Jump to content
Ryan_Collins

Kas bandys pralenkti "Collins Era"? - S.W.A.T. direktoriaus analizė

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, atėjo laikas mano pirmajai analizei, tenka vėl įsijungti į darbą ir grįžti prie tai ką jau dariau ankščiau, tik manyčiau, kad praeita karta ne viską darydavau tinkamai, todėl mano siekiamybė parodyti, jog iš tikrųjų pagrindinė serverio administracija manimi pasitikėjo ne be reikalo. Tikriausiai daugelis gali pamanyti, jog kaip pirmai savo direktoriaus rinkimų analizei šausiu „Bombą“ tiesa sakant nieko neketinu per daug nustebinti, pagrindinis mano tikslas šiuo momentu surinkti pilną direktorių komandą, kad serveryje žaidimas būtu pilnavertiškas bei žinoma pasirinkti tinkamą žmogų į pareigas, o ne parašyti vizualiai gražaus bei kruopštaus teksto. Šiek tiek keista, kai tenka rinkti tos firmos direktorių kuriuo aš dar pats nesenai buvau, tačiau manau tinkama žmogų radau kuris pakeistu mane, tad keliaukime toliau!

Iš anksto noriu pasakyti, kad negaišdamas laiko analizuosiu tik pagrindinių kandidatų anketas bei praktikas.

Kenny_Silver – Kažkodėl visą laiką buvau susidaręs apie nuomonė, jog tavo sritis – neutralios firmos, bet kai pamačiau, jog tapai policijos pavaduotojų tiesa sakant net nustebau ir galvojau ką tu ten veiki? Pasigilinus į situaciją kai buvai policijos pavaduotojas radau įvairios informacijos, tačiau pasikrapščius didžioji informacijos dalis manęs nelabai džiugino ir sukėlė tik daugiau abejonių ar iš tiesų galėtum gerai vadovauti S.W.A.T. komandai. Anketoje mačiau gražių minčių, matėsi įdėtas tavo darbas, anketoje pagrindinis tavo akcentas buvo, jog nori sustiprinti teisėsaugą ir veikti labiau bendrai kaip teisėsauga, o ne atskirai, lygiai tokie patys iš vienos pusės buvo ir pas mane ir manyčiau kurį laiką tai siekiau įgyvendinti, tačiau kita mano pusė sakė „Kam daryti bendrai, jeigu mano S.W.A.T. yra pajėgus viską padaryti patys ir visus nuopelnus prisiimti sau“ tuo laikotarpiu mano manymų man suveikė ego, bet tikiuosi, kad šie žodžiai būtų iš tiesų įgyvendinti, o ne nueitum lygiai tokiu pačiu keliu kaip mano. Praktikai turėjai laiko pasiruošti beveik 2 dienas, turėjai tikrai labai geras sudarytas sąlygas ir būnant praktikoje jautėsi, kad buvo tam ruoštasi kruopščiai. Pačios praktikos užduočių atlikimas mane tenkino, tobulinai darbuotojų įgudžius kurie bus reikalingi kiekviena dieną, tačiau visgi norėjosi pamatyti taip pat ir atgrobimų taktikos aiškinimo, deja, bet nesulaukiau. Kalbant apie patį grobimą, manau turėjai daug kozirių, nes darbuotojų skaičius tavo buvo pranašesnis nei nusikalstamos pusės, bet nesvarbu, kad didesnis, pagrindinė esmė buvo matyti, kaip vadovauji pačiai komandai, o kuo didesnė komanda tuo labiau matosi kaip vadovauji dideliam kolektyvui. Per patį grobimą šiek tiek nusivyliau tavimi, atrodo, jog dar labai gerai neišmokęs taisyklių dėl kliūčių, taip pat kai keli darbuotojai pradėjo daryti nesąmones nieko su jais nedarei, trūko tvarkos, tos vadinamos „griežtos“ rankos. Pradžioje grobimo jautėsi tavo vadovavimas, veliau Teamspeake tavo balsą išgirsdavau vis mažiau ir mažiau, nežinau kodėl taip nutiko, bet atrodė, jog patys darbuotojai susivadovavo atgrobimui, o tu tik įsiterpei ir pridėjai dar savo. Grobimo metu tiesa sakant nepastebėjau tavo aiškaus lyderiavimo, todėl tai man sukelia abejonių.

