Jump to content
Lukas_Fanta

„Metų įsimintiniausias įvykis“ - 8 LMG Gimtadienis

Rekomenduoti pranešimai

7e49698ae8d00124a1f0dec90943e842275.png

Konkursas

Metai bėga į pabaigą, o rodos per visus metus įvyko tiek daug įsimintinų, nepamirštamų dalykų. Norėtume sužinoti, kas galbūt per šiuos LMG metus palietė jus labiausiai. Galbūt kažkurio asmens atsistatydinimas, išėjimas, veterano, įžymaus žmogaus sugrįžimas, galbūt kažkuri era tiesiog jums labai patiko, pritraukė ir įvyko, ko negalite pamiršti ir vis apie ją kalbate? Galbūt vyko koks nors renginys, konkursas, atranka žaidime ir atsitiko kažkas įdomaus, nepamirštamo, juokingo? O galbūt negalite patikėti, jog būtent po tiek metų, atėjo 1.8? Pasidalinkite savo įvykiu su visais ,kadangi nekantraujame juos išgirsti!

Data

Nuo 2018/11/21 iki 2018/11/27

Kaip dalyvauti?

Prisiminkite ir aprašykite savo įsimintiniausią įvykį kuris įvyko būtent šiais metais šiame projekte.

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: 
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?:
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums):
4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą):

Prizai

1 vieta: 1500 taškų paslaugomis.
2 vieta: 1200 taškų paslaugomis.
3 vieta: 1000 taškų paslaugomis.

Taisyklės

1. Laikytis bendrųjų LMG.lt projekto taisyklių.
2. Nesukčiauti, nevogti kitų autorių minčių, įvykių. 
3. Pasistengti aprašant įvykį nesikeikti, neįžeidinėti, nesišaipyti - kitaip galite būti baudžiami įspėjimais.
4. Įvykis negali būti išgalvotas, kažkaip prikurtas.
5. Įvykis privalo būti būtent šių ( 2018 ) metų.

D.U.K. (Dažniausiai Užduodami Klausimai)

K: Kas rinks nugalėtojus?
A: Edga_Kesa ir Lukas_Fanta.

K: Kokiu būdu bus išrinktas nugalėtojas?
A: Nugalėtoją rinksime pagal jo atliktą aprašymą. Atsižvelgsime į konkurso nurodytos temos išpildymą, kaip aprašinėjo, kodėl tas įvykis buvo toks įsimintinas, svarbus, įdomus ir panašiai. Įtakoti laimėtoją gali ir nuotraukos, vaizdo įrašai, nuorodos su ta tema, kurią aprašinėjate. Kuo įdomiausiai, daugiau aprašysite - tuo geriau.

K: Kada bus išrinkti nugalėtojai?
A: Per 48 valandos nuo konkurso pabaigos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

pW7W7Bo.png

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Kenny_Silver
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Mano pirmoji Policijos era.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Laimėjus direktorių rinkimus per tą neilgą mėnesį aš įrodžiau, jog net ir naujokas gali iškelti tokią firmą kaip Policija į priekį. Su savo pavaduotojais @Greg_Slokittik @Karo_Wanted, @Ignas_Red bei @Roma_Lmg patyrėme visko - ir pakilimų, ir nuosmukių, tačiau niekuomet nepasidavėme ir ėjome toliau, keldami šios firmos vardą. Dar sykį dėkoju visiem, kas prisidėjo prie galimybės patirti vadovavimo jausmą.
4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą):

