Jump to content
Julius_Liaudis

Atsiliepimų maratono nugalėtojai!

Rekomenduoti pranešimai

Hj2w2cr.png

Sveikučiai, konkursas kiek nusisekęs, kiek ir ne, kadangi tikėjausi daugiau atsiliepimų, tačiau parašyti atsiliepimai nebuvo "trash" ir buvo gan įdomu pasiskaityti. Ačiū visiems dalyvavusiems už jų mintis, o kitus raginu irgi aktyviai įsitraukti į visą veiklą, juk tik rašymas ir kūrimas veda mus pirmyn!

DALYVIAI:

Rytis_Electro
Jizzy_Mendez
Kenny_Silver

Coach_Carter
The_Deiviz
Ren_White

RfELvDs.png

Rytis_Electro - pirmasis užpildęs bei tuo pačiu ledus atsiliepimų skiltyje pralaužęs asmuo. Pirmas žvilgsnis vertinant Tavo atsiliepimą krypo į taisykles ir kaip bebūtų keista, Tu vienintelis, viso konkurso metu jas perskaitei ir visas atitikai, uždėjai like kur ir priklauso, todėl jau gali užsidėti sau pliusą. Einant prie atsiliepimo: vaizdinis apividalinimas pakankamai gražus, tačiau būtų buvę gražiau, jeigu raudona su žalia spalvomis būtų sukeistos vietomis ir ne taip rėžtų akį, nors atsiliepimas ir suskirstytas į kategorijas, tačiau jis pats kiek trumpokas, tai kiek neįprasta vartotojui kuris užregistruotas forume nuo 2016 metų, juk per tiek laiko tikrai turėjo atsirasti ką aptarti daugiau. Taip pat būtų buvę daug maloniau skaityti kuomet pasiūlytos naujovės būtų aprašytos kiek išsamiau, o ne paimtos bendrai (pvz. "direktorių sistemos", "geresni atnaujinimai"). A Surenki 4/10 taškų, vien dėl taisyklių laikymosi.

Jizzy_Mendez - pradedant nuo taisyklių: jas atitikai pusiau, kadangi ant šios skilties informacinės temos nepaspaudei mygtuko "Patinka", tačiau važiuojam toliau. Atsiliepimo bendras vaizdas man patiko, jis neatrodo per daug apkrautas spalvomis, juoda su geltona gražiai dera, o ir atsiliepimo dydis atitiko estetinį vaizdą. Tačiau atsiliepimo turinys visas mano viltis nubloškė žemyn... Neskaitant komandos aprašymo, apie patį LMG serverį buvo pakalbėta tik paskutinėse 4 eilutėse, tas mane labai nuvylė. Nežinia iš kur buvo ištrauktas tavo asmeninis autoritetas, kurio aprašymas visiškai nesiderino nei atsiliepimo turinyje, nei bendrame vaizde.
Surenki
3,5/10 taškų, pusė balo už dalinį taisyklių laikymąsi.

Kenny_Silver - pamatęs "Patinka" kiekį turbūt supratau, kad visgi tai kartais parodo gerą kandidatą į laimėtojo vietą. Taisyklių dalinai laikytasi, nors su tokie atsiliepimu tikėjausi, kad būsi nepatingėjęs ir visų reikalavimų išpildyti. Atsiliepimo estetinis vaizdas man būtų patikęs, jeigu ne tos tamsiai mėlynos juostos su baltais kraštais, kurios visiškai nesiderino su rožiniu tekstu, jeigu būtum pasinkęs kitokios spalvos linijos viskas būtų čiki. Begalo buvo malonu pamatyti, kad visas atsiliepimas parašytas ne padrikai, o suskirstytas į dalis, jog buvo stengtasi apimti kiekvieną sritį. Vienintelis dalyvis kuris nepatingėjo ir prisistatė, leido susidaryti nuomonę apie tai kiek patirties turi mūsų serveryje ir kiek tavo nuomonė yra objektyvi. Visas atsiliepimas kritiškas serveriui, tačiau nesijaučia tos neapykantos ir ketinimų būtinai pašiepti, taip pat paminėtos ir gerosios pusės bei aprašytas dalinis serverio kitimas per tavo žaidimo metus, todėl man asmeniškai atsiliepimas patiko, nors pasistengti ir yra kur.
Surenki
8,5/10 taškų.

