Jump to content
Jack_Evans

The End? Padėka visiems kas buvo ir kelio pabaiga

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki aš grįžau vėl į blogų skilį, kad užbaigčiau viską. Visai patiko man joje, prisiminiau kaip anksčiau vysčiau mintis, buvo ganėtinai sunku kažko daug prirašyti ar konkuruoti prieš tokius blokų asus kaip Tedį_Ted, Jimmy_Absolut, Martyną_Deejay ar net tą patį Julių_Liaudį. Dabar manau galėčiau pasispardyti ir galėčiau kurti tikrai nemažai tektų su savomis rašliavomis, bet nežinau ar tam yra kažkoks ilgas tęstinumas. Noriu ištikrųjų šiame bloge prisiminti kiek visko gero ir blogo su daugeliu žmonių patyriau ir aišku pagrindinė šios temos esmė yra kelio pabaiga būtent ties šia diena.

Dabar sėdžiu šaltomis rankomis, vos spaudau klavišus, geriu arbatą ir traukaų nosį, bet vis tiek čia paliksiu savo žymę parašydamas šį blogą. Jame aprašysiu viską ką prisimenu ryškiausio šiame projekte, kas būtent mane privertė jame taip ilgai užsilikti, kas motavavo, o kas tiesiog buvo yra ir liks mano priešais čia.

Požiūris į serverį

LMG serveris man buvo pirmoji stotelė iš kurios taip ir nebuvau visiškai išvažiavęs. Stovėjau, laukiau ir pirmojo autobuso sulaukiau tik po 4 metų žaidimo čia, paskui vis dažniau ir dažniau. Grįždavau, pavadovaudavau firmoms ir vėl išvažiuodavau, todėl visa tai ir neužsiliko dar ilgiau. Praėjau daug skirtingų LMG serverio tarpsnių, kai kuriuos net smagu prisiminti. Vienas iš tokių, kad nebūdavo galima prisijungti į serverį, nes jis buvo sausakimšas 500/500 žaidėjų, buvo nerealu, bet visas tas skaičius krito ir krito. Būsena kokia yra dabar ir kokia buvo tada - nesulyginama. Labai skaudu, kad serverio savininkas apleido šį projektą, kad leido jį nukonkuruoti dar keletui serverių, kurie dabar LMG lenkia atnaujinimais, sistemomis visa galva. Daug kartų buvau praradęs norą žaisti čia, išeidavau, pažaisdavau kitur ir po savaitės grįžadavau, nes ten visai kitokia atmosfera, esi žalias ir nepritamęs, bet jeigu nueini ir randi savo vietą - sveikintina. Grįžadavau čia ne dėl to, kad serveris pradėdavo taisytis, o todėl, kad žmonės su kuriais pradėjau savo LMG karjerą, todėl, kad čia kupina prisiminimų, todėl, kad čia tiesiog yra mano draugai nors jų ir nesu daugelio matęs gyvai, jie man yra draugai. O dabar, mano kuklia nuomone šis serveris žlunga ir žlugs toliau. Nenustebčiau, kad per ateinančius metus jis užsidarys ir nesulauks nė 10-tojo gimtadienio. 

