Jump to content
Justelis_Tiz

Dylerių direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

1*Ip4qDcwo3IQc_gAQEkcBLQ.gif
end me..
Rinkimuose tesulaukėme 6 anketų, tačiau dauguma iš jų buvo tikrai tenkinančios tiek mane, tiek mano standartus. Anketą stengiausi padaryti kuo laisvesnę, su keliais suktais klausimais kurie man padeda suprasti koks žmogus Jūs esate, kokios yra Jūsų ambicijos bei tikslai šioje atrankoje, o galbūt net gyvenime apskritai. Atrankoje sulaukiau daug patyrusių, lyderiaujančių asmenybių. Vieni turėję begalę pareigų, kiti paragavę vadovo duonos mažiau, tačiau kiekvieną kąsnį vertino it badaujantys Afrikos vaikai. Kad ir kokioje kategorijoje, aš jus įvertinau - kiekvienas iš žemiau aprašytų žmonių krenta bent į vieną iš šių dviejų grupių, už tai ir džiaugiuosi - rinkimų kiekybė gan smulki, tačiau rinkimai kracho tikrai nepatyrė! Kaip ir minėjau atrankoje, ieškome veržlaus, inovatyvaus asmens... Tačiau, ar radome būtent tai ko ieškojome?

u4BFwDl.png

LUKAS_YAWAZAKI

Patirties turi, serveryje reiškiesi jau kurį laiką, aktyvumo netrūksta, anketa taip pat solidi, tačiau privalau tave atmesti iš kandidatų liūno, dėl blokavimo už serverio klaidų naudojimą, kurį patyrei rinkimų metu. Sėkmės kitą kartą.

gKDKY9Y.png

LAURIS_HUD

Serverio gangsteris. Esi buvęs skirtingų istorinių gaujų nariu turbūt daugiau kartų negu visi kiti kandidatai sudėjus, negana to esi vadovavęs istoriniai gaujai. Tikras gaujinis - lenkiuosi prieš tave ir tavo ištvermę, patirtį gaujose. Tačiau, kokia situacija yra firmose? Firmų pasaulyje vėlgi esi tikras nusikaltėlis. Daugkartinis baikerių pavaduotojas, negana to - šių metų geriausios dylerių eros pavaduotojas. Tikrai nemažas patirties bagažas, esu suintriguotas paskaityti tavo rašliavą, panagrinėti tavo vaizduotę bei giliau pažinti tave. Pačioje anketos pradžioje, matosi, kad bahūras ne dyzelį vairuoja - vidurys žiemos, o anketa užsikūrė be trikdžių, negana to, jog užsikūrė, bet dar ir spaudžia dugną nuo pat pradžių - tikrai suintrigavai su šia „motyvacine“ kalbele pačioje pradžioje, puikiai atsispindi tiek tavo meilė dylerių firmai, tiek tavo noras būti jos vėdliu... Nustebinai Hudai, nustebinai nevaikiškai. Pamini, jog nemėgsti klausimo, kuriame klausia apie tavo išskirtinumą, buvimą geresniu už kitus - suprantama, tačiau iš karto po šios mano atžvilgiu skystos paraiškos, skubi pranešti, kodėl tu esi geresnis už kitus, kodėl žaidėjai rinksis šią firmą - ir dauguma tavo pažymėtų faktų, tarsi vienas prie vieno susiderina su mano ideologija, koks turėtų būti sekantis dylerių direktorius. Sutinku tiek su penkto, tiek šešto ir septinto klausimo atsakymais. Ties klausimu apie autoritetą, šiek tiek bandei pagudrauti, pakalbėti apie savojo „aš“ praradimą įsisavinant autoritetus - su kuo ne visai sutinku, vis dėl to, nesilygiuojant į geresnius žmonės, niekada nejudėsi į priekį, neprogresuosi, kas yra ypatingai svarbu tiek gyvenime, tiek žaidime, tačiau - kiekvieno nuomonė skirtinga, o šis klausimas buvo užduotas, kaip mano bandymas geriau pažinti kandidatus. Apie taiką, karą tarp nusikalstamų - įdomus požiūris, aš esu priešingo požiūrio, mano nuomone žaidimas tampa tris kartus įdomesnis kariaujant prieš kitas nusikalstamas firmas, dėl taktinių galimybių atsigrobinėjant bazę, dėl adrenalino antplūdžio, kuomet tu rodai savo galią prieš „kolegas“, pykčio kurį jauti, kai tik prisijungi ir pamatai užrašą „tavo firma užgrobta by priešų firma“. Bet tiek to, čia vėlgi - charakteristinio pobūdžio klausimas bei kiek teko pažinti tave, esi ramus, rimtas žmogus, todėl taikos pasirinkimas yra logiškas bei suprantamas. Tavo anketa, patirtis gaujose, nusikalstamose užtarnauja tau galimybę tęsti kovą dėl šio krėslo toliau. Susimatysime apačioje.