e9b563e3025da6b9a774e9608b20c8b4252.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Ignas_Eox
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Prarastas IV lygio administratorius, bet ir greitų metų atgautas.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Nežinau kaip gausis ar plačiai ar aiškiai bet pabandysiu kažką parašyt, tai va buvo taip kad neseniai įvykus(čia buvo vasaros pabaigoje) atrankai į IV administratorius ir po atrankos gavusiams IV lygio administratorius ( @Ignas_Eox ; @Tedis_Ted ; @Barry_Church ir @William_Wizard )
 Kaip ir visas serveris yra žino mūsų darbus tai pagalba žaidėjams, serverio žaidėjų užimtumas ir panašiai(eventai), Buvo Rugsėjo 9 diena(sekmadienis) buvau serveryje ir suteikinėjau pagalba žaidėjams bei dariau eventus, paskui nuėjau į AFK buvom teamspeak'o kanale tryse ( @Ignas_Eox ; @Augis_Dash ir @Rokas_Dancingas ) galvojau reikia "paprikolint" ir teamspeak'e parašiau ar dar nenušalinot manęs(Nuo  IV admin), Rokas atsakė ar tikrai nori?, atsakinėjau "prikolindamas" taip, atsakau su žvengais ir pnš. Paskui pasakė išeik iš afk ir pamačiau to ko nenorėjau(Nuiimtas IV administratorius), po kokių 2valandų asmeniškai atsiprašau Roko, ir vėl viskas baigėsi gražiai po 1-2 savaičių laikotarpio buvo man sugražintas IV lygio administratorius. Nemoku litankių rašyt žinau kad bus daug "Haha" ir pnš. nelaikau tokį dalyką privačių nes apie tai žinojo beveik visas serveris.

Ir dar kas buvo įsimintiniausias metų įvykis tai @Rokas_Dancingas pasitraukimas iš LMG komandos.
4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą): kažkas bus ;d 

1. - https://prnt.sc/ll21z3

2. - https://prnt.sc/ll25tr

3. - http://prntscr.com/ll2bs3

4. - http://prntscr.com/ll2c17

5. - http://prntscr.com/ll2c7h

6. - http://prntscr.com/ll2cvo

parašiau trumpa istorija kaip kas vyko, no hate.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Ren_White
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie tai, kai Max_Tosha paliko serverį.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Manau šitas įvykis yra įsimintinas, bei svarbus šiam serveriui, kadangi šis žmogus padarė daug dėl serverio, prižiūrėjo jį kol Edga nelabai tai darė, tai manau daugelis supras ir kol žais šiame serveryje įsimins šį žmogų, bei tą dieną kai jis paliko šį serverį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Paulius_Pishius 
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie tai, kad grįžo Jason_Franklin 
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Pagrindinis įkūrėjas grįžo po 3 metu 3 mėnesių ir 1 dienos jei neklystų. Manau, kad visai Lmg komandai, bei jų nariams šis įvykis labai svarbus. Svarbus, nes galės padėti atsitikus problemai

4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą): 

Jason_Franklin - nuo 2010.11.21 iki 2015.07.14 - Paliko komandą dėl laiko stokos (darbas/mokslai) (Pagalbos Operatorius + Įkūrėjas)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Saimonas_Fire
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: 1.8
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Toks įsimintinas jis man, nes LMG serveris po tiek laiko sulaukė pirmojo atnaujinimo (šventinių eventų neskaičiuojant). Atsirado naujesnė monetos sistema kuri padėjo žaidėjams "prasisukti" arba paversti "ubagais".

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:  Žaidime mano slapyvardis yra John_Corres
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Pasakosiu kelis pačius įsimintiniausius įvykius, kai Max_Tosha paliko serverį, laimėtą didžiausią pinigų sumą savo lmg istorijoje. 
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Tai pradėkime nuo pirmojo įsimintiniausio įvykio. Tosha buvo mūsų vienintelė viltis, kuris kapstė mūsų serverį iš bedugnės į viršų. Nesvarbu, kad Tosha nebūdavo toks jau aktyvus, bet žmogus rodė pastangas, stengėsi, jis stengėsi, kad mums būtų geriau, geresnis žaidimas, daugiau veiklos. Visados iškarto užmesdavo forumo rangus, rasdavo laiko ir būti direktorių prižiūrėtojumi, darydavo eventus, švęsdavo kartu lmg gimtadienį.. Manau nekiekvienas žmogus gali daryti kelis darbus vienu metu, todėl jis mums ir buvo išskirtinis, jis buvo tas mūsų prioritetas. Gaila, bet jis mus paliko ir išėjo į kitą serverį. Žinoma, dabartinė administracija irgi yra labai šauni, bet norėtusi matyti kažko daugiau iš Edgos, atnaujinimų, naujovių ir taip toliau.

