Jump to content
The_Deiviz

[TOP5] [LMG 8] Atsiliepimas apie projektą The_Deiviz

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lmg.lt“

Sveiki lmgiečiai, aš esu The_Deiviz, man 13metų, šitam serveryje lošiu +- puse metų ir dabar išsakysiu savo nuomone kuri man susidare apie LMG per šitą laiko trapą.

Kodel pasirinkau būtent šį serverį?

Aš pasirinkau šį serveri, nes man nepatinka užsienietiški serveriai jose jokio įdomumo, o lietuvos serveriuose kiekviena diena kraujyje įtampa verda. Šiame serveryje beveik niekados nebuna nuobodu gali čia sukti visokias varkes. Nuo pačių pirmų dienų aš jaučiau susižavėjima šiam serveriui man jis begalo patiko, visados atrasdavau ką nors naujo. Šio serverio patirtis gali praversti ateityje pvz kaip dabar žmones pildo į direktorius arba pavaduotojus jau šiek tiek žinos, kaip parašyti darbo cv. Tik norėtusi jog čia mažiau siautėtu čyterių pvz prisiregistruoti reikėtu patvirtint ne tik el.paštą, bet ir tel.numerį manau tada gausiai sumažėtu kenkėjų ir čyterių šiame projekte.

Forumas

Šiame forume yra labai daug pliusų tokių, kaip jog čia viska gali rasti nuo a iki ž, pradėdant nuo naujausių temų ir baigiant gaujomis, modifikacijomis ir sa:mp pamokomis, bet per paskutini dizaino keitimą čia šiek tiek apgadino jog nėra tokio kaip, įvedi žaidėjo V_P ir išmeta visa informacija apie jį, visus jo pranešimus. Labai gerai jog radistų temoje yra 2temos per kurias gali pasiskaityti tiek naujausias serverio naujienas tiek realybes įvikius.

Darbai

Šiame serveryje yra daug darbų tiek su pakvietimu tiek be pakvietimo įdėti svarbiausi darbai jog būtų įdomu žaisti. Kiekvienas žaidėjas turi platų pasirinkima kur jam eiti, gaila tik jog dabar taip lengva patekti į bentkurį darbą tiek nuolatinėje tiek teamspeak apklausose, užtenka 1kartą perskaityti pgr.info ir viskas.

Lmg komanda

Projektą valdantys asmenys turi sukaupę didžiulę patirtį šioje srityje, todėl visi priimami sprendimai yra pagrįsti faktais, kurie yra nenuginčijami. Šiame projekte skiriama per mažai dėmesio pozityvios žaidėjams. nelabai stengėsi riboti arba visiškai užkirsti kelią bet kokiems įžeidimams, patyčioms, netinkamo turinio platinimui, aferoms ir panašiai. Bet, kaip kažka daro viska padaro ko puikiausias ir nėra prie ko prisikabinti.

The_Deiviz

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.