Jump to content
Edga_Kesa

Turto restartas

Rekomenduoti pranešimai

Be žodžiu.. kažkaip negaliu patikėti kad pradėjai po truputį judėt prie serverio, gal supratai kad daug ką praradai kol buvai dingęs, nu bet šaunuolis kad vis galvoji apie ta užmiršta LMG. 

Gaujų sistemą next? 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Būtų zjbs jeigu perdarytu garažu pirkimo sistema, jog ne už taškus o už pinigus, ir dėl mašinų jog bent dvi galimėtu turėt būtų idealu, bet, kad nesimėtytu visos ant kelio galimėtu padaryt, kad vieną mašina garaže o su kitą važinėt galima, dvieju iškart negalimėtu paimt.

Biški gaila žmonių kurie sąžiningai dirbo, suko varkes, stumde mašinas su ridom, sąžiningai pinigą uždirbinėjo o dabar atims :/

Taip tai viskas zjbs 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 3 minutes(-čių), Pauliuss_Pishius rašė:

Nu Edgariuk judi gal LMG atsigaus, kaip seniau. Jeigu būtų po 500 žaidėjų, kaip seniau tai būtų neblogai :D. Mldc, kad darai kažkokius atnaujinimus laukiam tolimesnių.

Apie tokius numerius tik pasvajot. Daug zmoniu jau uzaugo ir kuria savo gyvenima, kiti apsistojo kituose serveriuose. 400 MAX.

O apie restarta - dziaugiuosi, kad Edga pagaliau susieme ir pamate, koks chaosas cia yra. Bet vien tik restarto nepakanka: reikia sufixint visus bugus, ideti normalia gauju sistema, reikia COMPLETE OVERHAUL ant visu darbu, su pakvietimais ir be ir zinoma, kas be ko, reikia UNIKALIU Mapp darbu, geriausia butu imti is pacios visuomenes, nes tikrai maciau prikure fantastisku darbu. Reikia tik vaizduote ir kurybiskuma tureti, tada ir zaidejai rinksis: leavine ir nauji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

grįžtam į LMG, okey bent tokių dalykų sulauksim, ir turėsim bent didesnį nei 1.8 atnaujinimą, pagaliau - tik vietoj to, jog už mokėstį KMA vartų galėtų reikėt nuvaryt iki policijos ir išsiimt kažkokią tai pažymą, kad galėtum atsiimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×