Antrasis įsimintiniausias įvykis

Turbūt visi galėtumeme patvirtinti, kad bankas yra ta lankomiausia vieta, kur visi žaidžia monetą. Tą dieną ir aš ten buvau. Pasiskolinau kelis milijonus iš draugo, pradėjau siūlyti visiems po milijoną, po du, po penkis, po dešimt, kol galiausiai atėjo tas momentas, kai prisirinko rimtų monetininkų. Tuo metu ejau mažomis sumomis, kol prie manęs priėjo gerbiamasis @Just_Wait ir pasiūlė mesti monetą iš 100milijonų. Šimtas milijonų, tai buvo mano ir jo visi pinigai. Nenorėjau žaisti iš visų pinigų, tad nėjau, kol vienu momentu pagalvojęs pasakiau sau, nekiaušinis tesu, gi pralaimėjęs pinigus nenumirsiu. Priimiau jo pasiūlymą, bet tik pažvelgęs į ekraną, pamatęs pirmają savo raidę ekrane supratau, kad laimė nusišypsojo man ir laimėjau šimtą milijonų.

https://imgur.com/a/SY0dLl7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Mantas_Naruto
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie košmarišką dalyką.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Tam net žodžių nėra kaip apsakyti 
4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą): BXIsNRu.png fuck off.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Tautvis_Gest
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Kaip gavau pirma karta Būri pavadinimu Sniper Elit burį. Swatose
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Na įsidarbinau į S.W.A.T Pas Ignas_Boom Herojinas_Narkotikas direktoriaus nepamenu nes jis buvo neaktyvus bendraudavau tik su pavadotuojiais tai prabuvau 1 savaite paprastas darbuotojas, buvo atranka į Vyr.Prižiūrėtoja pildžiau buvau kandidatas į prižiūrėtoja bet buvo dar vienas stipresnis už mane neminėsiu nes labai sunkus nick tai nėjo įsiminti tai buvo praktika kaip vadovausi klausi visa k.t bet aš pasirodžiau silpniau nei kitas kandidatas tai man pasakė buk būrio vadas aukščiausio būrio vadas, aš aišku sutikau dar paaiškinau kad sutinku nes jis yra už mane stipresnis nes dar neturėjau jokių pareigų LMG serveri, tai man davė 3 dienas prabuvau būrio vadas ir direktoriu nušalino nuo direktoriaus pareigų ir visus darbuotojus išmetė. O tiek buvau apsidžiauges kad gavau kažkokias pareigas. Ir direktorių nušalino. Ir visada tai būna kad ar įsidarbinu į firma kažkokia arba būnu aukščiausią rango ir direktorius palyvina pareigas. Nežinau čia yra labai blogai. Bet juokiaus nes visada tai būna.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Baltic_Hero
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?:Apie baikerius ir svajone
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums):Aš visada svajojau būt tikras baikeris, važiuot gatvėse ir būt rimtas, bet atsirado proga, @Mode_Kiss priėmė mane į darbą, aš buvau pats laimingiausias žmogus pasaulyje, visgi aš dabar BAIKERIS!!!
https://imgur.com/a/3aQf14Y

