Jump to content
Mode_Full

[IDĖJA] DP,SPV,FMV

Ar reikėtu padaryti tokį dalyką?  

29 nariai balsavo

 1. 1. Ar būtu naudinga tai mums?

  • Taip
   27
  • Ne
   2


Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mode_Full
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (
trumpai): Apie dp, spv,fmv ir tsmv. 
3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Siūlau padaryti taip jog DP galėtu dėti rangus forume direktoriams patys, be Pagr.Admin pagalbos, o SPV,FMV ir TSMV taip pat, kad galėtu dėti rangus naujiems komandos nariams, forumo modams. 
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų tinklapiui?: Manau direktoriai greičiau gaudynėtu rangus ir galėtu kibti prie darbų forume be globalų pajėgų, nes būna taip, kad direktorius nesulaukęs rango palieka drk greičiau, taip pat ir komandos nariam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Realiai, pas mus projekte buvo mažai SPV ir FMV per per pastarus metus, Direktorių prž. rangui Edgaras nedės galios uždėti rangą direktoriams, todėl, jisai mano, kad vienas Direktorių prižiūrėtojas palikęs pareigas galėtų labai pakenkti, nors nė karto nemačiau, jog Direktorių prižiūrėtojas palikinėdamas pareigas kažkam pakenktų, pastarieji @Tony_Greyn @Arnas_Yeah @Norvegas_Esu @Mat_Himplin @Inferno_Player ir @Jimmy_Absolut visi šaunūs, nors būdavo, kad nešaunūs asmenys palikdami pareigas nieko nepadarydavo, manau, būtų geriausiai, jeigu taip padarytų, bet abėjotinai. Ateis @Jason_Franklin į senus mūsų namus, galbūt kažką ir padarys, bet dėl Edgaro - abėjoju. Kad ir kiek kartų buvo siūloma, vis tiek pritarsiu, nors dėl įgyvendinimo mažai šansų.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×