u4BFwDl.png

Edga_Hks

Vardas kurio nesitikėjau išvysti šiuose rinkimuose. Pamatęs tavo anketą į šį direktorių, buvau maloniai nustebintas, esi tikras nusikalstamų frakcijų asas, o ir anketą paskaičius - tikrai ne šūd* prirašyta. Užsirakinus atrankai buvai vienas iš pagrindinių kandidatų tapti naujuoju serverio taboro baronu, tačiau peržvelgus tavo aktyvumą - kandidatūrą turiu nutraukti čia ir dabar, būtų nesąžininga kitiems pretendentams, kuomet tu, katik grįžęs į serverį, kaip pats sakei „žmogus užsiėmęs su mokslais“ taptų šiuo direktoriumi. 1 valanda neskaitant AFK - Tavo aktyvumas šios savaitės grafose, kad ir kaip gaila - sėkmės kitą kartą. 

gKDKY9Y.png

Brad_Stevens

Anglikonas siekiantis barygų vartų prižiūrėtojo ne pirmą kartą. Įdomu, kiek angliškų išsireiškimų suskaičiuosiu tavo anketoje šį kartą, let's go: Pirmame klausime, šiek tiek nusivyliau, kalbi apie tikrumą, veiksmą, tačiau niekaip neįtikini manęs, kodėl? Aš suprantu, jog dyleriai nėra fūristai, aš suprantu, jog į dylerius neis tiek daug antrų vartotojų, kiek į fūristus... Tai vis tiek nepaaiškina tavo meilės, noro vadovauti šiai firmai, ar kuo ji geresnė už kitas firmas. Po kolkas praradęs esi mano susidomėjimą, tikiuosi kiti klausimai bus aukštesnio lygio. Ketvirtame klausime viską apsuki aukštyn kojomis, čia ir pasireiškia tavo išskirtinumas, noras vadovauti šiai firmai, na ir žinoma, kaip gi be 4 skirtingų angliškų frazių <juokiuosi>. „Esamos normos - man ne rodiklis“ yra būtent tai ką aš noriu girdėti iš savo kandidatų, būtent tai, ko aš siekiu šiuose rinkimuose, būtent tai ko laukiau visą laiką. Kalba apie buvimą serverio viršuje, nesiskaitymą su niekuo irgi tikrai teikia vilčių smagiai dylerių erai - oficialiai grįžai į rinkimus po šio klausimo. Kalbi apie pergalę laužant taisykles, kaip tavo prioritetą, prenumeruoju atvirumą, neskatinu taisyklių laužymo, lamdymo, tačiau tikrai užskaitau atvirumą. Ties Ercės klaidomis esu tos pačios nuomonės, nusistatymo - motyvacijos, laiko stoka. Ties teisėsaugininko patirtimi - nesutinku, mano nuomone, nėra jinai svarbi, ar labai naudinga, gal kažkiek padeda suprasti kitą pusę bei juos labiausiai iš proto vedančius dalykus, bet šiaip dauguma direktorių, firmų turi skirtingas kultūras, propaguojamas taktikas, tempus ir atmosferą, kad pabaigoje tavo sukaupta teisėsaugos patirtis menkai susilygina su esamų teisėsaugininkų padėtimi. Kitaip sakant - maišyt nemaišo, tačiau naudos irgi didelės neduoda. Daug autoritetų turi <juokiuosi>. Ties karo klausimu, išmanevravai tarp taikos ir nesantaikos, tačiau taip ir nepasirinkai pusės - įdomiai, universaliai. Tavo siekis tapti šios firmos vadovu vėl ir vėl, patirtis nusikalstamose frakcijose, teisėsaugoje, tavo iškalbingumas bei „tiesiai prie reikalo“ mentalitetas užtarnavo tau vietą sekančiame etape. Susitiksime žemiau.

