Jump to content
Lukas_Yawazaki

NDS - Neįgalaus Debilo Bispridielas

Rekomenduoti pranešimai

NDS - Neįgalaus Debilo Bispridielas, bl*t, kažkaip ne taip gavos, nu poh*j, šiandien čia rašau vėl susidūręs su lmg neteisybę, jaučiuosi kaip 'endependet women' kuriai bl*t vyriškis duris atidarė, įsivaizduojat blt, ką aš pati negaliu? (pagaunat? Dvam pirmo amžiaus aktualijos) Tokius pajacus dar džentelmenais vadina, pašhol jūs na*hui balvonai, ne, ne, juokauju, iš tikro tai rašau, nes noriu išsilieti, toks vaizdas, kad mūsų serverio NDS (Nepageidautinų Darbuotojų Sąrašą) sukūrė kažkoks buthurt neįgalus debilas, kuris tiesiog trokšte troško lmg serverio žlugimo, tik nesuprantu, kaip nei vienas komandos narys, žaidėjas ar byb*s žino kas dar, nesusivokė, kad tai nėra normalu? Klausi kodėl? Mynk na... ir pasuk savo smegenis, okei, suprantu, darbuotojas neišdirbo reikiamo laikotarpio firmoje, jis turi gauti kažkokią bausmę, bet kodėl jam reikia faktiškai atkirsti kelią nuo žaidimo? Doesn't make any sense, šiuo atveju noriu remtis savo situacija, buvau nesenai grįžęs į serverį, įstojau į dylerius (Kai direktorius buvo Erce_Pukas), nepatiko darbo aplinka, nebuvo malonu būti tos komandos dalimi, palikau. Po poros dienų mane daro /pzu kažkoks nususėlis ir it pasikėlusio aristokrato tonu rašo jog būsiu įrašytas į ta nelemtą 'NDS', dar gale pridėdamas savo debilišką ':)' šypsenėlę, nu okei, susirandu aš jį Teamspeak'e, mes 'draugiškai' pakalbam, jis ištrina savo įrašą forumę, viskas okei, į nds nebūsiu įrašytas, po kurio laiko įvyksta konfliktas, dyleriai pradeda į mane šaudyti, aš išhlipu iš savo geltono sultano išsitraukiu savo uzius, įsijungiu antidrunka ir aišku visus juos perp*su kaip šunis, bet esmė ne tame, tos firmos pavaduotojas man ir vėl parašo, ir sako jog būsiu įrašytas į nds, nes šaudžiau į jo darbuotojus, nu ir pašla galvoju, rašyk, ką gi, oficialiai atsiduriu nds sąraše. Kokia istorijos pabaiga? Tokia. Dar nesupratai? NDS yra žaidėjo istorijos pabaiga bent jau iki tol, kol pasibaigs jo nustatytas terminas sąraše, bent jau aš taip galvojau, pasirodo, kad išbuvęs nustatytą terminą turi dar ir susimokėt piniginę sumą... KĄ NA*HUIY!?!? Mano paslėdnos prarukytos smegenų ląstelės dvėsta nuo šito 'prikolo', esi nds sąraše, negali dirbti jokioje firmoje su pakvietimu, užsidirbti pinigų išsipirkimui, ir dar kancofkėj turi už tai susimokėti? Tai ką daryti naujokui kuris katik pradėjo žaisti serveryje, ką daryti žaidėjui kuris nesenai sugrįžo į serverį neturėdamas nei cento kišenėje? Kurtis antrus acc, eiti į fūristus ir čytinti algą? Nice, kvaila serverio biurokratija verčia žaidėjus čytinti, ir mes verkiam kad lmg nėra atnaujinimų ar dar ten kokių šūdų, nac*ui jūs jų ir neverti, pirma susitvarkykit smegenis dalbajob*i kurie galvojat jog tai yra normalu, juk galima prigalvoti tiek alternatyvių idėjų tokiam debiliškui sąrašui, elementariausia tiesiog po pasibaigusio termino ištrinti žaidėją iš sąrašo, arba leisti jam iš jo išsimokėti ir iš karto išeiti, bet jeigu pasuktume galvelę galėtume sumąstyti kažką originalesnio, pavyzdžiui šioje situacijoje efektyviai išnaudoti užšaldytas baikerių bei tuninginių firmas, leisti nds sąrašo žaidėjams dirbti juose, prigalvoti jiems įvairių užduočių kurios leistų išsipirkti už mažesnę sumą, ar sumažinti terminą, kurio metu žaidėjas negali dirbti darbe su pakvietimais, o gal aš kažką ne taip suprantu, pasidalinkit savo mintimis komentaruose, paaiškinkit man, gal čia viskas normalu ir kaip priklauso?

