Jump to content
Eris_Cliath

Analizė į Mechanikų direktoriaus kėdę!

Rekomenduoti pranešimai

ANALIZĖ Į MECHANIKŲ DIREKTORIAUS KĖDĘ!

Sveiki, pagaliau pradėjau rašyti analizę į Mechanikų direktorių. Tikriausiai, iš karto kyla klausimas, kodėl taip ilgai užsitęsė rinkimai? Tuoj viską paaiškinsiu. Visų pirma, tai buvo trys etapai ir trečias etapas užėmė labai daug laiko, kadangi visiems penkiems kandidatams reikėjo pravesti po praktiką, bet dėl eglutės įžiebimo viskas užsitęsė. Viliuosi, kad daugiau nebus taip ilgų rinkimų. Dabar galima analizuoti kandidatus ir pagaliau paskelbti naująjį Mechanikų direktorių!

Statistika:

Užpildė: 8;
Kandidatai:
5.

Prieš analizuodamas, noriu pridurti dar porą žodžių. Noriu pasakyti, kad šie rinkimai buvo netikėti. Kodėl? Kadangi nesitikėjau tokio gero pasirodymo iš vieno žmogaus, iki galo tikėjausi, kad jis bus underdogas ir nieko gero neparodys, bet įvyko viskas kitaip. Dabar galiu su ramia širdimi teigti, kad naujokai gali pasirodyti geriau už senbuvius. Kad būtent nauja karta turi daug noro bei potencialo. Apie kokį žmogų čia kalbu? Sužinosite, kai paskaitysite analizę iki galo.

Jacky_West - Iš pradžių pagalvojau, kad čia Jack_Evans užpildė su savo antru vartotoju, bet kai paklausiau kalbėjimą, tai nusiraminau ir supratau, kad čia kitas žmogus. Tiek tu, tiek visi kiti kandidatai skaitė klausimus ir į juos atsakinėjo. Kai aš dariau šitą atrankos metodiką, tikėjausi, kad jūs padarysite, kaip 10 arba 12 klasėje, kai parašote didelę blevyzgą, vėliau pasiruošiate ir pasakote. Bet jūs tiesiog kalbėjotės patys su savimi ir buvo truputi cringe. Tavo kalbėjimas buvo neblogas, bet, pagal mane, prasčiausias iš visų kandidatų. Labiausiai, ko pasigedau ir kas tau pakišo koją - rišlumas. Nelabai patiko tavo atsakymai, galbūt, jaudinaisi ir dėl to taip prastai atsakinėjai. Tavo motyvacinis laiškas man labiau patiko negu tavo kalbėjimas. Žinoma, jis buvo prastesnis negu tavo kandidatų, bet įdomesnis už kalbėjimą. Tavo praktika tai aplamai buvo nenaudinga, daviau tau užduotis ir nieko gero neparodei. Trūksta vadovo patirties ir tai labai jautėsi. Kuo naudinga buvo tavo praktikos dalis, kai mes bėgiojome per rurą, kokius įgūdžius lavina šita užduotis? Jokių. Tiesiog be ryšio bėgiojome. Dar esi per daug žalias šioms pareigoms, trūksta patirties, žinių. Kitą kartą, kai dalyvausi atrankoje, pasistenk labiau ties rišlumo, minčių dėstymo. Kai ištaisysi šias problemas, bus geriau. Iš pradžių siūlau pasiimti tau pavaduotoją ir parodyti, ką sugebi. Aš tavo darbo nematęs ir neturiu jokio pasitikėjimo. Šiuose rinkimuose lieki penktas. Sėkmės kitą kartą.

