Jump to content
Justelis_Tiz

Pirmojo raundo nokautas Transporterių direktoriaus rinkimuose

Rekomenduoti pranešimai

d36Pb9R.png

Besirenkant šį direktorių turėjau daug svarstymų, apmąstymų, sunkių ir ne sunkių sprendimų... Trumpai: atsižvelgiant į dabartinę situaciją serveryje ties teisėsauga ir nusikalstamomis, tikrai jaučiu, jog teisėsauga šiai dienai yra visa galva aukščiau už nusikalstamas firmas. Tiek organizuotumu, bendru darbu, tiek firmos stoviais. Versdamas knygos puslapius šiuose rinkimus tikėjausi išrinkti žaidėją kuris šią firmą naudos kaip taksistus blogiečius - darys visokiausius budėjimus, masinius iškvietimų priėmimus ir pan., tačiau tuo pat metu pasinaudos jam suteikta galimybe grobti pastatus, daryti siuntas su fūristais ir t.t. Bėgant rinkimams viskas pasikeitė - pastarąsias dienas esu labai susitelkęs tiek į serverį, tiek į žaidimą, grobimus ir kt. organizuojamas veiklas LMG serveryje. Stebint direktorius pastebėjau, jog baikerių valdžiai tikrai trūksta patirties, dylerių direktorius kuriam tikrai patirties netrūksta nusprendė palikti savo krėslą, su fūristais yra daug neaiškumų - o teisėsauga priešingai: suderinta, sustyguota lyg prie Hitlerio. Todėl nusprendžiau ieškoti tikro nusikaltėlio, žmogaus su nasrais, žmogaus kuris yra matęs ir karo ir taikos, žmogaus kuris transporterių nusikalstamumą kels į aukščiausias aukštumas... Apie tai plačiau apačioje:

50TIcDJ.png

Transporterių firmą laikinai padarau pilnaverte nusikalstama firma. Atsiradus darbų plėtros sistemai(po naujų metų spėju, ne visoms firmos esu paruošęs kažką, dėl ko būtų verta skelbti temą) transporteriai turės galimybę rinktis tarp neutralumo ir nusikalstamumo, t.y. jie pradės savo egzistavimą kaip neutrali firma, plėtosis iki dalinai nusikalstamos, o galiausiai ir iki pilnai nusikalstamos firmos, taip suteikiant jiems lankstumo, laisvės pasirinkimui bei žinoma - didesnių galimybių. Šiai dienai Transporteriai užima sostą nusikalstamų karalystėje, o tam sostui reikalingas valdovas kurio ranką puošia ne vienas ir ne du nusikalstamų pasaulio vadovo žiedai, karalius sėdėsiantis šalia baikerių firmos lordo privalo būti patyręs, kitaip nutraukti nusikalstamų krachą - vargu ar pavyks. Eime prie rinkimų, pažiūrėkime ar tokį asą sugebėjau atrasti... O galbūt rinkimai patyrė fiasko?

UYZ9D1G.png

Rinkimuose stebėjau anketas nuo pat pradžios, žiūrėjau, tikėjausi, o sulaukt kaip ir nesulaukiau. Laukiau anketų kurios išsiskirtų, sudomintų, surištų - sulaukiau anketų, kurios lyg klonuotos į atsakymus atsako lygiai taip pačiai, be jokio savito cinkelio, noro, užsidegimo kažką padaryti kitokio... Nusivylimas mano rašytojo sielai, nusivylimas mano aukštų vilčių natūrai bei nusivylimas man, kaip direktorių prižiūrėtojui... Galbūt anketa per sunki, per daug nereikalingų klausimų? Prašau, žmonės - parašę anketą, ją persiskaitykite, anketos reikalavimus, taisykles taip pat privalote persiskaityti bei jų nepažeidinėti. Pirmoje atrankoje (PD) analizavau beveik visas anketas, nes reikalavimai nebuvo aiškiai surašyti, šioje atrankoje - reikalavimai, taisyklės išdėstytos juodu ant balto, skaitykite ir mokykites, nesilaikysit taisyklių - analizės negausit.