Uff kaip gera pasidarė, ačiū už dėmesį ir gero naujako lmg'iniai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

tikslios mintys, tikrai neprašovei, esu tokio pačio nusistatymo apie nds, nesu įrašęs ten nei vieno ir nebent kažkas TOKIO įvyks, nežadu nieko ten rašyti.

on a sidenote: ir dabar gali iš karto išsipirkti už 2x sumą, bei girdėjau, kad dp stengsis pakeisti nds ties naujokais, taip pat atsiras amnestija, kuri sutrumpins laiką, bei leis užsidirbti dirbant (tikriausiai neutraliose) firmose su pakvietimu.

dar vienas sidenote: irgi nesuprantu kodėl reikia išsipirkti atbuvus paskirtą laiką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Logiškiau būtų taip. Neišdirbi 2 savaičių. Tas darbas pas save įrašo į  juoda sarąša ir fsio tam darbe nedirbsi, kol neišsipirksi. O ne į visų darbų. Nes čia palevu paleva gaunasi. Nu čia manau kiekvienas darbas juodus sąrašus susikurtu, kaip senais laikais ir viskas suprastėtų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kuriama NDS amnestija, kurioje galės mažintis laiką NDS'e žaidėjai atliekantys tam tikras užduotis, kurios bus naudingos serveriui (Eventai, /padeti, skelbimai apie svarbius įvykius lmg ir t.t.), už dvigubą sumą gali išeiti iš karto (jei esi to vertas, nebūtinai galiu leisti išsimokėti iš karto), o yra sumos už tai, kad pasijaustų ir šiokia tokia bausmė, ir būtų iš ko daryti DP eventus (gw, brawlai, konkursai firmoms), paremti finansiškai firmas kurios atlieka gerai savo darbą kaip paskatinimą, apdovanoti mėnesio direktorių, pavaduotojų rinkimus. Kas čia sakot, kad kiekvienas darbas savo juodąjį sąrašą darytųsi, nejuokaukite - ateis žaidėjas į radiją, išeis į nusikalstamas, po*ui jam ant to sąrašo radijos, jei jis vis tiek dirbs nusikalstamose. Nematote perspektyvo iš mažesnių firmų, kuriose žaidėjai eina, kaip per panelę už pinigus. O dėl naujokų: už neišdirbimą neįrašau į sąrašą žaidėjų kurie neturi 30'000 XP, nebent tai pasikartojantis neišdirbimas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Coach_Carter rašė:

Kuriama NDS amnestija, kurioje galės mažintis laiką NDS'e žaidėjai atliekantys tam tikras užduotis, kurios bus naudingos serveriui (Eventai, /padeti, skelbimai apie svarbius įvykius lmg ir t.t.), už dvigubą sumą gali išeiti iš karto (jei esi to vertas, nebūtinai galiu leisti išsimokėti iš karto), o yra sumos už tai, kad pasijaustų ir šiokia tokia bausmė, ir būtų iš ko daryti DP eventus (gw, brawlai, konkursai firmoms), paremti finansiškai firmas kurios atlieka gerai savo darbą kaip paskatinimą, apdovanoti mėnesio direktorių, pavaduotojų rinkimus. Kas čia sakot, kad kiekvienas darbas savo juodąjį sąrašą darytųsi, nejuokaukite - ateis žaidėjas į radiją, išeis į nusikalstamas, po*ui jam ant to sąrašo radijos, jei jis vis tiek dirbs nusikalstamose. Nematote perspektyvo iš mažesnių firmų, kuriose žaidėjai eina, kaip per panelę už pinigus.

ahuena bausmė kuomet du susireikšminę čiūvai sergantys psichologinio pobūdžio liga dirba išvien , užima aukštas pareigas, vadovaujasi spėjimais ar emocijomis ir sušika žmonių laisvalaikio leidimą :D  . Ir koks skirtumas na*hui jeigu tas radistas išeis į nusikalstamas. Jeigu jam ten zajabys tai tegul ir dirba :D NDSas sukurtas pasipelnyt pagrinde ir minimali NDSo paskirtis yra sudrausmint žaidėjus (nekeitinėt darbų) . Už čytinimą , kenkimą ar kitus užblokavimus žmonės ir taip susimoka tikra valiuta, na*hui aš turiu dar laukt kažkokį laikotarpį ir mokėt serverio valiutą?. Čia tiesiog kažkokio proto invalido sukurta sistema kaip ir minėjau pasipelnymui. Galiu garantuot , kad kiekvienas dp didesnę dalį gautų pinigų pasilieka. Jei ne didesnė tai mažesnę.

