Jump to content
Lukas_Fanta

Išrinktas FTB direktorius

Rekomenduoti pranešimai

Nors ruduo jau baigėsi, tačiau DP vis dar krenta. LMG serveryje tai jau tapo kasdienybe, vykstant direktorių prižiūrėtojų rotacijai, keičiasi ir beveik puse direktorių arsenalo. Prieš paskiriant naująjį DP, norėjau paruošti pilną direktorių komandą, kad bent pirmąją savaitę būtų šiek tiek lengviau apsiprasti su naujomis pareigomis. Kalbant apie šią atranką nusprendžiau tęsti ex-DP Eris_Cliath darbą ir pabaigti jo pradėtus rinkimus. Perskaičiau visas anketas, nepaisant to ar jos pažeidė taisykles ar ne, nes kandidatuojančiųjų skaičius buvo labai kuklus. Atsirinkti tris kandidatus, kurie tęstų savo kandidatūrą kitame etape buvo gan paprasta. Nepatiko tai, kad visi kandidatai buvo labai nekonkretūs, trūko detalumo dėstant mintis. 


Žaidėjai, kurie nepateko į antrąjį atrankos etapą:

 • Mode_Kiss - NDS, prisičytino eidamas direktoriaus pareigas.
   
 • Lio_Soo - Esu pastebėjęs tave serveryje dažniausiai vilkint teisėsaugininko/apsauginio uniformą, tačiau tavo anketa buvo viena prasčiausių. Mintys anketoje pastoviai šokinėjo, tad kartais buvo sunku suprasti ką tu nori pasakyti, taip pat kai kurie sakiniai buvo nerišlūs ir labai bendri.
   
 • Eimis_Mag - Vadovavimo patirties tau tikrai netrūksta, esi buvęs abiejose barikadų pusėse, tiek atstovaujant nusikalstamas grupuotes, tiek teisėsaugą. Matosi, kad į serverį grįžai labai nesenai, nes tavo savaitės aktyvumas sutampa su pastarojo mėnesio. Kiek pamenu tave, kaip SWAT direktorių, tai iki tobulybės toje kandencijoje buvo labai toli. Nors ir norėjau tave išvysti vedant praktiką, tavo aktyvumas pakišo tau koją, todėl praleisti tave į antrąjį etapa būvo nesažininga kitų kandidatų atžvilgiu.

Žaidėjai, kurie pateko į antrąjį etapą ir atliko praktiką:

 • Sultan_Pixelis - Tikriausiai daugelis nustebs, kad esi vienas iš tų, kurie vedė praktiką, tačiau mane pribloškei savo anketa. Pradžioje į tave žiūrėjau labai skeptiškai, nes maniau, kad anketą už tave užpildė kažkas kitas. Tačiau daugiau pasidomėjęs situacija, supratau, kad dauguma žaidėjų apie tave atsiliepia labai brandžiai, neutraliai, o kai kurie net pamini geru žodžiu. Anketoje plačiai aprašei savo pasiekimus, kas nebuvo būtina, tačiau malonu matyti, kad ir tokie paprasti pasiekimai kaip firmos prižiūrėtojas tau kažką reiškia. Tai tik įrodo, kad net ir tokios paprastos pareigos tau rūpėjo. Iš tiesų buvau nustebęs, kad tau 14 metų, nes gebi dėstyti rišlias ir apgalvotas mintis, kurios tikslingai atsako į užduotą klausimą. Tavo anketa buvo viena detaliausių, patiko tai jog įvardinai konkrečius dalykus. Turėjai daugiausiai laiko praktikai paruošti, tad tikėjausi kažko apgalvoto ir išbaigto. Nors iš pradžioje jautėsi šioks toks jaudulys, manau tau tai nepamaišė, or man buvo džiugu, kad taip rimtai žiūriu į šią kandidatūrą. Patiko tavo antroji praktikos dalis, nes jos panaudojimas realioje situacijoje buvo aiškus, tačiau pirmojoje dalyje likau pasimetęs (trys kliūtys, trys komandos). Suprantu, kad esi dar jaunas ir nepatyręs serveryje, tačiau kitą kartą būk lyderis ir griebk jautį už ragų. Pats imk transporto priemonę ir vesk savo komandą į reikiamą apmokymų vietą, o ne leisk kitiems tai daryti už tave. Taip pat pastebėjau, kad nesi iki galo susipažinęs su pačiu grobimo procesu, nes nežinojai leistino kliūčių kiekio ir kaip jos turi būti dedamos. Ir gaila, kad neišnaudojai paskutiniųjų septynių minučių.
   