Draugai, artimieji ir priešai

Šiame serveryje sutikau įvairaus plauko žmonių. Keletas žmonių, kuriems dar ir dabar esu dėkingas, kad šiam žaidimui suteikei visai kitokią prasmę. Niekada nė nebūčiau sapanavęs, kad kažkokiame žaidime atrasiu tiek daug įvairių žmonių, kad jie galiausiai taps mano draugais, o kai kurie net gi labai artimais draugais, niekada negalvojau, kad su jais susitiksiu, bendrausiu ir draugsytė nusitęs iki šiandienos. Noriu paminėti tuos keletą žmonių, kurie galima sakyti buvo su manimi nuo pirmųjų žaidimo metų, kai dar buvau ne toks patyręs koks esu dabar. Negalėčiau nepaminėti pirmojo žmogaus tai mūsų Nojuko - @Jimmy_Absolut  šis žmogus yra mano big brother, su juo užaugome čia, su juo ėjome visur koja kojon, vienas kitą palaikėme, bet jis pasiekė daugiau nei kada nors galėjome abu įsivaizduoti. Būtent šis žmogus suteikė tą kitokią prasmę žaidimui, negalvojau su kažkuo taip susibičiuliauti kaip su Tavimi. Tiesiog tariu didelį AČIŪ Tau, kad buvai, kad esi ir tikiuosi, kad būsi man autoritetas. Kitas žmogus, kuris manau vienintelis dabar dar mane pakenčia, kuris per 4 metus manęs dar kol kas nepasiuntė toli, toli, kuris tiesiog yra toks koks yra ir nebando savęs iškelti aukščiau už kitus - @Kobe_Cyka. Su šiuo žmogumi patirta daugiau nei su bet kuo kitu šiame serveryje, bet tikrai ne pačiame žaidime, o realybėje. Šiam žmogui labai dėkoju, kad pakeitei ir žaidimo prasmę ir kad žmonės iš LMG irgi gali būti tokie axujėni kaip Tu. Ačiū Tau Kobe, kad esi ir tikiuosi, kad būsi ateityje. @Koala_Stonkus, realiai nelabai atsimenu mūsų pažintį serveryje, bet daugelis dalykų atperka tai ką padarė šis žmogus dėl manęs. Kai tik pradėjau žaisti su nauju vartotoju pirmasis žmogus, kuris suskubo į pagalbą man buvo Koala. Labai dėkoju jam už tai. Čia dar lašas jūroje ką jis padarė. Jis buvo mano firmoje pavaduotojas, padėjo man joje, suteikė tiek teigiamos energijos, to tikro nuoširdumo ir atsidavimo dėl firmos. O jo juokas, nu yra kažkas tokio <juokiuosi>. Dėkingas Tau už viską Koala. @Ponia_Korupcija, Varna, PD drk ir aišku nepakartojama Emilija Klumbytė, o dar daug Tavo slapyvardžių buvo, kuriuos net sunku prisiminti. Žinote kodėl ji paminėta? Na, neleisiu spėlioti ir pats tai pasakysiu. Ji čia paminėta, nes būtent Emilija buvo pirmoji mergina, kurią pažinau serveryje ir buvo pirmoji Direktorių prižiūrėtoja, kuri man suteikė šansą pabūti direktoriumi. Su Emilija irgi yra daug ko patirta, o manau daugiausiai tai buvo šilto, turiu omeny, kad linksmų akimirkų, ypač tada kai buvo Direktorių prižiūrėtoja su @Cristian_Opps ir kai mes kalbėdavomės naktimis ir klausinėdavome vienas kito tokių nejaukių klausimų, kad manau net dabar nesugebėtumėm atsakyti. Būtent todėl ji ir yra iš tų nedaugelio žmonių, kurie pakeitė mano žaidimą ir karjerą serveryje. Didelis ačiū Tau. Kada meet? @Lunis_Hakis - Lukai, Tu irgi čia vertas paminėti, nes būtent Tu esi vienas iš tų mano atradimų, mano mokinių, kuris taip greit užaugo ir išsiugdė tokį tvirtą harakterį, kad man yra toks didelis noras Tau paspausti dešinę. Susibendravome labai greitai, įgavai mano pasitikėjimą, nes buvai kupinas motyavicijos ir Tavo noras liejosi per kraštus, o dar ir Koala Tau padėjo įsitrinti pas mane į valdžią. Tu esi mano jaunoji kopija, nuo tiek nedaug pasiekiai tiek daug ir visa tai buvo nusikalstamose, dėl ko man dar labiau norisi Tave gerbi ir tikėti, kad Tu tikrai išaugsi toks puikus žmogus koks yra Jimmis, o kodėl Jimmis? Nes aš esu jo mokinys, o kartais mokiniai pranoksta mokytojus, aš nepranokau Jimmio, bet manau Tu mane gali pranokti. Ačiū Tau, kad buvai visą tą, kad ir nedidelį laikotarpį su manimi, bet buvai ir tapai labai svarbus man. @Jamal_Gibson - neužmušamas nusikaltėlis, policijos siaubas, serverio gražuoliukas ir tiesiog vienas geriausių fūristų direktorių. Vos paminėjus Jamalio vardą visi ima kalbėti kokia jo fūristų era buvo nuostabi, tai todėl negaliu jo čia nepaminėti, nes teko su juo susidurti, pakalbėti tikrai rimtomis temomis. Šis žmogus yra tas, kuris suteikdavo tos tokios geros energijos, kuris būdavo visada linksmas, realiai retai išgirsi jį piktą ar liūdną. Visada turi noro juokauti ir mylėti tai ką daro. Buvai man vienas iš mano keletos autoritetų, būtent fūristų firmoje, norėjau visada konkuruoti būtent su Tavo fūromis, bet deja man to nepavyko. Beje, buvo vienas iš geriausių 1.6 žaidėjų, todėl visada būdavo noras Tave nužudyti jame ir jaustis geriau. Taigi ačiū, kad mano žaidimą pavertei tokiu, kuris man teikė malonumą. Susrašysim FB. @Lukas_Lays - šio žmogaus daug kas gal ir nepažįsta, bet aš jį pažįstu nuo mažų dienų, galima sakyti aš jį nešiojau savo rankose ir išauklėjau kieme. Kartu žaisdavome krepšinį, futbolą, legendinį "Tuku-tuku", gaudynes ar maudydavome vienas kitą sniege (nu gal labiau aš, nes aš vyresnis). Praleidome ir LMG nemažai linksmų akimirkų, visada ten kur aš, ten ir jis, lojaliausias žmogus, kurį sutikau. Draugas draugą supranta. Nežinau kodėl jis vis baiminasi kalbėti su daugeliu žmonių, bet manau išsidrąsins ir tikrai prankos save. Ačiū Tau Lukai, kad buvai, esi ir būsi su manimi. @Monte_Gangga, dar vienas žmogus, kuris labai netikėtai tapo vienu iš geriausių draugu tiek žaidime, tiek ir už jo ribų. Esame vienas kitam spaudę rankas, esame kartu ir sėdėję prie vieno stalo, tačiau ne valgėme, o ragavome alkoholį, abiems patiko. O žaidime, susipažinome medikuose ir nuo to laiko esame draugai, kiek mes su šiuo žmogumi esame planų turėję, kurie neišsipildė - gaila. Nieko tokio, tikiuosi, kad susitikę aptarsime tai ir nuversime kalnus kitur. Žmogus yra nuostabus ir labai šiltas, o svarbiausia linksmas ir visada su šypsena. O jo suvalkietiškas akcentas verčia iš kojų. Ačiū seniukai, kad esi buvai ir tikiuosi būsi. @Lukas_Vegeneris, žmogus pakeitęs mano nuobodžią vasarą kaime, žmogus, kuris nepraėjus mėnesiui tapuo tuo žmogumi su kuriuo visada rasdavome bendrą kalbą, o labiausiai kalbėdavome apie merginas, kurias dažniausiai tiesiog išdūrinėdavome neturėdami veiklos. Aptarinėdavome jas ir pnš. Ech... Smagu buvo vasarą prastumti taip, o ne uždarytam tarp 4 sienų ir bandant ieškoti veiklos, kurios nebuvo visiškai. Kalbėdavome iki 5 ryto, o net ir iki 7 ir vis buvo negana. Kitą vakarą vėl tas pats. Esi tikrai nuoširdus žmogus, su kuriuo galima tikrai rimtomis temomis pakalbėti, išsikalbėti ir manau, kad žinome vienas apie kitą tikrai nemažai. Ačiū Tau, kad neleidai vasarą numirti iš nuobodulio, ačiū, kad išklausei mane ir pakentei visą tą laiką ir šį laiką kol nebendravome... @Maja_Asha, megina, kuri pasirodė taip netikėtai, kaip ir tapo labai artima draugė. Susipažinome per vieną iš čia paminėtų žmonių, pradėjome bendrauti nors ir sunkiai sekėsi pradžioje, bet viskas dabar yra tiesiog puikiai. 2018 metų pavasaris ir vasara, buvo manau nepakartojama patirtis, kad su žmogumi galima taip susibendrauti, kad atsidurti jo gimtadienyje, taip atsitiko man. Su ja buvo nutikę ir šilto ir šalto, bet visą šaltį ištirpdė vienas susitikimas po kurio buvo dar ir ne vienas. Nuotykių buvo daugybė, bet paslaptys tam ir yra, kad jas žinotų tik tie kas tai patyrė. Yeah, gal kažkam ir keista, bet yra kaip yra, manykit ką norit. Patirtis kalba pati už save, ši mergina yra nuoširdumo įsikūnijimas, nežinau kas kitas taip gerai mane supranta kaip ji, mūsų net problemos yra panašios. Labai linksma panelė, kuri net patį liūdniausią žmogų galėtų pralinksminti. Nepasigailėjau tą vakarą kai ją užkalbinau žaidime. Ačiū Tau Maja, už visas nuostabias akimirkas, kurias patyrėme ir dar patirsime. @Tedis_Ted, rašytojas, poetas ir blogeris, o viskas viename - Giedrius. Manau, kad niekas nepaneigs, kad ši asmenybė yra unikali, ypatingai savo kurtais tekstais, nuošidumu ir gebėjimu išlikti visose situacijose ramiam. Teko su juo bendrauti, gal ir neilgai, bet teko ir tikrai jame pamačiau jautrų vaikiną, kuris bet kada gali paordyti ir savo tvirtumą. Pajaučiau ir aš tai... Gyvename viename mikrorajone, bet nesame susitikę, o buvo progų ne viena, pakišo koją ryšių nutraukimas. Visada norėjau Tau paspausti dešinę ir kaip jau esu minėjęs pakalbėti nesvarbu apie ką, nes žinau, kad Tavo mintys liejasi visur, todėl su Tavimi galima kalbėti apie bet ką. Manau vienintelio Tavęs iš čia paminėtų norėčiau atiprašyti už tai ką padariau, kas buvo ne taip ir tiesiog nebebūti tokioje stadijoje kokioje esame dabar. Ar gi visi tai išdrįstu padaryti, o ypač viešai? Nemanau. Aš išdrįsau. Taigi po viso to lauksiu kažkokių žinių. Ačiū Tau už suteiktas pamokas ir kad buvai toks nuoširdus. @Deivis_Splash dar vienas žmogus, kurį pažįstu labai ilgą laiką - apie 4 metus. Sutarėm, sutariam ir sutarsim su juo dar ilgai. Netikėtas buvo ir mūsų susitikimas, toks manau kaip ir daugelio žmonių - prie bonkos. Žinoma už tai galima padėkoti @Mechaniku_Pavaduotojas, šis žmogus padėjo tai padaryti. Su Moronu bendrauju trumpiau, bet irgi sutariu labai gerai. Abu šie žmonės tikrai daug prisidėjo prie to, kad tęsčiau žaidimą čia, nes abu tapo mechanikų firmos valdžia. Todėl pasilikau. O nuotykių ir prisiminimų turim tikrai daug. Ypač po tos susitikimo dienos. Oi bus ką papasakot anūkams. Ačiū jums labai už viską ką kartu patyrėm, už tą smagų sutitikimą ir nepamirštamas emocijas.

