Jump to content
Ren_White

[TOP5] [LMG 8 ] Atsiliepimas apie projektą Ren_White

Rekomenduoti pranešimai

f784ec41d636088d28275033b485a4c5830.gif

Labas visiems, taigi nusprendžiau užpildyti atsiliepimą apie projektą ir palikti savo nuomonę apie LMG forume,

Kodėl pasirinkau būtent šį serverį?

Ne slėpsiu esu išbandęs ir kitus serverius, bet vienintelis serveris buvo tai LMG kuriame mane sužavėjo paprastos sistemos, serveris yra gan senas, sistemos taipogi, bet vis tiek išliko įdomu šiame serveryje žaisti. Šis serveris turi puikią komandą, kuri iš tiesų išmano savo darbą. Šiame serveryje nėra žaidėjų stygiaus, kas yra įdomu, kai nėra tušti miesteliai. Šiame serveryje yra puikios galimybės kažką pasiekti kiekvienam, todėl naujokams(kurie ateina žaisti, o ne čytinti ar kitaip kenkti serveriui) yra atviros durys ko ne visur. Serveryje netrūks niekada veiklos, viena iš pagrindinių veiklų kurią žaidėjai užsiima tai būtų moneta, daugelis žaidžia monetą, iš kurios galima arba laimėti arba pralaimėti viską. Nemanau jog yra serveris, kuris atitikti ir prilygtu LMG serveriui. Serveris gal ir neturi tobulų, gerų sistemų, kurios neturėtų klaidų, bet žaisti serveryje tikrai įmanoma, jei kažkuo abejoji, manau yra puikus šansas užsukti ir pabandyti!

Galimybės naujokams

Šis serveris turi daug galimybių naujokams, svarbiausia jog tas naujokas norėtų tas galimybes išnaudoti. Naujokai serveryje turi galimybes gauti, pasiekti ar išbandyti beveik viską! Serveryje dažnai vyksta atrankos į įvairius darbus, todėl naujokai turi galimybę serveryje pasirinkti tam tikrą darbą laisvai (svarbiausia žinoti informaciją, bei turėti reikiamą kiekį patirties)! Naujokams serveryje gal būt yra vienas dalykas sunkus, tai prisitaikyti prie serverio. Serveris turi sistemas, kurios yra sukurtos su klaidomis, todėl naujokai turėtų priprasti prie jų ir stengtis jų nedaryti. Aišku naujokas atėjęs į serverį turėtų pasiskaityti už ką gali būti nubaustas, nes dažniausiai naujokai kurie ateina nauji į serverį, nežino serverio taisyklių, o jie nežinodami lieka nubausti ir palieka serverį. Per tam tikrą naujokai priprastų prie serverio ir jie pasiliktų visam, nes suprastų jog čia yra gan įdomu!

Ekonomika

Iš tiesų serveryje ekonomika yra sugadinta. Serveryje verslų sistema nėra užbaigta, iš verslų nauda tik kyla pinigai į banką, o jų valdymas dar nėra užbaigtas jau ilgą laiką. Norint serveryje turėti kokį nors turtą, turi suprasti jo vertę, nes jei permokėsi pirkdamas jį, mažai šansų, jog parduosi jį už dar didesnę kainą. Kai kurios lūšnos yra praradusios vertę serveryje, ankščiau visos lūšnos būdavo nupirktos, dabar galima kartas nuo karto pamatyti laisvų. Serveryje atsiradus monetos sistemai daugelis žaidėjų iš tos sistemos pasidarė daug pinigų tai yra laimėjo vienas iš kito, tad manau serveryje galima pavadinti monetą vieną iš būdų kaip užsidirbti pinigų, arba pralaimėti savo pinigus. Yra vis dar žaidėjų kurie laukia serverio „restarto“ per kurį gali atsilaisvinti neaktyvių žaidėjų turtai kaip namai, bizniai - tai yra vėl neblogas būdas praturtėti serveryje už mažą investiciją į tai.

Čyteriai

Žmonės kurie gadina serverį, kenkia žaidėjams, ir taip mažina žaidėjų norą žaisti šiame serveryje. Manau tie kurie žaidžia LMG žino tokius kaip tb.kickus, rapidus, mašinų respawnus, alogs buginimai, anti-drugs, aimai, spreadai ir panašūs dalykai, kuriuos kai kurie naudoja, ir taip serveryje kenkia žaidėjams. Serveris dėl tokių dalykų yra žlugdomas pačių žaidėjų. Vienintelis dalykas ko reikia iš administracijos tai tikėtis, jog ateis laikas kai serveris turės normalią „anti - cheat “ sistemą, kuri išgelbės serverį nuo čyteriu.

Nelegalios prekės

Serveryje dyleriai užsiima nelegalių prekių platinimu serveryje, bet ne visos nelegalios prekės turi naudos serveryje. Pagrindinę naudą duoda žolė - su kuria galima atgauti gyvybių, pučiant žolę. Antras pagal naudą yra ginklai iš dylerių, kuriuos kai kurie žaidėjai perka neturėdami VIP/ADMIN privilegijų, na mano nuomone trečias dalykas kurį perka rečiausiai tai narkotikai, kurie duoda labai mažai naudos. Ir taip teisėsauga atradus narkotikų pas žaidėją, tas žaidėjas gauna įtarimo, o su žole, bei ginklais taip nėra, gal būt dėl to žaidėjai ir labiau perka šituos dalykus, nei narkotikus.

Teigiami dalykai, serverio pliusai

Na manau užteks kalbėti apie neigiamus dalykus. Serveryje nėra veiksmo stygiaus, kas yra gerai. Bet norint, jog taip nebūtų reikia pasirinkti vieną pusę - teisėsaugą arba nusikalstamas grupuotes. Nusikalstamos grupuotės serveryje užsiima nelegalia veikla kaip grobimai, šaudymai, okupacijos, susišaudymai ir panašūs dalykai, kurie yra nemenkas galvos skausmas teisėsaugai. Na o teisėsauga serveryje palaiko iš dalies tvarką, baudžia pažeidėjus, ir stengiasi numalšinti nusikaltėlių atliekamas nelegalias veiklas. Serveryje galima tobulėti, išmokti geriau šaudyti, pūsti žolę, patobulinti savo įgūdžius gaudant nelegalias programas naudojančius žaidėjus na ir manau įgauti patirties. Serveris yra vienas iš senesnių Lietuvoje, sistemos serveryje yra paprastos, bei įvairiai įdomios priklausant nuo žaidėjo serveryje. Serveris turi nemažą žaidėjų kolektyvą, kuris kartais siekia net 300+, kas yra gerai, nes ankščiau žaidėjų skaičius buvo žymiai didesnis, bet ir dabar smagu matyti ne tuščius miestelius, o žaidėjus. Manau pagrindiniai serverio administracijai padirbėjus labiau serverio „gamemode“, bei jo sistemų serveryje žaidėjų skaičius pakiltų, bei išsklaidytų rutina, kuri kartojasi iš kartos į kartą serveryje.

Tai yra tik mano nuomonė apie serverį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×