Jump to content
Dovydas_Langvinis

Atsiliepimas apie projektą Dovydas_Langvinis

Rekomenduoti pranešimai

_________________________________________________________________________________________________

Sveiki! trumpai prisitatysiu. Esu Dovydas man yra 13 metų.

Kodėl šitas serveris mane sudomino?

Mano megstamiausia vietą yra kaimeliai, bei sistemos čia gan yra geros. Patinka darbai.

Ar man patinka administracija?

Su administracija neteko daug būti, bet taikurie padėta netingi atsakyti, bei ignoruoti. Kai jų būna serveryje, man pasidaro jauku, šilta, bei linksma.

Ką manau apie atnaujinimus?

Aišku, jie yra neblogi, bet gėriau jau biškį rečiau galėtų jie būti, bet jei savininkas, yra labai užsiemes viskas suprantama. 

Ką manau apie FORUMA?

Dizainas man labai patinka, bei VPP sistema, yra tikrai lengva sužinoti kito žaidėjo informacija,  katir jis neprisijungės. 

Apie direktorius.

Direktoriai gan yra draugiški, nera piktybiški visa laika bendrauja.

Esu gan, nustebės, kad serveris vis dar gyvuoja, bei leidžia atnaujinimus, ir stengiasi dėl žaidėjų. 

Aš, bent norėčiau pasiekti šiame projekte t.y kaškokio darbo! Arba katir kokio moderatoriaus, aišku tai neimanomas dalykas, nes metai pakištų koją.

Tiek ir galiu pasakyti apie serverį gal ir nebuvo tų 300 žodžiu, bet aprašiau tiek kie kgalėjau, nes dar nesu labai ilgai žaidės šį serverį, Sėkmės.

_________________________________________________________________________________________________

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.