Aišku visų aš žmonių tikrai neišvardinsiu ir visų neaprašysiu, kai ką esu užmiršęs, tai tikrai nepykit, todėl ir rašau šią pastraipą, kad galėčiau padėkoti ir tiems kas gal šiek tiek mažiau prisidėjo prie mano gyvavmo čia. Norėčiau dar ir čia paminėti tuos žmones su kuriais daug visko patyriau. @Janny_Pink, @Jumo_Yoloo, @Max_Tosha - Tau norėčiau padėkoti už tai, kad suteikei galimybę pabūti komandoje bent vieną kartą, antrojo šanso nesuteikei, bet vis tiek ačiū. @Abrikosas_Weed, @Vycka_Rycka, @Coach_Carter - Tau taip pat dėkoju už duotas pamokas ir šansą būti Tavo gaujos dalimi. Turim dar padaryt tą susitikimą. @Tutti_Frutti,, @Tomas_Balkone, @Roma_Lmgg - viena iš geriausių mano darbuotojų. @Tadas_Nba - ačiū Tau už pirmąjį pavaduotoją. @Karkolis_Lumas - už įgyvendintą svajonę. @Gvidas_Boomeris, @Rokas_Dancingas, @Javan_Hoonigey, @Laura_Berzanskytea. @Ice_Kornis, @Wtf_Nopee, @Nika_Dress ir daugeliui kitų, kurių niekaip negaliu prisiminti. Atleikite man, bet jūs irgi esat nuostabūs! 

