Jump to content
Rytis_Electro

[LMG 8] Atsiliepimas apie projektą Rytis_Electro

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki skaitytojai, šioje temoje kaip ir matote iš pavadinimo aprašysiu LMG serverio atsiliepimą.
Kad man ir jums būtų lengviau susiskirstysiu viską į skiltis:

• Dabartinė ir buvusi komanda (autoritetai)
  • Sistemos
  • Ko norėtųsi ateityje.
  • Apibendrinimas

Taigi pradėkime nuo komandos ir mano autoritetų.
Šiuo metu komandoje yra 15 individų. Jie visi atlieka savo darbą gan gerai, stengiasi dėl serverio.Žinoma visiems yra kur stengtis nuo DP iki paprastų moderatorių (o ypač DP ir jo pagalbininkui). Kodėl taip sakau? Niekada nepalaikiau ,,studenčioko" ir kai jis gavo DP buvau nustebęs. (nors po Džimio ir Inferno perversmų serveris man atrodė neįdomus, (nebuvo priž. neoficialūs pav.??? whaaa??) ir Ganja tai šiek tiek pataisė). Bet niekas iš šių žmonių nėra man didesnis autoritetas kaip 
Swaika_Kent. Šis žmogus užėmė GP pareigas (nors ir trumpai, bet jis įvedė daug sistemų ir prikėlė gaujas ir klubus. Mano manymu vienas iš geriausių GP kuriuos mačiau nuo 2016 metų). Šio žaidėjo protestas pribloškė mane (gal ir dėl to jis man autoritetas), jis sugebėjo sukelti dauguma žmonių prieš serverio savininką Edga_Kesa, bet viskam atėjo galas, jis paliko pareigas iškelta galva (nors ir buvusių komandos narių temoje rašė, kad jis nušalintas).

LMG sistemos, pokštas ar realybė?
Taip, lmg su savo sistemomis atsilieka gerus 5 metus palyginus su kitais projektais, bet tai turi ir gerąją pusę - paprastumas. Aš esu paprastas žmogus, neieškau pačių mandriausių serverių (man nereikia per gta skirsti į mėnulį). Paprastumas ir atneša tą ,,real life" jausmą. Bet, nors kokio darbo į serverį vistiek reiktų įdėti, po 1.8 visi atnaujinimai buvo ,,naujas velykų atnaujinimas" su tais pačiais kiaušiniais. Žodžiu viskas tas pats... 

Ko aš tikiuosi iš serverio ateityje.
Iš serverio norėtųsi keleto dalykų - naujos gaujų, direktorių sistemos, ir geresnių atnaujinimų, ne tik eventų per šventes...

Apibendrinimas.
Nors šiandieną (lapkričio 24d.) serveris kirto 300 žaidėjų skaičių, serveris nesilaikys ilgai, jei tai tesis toliau. Tikėkimės, kad serveris vėl atsistos ant kojų kaip ankščiau.

Rytis_Electro

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.