įdomi mintis . Jeigu gaunu NDS už tarkime kokį kenkimą serveriui. Išsipirkimas 10mln +/-. Kadangi darbo su pakvietimu neturiu , man lieka darbai be pakvietimų . Esu tarkime autobusų vairuotojas ir uždirbu 500 be vipo , nes tam tiesiog neturiu pinigų arba nenoriu skirt žaidimams nuosavų pinigų. Tada atsiranda eventai , okay tarkim DM eventas prizas limonas. Nemoku šaudyt tai gaunu paskutinę vietą , ateina koks išlikimo eventas nukrentu pirmas , nes tiesiog nesu pilnas sėkmės.  Kokiais jo*anais būdais turiu gauti pinigų norint išsipirkt tuos 10m apart pirkimo lmg milijonus už tikrus pinigus ir taip pažeidžiant serverio bendrąsias taisykles? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Pofca_King rašė:

ahuena bausmė kuomet du susireikšminę čiūvai sergantys psichologinio pobūdžio liga dirba išvien , užima aukštas pareigas, vadovaujasi spėjimais ar emocijomis ir sušika žmonių laisvalaikio leidimą :D  . Ir koks skirtumas na*hui jeigu tas radistas išeis į nusikalstamas. Jeigu jam ten zajabys tai tegul ir dirba :D NDSas sukurtas pasipelnyt pagrinde ir minimali NDSo paskirtis yra sudrausmint žaidėjus (nekeitinėt darbų) . Už čytinimą , kenkimą ar kitus užblokavimus žmonės ir taip susimoka tikra valiuta, na*hui aš turiu dar laukt kažkokį laikotarpį ir mokėt serverio valiutą?. Čia tiesiog kažkokio proto invalido sukurta sistema kaip ir minėjau pasipelnymui. Galiu garantuot , kad kiekvienas dp didesnę dalį gautų pinigų pasilieka. Jei ne didesnė tai mažesnę.

įdomi mintis . Jeigu gaunu NDS už tarkime kokį kenkimą serveriui. Išsipirkimas 10mln +/-. Kadangi darbo su pakvietimu neturiu , man lieka darbai be pakvietimų . Esu tarkime autobusų vairuotojas ir uždirbu 500 be vipo , nes tam tiesiog neturiu pinigų arba nenoriu skirt žaidimams nuosavų pinigų. Tada atsiranda eventai , okay tarkim DM eventas prizas limonas. Nemoku šaudyt tai gaunu paskutinę vietą , ateina koks išlikimo eventas nukrentu pirmas , nes tiesiog nesu pilnas sėkmės.  Kokiais jo*anais būdais turiu gauti pinigų norint išsipirkt tuos 10m apart pirkimo lmg milijonus už tikrus pinigus ir taip pažeidžiant serverio bendrąsias taisykles? 

Nu tai čia tame ir esmė, kad nepaliktum darbų, tokia ir baimė, kad nereiktų kačialint tų 10m autobusų vairuotojuose. O sakyt, kad DP pasilieka sau, juokinga. Ne kosmosą padaro tas NDS, per 3 sav DP ėjimo po kolkas esu 100m~ minuse. Atsiradus amnestijai (po naujų, drk rinkt reik, pasidžiaugt naujais) galėsit daryt serveriui gerą kad mažintis NDS laiką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-čių), Coach_Carter rašė:

Nu tai čia tame ir esmė, kad nepaliktum darbų, tokia ir baimė, kad nereiktų kačialint tų 10m autobusų vairuotojuose. O sakyt, kad DP pasilieka sau, juokinga. Ne kosmosą padaro tas NDS, per 3 sav DP ėjimo po kolkas esu 100m~ minuse. Atsiradus amnestijai (po naujų, drk rinkt reik, pasidžiaugt naujais) galėsit daryt serveriui gerą kad mažintis NDS laiką.

man vistiek šiek tiek nesiriša kodėl turiu mokėti serveriui , atitarnauti kažkokį tam tikrą skirtą laiko terminą ir dar sumokėti tau?  Nemanai , kad tai kažkiek nesąžininga? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man vistiek šiek tiek nesiriša kodėl turiu mokėti serveriui , atitarnauti kažkokį tam tikrą skirtą laiko terminą ir dar sumokėti tau? 

