Jump to content
Justelis_Tiz

[ARCHYVAS] Eastside Charlotte Hustlers 704

Rekomenduoti pranešimai

UalYn0h.png

 

(2018-11-20 - 2018-xx-xx)

Gauja pavadinimu „Eastside Charlotte Hustlers“ yra patvirtinama. Gauja gali pradėti veikla serveryje, gali daryti atrankas, grobimus, okupacijas, susišaudymus, taippat privalo kovoti už jų pasirinktas aprangas / bazės ! 

Gauja taippat turi žinoti visas taisyklės kurios skirtos Gaujoms, jų laikytis. Bet koks taisyklių nežinojimas - turi savo bausmė. Tikekimės, jog prasižengti jūms neteks ir garbingai elgsites Gaujų pasaulyje. Sekmės, LMG žaidėjai pasilgo tikros gaujos ! 

Gaujų taškai (spausti ant paryškinto teksto)

Gaujų sistema ir jos procesas (spausti ant paryškinto teksto)

Jūsų bazė:

 (Los Santos, Las Colinas)

FqvSXA8.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Gauja tampa oficiali, taippat jie įgauna galimybė gaujų taškus išsikeisti.

Šiuo metu gaujai priklauso 1/3 aprangų. 

Šį gauja taippat nusipirko Los Santos (Glen Park) teritoriją, už kurią jie yra atsakingi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

rDLcvqS.png

Naujienos gaujų pasaulyje:

Dėl besalygiško karo, nesutarimu, ir nepasidalijimo gaujos - Eastside Charlotte Hustlers ir Kavoriai yra kviečiami Gaujų prižiūrėtojaus į GANGWAR tipo kovą. 

Prizai: 15,000,000$ serverio valiutos, specialus parašas, 1 žvaigdžute, 50 taškų, 1 papildomas kanalas. (Jeigu išeis susitarti su Administracija, laimejusios gaujos lyderis (1) gaus jo pasirinkta apranga (1/299). 

Laikas: 19:30, 12/12/18 / Ketvirtadienis

Vieta: Los Santos, tikslia vietą pranešiu lyderiams rytoj 17:00. 

Papildoma informacija: Kova vyks su ginklais AK/SG/M4, be narkotikų, be žolės. Gaujinių kiekis kovoje neribotas (masė x masė). Taippat privaloma laikytis bendrujų LMG projekto taisyklių, draudžiama naudoti Administratoriaus/VIP nario komandas kovos metu. 

* Abidvi gaujos yra labai stiprios ir pajegios kovoti viena prieš kitą, todėl šis susišaudymas būs ryškiausias įrodymas kurie yra pranešesni šioje nesibaigiančioje kovoje. Kova stebes Gaujų prižiūrėtojas ir kai kurie komandos nariai švarios kovos užtikrinimui. Sekmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

HXSeR.png

the beginning of the end

Vis atidėlioju, atidėlioju tai kas neišvengiama... Valandą, dieną, antrą... „Darbais užsivertęs“, „Neturiu laiko, rašyk, Tu“, ir taip toliau. Atidėlioju ne dėl to, nes užsivertęs darbais, ar tingiu rašyti.. Atidėlioju dėl to, nes sunku paleisti tai ką sukūrėme per šį mėnesį šiame serveryje, sunku paleisti tai ką puosėlėjau bei ką atkartoti bus sunku, galbūt dėl laiko stokos, galbūt dėl ne tų kortų krentančių, galbūt dėl LMG pabaigos kuri, kad ir kaip bepažiūrėtum - ne už kalnų... O galbūt stumiu oficialaus uždarymo datą kuo toliau, nes dar pats nežinau ar priėmiau teisingą sprendimą? Kad ir kaip bebūtų - esame čia ir esame čia ne be reikalo. Malonus ir liūdnas, karčiai saldus, saldžiai kartus... Kad ir kaip bepavadintum, momento šio geriau apibūdinti negaliu. Visi padaryti žygdarbiai, nueitas kelias kartu, dienos, savaitės praleistos lipdant šį projektą, gerinant žaidimą sau bei kitiems, terorizuojant oponentus bei švenčiat kiekvieną pergalę - nubraukta. Liūdna, tačiau ir malonu, jog MES, sugebėjome nuveikti tiek daug per tiek mažai laiko. Sugebėjome daryti tai ką geriausiai mokame daryti, sugebėjome parodyti tai ką norėjome parodyti. Nereikėjo mums nei sąjungų, nei draugų, nei pripažinimo iš aukščiau. Darėme tai ką turėjome daryti bei darėme tai savo stiliumi, su sava chebra - tas ir yra svarbiausia. Nereikėjo nei prašmatnių, planuotų pristatymų, nereikėjo nei šmaros rinkti per skelbimus - užteko to ką turėjome, o ką turėjome tai whole lotta heart and whole lotta nxggas that were pushing through thick n thin for the set. Viskas nuo A iki Z ekspromtu, tačiau kuomet turi tinkamus žmones aplink save, norą bei aistrą - everything tends to work out.