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Ercė_Pūkas.
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie patį LMG kaip projekta kuris paliko atsiminima daug kam esančių iš mūsų. Žiūrėjau pagrindinio serverio admino Edgos tema kaip siekia jie nuo 14 žmonių iki 81 žaidėju ir prisiminu kaip aš atsiradau serveryje kai pastovus skaičius LMG serveryje buvo 80 žmonių. Tada kaip visi žinote teisės,gun licenzija ir viskas nuo to prasidėjo.. Iš pat pradžių buvau paprastas vyrukas kuris tiesiog žaidė ir įsidarbino į pati pirma darba Apsauga, toliau ejau tolimesniais keliais ir pasiekiau pati pirma savo posta tai Mechaniku pavaduotoja, dar kai rašydavo pavaduotojas jog yra direktorius tas labai juokinga budavo. Niekas nesuprasdavo kuris direktorius, toliau atsirado .:Žulikai:. Labiausiai paliko šis atsiminimas kai šį gauja pakeitė visa LMG istorija, dirbdavai TERORISTU darba kurio jau labai labai senai nera,kad duodu AK-47 ir sniperi ir būdavai gaujiniu tai būdavo labai geras jausmas. Galima sakyti nuo to ir atsirado vis daugiau ir daugiau gauju kurie norėjo lygiuotis vos ne į juos. Per draugus per pažintys žiūrim LMG projekte jau po 150-200 rekordai kyla ir jeigu neklystu 311 buvo, tuomet jau kaip sakoma prasimušiau jau pats įšėjau iš Žuliku pradėjau imti darbu postus, tai iki šiol dar prisimenu kaip kariaudavau dėl direktoriaus postu.. Na aš ju nevardinsiu,nes dabartį yra jau niekam nebeįdomu visiškai kitos taisyklės ir panašiai daug kas pasikeitė nuo seniau, tiesiog tegul lieka labai šilti prisiminimai tiek man labai labai senam vilkui ir kitiem senbuviams kurie mane vis daro žino ir aš juos žinau.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Nes tuo metu pats serverys kylo į aukštumas ir buvo labai įdomu žaisti čia.

