Jump to content
Lukas_Fanta

Baikerių direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

Labas vakaras, kaip ir praeitoje atrankoje, nusprendžiau tiesiog užbaigti Erio pradėtą darbą. Keista, kad į Baikerių direktorių atsirado net vienuolika norinčiųjų, registracijos forma nebuvo sunki, tad buvo galima tikėtis kažko panašaus. Visų anketas perskaičiau vakar, tačiau ramybės nedavė mintis, kad galbūt baikeriams serveryje, ne vieta. Tačiau, nepasidaviau negatyvumui ir norėjau patikėti, kad vis dėl to išaus ir Baikeriu diena, juk artėja Kaledos, o tai stebuklų metas. Na, o baikeriai man asmeniškai sukelia daug gerų prisiminimų, nes šioje firmoje pradėjau savo LMG karjera ir būtent čia apsiemiau pirmosiomis pavaduotojo pareigomis. 

I ratas

Iš karto atkrito du vyrukai, tai - Nerijus_Sujiren ir Nike_Lol, nepykit bet pasakysiu, kad užpildėt, dėl pranešimo forume, praktiškai nulis pastangų. Pastebėjau, kad savo kandidatūrą pareiškė ir gerb. komandos narys Ernestas_Driftuoja, tačiau žinant jo pastarąjį aktyvumą, norėčiau, kad jis savo laisvą laiką skirtų komandos nario pareigybėms. Krc_Danila, užpildei anketą paskutinis, man atrodo net pavėlavai, tačiau visvien nusprendžiau peržvelgti tavo rašliavą. Tik likau nusivylęs, nes toks įspūdis, kad su pastaraisiais įvykiais serveryje esi menkai susipažinęs, jei anketoje sveikiniesi su Eriu.... Taip pat esi labai nekantrus, o šią savybę aš vertinu.  Fre_Dez, nežinau kas už tave atsakė penktąjį klausimą, bet jis skiriasi kaip diena ir naktis nuo likusios anketos, taip pat visa anketa su rėmais. Užsiregistravai į Apsaugos pavaduotojo pareigas.

II ratas

Pereinant prie rimtesnių pareiškimų į direktoriaus postą. Gaila, kad Suut_Boy yra čyterių sąrašo atstovas, nes norėjau jam suteikti šansą sudalyvauti TS3 apklausoje. Efka_Fast, solidi, brandi, registracijos anketa, tačiau drįsčiau su tavimi nesutikti, keliais aspektais. Nemanau, kad Baikeriai galėtų gyvuoti tik, kaip samdomi žudikai, kadangi tokia firmos paskirtis buvo išbandyta gan nesenai ir ji nepasiteisino. Firmos vizijoje trūko detalumo. Lukas_Yawazaki, tavo didžiausias trūkumas buvo aktyvumas, nors ir minėjai man asmeniškai, kad žaidi su kita paskyra, tačiau nematau to prasmės. Jeigu nori siekti kažkokių tai pareigų, žaisk su vienu vartotoju ir per jį perteik viską ką sugebi. Paskutinysis kandidatas, kuris liko per žingsnį nuo finalinės kovos, Virta_Duona. Apie tave galvojau, kaip apie realų kandidatų visos atrankos metu. Serveryje esi pastebimas, taip pat tavo aktyvumas geriausias iš visų užpildžiusiųjų, tačiau kai pradėjau labiau gilintis į tavo praeitį, supratau, kad esi labai jaunas. Ir nors aišku amžius LMG serveryje reiškia labai mažai, tavo patirties stoka leido man suabėjoti. Galbūt klystu, tačiau girdėjau, kad esi tylus ir nemėgsti per daug reikštis TS3 programoje, na o Baikeriams reikia tokio lyderio, kuris būtų matęs visko ir sugebėtų prireikus griežtu tonu kontroliuoti grupuotę.

Finalinis etapas

Lemiamoje dvikovoje, susitiko
Jeremy_Osama ir Deividas_Koste. Kaip nekeista abu šie asmenys buvo pavaduotojai pas praeitą Baikerių direktorių Mode_Kiss. Gan svarbus faktorius šioje atrankoje buvo aktyvumas, nes norint prikelti merdinčią firmą, visų pirma reikia būti aktyviam. Nors ir girdėjau gandų, kad abu pavaduotojai savo praeitas pareigas laikė tik dėl pasiekimo ant parašo, viską parodė "Direktorių prž. pultas". Deividas savo oponenta čia lenkia visa galva. Kalbant apie Jeremy, patiko jo firmos vizija, suvokimas, kad gera komandą neatsirandą per dieną ar per dvi. Drįsčiau nesutikti su tavo teiginiu, kad teisėsauga šiuo metu yra labai stipri, nes mano akimis serveryje tvarką diriguoja - nusikalstamumas. Neslėpsiu, kad nuo pat pradžių Deividas pasirodė patrauklesnis variantas. Tačiau Jeremy pristatė aukštesnio lygio registracijos anketą, nepatiko tai, kad didžiausią dėmesį savo anketoje skyrei, savo buvusioms pareigoms. Yra kaip yra, nenorėjau, kad mano sprendimą įtakotų kitų nuomonės, tačiau dauguma tegiaimų atsiliepimų buvo adresuoti Deividui, o ir pats su Baikerių direktoriaus pareigomis rizikuoti nesu linkęs, tad noriu pasveikinti Deividas_Koste ir tikiuosi, kad jis išliks toks pat aktyvus ir įgyvendins anketoje minėtą firmos viziją. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Žinojau, kad nieko nesigaus čia ir užpildžiau į apsaugos pava xD

Sekmės Koste nebūk toks koks buvai prie paliekant Baiku pavaduotoja,kai kanalus gadinot ir t.t visi įrodymai yra, bet neviešinsiu, sėkmės dar kartą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.