darbas -

Žooodžiu, buvo 2014 metų pradžia, važinėju žiūriu vyksta atranka į tune kurią skelbia direktorius Evaldas_Bielka, su juo tuo metu buvau gerai pažįstamas, kartu žaidėme vienam projekte kartu su juo puikiai sutardavau, perėjas atranką patekau į darbą, ką aš veikiau įsidarbinęs? Važinėjau dariau tune kitiems žmonėms, tada tune buvo dar nepriskirta prie nusikalstamų grupuočių buvo paprasta klestinti firmelė kaip dar daug kas tingėdavo važiuot į kitus miestus darytis tune tai buvo tikrai geras darbas, kuriame buvo galima neblogai užsidirbti. Praėjus savaitei Evaldas mane paskyrė Vyr.Prižiūrėtoju, mano veikla buvo prižiūrėti kitus prižiūrėtojus jiems padėti, taip pat prižiūrėjau paprastus darbuotojus kad jie atliktų savo funkcijas ir nepažeidinėtų taisyklių taip pat vesdavau veiklas tokias kaip budėjimai treniruotės ir t.t. Praėjus kiek laikui Evaldas mane pasimovino į kitą kanalą jis papasakojo, kad mano atliekamos pareigos jam patiko ir jis norėtų manę matyti pavaduotojo postą, buvau žiauriai laimingas, tuomet buvo belikę pereiti atranką pas Direktorių prižiūrėtoją Marija_Lyn, ten sekėsi gan neblogai perėjau apklausą ir buvau paskirtas Tune pavaduotoju, pavaduotoju išbuvau iki direktoriaus eros pabaigos, nebuvau gavęs nei vieno papeikimo savo funkcijas atlikdavau gan atsakingai ir nepriekaištingai, kad nebūtų jokių nusiskundimų, aišku tuo metu tune nebuvo paklausiausias darbas tad teko puikuotis keliais darbuotojais, kad ir keli bet jie savo darbą atlikdavo puikiai ir nebūdavo prie ko prikibti tie darbuotojai pas manę tikrai gavo atitinkamus atsilyginimus už gerą darbą ir pagalbą būnant Tune pavaduotoju. Už pirmą savo pavaduotoją norėčiau padėkoti Evaldas_Bielka, jis manim pasitikėjo ir suteikė šansą.

Kelios nuotraukos iš budėjimo kaip viskas atrodė :))

https://imgur.com/a/BnGG6

Antrasis pavaduotojas? Ir vėl Tune?!

Praėjo kiek laiko po Evaldas_Bielka išėjimo iš direktoriaus posto, įvyko atranka į Tune direktorių, buvo kilus mintis pildyti bet pasidaviau. Užpildė senas pažįstamas Swaika_Kent, su kuriuo pas Evaldas_Bielka buvom pavaduotojais, Swaika_Kent gavęs direktorių pasikvietė pas savę į firmą dirbti ir paskyrė vyriausiu prižiūrėtoju, dienos klostėsi visai puikiai, taip pat vesdavau veiklas tokias kokias ir vedžiau būdamas pirmasis pavaduotojas, aišku daugiau idomesnių veiklų pravesdavo pats Swaika_Kent. Praėjus kiek laiko Swaika pasimovino manę į tune valdžios kanalą ir kartu su senu geru pažįstamu Danny_Fernandez sako:"Nu Munte prisidirbai" :D Aišku manę tas kažkiek išgąsdino ir pasimečiau, vėliau Swaika pasakė, nori likt Vyr.Prižiūrėtojas ar nori pavaduotojo posto? Aišku aš pasirinkau Tune pavaduotoją, jis mane paskyrė ir taip pat reikėjo pereiti apklausą pas tuometinį direktorių prižiūrėtoją Compadre_Estebano, kaip pats direktorių prižiūrėtojas sakė apklausa praėjo puikiai, su pareigomis elgtis buvo gan lengva nes jau buvau tune pavaduotojas prieš tai, kas man suteikė motyvacijos šioje firmoje tai seno gero pažįstamo Danny_Fernandez palaikymas, žmogus kuris liks man autoritetu jis visuomet man padėdavo ir palaikydavo, dar mane labai įkvėpė direktorių prižiūrėtojo Compadres žodžiai: Munte nenusivyliau tavę praleidęs pro apklausą, puikiai tvarkaisi pareigomis, taip ir toliau. Pavaduotoju išbuvau apie mėnesį tuomet pareigas palikau pats dėl laiko stokos. Už šias pareigas labai noriu padėkoti Swaika_Kent- Padėjai man tobulėti valdžioje ir jei ne tu mano pasiekimas manau tikrai būtų tik vienas, ačiū tau labai, taip pat didelis ačiū Danny_Fernandez kuris man padėdavo elgtis su pavaduotojo pareigomis. 