Minde_Saker - Nesitikėjau tavęs šiuose rinkimuose, aplamai labai senai tavęs nemačiau kažkaip projekte, senai nematęs, kad būtum, kur nors pildęs, o, galbūt, mano atmintis šlubuoja ir aš jau per senas. Labai panašiai pasirodei, kaip Wolking_Dead, abu buvote šalia vienas kito, bet, visgi, nusprendžiau, kad Wolkingas užims trečiąją vietą, o tu ketvirtą, kodėl būtent toks verdiktas? Jūsų kalbėjimas ir motyvacinis laiškas buvo labai panašus, per daug nieko rimto nepamačiau, nieko naujo neperskaičiau, bet tavo praktika man mažiau patiko už Wolkingo. Kalbėjimas paprastas nieko įspūdingo, bet nebuvo blogiausias, motyvacinis laiškas irgi neblogas, bet ne geriausias. Kažkaip šiuose rinkimuose nelabai tau gerai sekėsi, praktika labai sausa, neįdomi, bent jau man buvo. Per daug viskas buvo banalu, norisi jau pagaliau 2018 metais kažką įdomesnio išgirsti, pamatyti iš jūsų pusės, o ne tas senas nukopijuotas veiklas. Kas labiausiai nepatiko tavo veikloje, kad tavo praktikos idėjos buvo nukopijuotos nuo Lukas_Nolasco, o jis nukopijavo šias užduotis iš kito direktoriaus, kurio slapyvardžio neminėsiu, nes neturi reikšmės. Nematai tikslo kam daryti senas veiklas, kai gali sugalvoti savo originalias. Praktika tai čia kūrybinė dalys, kurioje aš galiu stebėti, jūsų vaizduotės ribas, ką jus galite sugalvoti, bet supratau, kad nieko įdomaus nesumąstote šiais laikais, kas labai liūdina. Pasirodymas prastas, tikėjausi iš tavęs daugiau. Siūlau tau paskirti pavaduotoją, parodyti, ką sugebi, užsitarnauti mano pasitikėjimą ir tada galima bus galvoti apie direktorių, bet dabar dar per anksti. Sėkmės kitą kartą.

Wolking_Dead - Nuo apsaugos pavaduotojo link paraiškos pateikimo į Mechanikų direktorių. Įdomus variantas, bet ar jis pasiteisino? Sužinosi toliau paskaitęs. Kaip jau minėjau Sakerio analizėje, taip ir tavo pasakysiu, kad tavo ir jo pasirodymas buvo labai panašus, buvo vienas prie kito labai arti, lyg broliai dvyniai, bet tu užėmei trečiąją vietą dėl to, nes man tavo praktika labiau patiko. Taip, jau nebėra intrigos ir tu žinai, kad negavai Mechanikų direktoriaus pareigų, bet dabar aš tau pasakysiu, kokias klaidas padarei ir ko tau trūko gauti šį direktorių. Kad kitą kartą nedarytum šių klaidų ir tavo pasirodymas gautųsi geresnis. Tavo kalbėjimas buvo gan geras, rišlūs sakiniai, viskas gerai, bet tavo motyvacinis laiškas nieko gero, realiai net skaityti nebuvo įdomu, tau reikia tobulėti rašyme, nes žinok nieko gero nebus, jeigu būtų pirmasis etapas anketa, o ne kalbėjimas, tai jeigu pateiktum panašią anketą, tai, manau, net į kandidatus nebūčiau pasiėmęs, nes per daug skurdu. Praktika tavo buvo visai nebloga, bet tikrai ne geriausia ir tavo, kiti žemiau pateikti kandidatai, man pravedė geriau, įdomiau. Labiausiai tau reikia pasitempti rašysenoje, nes kitaip nieko gero nepasieksi. Šiuose rinkimuose likai trečias, sėkmės kitą kartą.