4K0EAru.png

LAIKAS NEVERTAS LAIKO

Ernestas_Driftuoja - pažeidei dvi anketos taisykles (neparašei „Atidumas“ redagavimo priežastyje, pastorinai šriftą kuomet tas nebuvo reikalaujama), neskaitant to neseniai pildei į baikerius... Ko sieki šiame serveryje? Baikeriai, Transporteriai iš esmės gal ir panašios firmos, tačiau tuo pačiu ir labai skirtingos. Negana to - palikai komandą dėl laiko stokos, mokslų, krepšinio ir t.t., tačiau pildai į direktorių? Direktorius užima daug daugiau laiko negu emigracijų prižiūrėtojas... O ir apskritai - rašai aktyvumas 5,6 valandos, ar neužteko tokio aktyvumo komandoje reikštis? Rekomenduoju pasiekti pavaduotoją realioje firmoje (klubai nesiskaito), paragauti tikro vadovavimo duonos, tada kalbėti apie direktoriavimą, Ernestai.

Dovydas_Dovce - užpildyk su tokia anketa į darbą, nepriimsiu. Taip pat pažeistos taisyklės: neparedaguota anketa per 15 min.; pastorintas šriftas.

liZZxOm.png

ANKETŲ ANALIZAVIMAS

Galėčiau aprašinėti anketas kiekvieną, po vieną, kaip dariau policijos departamento atrankoje. Galėčiau išaiškinti kiekvienam atskirai, jog jų daromos klaidos yra visiškai vienodos. Šį kartą sutaupysiu laiką ir tiesiog surašysiu visų daromas klaidas vienoje pastraipoje. Kiekvienas iš Jūsų gerbiamieji rašant anketas pagailite laiko peržvelgti savo anketą prieš ją publikuojant, neįsiskaitote į Jūsų publikuojamus rašinius prieš publikuojant juos - nepasveriate sakinių logikos svarstyklėmis bei parodote aiškų trūkumą rišlumo, savotiškumo. Į anketą įdėjau daug klausimų kuriuose galite išsiskirti nuo kitų, atskleisti save... Beveik visi atsakymai identiški, su dideliu trūkumu pasitikėjimo savimi, bijojimo suklysti. Pavyzdys - klausime apie senbuvius, naujokus, aš asmeniškai rašyčiau, jog laukčiau naujokų, dėl to, jog pats galėčiau juos lipdyti, pritraukti į firmą tiek neutralumu, tiek nusikalstama, pats galėčiau dirbti ties jų pagrindais serveryje, įskiepyti savo įsitikinimus... Galėčiau taip pat rašyti, jog laukčiau senbuvių, kurčiau komandą su moto „kokybė nugali kiekybę“, daryčiau firmos branduolį iš man jau pažįstamų asmenų ir t.t. Jei taip atsakai - parodai jog tu turi aiškią firmos viziją, žinai kuria linkme judės tavo firma, nebijai būti neteisus, nebijai prasilenkti savo firmos reaga su DP firmos reaga. Šiai dienai ką skaičiau, tai žaidėjų anketas į firmą, kuriai nesupranta aiškios šios frakcijos išdėstymo, kurie neapčiuopia galimybių, išskirtinumo kurį turi transporteriai bei į direktorių pildo tik dėl to, nes vyksta atranka. Kartojau ir kartosiu - nepagailėkit valandėlės, dviejų - pasistenkit išsiplėsti ties mintimis, jei ties kažkuriuo klausimu kyla neaiškumų, nerandate atsakymo, nesate užtikrintas savo atsakymu, pereikite prie kitų klausimų, o vėliau grįžkite prie klausimo dėl kurio nesate tikras. Atranka užtrunka 4-5 dienas, anketas užpildote per 30 minučių... Laikas duotas, Jums tam - jog jį išnaudotumėte. Niekas nepasikeis nuo to, ar užpildysite pirmąją atrankos dieną ar paskutinę - šansai vis tiek visų lygūs. Kas pasikeis - anketos turinys. Su geresniu anketos turiniu didinate savo šansus kelis kart, įsitvirtinate save mano radare, net jeigu netapsite direktoriui - ateičiai pildant į direktorius tikrai žinosiu ko iš Jūsų tikėtis, kokie Jūsų tikslai bei koks Jūsų paruoštumas.

Jei kažkas norės asmeniškai sužinoti klaidas - AŽ. Tam turite 24 valandas.