gKDKY9Y.png

Kevin_Sanchez

Geriausias transporterių direktorius, rimčiausias LV ratų sukėjas, LMG komandos maištininkas... Kiek daug skirtingų, poliarizuojančių apibūdinimų šiai asmenybei. Vėl gi - anketa, kurios pasirodymas šiuose rinkimuose maloniai nustebino tiek mane, tiek daugelį kitų (tikriausiai). Tačiau, ar anketos turinys prilygsta jos savininko reputacijai? Pirmajame klausime atsakai lygiai taip pačiai, tačiau skirtingai negu tavo konkurentas apie kurį ką tik kalbėjau. Paaiškini, kodėl tu sieki nusikalstamų vairo, tačiau neįtikini, arba nesistengi įtikinti manęs ir kitų skaitovų, kodėl būtent dyleriai. Pabaigoje atsakymo atsakei į klausimą tiesiogiai, tačiau tai neparodė jokios aistros šiai firmai. Jokio išskirtinio noro ar savitumo. Sekančiame klausime apie save, tikrai užkabini mane ant savo anketos kabliuko - tavo pasitikėjimo savimi lygis yra tiesiog nerealus, būtent toks, kokio ieškau naujame nusikalstamų susivienijimo lyderyje. Vieniems tavo užtikrintumas, savęs aukštinimas, galbūt atrodo, kaip savimyla, pasikėlimas, tačiau būtent man tai simbolizuoja visišką priešingybę - simbolizuoja žmogaus kuris žino savo vertę to skleidimas, simbolizuoja užkrėčiantį „geriausių“ mentalitetą. Tavo paskutinis sakinys atsakyme į šį klausimą apibūdina, būtent tai, ko šiai dienai ir trūksta nusikalstamoms frakcijoms - autoriteto. Esi pirmasis iš kandidatų kuris teikia prioritetą taisyklių laikymuisi vietoj pergalės siekimo - visiška priešingybė, ko tikėjausi iš tavo statuto. Disciplina... Įdomus posūkis klausime apie Ercės klaidą. Dauguma kandidatų pamini motyvacijos, laiko stoką, Tu, šiame, kaip ir daugelyje kitų klausimų išmanevruoji visiškai kita linkme, parodai savotiškumą, išskirtinumą, galbūt tai dėl tavo aukštai iškeltos kartelės transporterių firmoje, o galbūt dėl to, nes nežaidei kai Ercė buvo valdžioje? Skaitytojai - atsakykite į šį klausimą patys. Ties klausimu apie patirtį teisėsaugoje - visiškai sutinku, nėra būtina. Dauguma žaidėjų rinkosi autoritetus žinomus žmonės realybėje, tačiau, Tu, ir vėl pasirinkai kitokį kelią ir kalbėjai apie savo tėvą, kaip savo autoritetą, ir vėl verpi savo mintis skirtingai negu daugelis, parodai, jog nesi pilka masė. DP taisyklė - vienintelis kandidatas, kuris sugalvojo pakeisti DP taisyklę, nebijojo išreikšti nuomonės, todėl privalau argumentuotai paaiškinti, kodėl būtent ši taisyklė galioja grobimų procese. Būkime atviri, bet teisingi - nuo realybės šis žaidimas nutolo jau seniai. Ankščiau būdavo, taip, jog teisėsauga turi 5-6 žaidėjus be ginklų, kurie įbėga į grobiamąjį pastatą pirmieji bei pradeda daužyti visus esančius viduje, o kadangi SA:MP yra realių fizikų žaidimas - tai žinoma, kuomet tave atakuoja kūmščiais, šaudyti juk negali. (Jei kyla klausimas, tai realybėje, kuomet turi ginklą ir tave atakuoja su kūmščiais šaudyti gali). Negalint šaudyti, nusikalstamos praranda daug „DPS“, todėl buvo įvesta ši sena, sena taisyklė - jog grobimuose būtų naudojami ginklai bei nereikėtų daužytis prieš žaidėjus kurie ginklų neturi, taip išvengiant SA:MP fizikų niuansų. Paskutiniam klausime, vėlgi, kaip ir tavo konkurentas išvengi klausimo, apkaltini dėl buvusio karo priešų barikadą, tačiau pamini ir faktą, jog esi nenuspėjama galia. Tavo suktumas, išskirtinumas, laurai vadovaujant transporterių firmai uždirbo tau bilietą į sekantį etapą.

