Jump to content
Karolis_Ganjababy

ARISTAKRATSKIY VAGZAL 228 // ARISTOKRATAI

Rekomenduoti pranešimai

H8aQ7IA.png

SusijÄs vaizdas

LIOPAN (Qing Bang Yui): klička ,,Karatistas" - Erla_Lel / Erla_Hujn

Qing Bang Yui (gimęs 1951m. Sausio 2d., Gaoqiao, Shanghai) Buvo buvęs "Chiang Kai-shek" mafijos bosas, bei Kuomintang skautas kovoje prieš komunistus. Qing gimė Gaoqiao, mažame miestelyje į rytus nuo Šanchajaus, valdant Guangxu imperatoriui vėlyvoje Čing dinastijoje. Jo šeima persikėlė į Šanchajų 1952 m., Praėjus metams po jo gimimo. Iki to laiko, kai jis pasiekė devynerius metus, Qing prarado artimiausią šeimą - jo motina mirė gimdymo metu, jo sesuo buvo parduota į vergiją, jo tėvas mirė, ir jo pamotė išnyko, todėl sugrįžo į Gaoqiao ir gyveno su močiute. Jis sugrįžo į Šanchajų 1962 m. Ir dirbo prie Prancūzijos koncesijos vaisių kiosko, bet vėliau buvo atleistas nuo vagystės. Jau kurį laiką jis vaikščiojo, kol jis tapo globos namuose, kur jis susipažino su Žaliąją gauja. Jis prisijungė prie gaujos 16 metų. „Qing“ netrukus pristatė draugas Huang Jinrong, aukščiausio rango Kinijos detektyvas Prancūzijos koncesijos policijoje ir vienas iš labiausiai žinomų Šanchajaus gangsterių. Praėjus 11 metų su žaliąją gauja už grotu, išsibrovęs iš kalėjimo išsikėlė savo keliais į tolimąją Rusija kur su laiku sutiks viena iš žiauriausiu gaujų vadovų tuo labiau mafijos bosu vardu Ishmael Gregor, su kuriuo pradės savo kriminalinį vardą Rusijoje už stipriu ranku ir tai yra Aristokratskiy Vagzal 228.

D2MTpiM.png

SusijÄs vaizdas

Kokon (Lenny Walkins): klička ,,Pagurklys" - Vycka_Rycka

Lenny Walkins (gimęs 1971m. Rugsėjo 17d., Louisiana, JAV) Esamas New Orleans Policijos departamento seržantas (NOPD). 

Lenny pasižymėjęs kaip gaujos didysis taikinys, vienas iš didžiausių korumpuotu ,,mentu" kuriuos teko matyti per New Orleans gretas, šios smarkios ir iršios gaujos taikinys yra vien dėl to jog atlieka paslaugas gaujoms apart Aristokratų vien dėl to jog, Lenny būdamas mažo amžiaus įpusėjus į jo paauglystę (15 metų) prarado savo močiutę ir senelį gaisre kuri sukrėtė Aristokratu gaują ir iki šiol laiko didžiulį kerštą šiai gaujai suprantama bet kieno pusei, bet Aristokratams tai didžiulis minusas kadangi gaujos dėl viso pikto turi patikimą korumpuota policijos departamento darbuotoja tuo labiau seržantą kuris gali bet kuria gauja kuri pridės priemokos išverst iš bet kokios situacijos, o Aristokratus gali padaryt dar didesniais priešais bei nusikalteliais pratarus savo žodį ir užmetus didelį kiekį pinigu ant jų galvos, tad Aristokratams Lenny yra pagrindinis taikinys iki šiol kuri panaikinus atsilaisvins daugybė galimybių Aristokratų gaujai pasirodyt miesteliuose ne tik New Orleans bet ir visuose kituose valstijose. Bet jau dešimtį metai eina ir šis asmuo negali nieko padaryti gaujai Aristokratų kadangi baigsis tik blogai, ne tik jiems bet ir Lenny šeimai, kadangi tai silpnoji jo vieta ir jie gerai tai žino ir žino kur ir kada jeigu reikės keršto jie jį gaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aristokratų kelionė po LMG projektą šiam kartui baigta. Gauja užsidaro lyderio prašymu dėl motyvacijos trukūmo. Apie gauja daugiau pamatysite jau greitai - gaujų istorijose. Ačiū už jūsų veiklas serveryje, jos tikrai drebino serveri bent jau kuri laiką !  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Lyderių prašymu, padekos svarbiems AV228 gaujos nariams: 

Marius_Benz už pasiūlymą prisidėti prie šios gaujos antros dalies vardo apie kurį teko sužinot pačiam gale kai neturėjau daugiausiai laiko apsirinkt ir susirinkt laiko kuri galėčiau išleist vadovaujant šiai gaujai dar kartelį, aišku mano pirmasis kartas buvo labai skurdus šios gaujos varde, bet manau per šia antrą knygos viršelį įrodžiau kad galėjau kažkiek ištraukt lapelių iš knygos bei pasinaudot savo PRIME laikais kurie buvo vėlyvais 2017 metais, ir dėkui jog leidai pasitaisyt savo vardą prie šios gaujos.