Viska parodo čia kaip tobula buvo ankšiau. <33

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Klecka_Yolo
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Pirmasis pavaduotojas „Royal_Guard“ Apsaugos pavaduotojas. 2017.06.27-2017.08.11 pas @Ignas_Front pas savo myylaja.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Taigi, šis įvykis labiausiai įsimintinas, nes buvo gautas pirmasis pavaduotojas šiame LMG projekte. Stengiausi iš visų jėgų ir po daug laiko ir pastangų, gavau pavaduotoją, po kurio tikrai labai džiaugiausi. Labai didelis ačiū savo draugeliui Frontui. Su kuriuo užauginom savuosius kaldunčikus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Adidas_Vaitila
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Pirmą savo pavaduotoja.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Viskas prasidėjo maždaug du tūkstančiai aštuonioliktų metų kovo pradžioje, buvau paprastas žaidėjas kuris bėgiojo po darbus,buvau nepastovus.Tuo metu pastebėjau nuolatines atrankas forume į apsaugos bei S.W.A.T firmas užpildžiau į abu darbus (jeigu nepatekčiau į S.W.A.T tai eičiau į apsaugą, nes aišku tuo metu man S.W.A.T'uose buvo įdomiau).Laukiau analizės, pirmiau analizę parašė Cactus_Germis (apsaugos direktorius), ir tada pradėjau svarstyti ar vis dėlto eiti į apsaugą ar laukti kol parašys analizę į S.W.A.T. Na ir nusprendžiau nueiti į apsaugą, nes tuo metu nebuvo kas veikti serveryje. Po kelių dienų žiūriu parašė analizę ir į S.W.A.T ir pamačiau savo vardą tarp patekusių žaidėjų, tada pradėjau galvoti gal vis dėlto kažkaip susitarčiau su Germiu jog neįrašytu manęs į NDS už neišdirbimą, bet pamąsčius pasilikau apsaugoje. Kitą dieną man seniau dirbantys darbuotojai (vienas iš jų dabartinis tuninginių direktorius) pranešė jog teamspeak programoje vyks apklausa į būrio vadus. Kadangi kandidatų tebuvo 4 ar 5 nepamenu, o laisvų vietų į būrio vadus buvo 3, nutariau išbandyti. Klausimai man pasirodė sunkūs, o kaip gi nepasirodys kai pirmą kartą kanditavau į tokias pareigas, visas netgi drebėjau. Na ir kaip manot ar man pavyko? Vis dėlto nepavyko, kiti kandidatai firmoje buvo išdirbę ilgiau ir Germis turėjo pasitikėjimo jais, kadangi neseniai buvo gavęs direktorių. Aš nenusiminiau. Kėliausi rangus, gerinau firmos rekordus kol pasiekiau galiausiai paskutinį rangą, užtrukau apie šešias dienas. Praėjus šiek tiek laiko Jack_Menco buvo paaukštintas į Vyriausio būrio pareigas, o aš pasiėmiau būrio vadą. Reikėjo pravesti praktiką, tam aš labai ilgai ruošiausi, viską apgalvojau, nes tai buvo pirma mano vesta veikla. Būrio vadu išbuvau mėnesį, tada išėjau į S.W.A.T. Turbūt tai buvo mano blogiausias sprendimas... Valdžia bendraudavo tik tarpusavyje, jeigu kažką pasakydavai jie tavęs neišgirsdavo tai buvo didžiausia bėda, na ir žinoma trūko veiksmo, per grobimus valdžia žiūrėdavo Youtube ,o tuo tarpu aš su keliais darbuotojais vykdavom į grobimus. Ačiū Dievui jog man pradirbus dvi dienas komanda buvo perrenkama ir aišku aš grįžau į apsaugą. Tada vėl pasiėmiau būrio vadą kurio išbuvau tik penkias dienas, nes tuomet pradėjau žaist kitus žaidimus (LoL, Fortnite), samp'as manęs nebedomino, taip pat buvo mokslų metų pabaiga tai kontroliniai darbai labai spausdavo. Galiausiai nusprendžiau nebežaisti samp'ą. Jį nežaidžiau nuo gegužės pabaigos iki rugpjūčio pabaigos. Pats nebeatsimenu kodėl nusprendžiau grįžti. Aišku grįžęs įsidarbinau į apsaugą. Rangus pasikėliau per tris dienas. Po kelių dienų buvo paskelbta atranką į būrio vadus forume. Aišku aš užpildžiau į vyriausią būrių vadą, nes paprasti vadai man jau buvo atsibodę. Germis mane ir išrinko juo. Vyriausiu vadu prabuvau apie dvi savaites. Tada Cactus'as man pasiūlė pavaduotoją, kaipgi aš atsisakysiu. Germis parašė tuometiniui direktorių prižiūrėtojui Jimmy_Absolut jog nori mane paskirti pavaduotoju. Jimmis man paliko įspūdį, jis į viską žiūrėdavo rimtai, visą laiką buvo pilnas idėjų, minčių, jo analizės į direktorius visada buvo išskirtinės. Apklausa vyko per Skype, jis parašydavo klausimą, o aš atsakydavau. Jie nebuvo lengvi, apklausą praėjau, ji užtruko maždaug 30 minučių. Apsaugos pavaduotojo pareigas užemu jau nuo rugpjūčio dvidešimt penktos iki šiol t.y 90 dienų. Šis pavaduotojas mane ir iškėlė šiame projekte, susiradau naujų draugų, kažkiek tai susipažinau su keliais komandos nariais. Po beveik dviejų mėnesių Cactus'as mane pramušė į renginių organizatorius, jis norėjo jog visa apsaugos valdžia būtų renginių organizatoriai.O kodėl ne?

Pirmasis darbas su pakvietimu buvo apsauga, taip kai ir pirmasis pavaduotojas apsaugoje. Labiausiai kam norėčiau dėkoti šiame projekte tai - @Cactus_Germis@Jimmy_Absolut, @Tedis_Ted.