MoBTJhf.png

RINKIMŲ NUSIVYLIMAS

Cleme_Team - Tavo šansus vertinau gan aukštai šių rinkimų pradžioje, tiek dėl tavo transporterių patirties, kad ir kiek jos bebūtų, tiek ir dėl tavo noro tapti šiuo direktoriumi, užsidegimo, Rinkimams atėjus kažkaip nebemačiau tavęs serveryje, tiek kiek matydavau prieš rinkimus, vyliausi, jog čia dėl būsimos „bombos“ anketos užsiėmęs esi, anketos laukiau, nesulaukiau - o galiausiai, kai paskutinę dieną ją paskelbei - mano lūkesčiai stogą sulaužė. Tiek laiko praėjo, aktyvumas net gi sumažėjo dėl šios anketos(nežinau kodėl taip galvojau) - anketa tikriausiai nublokš mane ir visus skaitytojus į šoną. Am... anketa pirmu žvilgsniu parašyta lyg į darbą... Tiek to, paskaitysim, gal konkrečiai surašei, su konkrečia vizija bei tuo užsidegimu kurį taip demonstravai serveryje pastarąsias savaites. NOPE. Argumentų trūkumas, trūkumas įdėto laiko į anketą, noro trūkumas, stiprus neįsiskaitymas į klausimus... Ai, keturi iš lietuvių? Na tiek to, suteiksime šansą, patikrinsime aktyvumą per VVP, gal tiesiog prasilenkėme serveryje, nematėme vienas kito, jug rašai „3-7 valandos“, tai čia viduriukas 5? Jei kažką panašaus pamatysiu - į kandidatus prasimuši. NOPE. 1,5 valandos neskaitant AFK per dieną paskutinę savaitę. Vidutinis direktoriaus aktyvumas neskaitant AFK šią savaitę: 4 valandos. Deja, tačiau nusivyliau tavimi labiausiai šiuose rinkimuose, tikiuosi svajonių tavo nesužlugdžiau bei šis spyris į užpakalį bus geras pastumėjimas į priekį, motyvacijos užtaisas pasirodyti geriau sekantį kartą.

7YEkSc2.png

RINKIMŲ ATRADIMAS

Virta_Duona - Pamatęs tavo vardą rinkimuose - daug nesitikėjau, tikėjausi kuklios anketos iš kuklaus žmogaus. Klydau - anketoje turėjai gan aiškią viziją firmai, argumentavai savo atsakymus, parodei kodėl būtent Tu esi vertas šių pareigų, aiškiai išaiškinai savo planus, parodei savo gerąją pusę, parodei savo raštingumą, išprusimą - bei tikrai užsitarnavai taškų mano knygoje sekančiam kartui, kuomet matysiu tave savo rinkimuose... O dabarčiai - nemanau, jog esi dar pasiruošęs užimti direktoriaus pareigas, o ypač transporterių direktoriaus pareigas kuomet šie tampa pilnai nusikalstama firma. Truks tau tiek patirties, tiek griežto balso, tiek pergalių nusikalstamų firmų karalystėje, tam, jog laikytūm autoritetą kurį gerbtų ne tik darbuotojai, tačiau ir kitos nusikalstamos firmos, tačiau ateičiai - tikrai perspektyva yra. Tik nepamiršk - užsibrėžk tikslą ir jo siek. Jei užsibrėžiai siekti transporterių, siek transporterių, jei užsibrėži tikslą siekti radijo pareigų, siek radijo - nenoriu matyti blaškymųsi... Kitaip tariant - nemiegok ant savo laurų. 