nYKJTTr.png

PASKUTINIS ŠTRICHAS

It's that time of the year again, jingle bell, jingle bell, kas naujasis direktorius, kas naujasis direktorius? Kas veš glockus iš LV, kas mėtys dūmus LMG gatvėse? Oi, kaip smagu vartytis su Burrito, driftint su Tahoma, jingle bell, jingle bell - naujasis direktorius Carterio_Nuosavybė. Nu jo, LMG balso nelaimėsiu. Trys labai skirtingos asmenybės, su skirtingais planais, vizija, siekiais ir norais, tačiau visus juos vienija bendras tikslas - čigonų taboro valdovo titulas. Lauris į rinkimus įneša gaujinio perspektyvą, tikro nusikaltėlio aurą. Brad ir Kevin į atranką pristato labai panašius  tačiau tuo pat metu ir skirtingus dalykus - išsišokėlius, savimi pasitikinčius vaikėzus, kurie yra nenuspėjami, aštrūs vadovai su savo trūkumais bei privalumais. Lauri, deja, ne viskas yra taip saldu, kaip viršuje kalbėjau - šiai dienai esu patenkintas tavo įdėtu darbu į anketą, tavo pastangomis, tačiau dyleriams, o galbūt labiau netgi nusikalstamoms frakcijoms, negu dyleriams reikalingas vadovas kuris galės tiek balsą pakelti, tiek sustyguoti ne tik savo, bet ir kitų frakcijų darbuotojus, valdžią, o dabarčiai nematau tavęs, kaip būtent tokio lyderio. Tave matau kaip stiprų, remiantį, ramų, savo vietoje esantį vadovą, bet dėja šiai dienai, situacija nereikalauja ramaus, remiančio vadovo - šiai dienai reikia pasidraskančio, galinčio išlupti akis bei duoti atkirtį visiems aplinkiniams. Neskaitant šios karčios piliulės, matau tavyje didelį potencialą, norą tapti geru vadovu, matau, jog tavęs reikia nusikalstamoms, galbūt ne, kaip direktoriaus, tačiau reikia, todėl apačioje palikau staigmeną, kurią galėsi panaudoti šių rinkimų pabaigoje. Tai gi, likome prie dviejų pagrindinių kandidatų, kas šiuose rinkimuose yra, du vienas kitam lygūs, tačiau skirtingi asmenys, Kevin bei Brad. Šiek tiek apie Bradą - sieki šio direktoriaus jau ne pirmą kartą, turi patirties vadovavime tiek teisėsaugoje, tiek neutraliose, o kas svarbiausia - nusikalstamose, kur tavo vadovavimo ir teko matyti daugiausiai iš visų trijų frakcijų šakų. Anketoje parodei, jog nežadi niekam nusileisti, nebijai nė vieno žaidėjo esybės, taip pat leidai suprasti, jog esamos normos - tau ne rodiklis, vietose bangavai ties kai kuriais klausimais, jautėsi net lyg ir atsakai ne taip, kaip norėtum atsakyti, o kaip galvoji, jog aš noriu, kad atsakytūm, kas tave ir išmušė iš ritmo retkarčiais, tačiau visumoje anketoje tikrai matėsi, tiek tavo šios firmos supratingumas, tiek tavo noras jai vadovauti, tiek tavo sukaupta patirtis per šį pusmetį, per kurį teko matyti tiek šilto tiek šalto. Kalbant apie tave kaip asmenybę - tikrai žinau, jog turi potencialo vadovauti tokiai firmai kaip dyleriai, tikrai žinau, jog gali vesti nusikalstamas frakcijas į priekį, taip pat tikiu, jog nedings tau motyvacija vadovaujant firmai, neteks raudunuoti man už prastą pasirinkimą, tačiau, kaip ir visur gyvenime, taip ir čia yra kita pusė - ar neatsiras kiti žaidimai? Ar nepavargsi vadovaujant žinant tavo griežtą, įtemptą pusę, kurią atskleidi tik, kuomet esi absoliučioje valdžioje? Toks, tas, mūsų Bradas. Kitoje sosto pusėje stovi seras Kevinas. Apie Keviną - su transporteriais tikrai padarei kažką įspūdingo, kažką neįtikėtino, parodei, jog iš tikrųjų esi vertas geriausiojo transporterių direktoriaus vardo... pirmoje eroje. Antrą kartą transporterių valdžioje tikrai vaizdo negadinai, tikrai rodei pastangas, norą vadovauti, tačiau