Pirma veikla (praktika į būrio vadus) - https://www.part.lt/perziura/8d600cb7004c04ab2c0d89cf72e2fa0b292.png

Po penkių mėnesių...

Pirmasis pavaduotojas! - https://www.part.lt/perziura/d3c91f4c0cbbe73f1ef027e77b843861731.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Javan_Hoonigey
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie Melianeros 517 gaują.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums):

Ruduo (Rugsėjo 10d. velyvas vakaras) grįžtu iš lauko ir matau, jog fūristų direktorius Karolis_Ganjababy yra nušalinamas nuo Fūristų direktoriaus posto (buvau pavaduotojas) Ir pirmasis klausimas šovęs į galvą kaip toliau sukti veiksmą prieš Coach_Carter FTB firmą. Ir pirmasis dalykas, kuris atrodė primtyniausias ir galbūt lengviausiai šiuo metu įgyvendinamas tai buvo gauja, nieko nelaukdamas siunčiu žinutes @Saras_Gurry bei @Emis_Sones , kad nieko nebus, reik sužlugdyt coacho firmą, reik kurt gaują. Kadangi Šaras turėjo pasiruošęs GFX darbus panašiam atvėjui jau kitą diena Rugsėjo 11 dieną pasirodė mūsų gaujos tema. Nieko nelaukdami nuo pietų susirinkome žmonės ir pradėjome savo gaujos veiklą serveryje. Pirmoji diena tiesiog buvo kaip ant natu, daug sėkmingų grobimų, daug veiksmo prieš FTB firmą, vienu žodžių, pirmojį dieną buvo daug žadanti bei labai įtraukianti, atsirado dar daugiau motyvacijos. Antroji diena buvo įsimintiniausia, vėl gi , daug veiksmo, puiki atmosfera gaujoje, sėkmingi grobimai, tačiau pagrindinis ir svarbiausias dalykas buvo karo su Lauryno_Balonėlio fūristais pradžia. Kadangi šią gaują kurėme dėl veiksmo  nusprendėme nesustoti ties teisėsauga, o kelti problemų ir fūristams, tą dieną berods du kartus sugebėjome užgrobti fūristų firmą, ir abu jie buvo sėkmingi. Trečioji diena (naujasis baikerių direktorius) - Forume pasirodo analizė į baikerių direktoriu ir juo tapo Masia_Mantas. Seni nesutarimai, pirmoji baikerių atranka ir Melianeros 517 jau baikerių kiemelyje. Nuo pat pradžios darėme spaudima baikeriams, užteko kelių grobimų, biški spaudimo ir štai vakare naujiena, baikerių direktorius paliko pareigas neišbuvęs nei vienos dienos. Nežinau, tai buvo mūsų nuopelnas ar ne, kaip pats Masė teigė šį direktorių paliko dėl laiko stokos. Ketvirtoji dieną, gaila, jog tai buvo paskutinioji. Ši diena kaip ir galima manyti buvo prasčiausia, keletas grobimų ir visi išsiskyrstėme savais keliais. Aš, asmeniškai išėjau padėti Viliui_Venturui į dyleriu firmą, kitiems lyderiams, prie kuriu dar buvo prisidėjęs Koala_Stonkus, turbūt dingo noras kažką daryti, galbūt pamaišė mokslai ar šilti orai už lango. 

Nors gauja gyvavo tik keturias dienas tačiau,  per jas padarėme labai daug.

Manau su šia gauja dar sugrįšime, kadangi savo tikslų įgyvendinti nepavyko.

be62188be52e7fe7b972ae94d010edb5417.jpg
e297044a8b4f9c85cea8da8dfea29b90537.jpg
ffd7910283dc8cd4a5d5cd71f15ae7aa265.jpg
ffc0c369353759e1aa84ce0ebcc876c6994.png
c6fd7c3b0567827b44864cf52b40e806292.png
036c10da4a7c303da17d32f8bf3ee44a705.png
34e97caf901857d01a00d3fc97c0a090429.png
0de44be003efa7f0d6648995fc10e1be443.png