Coach_Carter - vienintelis kuris neįvykdei vieno iš konkurso reikalavimų paspausti dviejų "Patinka" mygtukų, tas man labai nepatinka. Pats atsiliepimas estetiškai atrodo labai paprastas, dalinai nervuoja kiekvienos naujos srities pavadinimo pradėjimas ne didžiaja raide, tačiau įsiskaičius tai tampa ir savotišku savitumo pliusu tau. Įžanga, bendri pamąstymai išsamūs, juose nebuvo pilstymo iš tuščio į kiaurą, turbūt esi vienintelis žmogus, kuris nors ir trumpai, tačiau sugebėjai aprašyti kone kiekvieną sritį, tas man begalo patiko. Įdomiai atrodė ir pradžioje iškeltas vidinis konfliktas tarp savęs pačio, kuris išsirutuliojo į opių problemų serveryje aptarimą. Skaitydamas atsiliepimą dalį kritikos galėjau prisiimti ir sau, kadangi esu vienas iš tų kurie nesilanko serveryje, o tik tvarko temas forume. Dėkui už nepabijojimą pasakyti tiesos bei to, kas tau atrodo neteisinga. Esi vienas iš nedaugelio aplamai visų atsiliepimų autorių, kuris sugebėjo po visų iškeltų problemų dar pateikti ar bent jau pabandyti sugalvoti joms sprendimą. Mano nuomone atsiliepimas nei pridėk, nei atimk, rašyčiau apvalų dešimtuką, tačiau tai nebūtų gražu kitų narių atžvilgiu, nes tai visgi yra konkursas, o tu ne visus reikalavimus įvykdei.
Surenki
9/10 taškų.

The_Deiviz - kaip ir dauguma konkurso dalyvių atlikai tik pusę reikalavimų. Atsiliepimas estetiškai nepasirodė traukiantis, kadangi buvo tekstas buvo geltonas, tai rėžė akį ir skaityti nebuvo malonu ar patogu. Gerai tai, kad pradžioje pristatei savo patirtį šiame serveryje, prisistatei, tai leido sužinoti kokį patirties bagažą jau turi ir kokio objektyvumo yra tavasis atsiliepimas. Skaitant atsiliepimą labai pasigedau lietuviškos gramatikos ir skyrybos, kadangi kartais buvo sunku suvokti ką nori pasakyti, tačiau tai iš dalies suprantama dėl tavo amžiaus. Pats atsiliepimas, nežinau kodėl, bet visai smagus nors ir nenaudingas, nebuvo aptartos serverio aktualijos plačiau, galbūt dėl to kaltas tavo trumpas žaidimo laikas mūsų serveryje, bet ačiū tau už tavo, kaip naujoko nuomonę.
Surenki
4/10 taškų.

Ren_White - reikalavimai pusiau atlikti. Pirmas žvilgsnis į tavo atsiliepimą mane nuteikė gerai, kadangi visas estetinis vaizdas buvo gražus, tiek paveiksliukas, tiek teksto spalvos suderinti, o ir teksto apimtis labai pagirtina. Smagu, kad pasirinkai kiekvieną platesnę serverio sritį aprašyti išsamiau. Nemažai stiliaus klaidų, tačiau lietuvių rašyba visai nebloga, todėl suprasti ką nori pasakyti nebuvo labai sunku. Labai pagirtina ir tai, kad buvo paminėta ir naujokų adaptacija mūsų serveryje, nes yra ir tokių naujų žaidėjų, kurie pirma pasiskaito atsiliepimus ir nusprendžia ar jie liks čia ar ne. Šiek tiek pasigedau tikslesnio problemų aprašymo ar jų sprendimo būdų. Jeigu būtum aprašęs daugiau sričių, sumažintum stiliaus klaidų kiekį, tuomet išeitų tikrai puikus atsiliepimas. Ačiū!
Surenki
7,5/10 taškų.

RfELvDs.png

NUGALĖTOJAI:

1. Coach_Carter (9 t.) - 18.000.000 serverio valiutos ir temos išskyrimas pusei metų.
2. Kenny_Silver (8,5 t.) - 7.000.000 serverio valiutos ir temos išskyrimas mėnesiui.
3. Ren_White (7,5 t.) - 5.000.000 serverio valiutos ir temos išskyrimas savaitei.

*Nugalėtojai privalo atsiimti prizus per 7 dienas, tą padaryti jie gali susisiekę su manimi asmeniškai

Ačiū dalyvavusiems!

Pagarbiai,
© @Julius_Liaudis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.