Karolis_Ganjababy už aktyvu valdyma šios gaujos kaip kartu ir pirmoje dalyje kartu su Torreto laikėt gaujos vardą, bet būtent dabar jis pasiteisins Karolį, ir pagaliau turėsim šansą paragaut tavo pirmąją gaujų istoriją šiame serveryje ir galbūt užsimatysim keliais ne tik gaujose su laikų, bet šios informacijos ne išplečiam, <juokiuosi>.

Gvidas_Boomeris už pastovumą, motyvacija bei iršlų ir kerštinga valdymą gaujos prieš kitas frakcijas, be baime eit prieš vos ne visas frakcijas serveryje apart neutralių kadangi tai būtu gan silpnas smūgis iš mūsų pusės pult tokias nuvertintas firmas, aišku būtu smūgis jiems atsistot ant kojų labiau bet aišku mes jų nespaudėm ir nespausim kuriam laikui nes šie gatvės baugliai neskriaudžia civilių, jie skriaudžia tuos kurie jiems užstoja kelia, ir būtent tu tai padėjai mums padaryt, dėl to esu labai dėkingas tau.

Tomas_Torreto Pirmos Aristokratų dalies lyderis ir vienas iš pradininkų, kuris įdėjo daug ir labai daug darbo pirmoje eroje šios gaujos už ką jam nebuvo atsidėkota pirmąją istoriją šiam žmogeliui, bet būtent aš paminėsiu tavo vardą atskirai ir už viską atsidėkosiu, dėl visko ką tu prisidėjai prie šios gaujos vardo ir jį išpuoselėjai LMG projekte, dėkui už visa veiksmą, pirmuosius šios gaujos atsiminimus, jos praeitį ir be abejo šis istorijos paminėtas kartu bus tavo dalis, dėkui.

Sinaloa_Cartel mūsų kaip pavadinęs taip nesugadinsi, Krikštatėviui kuris ir sumąstė visa šita bardaką nuo pačios pradžios ir kuris mane pakvietė prisidėt prie pirmosios šios gaujos pabandymo kuriame pasirodžiau bejėgiškai ir tikrai nesąlygiškai pasiruošęs viska daryt, kad ir turėjau to laiko, tik neturėjau tokios didelės motyvacijos laikui bėgant užeit ir prisijungt ir parodyt ką galiu, bet visgi dėl tavęs čia ir esame, buvome ir busim dar ilga laiką, kad ir nebuvo tokio didumo pasirodymas tavo pirmoje dalyje kaip Karolio ir Torreto sudėjus bet visgi, jeigu nebūtum tu čia nebūtu ir turbūt Aristokratų vardo, tad dėkoju ir lik ta galva su galva čia.

O dabar prieikime prie svarbiausiu bei itin svarbiu gaujinių paminėjimo ir padėkos jiems.

Erla Lel vienas iš gaujos pirmųjų Bratelų kuris pasirodė itin stulbinančiai per visas šias dienas kol gyvavom, kirto įspūdingus skaičius grobimuose, gangwar‘uose bei brawl‘uose ir kartu teritorijos karuose, gaila aišku nebuvo tavęs labai daug ant svarbiausio turbūt gaujos veiksmo ir tai tas chaosinis veiksmas kuris buvo įvykęs prieš kelias dienas bet nieko, užtat padėjai šios gaujos vardui pakilt aukštumas su savo charizmą bei sugebėjimu laikyt ginklą ačiū.

Lauris Hud turbūt vienas iš tu žmonių kuriuos matau visada su savimi, visur ir visaip, tas žmogus kuris žinojo kokį kelia pasirinko ir padarė didelį žingsnį šiame serveryje pasižymėt, pasirodyt ir pasinaudot ta galia kuria gavai iš mūsų, prisimenu dar Baikerių Coach‘o era kai įkalbinau kad tave paskirtu į pavaduotojus kai jam reikėjo pagalbos kartu su manimi, nes pasitikėjau koks stiprus ir išskirtinis charakteris tu esi, kad ir skype grupėje, teamspeak programoje tuo labiau žaidime sugebėjai pasirodyt kaip labai didelis smūgis šios gaujos egzistavime vien dėl savo prikolų, aišku kai alūčio išgerdavai kartais ir žinai juokingus šūdus parašydavai iš kuriu būdavo ko pažvengt bet vat būtent dėkoju jog buvai pirmas šios gaujos Bratelos sąraše ir tai įrodo tavo smūgį šioje gaujoje jeigu buvai tame sąraše.

Emis Sones žmogus kuri žinau jau du metus jei ne daugiau, nuo pradžios iki galo šis žmogelis stoja už mane ir niekada nepalieka ant šaltu kampu. Turbūt vienas iš geriausių šaulių kuriuos pažįstu tai jam ten ginklus laikyt kaip man iš chemijos 4 gaut, žmogus kuri gerbiu ne tik už jo žaidimo pasiekimus bei pajėgumus, bet ir realybės charakterį, malonumą, bei kai paprašau pagalbos ties kažkuo visada padeda, ir dėl to esu tau dėkingas.

