Jump to content
Edga_Kesa

Balsavimas dėl ekonomikos

Ar reikėtų restartuoti visų žaidėjų pinigus?  

569 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta naujiems balsams
 1. 1. Ar reikėtų restartuoti visų žaidėjų pinigus?

  • Taip, visiem palikti 50,000 EUR kaip naujokam
  • Taip, visų pinigus padalinti iš 1,000 - pvz 1B taptų 1,000,000
  • Taip, visų pinigus padalinti iš 100 - pvz 1B taptų 10,000,000
  • Taip, visų pinigus padalinti iš 10,000 - pvz 1B taptų 100,000
  • Ne, gerai kaip yra
  • Taip, naujokam 20K, kitiem pagal XP/turimą turtą iki 1M palikt


Rekomenduoti pranešimai

Taip tikrai manau ,kad reikia restartuoti ,nes šiuo metu tikrai visi yra prisibuginę pinigų ir taip toliau tie pinigai yra netikri ir uždirbti ne su prakaitu :) Bet aišku turit ir bugus sutvarkyt ,tada nebeprisibugins daugiau.

Panaikinkite algos pirkimą už kreditus ir prie to pačio sutvarkykite garažus ,nes po atnaujinimo labai reikės saugoti mašiną ,nes jos taisymas didelė prabanga.

@Edga_Kesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Manau, jog padalinti visiems po 50tūkst būtų sąžiningiausia, nes ekonomika - tragiška, bet ką žadi daryti su antromis paskiromis, kuomet jose vilos, bizniai ir auto su geriausiomis ridomis? Trinsi? Jei taip, tuomet puiku, restartuojame visą turtą, keliame kainas ir darome taip, jog žaidėjai turėtų dėl ko kovoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Mano nuomonę reikėtų visiems pinigus nubraukti iki 50,000eur (galima net ir dar mažiau palikti), sumažinti algas į minutę ir arba sumažinti papildomos algos pridedamą skaičių pinigų prie algos, arba išvis ją išimti, nes jos tikrai gadiną ekonomiką, nes 1h ir tu jau turi 100.000+ eur. (kalba apie tas kur perkamos už taškus).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nors ir nežaidžiu čia, bet vis tiek serverio ekonomika kaip ir sistemos yra sugadintos. Tai manau būtų įdomu pamatyti serverį kai visi žaidėjai turi kaip naujokai 50000 eurų ir viskas. Aišku tie kurie milijardais, tai nesutiks su tokius dalyku, bet manau būtų žymiai įdomiau. Aišku patys kai kurie žaidėjai sugadino tą ekonomiką bugindami fūristų firmoje algą, ir per kitokias serverio klaidas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Gerai būtu jog padarytum visų pinigu restartą, nes visi tu pinigu užsiveisę bugindami ar kažkokiais kitaips būdais. Kitas dalykas gerai būtų kaip ir Saint_George sakė jog padarytum visų namų ir visų verslų restartą jog visi turėtų lygiai šansų pasiimti namą ar verslą nes jei padarysi pinigu restartą bus ir visiems tiek pat šansų pasiimti namą arba verslą kažkokį ir manau kad daugumai taip bus geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×