different beginnings

Daugelis LMG gaujų prasideda kažkieno galvoje, su aiškia vizija, mintimi ir tikslais. Tačiau, užmetus akį į realybę, realybė kiek kitokia - gatvių gaujos prasideda ne su aiškia vizija, ne kažkieno galvoje kaip projektas... Gaujos prasideda kaip žmonių susibūrimas siekiant pasipriešint vienai ar kitai jėgai. Ar tai būtų skurdas, ar tai būtų miestelį terorizuojantys korumpuoti farai, ar tai būtų visapusiška neapykanta, bendras pyktis kažkam... Kad ir kokia priežastis bebūtų šių susibūrimų - dažniausiai jie nėra planuoti, apmąstyti, apgalvoti - shit just happens. And that's how THE MOVEMENT started. We were just a band of misfits - that had mutual hatred for somebody. Mus vienijo ne turininga istorija, ne turtinga istorija, mus vienijo ne pinigai, motyvavo ne noras iškalti savo vardus ant gaujų pasaulio durų - mus motyvavo neapykanta, neapykanta tuometiniams Fūristams. Nors publikai gauja buvo žinoma tik Lapkričio 20-tą, ši gauja serverį, o tiksliau Fūristus drebino jau savaitę prieš. Pagalvojus - ką nuveikėme per šį mėnesį... Viskas prasidėjo iš bendros neapykantos kažkam? Sheeeet, that's some different shit. Gaujai įsioficialinus neišsiskyrėme nei temos turiniu, nei pavadinimu... Niekuo realiai. Niekuo. Viskas buvo paremta ta neapykanta, noru sutriuškinti, kariauti su bendrais priešais. Nedomino mūsų nei planuoti pristatymų filmukai, nedomino nei flexinimas, nei įrodinėjimas, jog esame kažkuo geresnė negu bet kuri kita gauja - mus domino vienas dalykas ir tas dalykas buvo Fūristų skausmas.

fxck the 'ops

Mus domino Fūristų skausmas, o mes Fūristams buvome galvos skausmas. Apie krovinius, net kalbos nebuvo - nevežiojo jie krovinių.. Pasikrovimas buvo mūsų tikrasis „hoodas“. Visą dieną terorizuodavome Fūristų sėbrus bei tas teroras veikė - jų skaičiai mažėjo ir mažėjo smarkiai. Ryte, dieną, naktį - bet kuriuo paros metu kažkas iš mūsų susivienijimo prižiūrėjo pasikrovimą bei užtikrino, jog kroviniai nebūtų vežami. Gaujai įsioficialinus (11-20) galėjome pagaliau ne tik trukdyti Fūristams vežti miltus, tačiau galėjome ir duoti spaudimo iš grobimų, okupacijų pusės. Vos tik įsioficialinus prasidėjo judesys - Fūristams spaudimas ėjo iš mūsų pusės ir pasikrovime ir jų pačių bazėje. Pamenu gerai pirmąsias dienas, nuvažiuojame į pasikrovimą, išvalome, Fūristai eina į bazę AFK, nuvarome pas juos į bazę ir ten terorizuojame. Vos tik prisijungia kažkas iš jų valdžios - grobiame. Negana viso šito teroro, Fūristų atsako taip ir nesulaukėme. Kiek darė veiksmų jie, tiek darė veiksmus prieš Tuninginius, prieš mus nėjo - kas dar pylė daugiau žibalo, gazolino į ir taip puikiai degančią neapykantos ugnį. Galų gale Fūristai mums buvo skoloj virš 20 milijonų, dėl grobimų, čytinimų ir panašiai... Pradėjome jausti pergalės skonį burnoje, kas tik dar labiau motyvavo tiek mus, tiek žmones aplinkui mus spausti Fūristus, tačiau tuometinis direktorius (D'S) buvo nušalintas už čyterių toleravimą bei tuo pasibaigė mūsų karas.