DAR KARTĄ VISIEMS AČIŪ, STIPRIAI APKABINU IR IŠEINU... SUDIE...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nu ką evansiukau :( išties matai ir skaičiuoji dienas kai lmg žlugs ... šiap blogo aprašymas tikrai gali ir ašara išspaust na bet,manau ten kur vakar susitykom ten ir pasiliksim :) nors jau čia ir piz** dėl čyteriu na manau kėša tikrai nesijudins ir nieko nekeis ir dar tiek pat 5metus lauksim 1.9 nu bet nieko nepakeisim,ten kur dabar esam ten geriausia ;) TAI PRISIMK DAR ŠITA SERVERI BENT TRUPUTI NES VISGI ČIA ESI PASIŽYMĖJAS TIKRAI. Good Luck bro

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vieni ateina, kiti išeina. Kas žaidė, tas toliau žais. Niekada nebus taip, kad paims ir visi leavins, nebent, savininko sprendimas bus uždaryti serverį lygiai taip pat, kaip pas mane rajone Aibe sekmadienį 3val užsidaro. Ir man buvo laikai, kai rašiau blogus, bet nesuprantu kokia to esmė.

Išrinks naują dp, vėl prasidės žaidimai, vėl kažkas grįš ir visiems bus zjbs. Dabar, kai projektas tokioje būsenoje, visi leavina, nes xujovai, dingo noras, dar kažkas.. juokinat. Ištvėrėt tiek laiko čia žaisdami be atnaujinimų, be senos publikos ir viskas čiki būdavo, o dabar kažkas ale pasidarė, kad pyst ir leavinat. Bus laikas, vėl grįšit. Nebe 2012/2014, kad rašyti blogą tam, jog gauti kažkieno palaikymą ar dėmėsį, tik, kad sustabdytų ir prašytų pasilikt. Nauja karta - visiems pofik. Dauguma leavina ir dėl Guščio nesąmonių.

Leavinkit jeigu jums geriau, palaiminu, 10 sveikų marija.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

Vieni ateina, kiti išeina. Kas žaidė, tas toliau žais. Niekada nebus taip, kad paims ir visi leavins, nebent, savininko sprendimas bus uždaryti serverį lygiai taip pat, kaip pas mane rajone Aibe sekmadienį 3val užsidaro. Ir man buvo laikai, kai rašiau blogus, bet nesuprantu kokia to esmė.