Kuolas_Tube – Tiesa sakant palikus man S.W.A.T. direktorių pradėjau tave labai matyti visur, viena akim mačiau, jog užpildei anketą į šį direktorių, bet tol kol nepradėjau eiti savo naujų pareigų išvis nebuvau atsivertęs normaliai atrankos temos, visa šį laikotarpi kol neturėjau pareigų kažkodėl tave laikiau ne itin rimtu kandidatų, bet paskutiniomis dienomis mano nuomonė vis keitėsi ir ji manau keitėsi tikrai į gerają. Vertinant anketą labai buvau sužavėtas tavo mintimis dėl būtent teisėsaugos grandžių funkcijų mintys galima sakyti identiškai sutapo su manojom. Einant toliau buvai užsiminęs apie taktikas bei jų keitimą, pradėjai pasakoti, kad dabartines taktikos nėra visos veiksmingos ir tiesa sakant yra sudaroma nusikalstomai pusei per lengvą poziciją, gaila, jog tokia nuomonę spėju susidarei iš ankstesnių direktorių, nes pas mane mano manymų taktikos buvo „nušlifuotos“ iki aukščiausio taško, tačiau mastant globaliai, šiai dienai yra kur dirbėti ties taktikomis ir dirbėti ne patiems asmeniškai, o turi kiekvienas darbuotojas individualiai mokėti viską atlikti bei žinot, todėl manau tai turėtu būti kiekvieno direktoriaus siekiamybė, tik taip galės turėti geriausius rezultatus. Einant prie praktikos, manyčiau, kad užklupau labai netikėtai, žinoma turėjai laiko pasiruošti mažai, bet mane asmeniškai tenkino tavo praktika. Kiekvienam praktikantui prieš praktikos pradžią buvau pasakęs, jog noriu matyti praktikoje tik tuos veiksmus kurie būtu naudingi iš tiesų, kurie lavina darbuotojus kiekvienos dienos situacijomis, tai tu tą padarei, pradėjai nuo pagrindinės teisėsaugos problemos – viešbučio atgrobimo taktika, nors pats ta taktiką buvau sugalvojąs jau ir ankščiau, tačiau šią taktika puikiai iškomunikavai praktikos dalyviams, visos praktikos metu jautėsi valdingumas bei disciplinos palaikymas, nors ir žinojai, jog praktikos gale laukia grobimas ir bus reikalingas kiekvienas žmogus, tačiau nesitaikstei su praktikantais kurie ne itin atidžiai klausė tai mano nuomonė pagirtina. Praktikos pabaigoje turėjai suvadovauti atgrobimui, manyčiau ties šia vieta yra kur tobulėti, taip pat mano manymų nusikalstoma buvo labiau pasiruošusi pačiam grobimui nei buvo prieš tai vedant praktiką Williamui, tačiau su atgrobimu sugebėjai susitvarkyti bei jį atgrobti.