 • Ignas_Boom - Į šią atranką atsivežei didžiausią vadovavimo bagažą iš visų. Esi ne tik tas, kuris yra ragavęs abiejų barikadų pusių, tačiau kartu esi vienas iš nedaugelio, kurie sugebėjo vadovauti teisėsaugai 3 ar daugiau mėnesių iš eilės. Kaip ir visų kandidatų anketose trūko konkretumo, daug teiginių buvo pagrįsta komandišku darbu, tačiau kaip nusigauti iki to komandiško darbo taip ir nepaiškinai. Anketoje matėsi, kad puikiai išmanai teisėsaugos darbą ir esi susipažinęs su visomis teisėsaugininko subtilybėmis. Praktikai paruošti turėjai daugiau laiko, nei tavo tiesioginis oponentas, o ir šiaip turėjai daugiausia vadovavimo patirties praktikoje, tad tikėjausi kažko išbaigto ir gerai paruošto. Nors ir minėjau, kad praktikos tema "Apmokymai naujai komandai", pirmoji tavo praktikos dalis buvo keistoka. Tikėjausi šiek tiek daugiau iš seno teisėsaugos vilko, nes anketoje teigi, kad gerą komandą galima paruošti nuo pamatų ir turėti aukščiausio lygio rezultatą, tad ir apmokymų lygis tam teiginiui pagrįsti turėjo būti atitinkamas. Patiko praktikos dalis su įtarimo dėjimu, manau tai buvo viena iš labiausiai praktikos temą atitinkančių veiklų šiuose rinkimuose.
   
 • Deimis_Marlboras - Gan naujas veidas, kuris jei neklystu į serverį grįžo prieš keletą mėnesių. Kiek girdėjau anksčiau žaidei su kita paskyra, tad ateityje būtų įdomu sužinoti, kodėl pakeitei paskyrą. Įspūdinga vadovavimo patirtimi nepasižymėjai, tačiau galiu drąsiai teigti, kad esi pastebimas serveryje. Kaip ir Ignas daug tuščiažodžiavai apie motyvaciją ir komandinį darbą, tačiau jokių specifinių detalių nepateikei, trūko konkretumo. Praktikos metu tryškai motyvacija, TS3 kanalas buvo neužtildytas visos praktikos metu, tačiau tau tai nekėlė rūpesčių. Vesdamas praktiką rasdavai laiko pareplikuoti su kitais žaidėjais, atsirado ir tų, kurie sugalvojo pasilinksminti su tb.kick. Pati praktika tikrai neišsiskyrė iš kitų. Spėjai pasitikrinti su Kaviorais, tačiau tikiuosi nemanai, kad viskas taip paprasta realiame grobime. Patiko tavo aktyvumas serveryje ir didelis noras užimti šias pareigas atrankos metu. Tačiau į kai kuriuos klausimus po praktikos atsakei labai miglotai, per daug detalių neatskleisdamas.

Galutinis verdiktas

Iš karto noriu nuliūdinti Sultan_Pixeli, kadangi šį kartą jo oponentai jį lenkė visais aspektais. Tačiau tikiuosi, kad nepasiduosi ir savo jėgas išmėginsi kitose firmose, nes potenciala vadovauti, turi gan nemažą. Kadangi abiejų likusiųjų kandidatų praktikas mačiau tą pačią dieną, buvo labai lengva palyginti jų svarbą apmokant naują komandą. Tiesą pasakius iš Igno tikėjausi daugiau, negalima ginčytis, kad vadovauti jis moka, tas jautėsi ir jo praktikos metu, tačiau to noro, kurį minėjai savo anketoje pagaliau užimti FTB direktoriaus pareigas, praktikoje pasigedau. Kalbant apie Deimi, nuo atrankos pradžios supratau, kad jeigu rinkčiausi tave, tai būtų slidus pasirinkimas, prieš keletą mėnesių serveryje praktiškai buvai svečias. Tačiau atrankos metu matėsi tavo užsidegimas užimti šias pareigas. Savo galutinę nuomonę keičiau daug kartų, tačiau visada mėgau išbandyti naujus veidus, kurie trykšta motyvacija, tad nepyk Ignai, tačiau jei nori būti vadovavęs visoms trims teisėsaugos šakoms, teks labiau pasistengti. Sveikinimai naujajam FTB direktoriui Deimis_Marlboras. Palinkėčiau neperdegt, nes kas per daug tas nesveika.

P.S. Nepykit už klaidas, nes vieną kartą jau ištryniau beveik pilnai parašytą analizę:(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×