Deivis_Splash - Pamenu, sakei, kad kol bus tokie DP, kaip aš, nepildysi į direktorių, bet dabar pateikei savo paraišką. Buvo truputį keista, bet tiek to. Nors ir bandei parodyti kalbėjime, kad tau nebuvo jaudulio, bet aš vis tiek jaučiau, kad jaudinaisi, galbūt klystu, bet bent jau man taip atrodė. Kalbėjimas buvo visai neblogas, bet trūko konkretumo, argumentų, kodėl būtent taip, o ne kitaip. Aš visada noriu po jūsų žodžių išgirsti ir argumentus, kad jūsų žodžiai nebūtų beverčiai. Motyvacinį laišką buvo maloniau skaityti, negu klausytis tavo kalbėjimo. Tavo didžiausias minusas, tai konkretumas, kuris tau dažnai pakiša koją. Tavo praktikoje, tiesą sakant, net pavargau, nes tu kažkokių būdu sugebėjai ją užtęsti iki 1 val. 30 min., gal truputį mažiau, bet labai arti šio skaičiaus. Buvo labai daug juokų ir aplamai nebuvo jokio rimtumo. Žinoma, kad smagu pajuokauti, bet kartais reikia palaikyti ir rimtą atmosferą. Užduotys nebuvo labai naudingos Mechanikų darbui, labai banalios ir nieko išskirtinio neparodei. Ypač, kai ant galo padarei rungtį, kurioje reikėjo gaudyti vienas kitą su moto krosais, tai nepasakyčiau, kad šį rungtis naudinga šiai firmai. Nors aš parašiau pravesti dvi naudingiausias užduotis Mechanikų firmai. Labiausiai šie trukumai pakišo tau koją laimėti šios rinkimus. Praktika bei rašymas buvo visada tavo silpniausia vieta, bet tu taip ir nepatobulėjai, kas labai liūdna. Šiuose rinkimuose nebuvai geriausias, todėl užimi antrąją vietą. Sėkmės kitą kartą.

Hackeris_Ltu - Esi šios atrankos fenomenas. Tu buvai, tas underdogas apie kurį aš rašiau pradžioje. Galvojau, kad būsi tas eilinis naujokas, neturėdamas jokių įgūdžių ir nieko gero atrankos eigoje neparodys, bet aš klydau. Tu parodei, kad ir naujokai gali geriau pasirodyti už senbuvius ir juos nugalėti. Apie tave kalbu, kaip apie naujoką iš pareigų pusės, nes, kiek žinau, nieko rimto nesi turėjęs. Tik atsidaręs tavo kalbėjimą man iš pirmų žodžių jis be galo patiko ir buvo noras pasiklausyti antrą kartą. Patiko kalbėjime tavo nuoširdumas bei didelis noras gauti direktorių, ko aš negirdėjau kitų kalbėjimuose. Kalbėjimas žiauriai hot, labai patiko, bet mažiau patiko tavo motyvacinis laiškas. Supratau, kad kalbėti tau sekasi daug geriau negu rašyti ir tai yra normalu. Kadangi vieniems geriau sekasi rašyti, kitiems kalbėti. Nors laiškas nelabai patiko, bet tavo praktika patiko ir ji buvo naudingiausia, kaip pagal mane iš visų kandidatų. Išnaudojai praktikoje visą Mechanikų inventorių ir tai suteikė tau didelį pliusą. Labai pasisekė, kad per tavo praktiką nebuvo čyterių, niekas tavęs ne tb.kickino, mašinos nedinginėjo. Kas buvo labai keista. Praktika nebuvo ilga ir tai buvo gerai, nes niekas nespėjo pavargti, o kaip tik buvo įdomu. Praktika bei kalbėjimas labiausiai patiko iš visų kandidatų, tik kur tau reikėtų patobulėti tai rašyme, kad būtų išvis tobula. Sveikinu gavus Mechanikų firmos direktorių. Sėkmės darbuose, manau pats esi šokiruotas ir nesitikėjai tokio verdikto. Nepasiduok spaudimui ir parodyk, ką sugebi ir kad buvai išrinktas ne veltui!

Direktoriui neišbuvus 30 kalendorinių dienų, direktoriaus pareigos bus perleidžiamos antrosios vietos nugalėtojui. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.