Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Lukas_Hybrid

Peikiu Vilius_Venturas, fūristų direktorių.

Rekomenduoti pranešimai

Peikiant Direktorių:
1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Hybrid
2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Vilius_Venturas
3. Jūsų kaltinimai: Neatidumas/Darbuotojų priėmimas iš čyterių/sukčių sąrašo bei N.D.S..
4. Vaizdinė medžiaga:

Tony_Saltukas : įrodymai, kad dirba fūristu - VVP nuoroda, įrodymai, jog neseniai dirbo kitoje firmoje, taip sakant, prieš įrašymą į čyterių/sukčių sąrašą - youtube nuoroda, įrodymai, jog yra sąraše - nuotraukos nuoroda, na ir jeigu direktorius nuspręstų išmesti darbuotoja štai papildomi įrodymai - youtube nuoroda.

Jack_Limit : įrodymai, kad dirba fūristu - VVP nuoroda, įrodymai jog darbuotojas yra N.D.S. - nuotraukos nuoroda, įrodymai, kada buvo priimtas nuotraukos nuoroda, na ir jeigu direktorius teisintųsi, jog jis tuo momentu nebuvo prisijungęs ir negalėjo išmeti prašau įrodymai - youtube nuoroda

Games_Profe : įrodymai, kad dirba fūristu - VVP nuoroda, įrodymai, jog yra čyterių sąraše nuotraukos nuoroda, įrodymai, kada buvo priimtas nuotraukos nuoroda.

Labas_Lempa : įrodymai, kad dirba fūristu - VVP nuoroda, įrodymai, jog yra čyterių sąraše nuotraukos nuoroda, įrodymai, kada buvo priimtas nuotraukos nuoroda.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Zdare, 

• Visų pirma nesuprantu, kam reikia rašyt tuos papeikimus...
  • Gerai, o kalbant apie šią situaciją tai visi šie darbuotojai dirbo dyleriuose. Visi gavo perleidimą i fūristus ir jie buvo priimti.Irodymai(Dėl perleidimo). Ir kyla klausimas ar mes tikrai kalti dėl to? Cmon, dyleriuose tos pačios taisyklės, jei jie ten dirbo mes net neturėjome minčių tikrinti sąrašų ir panašiai. Sakyčiau jei tau rupi LMG tai gal geriau parašyk žinutę valdžios atstovui, kad yra būtent tokia situacija, o ne iškarto rašyti papeikimus. Taip, šie darbuotojai bus išmesti, tačiau tikrai tai nėra direktoriaus klaida.Na, o jei Ryanui pasirodys, kad visgi esame kalti šioje situacijoje, bauskit manę. Ir aš priėmiau ne vien tik Vilius.O žmogaus kursi turėtų tiek motyvacijos kiek Ventūras, sunkiai rasit. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 42 minutes(-čių), Jeremy_Osama rašė:

Zdare, 

• Visų pirma nesuprantu, kam reikia rašyt tuos papeikimus...
  • Gerai, o kalbant apie šią situaciją tai visi šie darbuotojai dirbo dyleriuose. Visi gavo perleidimą i fūristus ir jie buvo priimti.Irodymai(Dėl perleidimo). Ir kyla klausimas ar mes tikrai kalti dėl to? Cmon, dyleriuose tos pačios taisyklės, jei jie ten dirbo mes net neturėjome minčių tikrinti sąrašų ir panašiai. Sakyčiau jei tau rupi LMG tai gal geriau parašyk žinutę valdžios atstovui, kad yra būtent tokia situacija, o ne iškarto rašyti papeikimus. Taip, šie darbuotojai bus išmesti, tačiau tikrai tai nėra direktoriaus klaida.Na, o jei Ryanui pasirodys, kad visgi esame kalti šioje situacijoje, bauskit manę. Ir aš priėmiau ne vien tik Vilius.O žmogaus kursi turėtų tiek motyvacijos kiek Ventūras, sunkiai rasit. 

Buvo rasyta ryanui del sios situacijos, bet jis pasikeles neatraso todel reik ppk rasyt cia. Ir beto betkokiu atveju turi patikrinti siuos sarasus pries duodant pakvietima isidarbinti i firma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visi buvo pereje is dylu, jeigu dirba dyluose - reiskia viskas okey. pasitikejau praietu direktorium - my bad. bet kaip matai ponas oz*  ilgai jie pas mane firmoje neuzsibuvo - 2 ismesti, kiti vps nesijungia. imetes fotke su 40 snukiu, tu man siulai suziet ten visus ane?

bet tu tai veiklos susirandi zaidime:D iseik i lauka prasikvepuok grynu oru cigariuka uzsimesk gal atleis biski

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 45 minutes(-čių), Vilius_Venturas rašė:

Visi buvo pereje is dylu, jeigu dirba dyluose - reiskia viskas okey. pasitikejau praietu direktorium - my bad. bet kaip matai ponas oz*  ilgai jie pas mane firmoje neuzsibuvo - 2 ismesti, kiti vps nesijungia. imetes fotke su 40 snukiu, tu man siulai suziet ten visus ane?

bet tu tai veiklos susirandi zaidime:D iseik i lauka prasikvepuok grynu oru cigariuka uzsimesk gal atleis biski

Nesijaudink pakankamai veiklos randu realybeje, tiesiog tu mane provokuoji rasyti tau papeikimas, galvodamas, kad gali leisti sau viska.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Papeikimas atmestas, pradėkim nuo to, jog remdamiesi prielaida, kad Dylerių direktoriui galiojo visiškai tos pačios taisyklės, todėl ir buvo pasitikėjimas, jog viskas atitinka taisykles, deja, bet iš šios situacijos bus pamoka, manau sekanti kartą tai nepasikartos. Kitas dalykas - nematau tikslių įrodymų kas priėmė į darbą asmenys, tai nebūtinai gali būti direktorius, juk gali pakviesti į darbą ir pavaduotojai. Šiuo metu žiūrint galiu pamatyti, jog visi įvardyti asmenys nebedirba darbe, išskyrus viena asmenį kuris turi 10 fūristo XP kas leidžia manyti, jog jis tikrai nėra aktyvus ir nėra galimybės kaip jį išmesti. O ir nufilmuotas darbuotojų sąrašas neįrodo nieko, nes valdžios atstovai gali būti ir AFK.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.