Atėjo pilkosios dienos į gaujos gyvenimą. Nebuvo prieš ką kariauti - Dylerių direktorius renkamas, Baikeriai nesurinkdavo 10 žmonių, o jeigu ir surinkdavo, niekas pusti nemokėjo, juokas imdavo. Kas beliko, tai teisėsauga. Tačiau, ne tokia buvo mūsų paskirtis, gal vieniems, ar kitiems yra linksma, smagu pjautis su teisėsauga, šaudyti į vieną tašką, grobti įvairiausius pastatus ir stebėti teisėsaugos verksmus dėl nelygybės ir panašiai - tačiau ne mums. Mes buvome sukurti karui ir karas su policija tikrai nepatenkino karnivorijos tikrąjam karui. Puolėme baikerius kiek galėjome, puolėme dylerius keletą dienų - tačiau niekas neatnešė tokios euforijos, pasitenkinimo savimi - kaip karas prieš oponentus kuriuos laikėme vertais savęs. Baikeriai buvo trejais lygiais žemiau už mus visomis prasmėmis, dyleriai jautėsi dviem lygiais žemesni bei labai ieškantys draugysčių - visiškai jokios motyvacijos karui prieš žmones ieškančius draugysčių, ar karui prieš firmą kurią bet kuris iš mūsų brolių vienas sutryptų. Neturėjome kito pasirinkimo, kaip pulti teisėsaugą, kaupti skolas tuometiniam gangsteriui teisėsaugos valdžioje, Vyckai. Prikaupėme skolų 38 milijonus iš jo, bet žinoma, kaip įprasta - išpirkų niekas nemokėdavo ir motyvacija dar labiau krito... Iki kol nepasirodė Kavoriai.

Atsirado tokie patys kraujo ištroškę gatvių šlifuotojai kaip ir mes. Atsikūrė istorinė gauja apie kurią teko girdėti tiek daug, tiek iš aplinkinių tiek iš pačių jos lyderių, ar lyderio. „Uždarysim Jus dar net neatsidarę“, „Uždarysim Jus pirmą dieną“, „Uždarysim Jus pirmą savaitę“ ir panašaus tipo kalbos sklaidė ore iš Kavorių lyderių(-o) lūpų. Atsirado vėl ta pati neapykanta priešui, atsirado vėl tas noras trypti, mindyti, šaudyti, gaudyti. Gaujai tai įpūtė antrą gyvenimą. Man asmeniškai motyvacija nuo dugno pakilo iki pat viršaus, dauguma gaujinių taip pat... Atsirado kažkas, ko galime nekęsti, kažkas prieš ką galime išsireikšti, parodyti tai ką geriausiai sugebame - kariauti. Atsidarius Kavoriams, pirmosios pora dienų iš tiesų buvo labai įdomios, veiksmo buvo tiek jų hoode, tiek mūsų... O kartais netgi tekdavo pakariauti po visą Los Santos, neklauskit... Tačiau nors ir veiksmo buvo - pranašumas aiškiai buvo mūsų pusėje. Visi jų išpuoliai, grobimai prieš mus buvo numalšinti be didesnių nuosklandų, kuomet mūsų puolimai jiems visi buvo sėkmingi. Laikui bėgant matėsi, jog Kavoriai pajautė pralaimėjimo kartumą ir tas po truputį išvarė juos iš Los Santos. Paskutinį dūrį smeigė Danillo, pasiūlydamas privalomą GW mums bei jiems, išspręsti šį karą - Kavoriai į GW nepasirodė. Taip ir išnyko, užsidarė Kavoriai - kas vėl gi paliko mus vienvaldžiais LMG miestelių valdovais. 

paskutinis pasispardymas

Po šio karo tapau DP ir deja tačiau gaujos veiklą teko nutraukti. Tačiau, pagal Danillo reikalavimus iki karūnos mum trūko vieno žingsnio - parodos prieš policiją. Ne kartą esame siūlę GangWarus gaujoms, nusikalstamoms, tai pačiai teisėsaugai - tačiau nė karto niekas nesutiko... Šį kartą viskas buvo kitaip, kaip DP pakalbėjau su SWAT, PD valdžia, bei šie sutiko. 25x25 DW ShootOut formatu vyko mūsų paskutinis pasispardymas. Teisėsauga buvo visiškai sutriuškinta, buvo dar kartą įrodyta, kodėl būtent mes esame šio serverio valdovai. Po DW paskutiniam veiksmui nusprendėme padaryti grobimą prieš visą teisėsaugą FC kalne... Grobimas buvo labiau farewell tour, negu kažko įrodymas... Dalinomes prisiminimais, juokavome, atsisveikinom su savo sukurta istorija bei aptarinėjome kur, kas pasuks toliau... Tuo ir pabaigėme egzistenciją vienos iš geriausių atmosferų kuriose esu buvęs per savo LMG karjerą.

the end

Viskam yra pradžia, viskam ir yra pabaiga - Jums mieli skaitytojai, ši pastraipa yra pabaiga skaitinio... Man bei neabejoju daugeliui kitiems, ši pabaiga yra pabaiga kažko, ką prisiminsim ilgą laiką...