Išrinks naują dp, vėl prasidės žaidimai, vėl kažkas grįš ir visiems bus zjbs. Dabar, kai projektas tokioje būsenoje, visi leavina, nes xujovai, dingo noras, dar kažkas.. juokinat. Ištvėrėt tiek laiko čia žaisdami be atnaujinimų, be senos publikos ir viskas čiki būdavo, o dabar kažkas ale pasidarė, kad pyst ir leavinat. Bus laikas, vėl grįšit. Nebe 2012/2014, kad rašyti blogą tam, jog gauti kažkieno palaikymą ar dėmėsį, tik, kad sustabdytų ir prašytų pasilikt. Nauja karta - visiems pofik. Dauguma leavina ir dėl Guščio nesąmonių. Būtų Fanta, ar Franklinas, kuris eitų pakalbėt, tai tikrai bazaras atsirastų kaip jis SAU viską leidžia, gali kitus įžeidinėt, o kiti jau nieko nebegali. Tikrai mažai kas žino situacija, kai Gregis turėjo būti nubaustas forume, bet Gustis jo nebaudė, nes subinės draugeliai gi. Nubaudė Fanta, bet Gustį paliko, lyg nieko nebūtų buvę. Foruma žiūriu gan dažnai, ir nafik, žmogus tikrai free įsp mėto kartais, tiesiog, nėra nei pono Fantos (todėl Gustui poxui, nes galvoja niekas neprisipis) nei pačio Franklino. Čia būtų lygiai ta pati situacija, kai aš dėčiau baną kam nors teamspeake savaitei kokiai ir niekas man nieko nepasakytų, nes niekas neprižiūri. W/e nušokom nuo temos

Leavinkit jeigu jums geriau, palaiminu, 10 sveikų marija.

Žinai, jeigu žmogus turi valios atsisakyti kažko jis tikrai atsisakys. Reikia noro viską baigti ir kažką pradėti kito. Nebe toks noras sėdėti LMG ir bandyti kažką dar čia užimti. Turėjau keletą progų - nepasinaudojau. Išrinks DP, maybe kažkas sugrįš, bet ar tikrai aš? Ne. Neleavinu dėl Gusčio, būtent jis man nieko nepadarė. Negavau nei free įspėjimų nei už kažkokį nusižengimą.

Norisi tiesiog išeiti, palikti projektą ir palikti šį blogą iki galo parašytą, padėkoti visiems kas suteikė malonumą čia žaisti. Apie priešus nerašysiu čia, nes jie to nenusipelnė :) Tiek norėjau šiai dienai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daugumai čia nusispjaut, komentuoja, kad komentuot. Nuoširdžiai - ačiū už nepakartojamus 2014-2015 bendrus metus serveryje kartu su tavimi, Swaika_Kent ir Danny_Fernandez, dėka jūsų, pasiekiau neįtikėtinai daug. Tikiuosi dar išvysti tavo blezvygų, o labiausiai, ko noriu - duot pitaką Kaune

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 35 minutes(-čių), Jimmy_Absolut rašė:

Daugumai čia nusispjaut, komentuoja, kad komentuot. Nuoširdžiai - ačiū už nepakartojamus 2014-2015 bendrus metus serveryje kartu su tavimi, Swaika_Kent ir Danny_Fernandez, dėka jūsų, pasiekiau neįtikėtinai daug. Tikiuosi dar išvysti tavo blezvygų, o labiausiai, ko noriu - duot pitaką Kaune

Kažkada tikrai įgyvendinsim tai ir pasimatysim ir sukirsim pitakais. O blevyzgų dar grįšiu parašyti :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

leiskit ir man pasisakyt.

Cituoti

Visai patiko man joje, prisiminiau kaip anksčiau vysčiau mintis, buvo ganėtinai sunku kažko daug prirašyti ar konkuruoti prieš tokius blokų asus kaip Tedį_Ted, Jimmy_Absolut, Martyną_Deejay ar net tą patį Julių_Liaudį. 

dėl anų trijų tai viskas ok, dar tuti_fruti pridėčiau, bet dėl savęs, aš nesutikčiau. manęs niekas ir taip neskaito, blogas bloggeris vadinasi esu :D

all jokes aside, nebendravom baisiai daug, bet ryšį kartas nuo karto palaikėm, kartu susiėję žvengdavom iš kone visko ir turim nemažai pagarbos vienas kitam. projekte žmogelis pasiekė nemažai vien tik sunkiu darbu, dėl gerų poelgių jis gali būt pavyzdys nemažai daliai serverio žaidėjų. all love. sėkmės ateity,

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aaaaa! vaje, ačiū už šiltus žodžius, mielas mano drauge. <3 Vis dar neįtikėtina, kaip netikėtai susipažinom ir kokie nerealūs draugai tapom. Ačiū begalo, už patirtas, ir ateinančias emocijas bei prisiminimus. (isimylejas)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-čių), Martynas_Deejay rašė:

leiskit ir man pasisakyt.

dėl anų trijų tai viskas ok, dar tuti_fruti pridėčiau, bet dėl savęs, aš nesutikčiau. manęs niekas ir taip neskaito, blogas bloggeris vadinasi esu :D

all jokes aside, nebendravom baisiai daug, bet ryšį kartas nuo karto palaikėm, kartu susiėję žvengdavom iš kone visko ir turim nemažai pagarbos vienas kitam. projekte žmogelis pasiekė nemažai vien tik sunkiu darbu, dėl gerų poelgių jis gali būt pavyzdys nemažai daliai serverio žaidėjų. all love. sėkmės ateity,

Oh, Tuttis, jis tikrai puikus ir šiltas žmogui bei blogeris, bet Tu irgi vienas iš jų. Taip, kad nenuvertink savęs, turi galvą ir miklius pirštus, kurie sukūrė tiek blogų. 

