Jump to content
Justelis_Tiz

[TOP5] [LMG 8] Atsiliepimas apie projektą - Coach_Carter.

Rekomenduoti pranešimai

Zdare ribyatos, čia Carteris, iškart perspėju, jei kas žiūrit į serverį pro rožinius akinius - galit praeiti, pozityvių vibe'ų per daug neskleisiu, labiau stengsiuosi formuluoti reality checką.

serveris

Koks šio serverio tipas? Kurią publiką bandoma paliesti šio serverio egzistavimu? Tikrai ne RP šutvę <juokiuosi>, lyg vis dar ir ne FreeRoamas? Arčiausiai realios kategorijos priskyrčiau Cops vs Terrorists... CARTERI? GI ČIA LMG - TIKRAS MIESTELIŲ GYVENIMAS, KAIP TU GALI VADINTI ŠĮ PUIKŲ TIKROJO GYVENIMO SIMULIACIJOS SERVERĮ Cops vs Terrorists masofke? Taip, o kaip Jūs - mieli žaidėjai, apibūdintumėte šią anomaliją? Visas veiksmas būna grobimuose, stovi masė žaidėjų ir šaudo į vieną tašką, o kita masė bando išvengti kulkų ir įsimaišyti tarp šaudytojų... tam, jog..., you guessed it - juos nušauti. Koks tikslas taksistų, kai kiekvienas žaidėjas turi VIP'ą, bei tas VIP'as jiems suteikia galią teleportuotis po visus miestelius... Kokia esmė radistų, kai skelbimų kontoroj mano skelbimą matys visi žaidėjai, ne tik tie kur radiją įsijungę? Kokia išvis esmė apsauginių, nuo ko čia, kas ką saugos, kai visi iki ausų ginkluoti, bei vis tiek niekas iš saugios zonos (banko) nelenda <juokiuosi>. Baikeriai, Tune, Transporteriai - visi darbai be prasmės. Vieninteliai darbai, kurie turi kažkokią prasmę - dyleriai bei medikai... dyleriai tam, jog GROBIMUOSE ginklų nusipirktūm, kai mirei ir reikia laukti 5 minutes iki sekančios partijos iš paslaugų, medikai irgi panašiai - tam, jog GROBIMUOSE gydytų... Vis tiek, visur kitur visi su paslaugomis pasigydo, o kai neina - žolės užtraukia... Matot patterną? Visas įdomumas, veiksmas, serverio esmė - grobimuose... Todėl vadinti šį serverį kuo nors daugiau negu glorified Cops vs Terrorists Lithuanian maroz edition, yra tas pats kas Timiui, kuris prarado rankas nelaimingame atsitikime, sakyti jog jis turi šviesią ateitį krepšinio sferoje.