Tam, kad darbų nepaliktūm - pažiūrėk kaip baisu, atitarnauti laiko terminą, sumokėti man - didžiausia motyvacija nepalikti darbo sukuriant pastovumą serveryje. Prieš tampant DP daug mąsčiau apie tą NDS, pokyčius ir geriausia ką atradau šiai dienai: amnestija darant serveriui gerą, dirbant „prastesnius“ darbus ir t.t. yra geriausia išeitis. Nebus mokesčio, atitarnauto laiko - nebus savotiškos baimės palikti darbus, kris serverio pastovumas, o ypač paklausa darbų kurie neturi pasiūlyti tiek, kiek kiti darbai. Nebus NDS - nebus jokio pastovumo serveryje, migruos visi per darbus kaip kojinės. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Coach_Carter rašė:

Tam, kad darbų nepaliktūm - pažiūrėk kaip baisu, atitarnauti laiko terminą, sumokėti man - didžiausia motyvacija nepalikti darbo sukuriant pastovumą serveryje. Prieš tampant DP daug mąsčiau apie tą NDS, pokyčius ir geriausia ką atradau šiai dienai: amnestija darant serveriui gerą, dirbant „prastesnius“ darbus ir t.t. yra geriausia išeitis. Nebus mokesčio, atitarnauto laiko - nebus savotiškos baimės palikti darbus, kris serverio pastovumas, o ypač paklausa darbų kurie neturi pasiūlyti tiek, kiek kiti darbai. Nebus NDS - nebus jokio pastovumo serveryje, migruos visi per darbus kaip kojinės. 

aš kalbu apie užblokavimus , ne kažkokius radisto darbo palikimus ir perėjimus. jeigu gaunu užblokavimą kodėl turiu jau viršuj visus nurodytus step`us daryt?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aš kalbu apie užblokavimus , ne kažkokius radisto darbo palikimus ir perėjimus. jeigu gaunu užblokavimą kodėl turiu jau viršuj visus nurodytus step`us daryt?

Nes pažeidi bendrąsias serverio taisykles, duh(soundas duh, ne duh**, vertejai)? Už Čytinimus, Kenkimus and shit taip ir turi būti? Motyvacija nepažeidinėti serverio taisyklių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikriausiai neklystu, bet seniau buvo modifikuotas NDS. T.Y buvo visų trijų frakcijų NDS'as - Neutralių, Nusikalstomų ir Teisėsaugos. Jei darbuotojas prisidirbo, sakykim, fūristų firmoje, jis buvo įrašomas į Nusikalstomųjų frakcijų NDS ir kitose nusikaltėlių firmose jis dirbti negalėjo, o va, Neutraliose ir Teisėsaugoje jam buvo leidžiama dirbti. Ką noriu pasakyti, tai kad būtų visai neblogai, jei vėl tokį dalyką grąžintų atgal į miestelius, tikrai įdomiau būtų nei dabar, kur jei patenki į NDS, tai visiškai negali dirbti darbuose su pakvietimu, nebent sumoki milijonus, kurių, kaip žinom, daugelis neturi dėl monetos lošimų ir pnš. @Coach_Carter think about this

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man irgi geriau juodasis sąrašas, bent direktorius i pliusa paeis. Nors dėl čytinimo/kenkimo sutinku dėl NDS, bet ne dėl išdirbimo. btw ar cia girdėjau ar už NDS išsipirkimo pinigus darot eventus? Ar net remiat eventus? Kokie dar eventai kaip serveryje kas antras su tbkickais, speedais, ar visokiom kitom *Myliu LMG.lt**niom gali juos laimėt, kiek dalyvavau mačiau kaip šita sistema vyksta :D bšk nukrypau nuo temos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

"Nepageidaujamų" darbuotojų sąrašą sukūrė (kiek man beprisimenant), visų laikų labai "mylimas" ir "gerbiamas" p. Marko_Escobar :D Just sharing some history with pals.