William_Wizard – Ko jau ko, bet tavęs tikrai nesitikėjau kažkodėl pamatyti S.W.A.T. direktoriaus rinkimuose, pasiekimų darbų valdžioje turi nemažai, anketos rišlumas taip pat tą įrodo. Kalbant apie pačia anketą patiko tavo daugumą atsakymų, išskiriant viena atsakymą į klausimą „Kuo skiriasi SWAT nuo kitų teisėsaugos grandžių“ manyčiau, jog tavo atsakymas buvo arčiausiai iš visų kitų kandidatų minčių, analizuojant toliau užkliuvo man tavo idėja dėl specialiųjų operacijų organizavimo ir visko darymas „slaptai“ mano nuomonė, operacijos ir taip vyksta slaptai, niekas juk nepasiskelbia per visa serverį „tuoj S.W.A.T. komanda pradės daryti šturmą“, o skelbiasi kai veiksmas jau vykdomas, mano nuomonė tavo vadinamos „specialiosios operacijos“ vykdomos ir taip kiekviena dieną, visada tai vyksta, tiesiog priedui prikabinai dar pavadinimą arba tiesiog pilnai neiškomunikavai savo idėjos ir aš tinkamai jos nesupratau. Einant prie praktikos, tau sąlygos manau buvo sudarytos sunkiausios vien dėl to, jog po 3 savaičių laukimo ir nežinios prisistačiau kaip iš giedro dangaus ir pareiškiau, jog norėčiau už 10 minučių matyti tavo pradedama praktiką į direktoriaus postą. Prieš praktika kaip ir visiems kandidatams pasakiau, jog noriu matyti praktikoje tik tai kas praktikantam bus naudinga kiekvienos dienos situacijose, tačiau manau šio pageidavimo visiškai neįvykdei, pradėjom nuo bėgiojimo, o pasekoje buvo pasišaudymas kas manau ir taip vyksta pastoviai ir čia kažko naujo jau nebe išmoksi. Tikėjausi pamatyti atgrobimų taktikų, instruktažo kaip optimizuoti atgrobinėjimą, bet to nesulaukiau. Taip pat vedant tau praktiką pastebėjau, kad ne itin gerai valdei visa komandą, trūko tiesa sakant tos „griežtos“ rankelės ir nemačiau, kad sugebėtum kritinėse situacijose tiek parėkauti ant visų kai to reikia, tiek būti lanksčiam ir kiekvienam individualiai įtikti, jog tavęs klausytų absoliučiai visi, o iš patirties galiu pasakyti, jog teisėsaugos firmoje išties dažnai ta tenka daryti ir reikia mokėti laviruoti visose situacijose.

Tai kas gi bandys pralenkti „Collins Era“?

Tiesa sakant visi kandidatai pakankamai stiprus ir pasirinkus bet kurį kandidatą manau rezultatas būtų patenkinamas, bet ieškau žinoma geriausio varianto, kuris sugebėtu savo erą iškelti aukščiau už vidutinybės lygio. William_Wizard – Tiesa sakant iš šių kandidatų šį kart buvai prasčiausias, koją pakišo tau praktika, tikrai manau praktikoje galėjai pasirodyti geriau, todėl šiuose rinkimuose užėmiai trečiają vietą. Kenny_Silver – Pasirodei manau gerai, viskas su tavim tvarkoje, tačiau man sukėlė abejonių tavo praktikoje vadovaujamas atgrobimas, norėjosi matyti, jog labiau valdai situacija ir viskas būtent tavo rankose, todėl neesu užtikrintas ar gebėsi tvirtai laikytis atgrobimuose ties nusikalstamomis frakcijomis, todėl šį kart užėmei rinkimuose antrąją vietą. Kuolas_Tube – Tenkino mane tiek tavo anketa, tiek praktika, pasirodei manau geriausiai iš visų kandidatų, taip pat labiausiai pas tave jautėsi tvarka ko manyčiau pritrūko kitiems, praktikos metu tikrai valdei visa situaciją ir jautėsi, kad kanale kalba lyderis. Ieškojau vadovo kuris turėtu ta tvirtą žodį ir sugebėtu kritinėse situacijose laviruoti savo komandą, manau aš jį radau, tad noriu paskelbti naujajį S.W.A.T. direktorių! - Čia

• Direktoriui neišbuvus 14 dienų savo poste, jis atiteks antrosios vietos nugalėtojui.

@Collins

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.