Jump to content
Ajwa_Kanaple

[Idėja] Kad butu galima nuimti tune nuo mašinos

Rekomenduoti pranešimai

 Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ajwa_Kanaple
 Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): kad butu galima nuimti tune nuo mašinos
• Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:
Ideja turi net ne viena prasme,pirma žmones parduoda savo mašinas,bet būna jau usituningave ir kitam žmogui pvz. norisi kad ji butu originali ir tas žmogus jau automatiškai jos neperka ir to pačiu ta mašina savo verte praranda. Žmogui ne tik mašinos kaina reikia stipriai nuleisti kad parduoti,bet dar ir surasti kas nupirktu su tune,kas labai sunkiai einas,tad jai galėtume tune garaže ar tuninginiai nuimti tune,mašinos ir verte laikytus ir žmones kurie tuo nežino neapsigautu usituningave mašinas savo,nes nevienas atvejis buvo kai žmones nežino iki dabar kad masina su tune nesvarbu kiek ridos,ji beveik beverte...kitas dalykas ir patiems tuninginems daugiau darbo butu ir pozetivo darbe,nes  dbr irgi tuneriai klausinėja gal tune?sakau ne,klause kdl? ir turiu kiekvienam aiškinti kad neapsimoka tune daryti nes masina liks beverte,idėja tikrai serveriui reikalinga ir tikrai pasiteisintu,vėl atsigautu masinu prekyba konkrečiai,tikiuosi idėja igyvendysyt ir ačiū už dėmiesi
 Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: 1.Tuninginiai turės daugiau darbo 2.žaidėjai galės betkada tune nuimti 3.žaidėjai užkėlė nemažai ridos,galės parduoti mašinas už rinkos kainas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Na iš tiuninginių atstovų pusės tikrai to darbo padaugės. Ir tai jo nėra, nes vėl tie garažai, čytintos spalvos, kas erzina, nes lieka bevertis pagrindinis darbas ir turi kelti ridą, eiti dminti ir bėgti nuo policijos, kad nepasodintų, kas yra baikerių darbas. Tikrai už šitą idėją, kadangi noriu dirbti ir tai kas užrašyta prie darbo pavadinimo, o šalutinis dalykas būtų nusikalstama veikla. Dabar viskas atvirkščiai. UŽ!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Visiškai sutinku su šia idėja. Nes daugelis pirkdamas klausia ar mašina turi kokį nors tuningą, ir jei pasako, jog turi iškyla didesnė tikimybė, jog toks mašinos nepirks.

Manau tai būtų papildoma veikla tuninginiams, bei atsirastų tuninginių darbo dar viena svarba, jog ši firma turėtų galimybę ne tik uždėti tuningą, bet ir jį nuimti. UŽ!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Tema rakinama pažeista taisyklė;

Kai sukuriate temą su savo idėja, privalote padaryti apklausą, pvz.: Siūlau serveryje įdėti komandą direktoriams, kad galima būtų išmesti neprisijungusius darbuotojus. Tada privalote padaryti apklausą: „Reikalinga idėja?“ - TAIP/NE. Temos, kuriose nebus apklausų - bus užrakinamos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×