Ir štai visa gaujos tema.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Cactus_Germis
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?:Apie didžiausiais algas kokias esu matęs
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums):Taigi viskas įvyko per 3 dienas (Rugpjūčio 28 - 30 dienomis), kaiptik prieš mokyklą. Tuo metu aš buvau apsaugos direktorius kaip ir dabar ir firmos finansinė padėtis nebuvo geriausia tądien. Turėjau darbuotoją, kuris firmoje yra dirbęs ne vieną sykį ir yra užėmęs ne vieną sykį pareigas pas mane. Jis yra Mister_Inx. Galbūt kai kuriems žinomas galbūt ir ne, bet jis man padarė didelį įspūdį firmoje ir serveryje apskrtai. Jis nusprendęs grįžti pas mane į darbą Rugpjūčio mėnesį turėjo apie 100 mln. pinigų ir žadėjo man kad daugumą tų pinigų išdalins mano darbuotojams kaip algas. Iš pirmo galvojau, kad tai kažkoks pokštas, bet matydamas kaip jis žaidžia moneta pastebėjau, kad jam visai gerai sekasi. Jis žaidė moneta kasdien ir galų gale pasikėle iki beveik 1 milijardo pinigų! Nuo tada jau galvojau, kad jis nejuokauja. Visados žaizdamas pranešdavo man kiek laimėjo, nors norėjau, kad ir truputėli pradėtų dirbti firmoje ir ne vien moneta žaistų. Buvo momentų kai net beveik jis neteko visų savo pinigų ir turėjo siūlyti žaisti iš didelių sumų. Supratęs, jog žaizdamas viską pralaimės jis nusprendę išdalinti pinigus mūsų firmai nedvejodamas. Pirmoji diena kai pradėjo dalinti, tai buvo 2018.08.28 šią dieną jis išdalino 60 mln. poto kitą dieną jis išdalino apie 200 mln. ir trečiąją jau 400 mln. Darbuotojai dalinimo metu klykė kaip kiaulės iš džiaugsmo netgi aš pats pradėjau žvengti ir rėkauti nustebęs kiek pinigų buvo dalinama. Tai turbūt buvo geriausios darbuotojų 3 dienos per kurias jie užsidirbo apie 100 mln. Išdalindamas šiuos pinigus Mister_Inx dar turėjo pusė milijardo, bet nusprendė juos pralaimėti žaisdamas moneta. Turbūt klausiate, kodėl aukojo apsaugos firmai? Kodėl ne kokiai kitai firmai? Na, nes Misteris pats sakė man kad apsaugos firma yra vienintelė, kurią gali pasitikėti ir jis tiesiog manė, kad kiti direktoriai pinigus pasiliks sau vietoj to kad dalintų savo darbuotojams. Šis įvykis yra neįtikėtinas mano akimis. Nemanau, kad toks panašus įvykis įvyks kadanors šiame serveryje nebent atsiras žmogus toks pat kaip Mister_Inx. Yra tikimybė, kad tai yra didžiausios algos LMG istorijoje, bet nesame tikri. Džiaugiuosi, kad toks dalykas įvyko būtent mano firmoje, nes manau, jog mano darbuotojai ir aš pats to nusipelniau ir viso to dėka yra aišku žaidėjui Mister_Inx. Šiuo metu Mister_Inx turi irvėl nemažą sumą pinigų ir šią savaitė buvo išdalinęs apie 1 milijardą pinigų, bet šįkart ne apsaugai, o visiems serverio žaidėjams, todėl galime lengvai teigti, kad Mister_Inx padarė kai ką neįprasto šiais metais.