direktorių palikai, dėl LV ratų bei Inferno priimtų sprendimų? Tai, man, apie tave parodo tavo dvi puses, esi lojalus savo bosui, tačiau tuo pačiu esi ir bandos vilkas. Aš, Tave, vykstant šiems rinkimams visą laiką laikau išskiriniu, savotišku kandidatu, kas tau ir teikia didžiausias viltis užimti šias pareigas, tačiau bandos vilkas nėra apibūdinimas kurį norėčiau girdėti, kalbant apie „kitokį“ žmogų. Kaip ir tavo pagrindinis konkurentas, savo anketoje parodei veržlumą, inovatyviškumą, nenuspėjamumą bei dauguma klausimų parodei, jog esi kitoks, negu dauguma kitų. Nors ir trūko aiškaus noro, motyvacijos, paaiškinimo, kodėl būtent dyleriai, tačiau tikrai matėsi, jog į atranką ateini su tikslu, o tas tikslas, gali būti tik vienas. Kaip asmenybė esi labai gudrus, charizmatiškas, o vietose net gi - suktas. Labai atsargiai bei savotiškai manevruoji savo žodžius, aiškini situacijas, taip, jog jose atsispindėtų tavo geroji pusė bei nepasireikštų niekas kas, neturi pasireikšti - tuo ir patraukei mano dėmesį. Kiek teko bendrauti su tavimi, klausti klausimų, visą laiką atsargiai į mano užduodamus klausimus atsargiai, įsitikindavai, jog girdėčiau, būtent tai ką, noriu girdėti bei pateikdavai tai ką, norėdavai pateikti. Už tai ir spaudžiu tau dešinę, toli eisi gyvenime, jeigu ir toliau taip elgsiesi su savo žodžiais. Tačiau, kaip ir tavo priešas, taip ir tu turi nuodėmę savo kandidatūroje, o tavoji nuodėmė yra - pastovumas. Labai dažnai pini pastovumo vainiką savo sakiniuose, tačiau po paskutinės transporterių eros bei jos palikimo, LV ratų, dingimo iš serverio - ar tai iš tikrųjų yra tiesa? Atsakyk į šį klausimą pats. Na pliusiukų, minusiukų vakaras baigtas ir dažniausiai direktorius jau po jo būna aiškus. Šiuo atveju, ne. Tiek vienas, tiek kitas kandidatas yra labai panašūs vienas į kitą, vienas kitam prilygsta vienose srityse, išsiskiria tačiau tikrai kokybę palaiko tą pačią kitose, toks jausmas lyg vertinčiau du brolius. Vienas turi didesnę patirtį direktoriavime, tačiau kitas jį lenkia aktyvumu, o patirtimi irgi nesiskundžia... Nors pirmojo aktyvumas irgi neblogas...? Manau, čia yra pirmieji rinkimai, kuomet mano sprendimo neužtenka, todėl atsižvelgus į nusikalstamų firmų direktorių (Mantis, Vilius, Kostei neprisiskambinau) nuomonę pasirinkimas tapo aiškesnis. Dylerių boso kėdę užims Brad_Stevens. Tiek Vilius, tiek Mantis abu vienbalsiai balsavo už Brado kandidatūrą, padėjo man įsitikinti, jog būtent Stevensas yra ta trūkstama dalelė nusikalstamų firmų virtuvėje. O Kevinui - ateitis šviesi brolau, šį kartą moneta krito ne tau, tačiau ateityje perspektyvos užimti panašaus braižo nusikalstamos firmos vairą didelės, ar tai būtų dabar jau pilnai nusikalstama transporterių firma, ar tas pats kolumbijos kartelis, o galbūt netgi lašininių urvas - perspektyvos didelės. 

• Direktoriui neišbuvus 30 dienų savo poste, jį gaus 2 vietos laimėtojas;
  • Privalomasis pavaduotojas - Lauris_Hud;
  • Direktorius privalo pildyti ataskaitą pirmosios direktoriavimo savaitės pabaigoje, jei ataskaita manęs netenkins, direktorių taipogi gaus 2 vietos laimėtojas.

cCarter

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Geras pasirinkimas, gera analizė, kaip visada, nors ir pasakysiu nuoširdžiai, skaičiau tik pabaigą kaip visi. Bradai - sveikinu, nebe pirmas kartas kaip sieki šios kėdės ir pagaliau ją gavai. Tikiuos laikysi ir dominuosi serverį. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.