O dabar šiek tiek apie pačią gaują - visus kartus, kiek buvome užgrobti kitų frakcijų - atsigrobėme, visus kartus kuomėt grobėme kitas nusikalstamas frakcijas, gaujas - išlaikėme. Prieš teisėsaugą visą laiką stengėmes atsikąsti daugiau negu galime sukramtyti, tačiau dažniau negu dažnai prarydavome teisėsaugos viltis bei svajones akimirksniu. Visus pasiūlytus GW, DW - visi atmetė, neskaitant pačio paskutinio. Per gaujos egzistenciją nė karto nedarėm atrankų per skelbimus, judėjome tik su savo chebra kurią pažinojome, žinojome bei pasitikėjome. 

Didžiausią ačiū tariu gaujos lyderiams - Koalai, Balonėliui, Gyčiui, Šarui, Bradui. Visi prisidėjote prie gaujos gyvavimo, lyderiavimo, tempimo į priekį. Vieni mažiau, kiti daugiau - bet esmė ta pati... Darėte kiek galėjote, kiek jums leido gyvenimas, laikas, motyvacija - ir už tai esu jums labai dėkingas. Buvo ir pykčių ir nesutarimų, tačiau niekada nesijaučiau, jog padariau klaidą pasirinkdamas būtent šiuos žmones, kaip savo olimpinės liepsnos nešėjus.

Labai didelė padėka bei amžina vieta mano širdyje eina visiems gaujiniams kurie stūmė gaują į priekį, darė viską legalaus ir nelegalaus dėl šios frakcijos, niekada nepasidavė net ir kai atrodė, jog lažybų punktų favoritai tikrai nesame:

Emis_Sones, Arnold_Zulikas, Rokas_Swaggg, Vidma_Regnos, Kakarieku_Blyat, Tedis_Ted, Lauris_Hud, Killy_Flex, Lukas_Vanquish, John_Moron, Deivis_Splash, Jack_Evans, Azaza_Aza, Reflectus_Ref, Rytis_Electro, Lunis_Hakis, Marlboro_Adidas, Ninja_Armanis, Rytis_Sapkus, Carl_Morrelo, Sweet_Meet, Lukas_Vegeneris, Lukas_Yawazaki, Kenny_Silver, Gvidas_Bendikas, Suut_Boy, Nojus_Moderk, Pijus_Escort, Nedas_Faq, Marciux_Audi, Ren_White, Paulius_Rokc, Minda_Megala, Zipas_Mantas, Mantas_Sadunas, Laurynas_Tiesiog, Nojus_Esu, Mantas_Westbrook, Motoristas_Pro, Masia_Mantas, Smoke_Cloud, Dovis_Nesakysiu, Lauriss_Samper, Saimonas_Fire, Elyga_Bmw, Justelis_Tiz, Mode_Kurk, Roma_Lmg, Driftt_Adidas, Vilius_Venturas, Erikas_Mlg, Just_Eitvydas, Pau_Black, Stanley_Lixeed, Modas_Best, Dnz_Playz, Ray_Ray, Sergej_Axuel, Mantukas_Roko, Donatas_Workout, Ugnius_Kanape, Kerstas_Starkovas, Efka_Fast, Jonas_Awp, Eimis_Mag, Javan_Hoonigey...

bei dar keletas kitų kuriuos užmiršau... DIDELIS AČIŪ!

Tikiuosi prisiminsit 704 kaip skaičių, kuris simbolizuoja agresiją, milžinišką neapykantą bei agoniją visiems kurie stos skersai mūsų kelio.

Šiai dienai Hustleriai palieka Šarlotės bulvarą... Parodėme gatvės veržlumą, parodėme kaip toli gali nužygiuoti žmonės su bendru tikslu, neapykanta, užsidegimu bei noru sugriauti viską ir visus kas neturi tų pačių tendencijų, supratimų, įsitikinimų.

Ir nors paliekame Šarlotę... Tai ne dėl to, jog pavargome propaguoti tokį gyvenimo stilių, tai dėl to nes išaugome agresijos, neapykantos batus... Išaugome Šarlotę bei ją supantį žiaurumą... Skrendame į Detroitą, lėktuvas pakyla šiandien, o kada atvyksime - nežinome. Tačiau, tie kas išgyvens skrydį, galimus aviacijos sutrikimus - susitiksime kitoje pusėje.

And on that note, roll Speak Softly, Love... Classic Version.

Pabaiga, nereiškia pabaigą. 

6987ead5a3ffa12f1e22568350c3040e582.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Gauja buvo nuostabi, džiaugiuosi už Jūs ir Jūsų įvykdytus tikslus. Sekmės kiekvienam gaujiniui kad ir kur jie bebutu. 

Taippat gauja per tą laika surinko virš 400 taškų, priklausė 2 bazės, turėjo 3/3 aprangas, kovojo prieš teisėsauga, fūristus, Kavorius. Ačiū lyderiai, už Jūsų indeli gaujų pasaulyje.

* Gauja patenka į Gaujų istorijas

(Istorija pamatysite 12/21 dieną)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×