Žinoma tenka pripažinti, kad už visa tai turėtų prisiimti atsakomybę kiekvienas buvęs (įskaitant mane) ir esami Direktorių prižiūrėtojai. Tikiu, kad nepageidautinų darbuotojų sąrašas išties galėtų būti nereikalingas, jeigu Serveryje būtų techniškai apribojama ypač pastovi žaidėjų migracija tarp darbų. Žaidėjai turi vertinti savo darbą. O, kol to nėra (arba nebus?), daugelio požiūriu - tai kol kas turbūt geriausia turima priemonė, jeigu nieko kito doro niekas nesugalvos :D Žinoma, neturiu teisės kritikuoti, bet amnestijų (kurias beje irgi mėgo minėtasis asmuo) kūrimas nepateisins viso šio "gėdos stulpo" turėjimo :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

"Nepageidaujamų" darbuotojų sąrašą sukūrė (kiek man beprisimenant), visų laikų labai "mylimas" ir "gerbiamas" p. Marko_Escobar :D Just sharing some history with pals.

Žinoma tenka pripažinti, kad už visa tai turėtų prisiimti atsakomybę kiekvienas buvęs (įskaitant mane) ir esami Direktorių prižiūrėtojai. Tikiu, kad nepageidautinų darbuotojų sąrašas išties galėtų būti nereikalingas, jeigu Serveryje būtų techniškai apribojama ypač pastovi žaidėjų migracija tarp darbų. Žaidėjai turi vertinti savo darbą. O, kol to nėra (arba nebus?), daugelio požiūriu - tai kol kas turbūt geriausia turima priemonė, jeigu nieko kito doro niekas nesugalvos :D Žinoma, neturiu teisės kritikuoti, bet amnestijų (kurias beje irgi mėgo minėtasis asmuo) kūrimas nepateisins viso šio "gėdos stulpo" turėjimo :D

Manau viso šito būtu galima išvengti jeigu žaidėjams būtu leistą pirmąsias porą dienų būti darbe tarsi bandomajam laikotarpiui (tuo laikotarpiu palikus darbą žaidėjas nebūtu rašomas į NDS), taip ir pats direktorius ir žaidėjas galėtu nuspręsti ar jis yra vertas, ir ar pats žaidėjas nori, būti to specifinio darbo komandos dalimi.

Nereikia būti Einšteinu, kad sugalvot kažką 'doresnio' nei turime dabar, reikia tiesiog pastatyt save į paprasto žaidėjo kailį ir sugalvoti išeitį kurioje būtu elgiamasi su visais sąžiningai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žodžiu pažvelkim šią situaciją iš kitos pusės. Dabar pasakysiu savo tikrą istoriją... Aš atėjau į dylerius pas Erce_Pūkas keletą dienų padirbėjus man ši firma nebuvo ypatingai ydomi ir gera ,todėl aš nenorėdamas patekti į NDS tiesiog likusias 11 dienų nesirodžiau serveryje ir tuo metu žinoma su savo kitu vartotoju dirbau savo norimą darbą. Poto praėjus tam laikotarpiui aš sugryžau į savo tikrą vartotoją ir įsidarbinau ir vėl į tapatį darbą ,kaip ir jau dirbu su savo kitu vartotoju... Tai va dyleriai priemė 1 žaidėją ir jo net nematė ir tikrai nesakau ,kad jiems pasijautė kai ten jų buvo nemažai ,o būtent ta kita firma kurioje atėjo 2 žaidėjai (Mano acc) jau gavo naudos iš darbo sutarčių ir iš pačio manęs nes aš tikrai stengiausi dirbti ir poto jau dirbant savo mėgiamą darbą jeigu aš ir norėčiau galėčiau parduoti savo sekantį vartotoją ir iš to dar gauti naudos ,bet palikau darbą su juo ir vėl pagalvojus jau iš keletos priimtų žaidėjų (Mano acc) kurių skaičiuje tikrai galėjo būti kitas irgi aktyvus darbuotojas tiesiog vėl išnyko. Ir likau tik aš vėl vienas su savo tikruoju vartotoju. Tai pagalvos norint išvenkti NDS turi kurtis kitą vartotoją ateiti į firmą šiek tiek padirbti su juo vėliau jį apleisti ir ateiti jau su savo tikruoju ,o firmoje nuo to priimto žaidėjo nei šalta nei šilta nes jis taspats ,o per du vartotojus vienu metu tai nežais... O JEIGU Į TĄ FIRMĄ NORĖJO ATEITI TIKRAI MOTYVUOTAS IR AKTYVUS ŽAIDĖJAS ,BET JAU JAM NEPAKAKO VIETOS TAI IŠKART FIRMAI BLOGIAU...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.