Dzon Znaciok persona apie kuria nelabai galiu labai daug pasakyt kadangi tik tave pamenu nuo seniau ir koks pradinukas dar buvai, bet rašau apie tave čia vien dėl to jog Karolis norėjo jog būtinai tave paminėčiau, tai vat ir turi vieta šitam sąraše tarp naudingiausių šios gaujos dalinių, dėkoju jog buvai ilgai, rodei pajėgumus grobimuose, teritorijose ir visur kitur kur mums tavęs tereikėjo, ačiū dabar, paskui ir iki kito pasimatymo.

Lunis Hakis žmogus kuri pažįstu turbūt iš ties daugiausiai netgi visus 4 metus nuo pirmosios Florencijos laikų kai teko prieš tave varžytis o ne kovoti su tavimi prieš kitus, pamenu jog pradžia mūsų buvo atskiruose tinkluose, buvom skirtingi vienas nuo kito po kol nesusitikome vienose nusikalstamose frakcijose kuriuose ir susipažinome vienas su kitu ir turėjom bendrus interesus reikalais, netgi buvom mastę kartu įkurti gaują kuri iki šiol nebuvo mūsų įgyvendinta pilnai bet tikiuosi kartu ir pateisinsim ta vardą vėlyvame laikotarpyje, kaip žmogus buvai ir esi ryžtingas, turintis savo žodį biblijoje ir mano mąstysenoje, nelabai skiriesi nuo manęs, nori dominuot ir viešpataut gatvėse, suprantu todėl tave, ačiū Luni.

Antonio Escobar žmogus taipogi kuris susipažino su manimi turbūt mano pirmoje istorinėje gaujoje ir tai buvo einant link pabaigos 2017 metų 27th Avenue Bloods gaujoje kur pirma kart pamačiau tavo vardą iš arčiau ir supratau kad užaugs stiprus galiūnas iš šio žaidimo, kur su laiku ir nenusivyliau tai galvodamas iš ankščiau, užaugai, subrendai ir pilnai išmokai laikyt virtualų ginklą rankose ir juo pasinaudoti, būtent tuo ir pagelbėjai kartu mums kai tavo sugebėjimu ir prireikė, tai grobimuose tai kituose karuose ir tikiuosi čia nebus paskutinis kartas kai mes dar susitiksim brolau, gero kelio realybėje bei čia.

Lexas Lmg turbūt tas žmogus kuris gyvena arčiausiai manęs kuri galiu paminėt, kažkada visgi teks su tavimi susitikt ir pamatyt koks ten bambalys yra už ekrano <juokiuosi> jeigu rimtai tai esu labai dėkingas tau kad pasirodei aišku ne visuose veiksmuose bet daugelyje iš jų ir padėjai pasireikšt tuo didelių skaičių veiksmų, per daug išreikšt negaliu apie tave nuomonės bet tiesiog sakau kad lik pasakų šalyje ir kad gyvenimas nusisuktu linkme į tavo naudą.

Lukas Vegeneris žmogus kuri pastebėjau kas kart ateidamas, visada mačiau tave teamspeake pasiruošusi kapotis kiekviename veiksme, jeigu nebūdavai veiksmuose reiškeisi dažniausiai sėdėdavai kalėjime, būtent tuo ir tave galiu pagirt kad buvai įspūdingas mūsų kelyje link istorijos ir kad padėjai įsitvirtint šiame serveryje, kad net ir laisvu laiku pareidavai palaikyt kompanija kai laukdavom kažką daryt, būtent dėl to ir skiriu didelę vieta šiame asmeniniam paminėjime svarbiausiu gaujinių, dėkui už tavo ištaškytus nervus čia, duotus žodžius bei puikiai praleista laiką kol aš čia buvau, ačiū.

Manfre Bmwx turbūt mažiausiai pastebėjau tave bet aišku ir buvo laikų kuriais nebuvau pats prisijungęs ir tai buvo pagrindę ant galo kai užspaudė bandomieji mano egzaminai, bet visgi verčiu knygelę ir rašau apie tave, buvau pastebėjęs tave labai pradžioje Aristokratu, tai galiu tik apibūdint nuo tada kad irgi prisidėjai smarkiai, kad ir ne, bet visgi prisidėjai kažkuo, daugiau negu kai kurie, bet ir mažiau nei kai kurie, nesvarbu, svarbiausia pasižymėjai savo stiliumi ir įrodei vieta savo čia.

Nojus Moderk personą kuri irgi vaidenasi nuo senesniu mano gaujų laikų, kurių aišku tokiais labai jau ir senais nepavadinsi bet visgi 2 metai nėra minimalus skaičius, bet nuo tada irgi subrendai, paaugai, pasitobulinai ir netgi nemažai aišku ir truputį jau įsigalėjai laikyti ginklą rankose labiau negu seniau, ilga laiką tavęs nemačiau tai buvo geras kirtis per kairįjį petį pamačius kaip susiradai kelia nusikalstamose ir esu dėkingas jog visada buvai su manimi ir tikiuosi busi dar ilgam, ne tik šioje Aristokratų eroje kuria nuo šios dienos paminime vienų iš geriausių knygoje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.