komanda

Kaip aš suprantu šią savoką pateiktą viršuje, tai komanda turėtų būti kolonos prilaikančios serverį nuo collapsinimo, žlugimo, betvarkės ir taip toliau. Tačiau, jeigu komandos nariai yra kolonos, o serveris namas, tai na*** kolonos yra statomos viduryje lauko, ne po stogu? Jei kas nesuprato - kodėl komandos nariai (ne visi) net serveryje nesilanko? Ką Jūs gerbiamieji komanduojate, jeigu Jūsų net čia nėra? Kiek aš suprantu, tai komanda yra savanorių saujelė, kurios tikslas daryti žaidimą geresnį paprastiems mirtingiesiems, bet pagal LMG standartus komanda, tai pasiekimas prie parašo, p* tie žaidėjai, svarbu buvau toks ir toks prižiūrėtojas ir LMG verhaturą laikau, po kanalus TeamSpeake galiu vaikščioti, ir kai pasirodau serve adminus mutinti galiu ir panašiai. Net nekalbėsiu apie komandos narius kurie ten tik todėl, nes kažkada buvo toks ir toks LMG serve, tai dabar gali trintis viduje komandos, nedaryti nieko naudingo serverio labui, tik laikyti IV lygio administratorių, TS moderatorių, dar gal netyčia kokį forumo moderatorių, ar bereikšmį titulą sugalvotą ne ko kito, o pačio žmogaus, ar tos pačios komandos. O koks skirtumas? IV lygio administratorių kiekis neribotas, moderatorių visokiausių irgi. Ar mums gaila? Net nekalbant apie šiuos žvėris, kam išvis reikalingi atsiblokavimų prižiūrėtojai, emigracijų prižiūrėtojai? Jei vietoj šių terminų, visi komandos nariai galėtų atlikti emigracijas, atblokuoti žaidėjus - tiek žaidėjai greičiau atblokuoti, emigruoti būtų (kas ir turėtų būti prioritetas?), 15 žmonių darbo naša, nepalyginama 2, ar 1 - ir tai yra nenuginčijami faktai paremti fizika, matematika, bei visais kitais tiksliniais mokslais. Ai ir dar čia tiems, kurie sakys, jog čia reikia specialistu kažkokiu būti, tai atsiblokavimų prižiūrėtojai tiesiog peržiūri AP sprendimus, ir pagal tai parašo /un komandą žaidime, emigracijų prižiūrėtojai... čia ir Timis apie kurį kalbėjau viršuje sugebėtų tokį darbą atlikti. Neskaitant visos šios pastraipos - gerb. SPV turiu Jums klausimą - kaip Jūs galite vadovauti SERVERIO prižiūrėtojams, kai Jūs serveryje pasirodot kartą į dvi savaites. Kaip Jūs galite išrinkti kompetetingus serverio prižiūrėtojus, kuomet Jūs nepažįstate daugumos serverio žaidėjų? Ar čia viskas vyksta sugedusio telefono metodu? Paskelbt atranką, užpildo pažįstamas veidas - nereikia nieko net rinkti, turim laimėtoją. Neužpildo toks - rinkt kitų žmonių nuomone? Kaip galima stebėti IV lygio administratorių darbą, kuriuos Jūs išrinkote, jeigu viskas ką jūs matote tai ataskaitos, bei tai kas yra Jums pateikiama? Galiu ir aš machinacijų pridaryti su ataskaitom. Įdomumo dėliai tikiuosi sulauksiu atsakymo į ĄŽ.

serverio sistemos

Apie ką man čia rašyti? viliuosi, jog galėčiau parašyti apie kažką, ko neturi eilinis GM, kažką kuo išsiskirtume nuo kitų, kažką kuo iš tikrųjų būčiau patenkintas, bei turėčiau apie ką kalbėti, bet visi žinome - to nėra, todėl parašysiu apie serverį kamuojančias problemas.

narkotikų sistema

Patikslinsiu - kalba eina apie /pusti, žolės pūtimo sistemą, LMG narkotikų gyvenime nesu kabinęs. Aš nesuprantu, serveris olandų ar lietuvių? Kodėl už narkatą gaunu 20 star ir tiesiai į zoną, o ganją vežiojuosi štukom prie savęs ir niekas nė neklausia kam, kodėl, ir ką su ja veiksiu. (Jei kas nesuprato - tai žolės neaptinka policija su /pt komanda), neskaitant viso šio bispridielo, kodėl aš galiu pūsti žolę milijoną kartų ir kas kartą atgauti po 50 gyvybių, vienintelis minusas žolės pūtimo - ekrano sukimąsis. Bet koks skirtumas, ar sukasi - nesisuka ekranas, jei vis tiek nemirsi, net jeigu ir dešimtys skirtingų ginklanešių į tave svaido kulkas. 

čytinimas

Tb.kickai, tb.loadai, tb.killai, mašinų respawninimai, fūristų algos čytinimai, bazūkos, rapidai, spreadai, anti-drugs ir milijonai kitų įvairiausių čytinimo metodų yra pasklidę po serverį, kas labai žlugdo patį serverį, bei veiklos galimybes jame. Net nepasakokit to seno juokučio, jog jau tuoj pasirodys kompetetingas anti-cheatas, seniai nebetikiu.

gaujų sistema

Kaip ten buvo su ta tema, kur Edgaras klausė žaidėjų, ko šie norėtų į gaujų sistemą... Juokas net ima. Net nereikia ten kažkokių mandrų prikoliukų, tiesiog padarykit, jog gaujos turėtų kažkokią kompetenciją - galėtų kažkaip pinigus užsidirbti, prasiversti, matyti prisijungusius gaujinius, nesibugintų narių skaičius ir t.t.

ekonomika

Kaip žaisti serveryje, kai namų kainos siekia milijardus, tuos namus laiko tie patys žaidėjai metų metus, o geriausias ''money-makingas'' tai naktį su fūra ir s0beitu prasinešt ir parsinešt keliasdešimt milijonų. Kur tai matyta?..