Ačiū Tau ir visiems kitiems. Sėkmės tiek Tau, tiek visiems kitems! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tautvydai, Tautvydai... Tiek daug bendrų akimirkų, tiek daug linksmai praleisto laiko, tiek daug neįgyvendint svajonių. O štai tu čia parašei turbūt paskutinį savo Blogą. Paklausi apie emocijas kilusias skaitant jį? Galiu pasakyti jog jos - liūdnos. Sunkiai sulaikau emocijas neapvertęs lūpos žemyn kojom, ir nepameluosiu jausdamas susikaupusias ašaras akyse. Skaitau ir liūdžiu, pastaruoju metu labai daug liūdnų akimirkų tenka išgyventi, dauguma senų draugų (tikrų draugų), palieka šią platformą, ir žinau jog tai turbūt galas, galbūt aš daugiau nė karto jų neišvysiu, nepabendrausiu ir nesutiksiu... Liūdna, kad mes jau nebe tie vaikai, kurie nolaifinome prie kompiuterių, pykomės, kad neišlaikėme grobimo, ar išlaikė ne tie žmonės, bet visada supratome jog tai tik įdomaus žaidimo dalis, kurią mes tiesiog palaikėme ir puoselėjome. Sunku pasakyti tuos paskutinius atsisveikinimus, tiesą sakant jų negaliu pakęsti. Žinau, kad per šią daugia metę žaidimo istoriją sukūrėm daugybę bendrų prisiminimų kurių niekas, ir niekada negalės ištrinti iš mano galvos. Bet štai mes suaugome, štai prabėgo vaikystė, štai prasidėjo subrendusio žmogaus vargai, žinau jog dirbi, ir tam tau reikia daug laiko, o grįžus pavargusiam tikrai niekas nenorėtų čia kimarinti ir žaisti su tuo kompiuteriu, kai vos jauti rankas (same here). Apart to dar turi ir realybėje daugybę, daugybę neįgyvendintų svajų kurias reikia pradėti siekti nuo ankstyvų dienų. Tai tiek mielas drauge, ačiū už tai jog buvai draugas, jog padėjai visada kai prireikė, jog palaikei, kai buvo ta paauglystė durnystė. Sėkmės tau pasaulio platybėse, tikiuosi niekad neužmirši, ir tikiuosi per snapchat'ą susirašę susimatysim. Čia bus dar liūdniau be tavęs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Liūdna, Tautvydai. Dėl Tavęs - visą Tavo blogą perskaičiau ir gana puikiai Tave suprantu. Vis tiek abėjoju, kad nebeprisijunginėsi į serverį, dar atsimenu senus laikus, kai būdavau tik pavaduotojas, dar kai net nebūvau net pareigų turėjęs, o Tu tuo metu žaidei su kitu vartotoju ir teigei, kad leavinsi, bet grįžai. Aišku nieko nesakau, bet vis tiek manau, kad grįši nors kažkiek kažką paveikti. Man asmeniškai buvo taip jaukiai skaityti Tavo blogą, taip pat, kiek mes bendraujam, ir kartu gėrėm, kai prašoviau tau tb kicką iš kojos, bet nepaėjo, kaip Moronas su galva į spintą įsitrenkė, kaip butelį kaikur kišai pabratsky ir panašiai. Smagu, kad per keturis metus, mes nors buvom susitikę, kad buvo labai šaunu ir jauku. Ačiū už gerus laikus, dar lauksim grįžtančio !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-čių), Deivis_Splash rašė:

Liūdna, Tautvydai. Dėl Tavęs - visą Tavo blogą perskaičiau ir gana puikiai Tave suprantu. Vis tiek abėjoju, kad nebeprisijunginėsi į serverį, dar atsimenu senus laikus, kai būdavau tik pavaduotojas, dar kai net nebūvau net pareigų turėjęs, o Tu tuo metu žaidei su kitu vartotoju ir teigei, kad leavinsi, bet grįžai. Aišku nieko nesakau, bet vis tiek manau, kad grįši nors kažkiek kažką paveikti. Man asmeniškai buvo taip jaukiai skaityti Tavo blogą, taip pat, kiek mes bendraujam, ir kartu gėrėm, kai prašoviau tau tb kicką iš kojos, bet nepaėjo, kaip Moronas su galva į spintą įsitrenkė, kaip butelį kaikur kišai pabratsky ir panašiai. Smagu, kad per keturis metus, mes nors buvom susitikę, kad buvo labai šaunu ir jauku. Ačiū už gerus laikus, dar lauksim grįžtančio !