4FGGUpN.png

Pakalbėjome apie atradimus, nusivylimus, blankias anketas bei bendrą situaciją serveryje... Užtenka. Laikas pakalbėti apie pagrindinę kovą, kuri šiai dienai vyko tarp Mantis_Okay ir Jack_Evans. Turėjau daug svarstymų dėl Jūsų abiejų, o ypač Jacko po jo Fūristų fiasko... Tačiau, turėdamas svarstymų, taip pat turėjau ir užtikrintumo jausmą, dėl Jūsų abiejų - patirtis, geri pasirodymai praeityje(bent jau daugumoje postų), užtikrintumas, griežtumas, pastovumas. Nusprendžiau giliau analizuoti anketas, deja tačiau tiek vienas, tiek kitas, kaip ir dauguma kitų kandidatų šioje atrankoje - anketose nuvylėte stipriai, viskas vandens skonio - be jokių prieskonių, ar saldiklių. Vanduo sveika, tačiau vien vandeniu gyvas nebūsi, bet šiai dienai turime tik vandenį, todėl atsižvelgiant į tai, kieno vanduo skaidresnis, švaresnis, skanesnis - rezultatai tokie patys. Abu į viską atsakėt konkrečiai, be didesnių „niuveskių“, tačiau nei vienas neįtikinote manęs su savo anketa, todėl turėjome spręsti viską praktikos būdu. Apie pačias praktikas - Jackas praktiką vedė pirmasis, praktikoje surinko gan patikimus, patyrusius veidus, kurie dauguma man buvo pažįstami, žinomi bei tikrai tikėjau, jog parodys geriausiąją tiek savo, tiek Jacko pusę, tačiau buvo priešingai. Praktikos metu neklausė tavęs dauguma praktikantų, nevertino kaip vadovo, elgėsi nepagarbiai bei nederamai... Ir jei neklystu, pagrindinis to kulto lyderis - žmogus kurį norėjai pasiskirti į pirmąjį pavaduotojo postą? NOPE. Praktikos turinys buvo blankus, turėjai 30 minučių, iš jų panaudojai tik 10, kažkokioms nevykusioms lenktynės kurios buvo, kaip pats minėjai atliktos ekspromtu... Jau čia, tau slydo žemė iš po kojų, nes viskas ką girdėjau, tai pasiteisinimai, jog Venturas tave pavedė ir t.t., na tiek to... Eikime prie antros praktikos užduoties - grobimas. Čia pasijautė tikrai neblogas vadovavimas, buvo šiek tiek nesklandumų, tačiau tikrai vadovavimu grobime esu patenkintas. Antrasis praktikantas - Mantis. Į Mančio praktiką vėlgi susirinko tikrai patyrę, rimti veidai. Komandų veidai man parodė, jog tikrai pasirinkau teisingus kandidatus tempti nusikalstamąjį susivienijimą į priekį. Praktikos metu kanale jaučiausi kaip bažnyčioje - mirtina tyla, tik aiškiai bei pasitikinčiai savimi kalbančio Mančio balsas. Dedu didelį pliusą, su tokia drausme tikrai ištemptūm nusikalstamas iš dabartinės duobės. Praktikos turinys - aiškiai matosi, jog Mantis praktikai ruošėsi, išnaudojo visas 30 minučių, per jas panaudojo tiek nusikalstamą Transporterių pusę, tiek neutralią, buvo ir lenktynės, ir komandiniai šaudymai ir žolės putimas, grobimo metu teko įtraukti ir SWAT ir Policijos komandas, tam jog būtų sustabdyta ši 9 elitinių transporterių komanda, pastato pasirinkimas - tikrai neblogas, pats vadovavimas grobime man labai patiko, o viską pabaigė - saldžios premijos. Pas Mantį praktikoje vyravo - rimtis, ramybė, drausme. Praktikos turinyje jautėsi Mančio sukaupta patirtis nusikalstamose firmose, jo užtarnauta garbė, pasirinktų žaidėjų pagarba jam. Pas Jacką - trūko tiek pasiruošimo, tiek drausmės, tiek pagarbos iš jo pasirinktų praktikantų jam, tiek griežto balso... Jei praktika būtų bokso ringas, tai Mantis - Floydas Mayweatheris, o Jackas - Vėjas Nupūstas. Gavo į barzdą Jackas taip, kad maža nepasirodė, kitą kartą Tautvydai gerai apmąstyk savo ėjimus prieš bandant prasimušt profų lygoje. Naujasis direktorius - Mantis_Okay

• Direktoriui neišbuvus 14 dienų savo poste, bus organizuojami nauji rinkimai;
  • Ai ir dar - palikau kalėdinę staigmenėlę analizėje, sėkmės ieškant.

cCarter.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu naująjį Transporterių firmos direktorių, sėkmės darbuose.

,,Jeigu aš sugadinau praktiką, tai ne. Iš mano pusės tik buvo išbandymas patikrinti, ar vedamo kandidato sugebėjimai buvo sutramdyti, aptvarkyti darbuotojus padorūs."

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.