nereikalingi darbai

koks tikslas radistų, baikerių, apsauginių ir panašiai? Arba kūrkite sistemas kažkokias, arba išimkite darbus, tada susibėgs žmonės kitur, bei bus bent įdomūs cops vs terrorists 80x80 battles. <juokiuosi>.

paslaugos

Kodėl VIP/ADMIN nariai tikrąja ta žodžio prasme - gali daryti viską, pats laikas pradėti riboti jų galias, pradedant nuo nemokamų mašinų sutaisymų, gydymosi, benzino pildymo, ir svarbiausia - GINKLŲ. Jei VIP/ADMIN žaidėjai gautų mažiau kulkų, mažesnį ginklų pasirinkimą, serverio ekonomika būtų stabilesnė, dyleriai klestėtų ir būtų nauda kažkokia iš jų.

solutions

Čia tik keletas sistemų, problemų kamuojančių serverį, jei norėčiau - galėčiau rašyti ir rašyti - tačiau žinau, jog rašau tik dėl savęs, todėl geriau pateiksiu bent keletą problemų sprendimų, kas mano manymu padarytų šį serverį įdomesnį.

deagle

Ginklas Deagle tikrai manau pagyvintų serverio gyvenimą, padidintų „skill gapą“ ir t.t. Tačiau, įdėjus deagle ir davus jį vipams, adminams - būtų didžiausia klaida. Jei įdėti tokį stiprų, viską keičiantį ginklą - reikėtų padaryti, jog ginklą būtų galima gauti arba tik iš dylerių, arba iš kokių sandelių esant gaujoje.. suprantat esmę.

dp

Vis dėl to, serveryje daug kas priklauso, nuo darbų - o darbus, jų direktorius valdo direktorių prižiūrėtojai. Jei greitu metu nesikeis niekas ir viskas bus paremta tik šaudymu ir gaudymu, atsibos greitai ši rutina visiems.

komanda

bahūrai, jei pasiimate postą tik, tam, jog paraše sakyti, jog kažkas buvote - gal užleiskit vietą, tiems, kurie yra pasiryžę aukoti savo laiką, neatmazinti jog turi gyvenimą ir t.t., dėl serverio gerovės. Taip bus geriau visiems, ir jums bus daugiau laiko realiam gyvenime dauzhyti ir tiems kurie siekia prisidėti prie serverio gelbėjimo bus didesni šansai prisidėti.

žaidėjų pokyčiai

Pats laikas patiems keistis, nustoti rašinėti papeikimus už kiekvieną šū*niekį, nustoti bausti už kiekvieną keiksmažodį, cmon - net ir pirmoj klasėj šiais laikais vaikai žino daugiau bazaro negu Jūs žinojot prieš pora metų, tai kam čia kenkia tie keiksmažodžiai VIP chatuose, ar postai forume kurie 4 žodžiais pasako daugiau negu kažkas devyniais. Realistiškai kalbant - Edgarui p*, jokių čia sistemų, anti-cheatų greitu metu tikrai nebus, o jeigu bus, bus gavno - tai gal geriau keičiames patys, pradedant nuo komandos, baigiant paprastais žaidėjais - keičiame serverį į tokį, kuriame malonu būtų žaisti, o ne tokį kuriame žaidžiame tik tam, jog paraše pasirašyti, kad buvote toks ir toks, nes jeigu administracija nebrangina šio kūrinio, gal pats laikas pradėti mums jį branginti, bei žiūrėti į ateitį, kas bus po metų, dviejų - kaip pritrauksim naujų žaidėjų, kuomet tik nusipirkęs VIP jį prarandi, nes nežinojai, jog negali pardavinėti mašinos VIP chate, ar dar kokio bispridielo... Ir neatmazinam, jog čia sampas miršta, pažiūrėjus į šoną, tam tikras serveris vis dar laikosi su 300+ žaidėjų kas dien, kol pas mus vos 200 teištraukia, tai gal laikas daryti išvadas? Nebus kam vadovauti, ko prižiūrėti, jei žaidėjai neis į serverį, o žaidėjai tikrai neis į serverį, kai čia už kiekvieną menkniekį gauni strėlę į subinę. 

Coach_Carter @ 2018.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×