Nuotraukos: https://imgur.com/a/4sGaUKt  https://imgur.com/a/X1kBIVK

Pirmoji diena: 

Antroji diena: 

Trečioji diena: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Pijus_Escort
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: apie pirmaja mano isauta bazuka
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): nes tai buvo pati pirma bazuka isauta mano gyvenime, tik isoves ja pajutau adrenalina, norejau saudyti vis daugiau ir daugiau ir taip pasigavau priklausomybe cytams

juokauju cia ne pirma bazuka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:  Audi_Simtas
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie LMG.LT projektą
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Leavina žaidėjai jau 6 metus iš eilės, bet vistiek visi grįžta, o aš grynai taip pat kiek kartų leavinęs ir niekados negalvojęs, kad vėl grįžtu prie žaidimo.. Nesvarbu, kad per visą tą laiką suaugau su savo san-andreaso draugais, bet tie metai buvo įsimintini naujos pažintys.. Manau toks įsimintinas įvykis bus mano galvoje visą laiką. Daug gyvenime ko išmokė manę sampas.  Ir visados keliu eurus taškams :D
4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą):85000fafdd9a5a1373cd23f0497f204c814.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis:  Mantas_Sadunas
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie pirmą Pavaduotojaus postą. 
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Taigi tuo metų man buvo apie 16 metų ir nesenai buvau pradėjas žaisti LMG, galimą sakyti buvau kaip ir pienburnis kuris pasiekė pavaduotojaus postą nors ir ten išbuvau tik savaite, bet vistiek tai buvo pirmas mano postas Lmg serveryje. O Kodėl būtent šis įvykis man Isimintiniausias, tai todėl kad tuo metų tiek tarp teisėsaugos ir nusikalstamu buvo vienodas skaičius darbuotojų, ir vadinamas karas buvo labai smagus ir įdomus. nebuvo tiek tų čyteriu kaip dabar, nei tu tb.kick, ir smagiau tais laikais buvo žaisti nei dabar. O pirmas pavaduotojas buvo Tiuninginių Pas Erce_Pūkas.

4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą): Radau porą video iš tu laikų kaip aš buvau pavaduotojas,  ir nusiklastamos, bei tiuninginių erą būvo viena iš geriausiu kurias esu matęs xD. Ir tuo metu nusikalstamos buvo vieningos nei šiais laikais. Video kurtas aiškų nemano xD  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis: Jonas_Awp
2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie 1.8 atnaujinimą.
3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Nu karočia, tai buvo mokslo metų diena, kai sužinojom apie 1.8 (kas jame planuojama ir panašiai), ir žodžiu - keša paskelbė datą kada bus atnaujinimas, ir tada rytais iki maždaug 14h žaisdavo apie 20 žaidėjų iš kurių didžioji dalis AFK - o tą dieną/naktį kai buvo paskelbtas 1.8, smarkiai padidėjo žaidėjų skaičius iki 14h (apie 70 snukių), tai tada prieš skelbdamas Edgaras parašė į būsenos atnaujinimą, apie tai jog sumažės mokyklų lankomumas būtent šį rytą. Va taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Vaidotas_Pegasas 

2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie LMG įvykius kuriuos prisimenu

3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): 1.8 manau visiems buvo įsimintiniausias įvykis brt dar buvo įvykis kai mechuose dirikas buvo Darek_Ogo. Tai buvo ziauriai geras direktorius ir pavaduotojas Kiaule_Papis. Buvo mechuose labai geras kolektyvas megstantia bendraut :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visada malonu išgirsti linksmų istorijų, ypatingai tų, kurios supa LMG serverio sienas. Nors ir atsirado tokių, kurie nusprendė aprašyti savo praėjusių metų biografiją ar atpasakoti ne šių metų įvykius, džiaugiuosi, kad buvo žaidėjų, kurie  suprato užduotį ir pamėgino atpasakoti  įsimintiniausią metų įvykį!

Prizai

1 vieta: Javan_Hoonigey, laimėjo 1500 taškų paslaugoms serveryje.
2 vieta: Cactus_Germis, laimėjo 1200 taškų paslaugoms serveryje.
3 vieta:  Ren_White, laimėjo 1000 taškų paslaugoms severyje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.