Nuotrauka iš tuometinės veiklos:

AB Colour Masters - https://imgur.com/FKQQg31

Trečiasis pavaduotojas no sh** ir vėl TUNE?!

Taigi grįžęs po ilgos LMG serverio pertraukos įsitraukiau į žaidimą, praėjau realiai daug darbų, labiausiai buvo įstrigęs taxi darbas, kaip visada taksi darbas turi daug veiklos, klijentų ir treniruočių, bet po kiek laiko ta taksisto rutina atsibosta ir norisi kažko daugiau. Palikęs taksi darbą radau forume nuolatinę anketą į tuninginių firmą ji pasirodė gan lengva tai nieko nelaukęs ją užpildžiau. Pradėjęs dirbti tune nustebau, iš senų laikų tune firma atrodo kaip naujai atgijus daug darbuotojų ir veiklų, gal atrodė dėl to kad kaip buvau tune pavaduotojas praeitus du kart tune buvo nenusikalstama? Manau kad taip, po kelių dienų įsiliejau i tune firmos veiklas jos buvo tikrai įdomios nes vedė tikrai įdomus žmogus Jack_Menco tuo metu buvo vienas normaliausių valdžios narių kuriam kažkiek rupėjo tune firma. Tada po kiek laiko jis išsirinko žmogų į vyr.prižiūrėtojus, tas žmogus tikrai buvo atsakingas vedė veiklas rinko pržiūrėtojus, vieną dieną vyko veikla ir racijoje pamačiau Atranka į grobimų prižiūrėtoją norintys dalyvauti filmuojat veiklą aš nieko nelaukęs isijungiau bandicama ir nufilmavau veiklą. Pasibaigus grobimui veiklą nusiunčiau vyr.Prižiūrėtojui jam patiko ir jis manę paskyrė grobimų prižiūrėtoju, tiesa sakant būdamas grobimų prižiūrėtojų veiklos nei vienos nepadariau, tiesiog getinau žmones į grobimą ir juos gydžiau(žinoma kaip buvo galima nepagalvokit nieko blogo :D) Praėjus kiek laiko gavau pasiūlyma tapti vyr.prižiūrėtoju aš sutikau, čia tikrai buvo ką veikti, pravedžiau kelias veiklas, išsirinkau prižiūrėtojus kurie atliko savo darbą, direktorius Jack_Menco tikrai pastebėjo mano darbą ir po mažiau nei savaitės gavau pasiūlyma tapti pavaduotoju, su šypsena aš sutikau, praėjau DP apklausą viskas vyko sklandžiai ir buvau paskirtas pavaduotoju. Čia tikrai buvo ką veikti pravedžiau tikrai nemažai veiklų iš jų daugiau nei puse buvo visokie grobimai ir okupacijos, turėjom tikrai gerų sajungininkų kurie padėdavo okupacijose, tikrai teisėsauga turėdavo ką veikti nors ir kaip mes su jais nesutardavom. Pavaduotoju išbuvau visą reikalingą laiką ir tikrai pasisėmiau patirties nusikalstamose grupuotese(pirmą kartą) manau tikrai liksiu skolingas Jack_Menco kad suteikė man tokį šansą. Dėl ko palikau? Esu studentas tuo metu atlikinėjau praktiką ir tikrai nebūdavo noro sėdėt prie žaidimų po darbo tuo metu rūpėjo tik poilsis. 

Su lmg serveriu nuo 17/6/2013

Sooon.. Nežinau.. lauksiu stebuklo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Visai įdomios pasiekimų istorijos ir tikrai pamenami laikai. Viskas būdavo kitaip... Džiaugiuosi už tave, tikiuosi tavo pasiekimų bagažas didės. Sėkmės tolimesnėje karjeroje, jeigu ją dar tęsi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisimenu tuos laikus... Realiai labai išsamiai ir gražiai aprašei viską, tikrai tikra nostalgija pamatyti nuotraukas iš senų laikų ir juos atsiminti... Ačiū labai, kad pasidalinai savo patirtimi bei istorija. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Matosi žmogus kuriam nėra svetimas nusikalstamas pasaulis. Pasiekimų gal ir neturi kalnais, bet jie yra svarbūs turbūt tau pačiam. Buvo įdomu paskaityti tavo kaip ir blogą, tai manau ateityje papildysi jį ir pratęsi savo mintis apie savo pasiekimus serveryje. Patiko skaityti, nes sakiniai, mintys, išdėstymas buvo rišlus, tai nebuvo sunku skaityti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.