Jeigu tikrai atsiras laiko grįšiu pasižiūrėti kaip laikotės ir pasilabinsiu su visais. Nesakau, kad va viskas ištrinu sampą ir gyvenu be jo, gal kažkada, bet ne dabar. Ačiū, kad sugaišai laiką ir perskaitei blogą, manau, kad kai būsiu Vilniuje ir nuspręsiu pabūti jame ilgiau - parašysiu Tau, susitiksim ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

yo, Tautvi, 2017 metai, buvo patys efektyviausi man, kaip žaidejui, suteikei daug šansu pasižymeti pavaduotojo pareigose, visalaik buvau tavo pusėje, visur ir visada padedavai, ties betkokia problema. Gaila, jog palieki projekta, tačiau gal susitiksim kažkada, pakelsim bokala ir aptarsim praeiti, peace. Palaikom ryši, kontaktus turi ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Tedis_Ted rašė:

Atsiveri atvirai Tu - atsiversiu ir aš, bent atsakymų šiokių tokių gausi kurių ieškojai ar bandei išvartyt savaip.

Galbūt ir neturėčiau - praeitis yra praeitis, turėtume pro ją praslyt ir eit toliau, bet žinai... gaila ir tuo pačiu užp*sa, kad aš toks žmogus, kuris nepamiršta nei vieno ir prisimena viską, kai tuo tarpu kitiems - vienodai.
Nemeluosiu, buvo malonu ir man, susipažint, kalbėt ir labiausiai dėkingas turiu būt, kad išklausei mane, kai nesu kalbus ir ne visiems išsakau ką noriu pasakyt. Bet galbūt išsiliejimas ir buvo didžiausia klaida iš mano pusės, nes būtent dėl to viskas ir sudužo. Neliesiu nieko, nes neketinu aplamai ginčytis kritikuot ar skaudint, nes buvo kas buvo - neketinu kaltint visą gyvenimą.
Išliejau geras keletą naktų už tai, ko netekau. Išliejau gerų keletą bokalų už tai, kaip pasielgei, bet... viskas praeina.
Girdėjau gandų, kad pramušinėjai istorijas mano draugam savaip, kaip iš tiesų viskas buvo, dėl ko ant Tavęs supykau, ir būtent dėl to - supykau ant tavęs dar labiau ir dabar mąstau, šitas blogas iš viso kam? Dėl to, nes aš pasitraukiu ir jauti tą patį jausmą, visus prisiminimus ir padėka kitiems? Kai tuo tarpu... galbūt viduje, esi lygiai toks pats, dėmesio ieškotojas? bendraujantis asmuo? mėgstantis tiesiog... bendraut, žaist ir visiems išsiliet? who knows, ne man tave kritikuot. Tiesiog gaila, gėda ir skaudu, kad... po visko, net ir po tų įvykių, sugebėjai man pasakyt tik " čia nieko blogo ", arba aplamai... net nebandei rast mane, kai tomis dienomis buvau " miręs ". 

Aplamai, nežinau, kaip galėjom vienas kitą draugais vadint, kai " legit " prasilenkdavom karts nuo karto, būdavai ten, kur būdavau ir aš mum to nežinant, tik vėliau man susivokiant ir tiesiog... suprantant, kiek daug iš tiesų man viską darei už nugaros ir tą pačią panelę prisičiešinant, kai turėjai pats kitą.
( Jie jau nebendravo tada, huh? ) well, if that's the case - turėkis tai žąsinėje my friend, bet tai ką atėmei iš manęs - po šiandienos išliko, tik kažkodėl jau pradedu šypsotis, nors giliai viduje, vis dar liūdna ir skaudu, po visko, ką tau pasakiau ir padariau.

Kas prie to pačio liečia tą patį " hate " - dėl to fūristų direktoriaus - girdėjau taip pat, jog manai, kad tave tyčia nuverčiau, nes tipo esam susipykę, ir kad žinojau, kad tas vaizdo įrašas buvo fake, bet vis tiek patvirtinau - čia irgi klydai.
Niekados tokių dalykų nedaryčiau, nesvarbu ką be žmogus būtų padaręs - pranešė man tik po visko, kad ten iš tikrųjų buvo " fake " o ir pats Lukas buvo protingas diskutuodamas tai su dashu, o ne su manim.
Tai tiesiog norėjau tą primint ir įkišt, kad ramesne sąžine galėčiau vaikščiot.

Apibendrinant Tautvydai... nepyk, daug pykčio pas mane, bet daug ir pamirštinumo, atleidumo - tiesiog rodos norisi atsivert, išsliet, bet iš kitos pusės nematau tam tikslo. Kodėl ? - nes neverta. 
Manau viską pasakiau ką reikėjo tada, o iš tavęs... nesulaukiau visiškai nieko. Net ir tą akimirką, dėl to pačio fūrų rango, neatsistojai, ir neparašei, nepasikvietei ir nesiginčyjai dėl to, ką atėmiau iš tavęs. Būtum buvęs tas draugas, vyras, būtum pamiršęs visus principus ir būtum atėjęs aiškintis pas mane, užuot ėjęs skųstis kitiems ( tuo metinį drk chat'ą visą irgi mačiau, ką rašinėjotės ).
Todėl pyk nepyk " draugeli " - bet priimt viską ir atleist, yra sunku, kai rašai vieną, ir žinot ką sakei už akių.... eh, sukta.

Tiesiog esi dalis mano gyvenimo, ne tik projekto, bet ir gyvenimo, už visą tą patirtą dalyką. Už tai, kad klausei mano blogus, atsakydavai, palaikydavai, atrašydavai, pasiklausdavai ir... Palaikydavai mane bent akimirkai - vien už tai esu dėkingas.
Bet būsiu atviras - pirmas žengt žingsnio neketinu. Jeigu tikrai nori iš manęs kažką išgirst, turėsi pats mane susirast ir būt tikras vyras ir pasakyt viską, kas turi likt tarp mūsų, užuot bandant būt atviram, nuoširdžiam ir dėkot visiems atvirai, kai pats giliai žinai, kad laikai tai, ko niekam tikrai imtum ir neatvertum, ypač čia.
Esu tau dėkingas, galbūt ir turėčiau atsiprašyt, bet jeigu atvirai - tikrai nematau už ką. Buvau atviras su tavimi nuo pirmos dienos iki paskutinės. Visada linkėjau tau gero, kaip ir visiems kitiems, tuo - nesi išskirtinis, visi kurie buvo mano gyvenime, visada liks man kažkas... tokio. 
Bet jeigu lauksi žinių iš manęs, manau, kad niekada ir nepažiūrėsim vienas kitam į akis ir suprasim ką padarėm ir ką nuveikėm.

Nepyk, jeigu esu griežtas, tiesiog jaučiuosi gyvas, jaučiuosi atviras, o kaip tu? Išlik savim, Tautvydai. Per daug melo, per daug negatyvo šitam gyvenime, kad išlikt tuo pačiu melagiu ir bandyt kažką įrodyt kitiems. Būkim savim.
Ačiū tau, kad paminėjai, ačiū už aną blogą, ačiū, kad egzistavai ir... Priimk visą šitą rašliavą, kaip... tavęs pačio išgirdimą ir... galbūt ir paskutinį kartą, bet...
Prieš tave tikrai nieko neturiu. Visada būsiu dėkingas tai ką man suteikei.
Pamirškim praeitį, kas buvo tas. Judėk į priekį. ^^

O čia... tiesiog pasiimk kartu su savim, galbūt tai ir bus dalis manęs, ką pasiimsi kartu su savim : https://prnt.sc/m52hmb

Aš žinau koks Tu esi, žinau, kad būni tikrai griežtas, bet šiame bloge buvo neviskas ką norėjau pasakyti Tau. Turiu daug ko pasakyti. Jo, padariau daug klaidų, bet žinai, iš jų mokomės, iš jų ir ateina toji patirtis, kuri lieka visam gyvenimui. Kalbėjau daug ir žinau, kad per daug, bet tiesiog, Tavo nusistatymas buvo prieš mane, kad "nučėšinau" nuo Tavęs merginą tikrai yra netiesa. Nežinau gali klausti jos, gal ji tai patvirtins. Niekada nebūčiau pasielgęs taip su draugu, nes žinau ką reiškia išdavytė, nekartoju kitų patirties ir visada stengiuosi nedaryti taip kaip daro kiti. Gal ir buvau per mažai atviras, galbūt neįvertinau Tavęs kaip to tikro draugo, kuris buvo visai čia pat. Tiesiog kartais ėmiau ir nevaldžiau emocijų ir jos mane užvaldė. Žinai manau niekada nevėlu keistis, o būtent šį žingsnį jau žengiau. Nežinau ką galima padaryti dar jeigu atsiprašymas jau nieko nereiškia. Nuoširdžiai atsiprašiau, mečiau viską, skyriau tam laiko ir svarbiausia, kad skyriau laiko apgalvoti viską ką padariau. Supratau, kad daug kas ką paminėjai - tiesa. Neketinu nieko slėpti ir bandyti ginčytis, man prisipažinti negėda... Prisimindavau karts nuo karto viską ką pats dėl manęs padarei, kiek man jėgų suteikei, kiek savęs atidavei, kiek aukojaisi, bet dabar atėjo mano valanda tai įrodyti. Ačiū Tau už atvirumą ir už tai, kad pasistengei, jog šis komentaras įvystų dienos šviesą. Susirašysim, pažadu...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.